Genesis PR

Opinie o Genesis PR

A

BARDZO CHĘTNIE POWIEM CI , JAK ZAROBIĆ 10 000 000 PLN W CIĄGU 7 DNI .

Zuzanna

@Corporate2 podstawą ku usunięciu wpisu jest wyłącznie jego niezgodność z regulaminem, a nie to, że użytkownik wypowiada się w nim negatywnie na temat firmy. Jeśli przejrzysz wątek na pewno zauważysz opinie użytkowników, którzy różnie oceniają pracę w Genesis PR. Są to zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Corporate2

Na czyje zlecenie? Co za pomysł? :) po prostu ludzie dziela się swoją opinia - która jak się okazuje w 90 proc. jest negatywna. Negatywne komentarze na tym forum są usuwane - wiem bo zaglądam tu od czasu do czasu. Jako były pracownik negatywnie oceniam możliwości rozwoju w Genesis oraz atmosferę w miejscu pracy.

nie taki już nowy

Ciekawe kim takim jest Hahaha? I skąd ma wiedzę o fikcyjnych kontach chyba, że z własnego doświadczenia? Bo może jest takim właśnie internetowym trolem? Ja nie wiem, ale to bardzo dziwne, że tak atakuje się taka fajną firmę. Pracuję tu i uważam, że można się tu realizować, dużo nauczyć. Tylko trzeba chcieć. A na czyje zlecenie pracują tacy jak Hahaha? Pozostawiam to pytanie otwartym...

Bazy bazunie tzn analizy wizerunku
@nie taki już nowy 05.07.2017 09:27

To podpisz się skoro jesteś taki zadowolony, na pewno szefowa doceni :)

Zuzanna

@Hahaha chciałabym przypomnieć, że jeśli chodzi o usuwanie komentarzy, to jedyną ku temu przesłanką jest niezgodność wpisu z regulaminem. Każdy może złożyć reklamacje, jednak administrator podejmuje decyzję odnośnie jej rozpatrzenia. Co sprawia, że myślisz że nie są to prawdziwe opinie zadowolonych pracowników? Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Genesis PR?

Przypadek?

Hahaha
@Przypadek? 29.06.2017 17:23
Coś mi się wydaje, że @Z Francji oprócz uwielbienia dla agencji jest też miłośnikiem kaszkietów ... ;)...

Nowa taktyka? Zamiast kasować komentarze byłych pracowników, lepiej tworzyć pozytywne komentarze z fikcyjnych kont? :)

nie taki już nowy

Polecam firmę osobom, które nie lubią stać w miejscu za to lubią nowe wyzwania. Tu można złapać spore doświadczenie i zbudować potężny kapitał wiedzy na przyszłość. Oczywiście potrzebna jest do tego odrobina wysiłku i samodyscypliny. Samo nic nie przychodzi. Rację ma @Z Francji 2017-06-29 09:44 dobre miejsce do nauczenia się zawodu PR.

Z Polski

Drogi kolego z Francji, a możesz mniej więcej przybliżyć kiedy pracowałeś w Genesis PR?

Z Francji

Byłem bardzo zadowolony z pracy w agencji, niestety pracowałem tam tylko kilka miesięcy, bo trafiła mi się okazja wyjazdu za granicę, ale zdobyłem tam sporo doświadczenia i poznałem świetnych ludzi. Jeśli chce się zdobyć doświadczenie w zawodzie pr-owca to najlepsze miejsce. Szczerze polecam.

Wpisy takie jak ten od Na bezrybiu.. pokazują prawdziwą intencję internauty. Przypomnę co napisałem wcześniej: komu może zależeć na oczernianiu agencji, która chyba jako jedyna stanęła po stronie pokrzywdzonych frankowiczów? Ja jestem dumny, że tu pracuje. Niedawno opublikowano raport eksperta od cyberbezpieczeństwa i spraw międzynarodowych Roberta Gorwa z Uniwersytetu w Oksfordzie. Stwierdza on, że 1/3 wpisów w polskich social media pochodzi z fałszywych kont założonych przez troli i wykorzystywanych do hejtu i manipulowania opinią publiczną. http://www.chip.pl/news/wydarzenia/prawo-i-polityka/2017/06/na-twitterze-i-facebooku-pisza-glownie-trolle-i-boty To jeszcze raz pytam komu zależy na takim manipulowaniu? I kim jest Na bezrybiu.. skoro ciągle chowa się za kiecką mamy?

