Opinie o Unirest Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unirest Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unirest Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unirest Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Jaka atmosfera jest między działami w Unirest Sp. z o.o. sp.k.?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Unirest Sp. z o.o. sp.k.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Elle Nowy wpis

Unirest Krk DT+HBH, szacunek, możliwość rozwoju, wsparcie od Przełożonych (posiadających wiedzę, doświadczenie i kulturę osobistą) w aspektach zawodowych, pyszne obiady; praca bardzo ciężka, wymagająca wielu poświęceń

Widzę tu tylko narzekanie jakiegoś frustrata. A czy jest ktoś inny kto tam pracował lub pracuje i może coś powiedzieć sensownie?

Były pracownik Nowy wpis
@Zainteresowany

Cześć, pracowałam w Krakowie i potwierdzam- jeżeli ktoś lubi być wyzyskiwany za minimalna stawkę krajowa to jest to miejsce dla niego. Niestety próba wynegocjowania podwyżki najczęściej kończy się tym, ze krzywo na ciebie patrzą i szukają osoby na twoje miejsce. Bardzo duża rotacja pracowników, brak systemu motywacyjnego oraz bardzo trudni przełożeni którzy tylko patrzą na kasę.

Wszechobecne obgadywanie ze strony współpracowników, podkładanie świni, fałszywe uśmieszki. Atmosfera w pracy jest okropna, ciągłe wywieranie presji przez niekompetentna kadrę zarządzającą. Nic w tym jednak dziwnego jeśli większość pracowników to kobiety do tego samotne matki. Mężczyźni nie zostawili ich bez powodu, bardzo szybko idzie poznać dlaczego :) Jeśli jesteś facetem uciekaj jak najdalej baby będę wymagać żebyś robił wszystko za nie, do tego seksistowskie komentarze. Gdyby sytuacja była odwrotna, czyli gdyby męska część pracowników traktowała żeńską tak jak ona ich, afera trafilaby pewnie do telewizji i byłaby rozdmuchane na cała Polskę. Do tego jeszcze dyrektor, który stołek zdobył dzięki znajomością, nie zna angielskiego(!!!! Jak to jest w ogóle możliwe na tym stanowisku!!) Nie polecam!!!

Kobieta

A może stuknij się w łeb szowinisto?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Unirest Sp. z o.o. sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik Sprzedaży – branża hotelarska? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Unirest Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

NickiMaus

Radzę nie ustawiać się w roli (usunięte przez administratora)już na etapie rekrutacji. Rozumiem ludzi, którzy wezmą każdą pracę, bo nie mają innej możliwości. Ale takie nastawienie ułatwia pracodawcy zniewolenie pracownika. Obecnej dyrektorce tej firmy wydaje się, że pracownicy będą pchali się do niej drzwiami i oknami. I być może tak obecnie jest. Ale dobrych fachowców w ten sposób ona nie znajdzie - co najwyżej zwykłych pracowników od brudnej roboty.

Piotr N.

Przez ponad rok pracowałem w jednym z hoteli tej spółki mianowicie w Hampton by Hilton w Gdańsku. Pracodawcę poznać ostatecznie po tym, w jaki sposób pozbywa się swoich pracowników - czy to czyni w sposób humanitarny, czy złośliwie, by zaszkodzić. Nawet, gdy to pracodawca ma rację (a jeszcze nie spotkałem pracodawcy, który przyznałby się do błędu), to mądry pracodawca rozstaje się z pracownikiem zawsze w zgodzie - bo to jest w jego interesie. Niestety, wielu pracodawców tego nie rozumie albo nie chce zrozumieć. I tak właśnie mają się sprawy z omawianym tutaj Hampton by Hilton w Gdańsku, prowadzonym przez Unirest Oliwa Sp. z o.o. Sp. K. z Warszawy. Dzięki pracy w tym hotelu całkowicie "wyleczyłem się" z pracy w hotelach polskich w ogóle (pracowałem w hotelu za granicą ale to inny poziom). Suma sumarum, sytuacja pandemiczna w ogóle nie wpływa na rynek pracy w moim zawodzie i szybko przeszedłem na lepsze, gdzie poza zarobkami (w grudniu np. zarobiłem ponad 12,5 tys. zł.) jestem nadzwyczaj szanowany za fachowość i zaangażowanie, więc nie mam czego żałować ponad roku spędzonego w Hampton by Hilton w Gdańsku. Najczęściej każdy pracodawca oczekuje od pracownika, by ten poświęcił się dla niego - by utożsamiał się z firmą i zaangażował (u mnie to była także niepłatna dyspozycyjność poza godzinami 24g/dobę). Tyle, że to działa tylko w jedną stronę. Pracownik z reguły angażuje się w pracę i emocjonalnie wiąże z miejscem wykonywania zawodu, ale czy na pewno pracodawca będzie identyfikował się ze swoim pracownikiem? W przypadku tego hotelu odpowiedź z moich ust zawsze już będzie negatywna. Dotyczy to także Centrali w Warszawie, stąd mój wpis tutaj jest jak najbardziej adekwatny.

Hampton by Hilton w Gdańsku

Firma Unirest prowadzi w Polsce kila hoteli pod marką Hampton czy Duble Tree by Hilton. Generalnie odradzam pracę w hotelu, w którym rządzą kobiety. Powody niech każdy sam się domyśli. Poza tym, jak u każdego prywaciarza, pracownik tam się nie liczy zbytnio. Brak funduszu socjalnego to tylko szczegół. Bardziej mi chodzi o docenienie pracownika, o co trudno. Możesz się identyfikować z marką, być zaangażowanym... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Unirest Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unirest Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Unirest Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Unirest Sp. z o.o. sp.k.
  • Przecławska 9