Opinie o Gogo Apps Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gogo Apps Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gogo Apps Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gogo Apps Sp. z o.o. w Warszawa

b0ni

Nie napisałem tej opinii i ktoś się pode mnie podszywa. Ja bardzo dobrze wspominam czas w Gogo przez super ludzi tworzących firmę. Osobiście polecam i chciałbym zdementować to co ktoś wyżej napisał. Liczę, że serwis usunie to kłamstwo podpisane moimi danymi...

Boni Nowy wpis
@b0ni

Powyzej jest fake, nie napisalem tego. Jestem Boni, a nie B0ni.

Zespol dev 2019 Nowy wpis
@b0ni

My ciebie srednio wspominamy

Mike Nowy wpis

Niestety, nie mogę napisać nic dobrego na podstawie procesu rekrutacji, w którym uczestniczyłem jakiś czas temu. Ma wrażenie, że osoby układające zadania nie porozumiewają się ze sprawdzającymi a ani jedni ani drudzy z rekruterami. W moim wypadku miało to następujące konsekwencje; zadanie zrobiłem w terminie, odesłałem, po czym dostałem ocenę. Rzecz w tym, że niektóre uwagi nie pokrywały się z treścią zadania. Zadanie zawierało dość klarowny opis skąd mają się brać wyświetlana zawartość ( w przybliżeniu z inputu). Nie przeszkodziło to sprawdzającemu przyczepić się do braku wartości początkowych. Zadanie stawia wymóg, że aplikacja ma się uruchamiać jedną komendą. No i okazuje się, że oceniający przyznaje, że i owszem otwiera się przez npm start ale przez yarn start już nie... w tym momencie kopara opada, ktoś tam ma kłopot z liczeniem do dwóch?? Jak niby miałbym zgadnąć że chodzi o yarna? W pewnym momencie poprosiłem o jasne zadeklarowanie, czy zamierzają pobrać z gh i odpalić apkę. Z odpowiedzi nie wynikało, że mają tak zrobić, zatem tak jak w n innych przypadków na gh jest żywa strona i kod. Niemniej nie przeszkodziło im to pobrać kod i próbować go odpalić ( w yarnie) i napisać masę komentarzy na ten temat (np. brak informacji, że muszą dodać własne klucze do .env, w sytuacji kiedy opcja odpalania w innym środowisku nie była w ogóle brana pod uwagę). Próbowałem się z nimi skontaktować na różne sposoby, ale nie udało mi się sforsować bariery rekruterki, stąd ten post, normalnie nie pisze takich rzeczy

Zespół GogoApps Nowy wpis

Drogi B0ni, Dziękujemy za Twoją opinię. Proszę skontaktuj się z nami bezpośrednio jeśli chciałbyś udzielić nam konstruktywnej informacji zwrotnej - chętnie wysłuchamy, ponieważ staramy się być coraz lepsi w tym co robimy. Z tego też względu dziwi nas Twoja opinia, wystawiona dwa lata po zakończonej z nami współpracy i wydawałoby się, że w dobrej atmosferze. Pozdrawiamy Cię, Zespoł GogoApps

Zostaw merytoryczną opinię o Gogo Apps Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gogo Apps Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gogo Apps Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gogo Apps Sp. z o.o.
  • Piękna 24/26A lok. 11