Zadowolony klient

Nasza spółka współpracuje z agencją od kilku lat. Mogę wypowiadać się tylko w superlatywach. Stabilnie, efektywnie i merytorycznie. Zawsze możemy liczyć na wsparcie i pełne zaangażowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu współpracę z Genesis PR

jestem na tak

Genesis do doskonała agencja pr. Ma znakomite osiągnięcia, wiele nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach. Projekty prowadzi profesjonalnie. Ich zaangażowanie jest mocnym punktem w polityce informacyjnej naszej firmy. Zachęcam do zapoznania się z portfolio firmy i rekomendacjami, nie tylko naszymi.

Naprawdę warto zastanowić się w czyim interesie pisze Na bezrybiu... i dlaczego próbuje oczerniać agencję pr, która staje w obronie pokrzywdzonych frankowiczów? Komu i czemu może to służyć to każdy potrafiący składać podstawowe fakty sam może ocenić. A jeśli Na bezrybiu tak zależy na wyświetleniu domniemanej prawdy to jak wcześniej napisał admin niech sam się ujawni chyba, że ma coś do ukrycia...najprościej spiskować chowając się za kiecką mamy :-) A na koniec dodam, że Genesis to świetna agencja i po kilku kolejnych miesiącach tutaj tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dokonałem dobrego wyboru przychodząc tu do pracy. Wszystkim bardzo polecam. Nareszcie prawdziwa PR-owa robota.

Zuzanna

@Snort Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli uważasz, że jego Twój wpis został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10.

Jeśli komentarze są kasowane to znaczy, że naruszają treść regulaminu . Bezgraniczna pewność o swojej racji może prowadzić do błędnej oceny sytuacji. Każdy zamieszczony post, który narusza czyjeś dobra osobiste naraża piszącego na konsekwencje. Wieloletni administrator sieci internetowej prosi o rozważne i rzeczowe wyrażanie opinii. A może Snort jest wynajętym przez konkurencję trolem? I za pieniądze hejtuje różne firmy, ludzi i instytucje? I jego wiarygodność została właśnie zweryfikowana przez administratora? Łatwo wydawać wyroki pozostając anonimowym. Jeśli nie ma się nic sobie do zarzucenia proponuję się zweryfikować i ujawnić swoje dane osobowe. A jeśli sprawa trafi do sądu ten na pewno w sposób zgodny z duchem i literą prawa orzeknie czy prawo zostało złamane.

admin2
@admin 23.06.2017 15:20

sady, detektywi... :)

Zuzanna

@Snort jeśli znikają komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem komentarza należy zapoznać się z jego treścią.

@Zuzanna 08.06.2017 15:49

Po raz kolejny został usunięty mój komentarz, który na pewno w żaden sposób nie naruszał treści regulaminu. Proszę o wyjaśnienie na forum dlaczego tak się dzieje.

Zuzanna

Dla osób szukających informacji na temat pracy w firmie bardzo cenne będą merytoryczne komentarze, zawierające jak najwięcej informacji na temat pracy w Genesis PR. @Snort piszesz, że zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy. Którymi dokładnie? Co takiego nie odpowiadało Ci w pracy w firmie. @pracownikpolecasz innym pracę w Genesis. Mógłbyś powiedzieć dlaczego? Jakie są plusy pracy tutaj, a co warto by jeszcze zmienić?

@Zuzanna 19.05.2017 10:43

Tymi, które regularnie kasujecie!!!!

A ja bardzo polecam pracę w Genesis. Świetna atmosfera i ciekawe projekty. I całkiem nie zgadzam się z całym tym hejtem.

