Opinie o Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 6500 PLN to dobra stawka w firmie Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami?

Zofia Nowy wpis

Do dziś dnia nie mamy rozliczonego półrocza... Podzielam opinie poprzedników - omijać szerokim łukiem!

Antek Nowy wpis

Firma LIDAR zarządzanie nieruchomościami nie wywiązuje się należycie z powierzonych im obowiązków. Wręcz unikają komunikacji z Właścicielami, stosują szeroko pojęte spychactwo. Bardzo ciężko się dodzwonić. Jedyne co im jeszcze wychodzi to branie pieniędzy. Do tej pory nie jesteśmy rozliczeni. Mają problemy z opanowaniem księgowości. Jednym słowem porażka...

Lidar zarządzanie nieruchomośc Nowy wpis

Lidar nie wywiązuje się z powierzonych im obowiązków. Nie ścigani nie robią kompletnie nic, a pieniądze biorą! Gdy Pani księgowa przebywa na urlopie firma dosłownie sparaliżowana i kompletnie nic nie może wykonać... Jednym słowem "omijać szerokim łukiem"

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Edyta

Bardzo byłam ciekawa opinii o tej firmie, ale tak patrzę i widzę, że po 2020 nastąpiła cisza. Ciekawe, czemu przestaliście pisać na temat pracy w Lidarze. Pomyślałam sobie, że może to ma coś wspólnego z pandemią, bo to w końcu nie był łatwy okres. Czy ktoś może powiedzieć, jak firma przetrwała ten trudny czas?

Filip

@Przemyslaw XYZ Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis

Przemyslaw XYZ

Firma okazala sie bardzo nierzetelna. (usunięte przez administratora) mieszkancow, nie wywiazuje sie z umowy. Brak z nimi kontaktu w sprawie spraw zwiazanych ze wspolnota. Biora pieniadze a nie robia prawie nic. I do tego nawet nie tlumacza sie z niewykonanych zadan. Mieszkancy sa zirytowani brakiem odpowiedzi na maile. Itd. Nie polecamy.

Katarzyna X
@Przemyslaw XYZ

Mamy takie same doswiadczenie z Lidarem. Zupelnie nie ma kontaktu, ignorancja mieszkancow, Zarzadu. Nie wiem za co my wlasciwie placimy tej firmie. Mam nadzieje ze Zarzad szybko zrobi zmiane, bo inaczej mocno narazi sie nam. Administrator dziala na nasza szkodę. Olewa nas - po kilku mies nie mamy zrobionej ekartoteki, nie znamy stanu „konta”, nie odpisuje na maile, i ogolnie nic nie dzieje sie. To juz Acresta byla o niebo lepsza firma.

BigMenWaw
@Przemyslaw XYZ

W jakim budynku (wspólnocie) tak "świetnie" administrowali, jeśli mogę zapytać.

BigMenWaw
@Katarzyna X

Proszę o informację czy nadal jest u was Lidar, czy się "poprawił" i w której wspólnocie tak było.

Nicola

Trzeba mieć duże doświadczenie w nieruchomościach?

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami - Warszawa

Zbigniew Radzewicz Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
  • Jana Kowalczyka 9 lok. B