HOLA Design

Opinie o HOLA Design

Nick

"znakomita firma dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o projektowaniu wnętrz " i tak na prawdę nic ponad to. Przychodząc do pracy w Hola design zostajecie posadzeni przy taśmociągu w małym pomieszczeniu. Dwa długie blaty na dwóch długich ścianach wąskiego i długiego pokoju. Klientów nie widujecie. Na budowy nie jeździcie. Stajecie się robotem mającym wywiązać się w dośrubowanego harmonogramu. Wiedzę poszerzacie sami - wyjść na szkolenia w czasie pracy nie ma. Nie ma profitów. Zarabiacie tyle, ile powiecie na początku - jeśli powiecie za dużo - szukajcie pracy dalej.

ja

znakomita firma dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o projektowaniu wnętrz

Zostaw opinię o HOLA Design - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOLA Design