Snort

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami, jakie przeczytałem na tym forum. Nie polecam!

również była

Na podpis imieniem i nazwiskiem odwagi już nie wystarczyło? Tak łatwo jest oczerniać anonimowo :) A gdzie była ta odwaga w trakcie pracy w Genesis? Przyjmując awans od szefowej też mówiłaś 'Elizka, tu jest najgorsza atmosfera jakiej w życiu doświadczyłam'? Kochani, odwagi! przyda się Wam w życiu ;)

Xyz
@również była 10.04.2017 23:08

Ja jako były pracownik nie znam nikogo kto dobrze wspominałby prace w genesis. A nikt nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem bo nikomu (oprócz wiadomej osoby) nie chce się biegać po sadach. Każdy z byłych pracownikow ma ciekawsze sposoby na spędzanie wolnego czasu.

Zuzanna

@nowyrozumiem, że dla Ciebie firma okazała się dobrym miejscem do rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej o możliwościach rozwoju/ szkoleniach, które Genesis PR oferuje swoim pracownikom. @były pracownikrozumiem, że masz inne odczucia odnośnie pracy w firmie. Jak dawno działy się sytuacje o których wspominasz?

nowy

Fajna agencja PR. Przyjmują ludzi bez doświadczenia, uczą, przygotowują do pracy przy projektach

sylwia

@HelloMaria ale przecież nikt nie zmusza cię do podpisywania tej umowy...co z tego, że nie mówią ci tego na rozmowie rekrutacyjnej ale później przecież doskonale zdajesz sobie z tego sprawę zresztą nic dziwnego, że dają ci to do podpisania tym bardziej w pr gdzie konkrencja tylko czeka na jakieś potknięcie

:))

Pani Prezes jest wymagającą szefową i cudownym człowiekiem. Jak nikt inny, z uśmiechem na twarzy, potrafi znosić humory niektórych pracowników, zachowujących się jak nastolatki.

;) ;)

Pozdrowienia dla Pani Dyrektor :) Dużo wytrwałości! Jak widać powyżej, ludzka zawiść nie zna granic ;)

TRAGEDIA

Fajnie płacą? Powtarzam. Ledwo 2 na ręke. do tego brak wymagań( usunięte przez administratora )

polecam

W Genesis na pewno docenią Twoją pracę. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii - chyba niektórzy chcieliby dostawać pensję za darmo :) Szefowa agencji dba o swoich pracowników i szanuje ich, a to że przy okazji jest też wymagająca to tylko na plus. Do Helen234: jak ktoś nie chce się rozwijać, to nawet najbardziej wymagający przełożony mu nie pomoże ;)

O ile dobrze pamiętam to właśnie 30 minut przerwy przysługuje w Genesis PR :) Mimo wszystko pytanie o extra czas na lunch mógł zadać na rozmowie kwalifikacyjnej tylko wybitny pracuś. Odpowiadając na kilka sensownych pytań z góry - pensja wypłacana terminowo, jest dwójka z przodu, duże szanse na awans.

porażka!

Nawet wrogowi NIE POLECAM! Niczego się tam nie nauczyłam - poza kolorowaniem maili.(usunięte przez administratora)To wszystko za naprawde ŚMIESZNE pieniądze w porównaniu do konkurencji.

Helena

Tak to przykre chociaż prawdziwe. Również nie polecam! Nawet trudno coś napisać więcej bo jak widać administrator to usunie.

XXX

NIE POLECAM! (usunięte przez administratora)

ja

tez mam tylko informacje z drugiej ręki - niestety średnio zachęcające i w dużej mierze potwierdzają opinie poprzednikow. Obserwuję rynek, poniewaz myślę o zmianie pracy i widzę, że w genesis są częste nabory, a zakładka "ludzie" na stronie agencji zeszczuplała do... 1 osoby. ilu ludzi tyle opinii, fama krązy słaba, ale prawdę chyba mozna poznac na wlasnej skorze tylko :P

anonimka

Tak, też jestem ciekawa, czy opinie z poprzednich lat są prawdą w dalszym ciągu. Ostatnio słyszałam niestety podobne, odnośnie czasu pracy i ścisłego schematu działań, który powtarza się dzień w dzień - 0 kreatywnej pracy na niższych stanowiskach...

czy słyszeliście coś o tej agencji PR-owskiej?

Zostaw opinię o Genesis PR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Genesis PR