Opinie o UCZELNIA ŁAZARSKIEGO w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UCZELNIA ŁAZARSKIEGO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UCZELNIA ŁAZARSKIEGO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UCZELNIA ŁAZARSKIEGO w Warszawa

MoniaGonia Nowy wpis

Odczucia są mieszane. Z jednej strony: są fajne działy, zarządzane prawidłowo i sprawnie. Z drugiej, znajomi (usunięte przez administratora)na kluczowych stanowiskach otrzymujący co roku tłuste premie a rozwalający pracę swojej komórki. Jest dużo stresu, brak przepływu informacji. Jednak są też plusy: mili współpracownicy, dofinansowanie obiadów, masaży kręgosłupa. Zależy gdzie się trafi po prostu. Przy negocjacji wynagrodzenia od razu trzeba podać wysoką stawkę, bo podwyżek nie ma. Jest bonus świąteczny. Jeden jedyny.

@MoniaGonia

To co tu jest najbardziej stresującego? Możesz wymienić konkretnie kto zasługuje na premie, jakieś określone stanowiska? Czy to zależy od osób? Masaże brzmią całkiem fajnie, a czy można z nich korzystać w trakcie pracy? Jest jakieś maksimum, które można wynegocjować czy godzą się na mniej więcej każdą kwotę?

Administrator Nowy wpis

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Iwona

Na jakie stanowisko dokładnie chcą? Ja jednak bym chciała coś jeszcze wiedzieć, zanim podejmę decyzje o tym, czy faktycznie dać sobie spokój… Jaka ta rotacja faktycznie? I czy coś się nie zgadza z umową, wypłatami, czy ok wszystko?

Jan
@Iwona

Na stronie uczelni są trzy rekrutacje: zastępca kierownika ds. marketingu; specjalista ds. marketingu oraz konsultant ds. rekrutacji. A także czwarta: asystent w biurze dziekana w wydziale wpia.

olo
@Jan

tak, i wszystkie te stanowiska były obsadzone w ostatnim poł roku ale nikt z nich dłużej nie wytrzymał :D

Jan Nowy wpis
@olo

@olo ale dotyczy to wszystkich stanowisk? Czy tylko tych marketingowych?

administracyjny

Nie polecam pracy w tej instytucji. Panuje tam mikrozarządzanie na każdym etapie. Pracownicy są traktowani nierówno, nie ma żadnej polityki dbania o dobrą atmosferę i samopoczucie pracowników. Polityka (usunięte przez administratora)jest bardzo zła co powoduje duże frustracje wśród zatrudnionych i wzajemną niechęć. Jedni za tę samą pracę dostają dodatkowe wynagrodzenie, inni nie, wszystko zależy(usunięte przez administratora). Ciężko tam spotkać zadowolonych z pracy ludzi. Brak szkoleń, używany sprzęt do pracy, nagrody tylko dla kierowników. Na plus, że pensja zawsze na czas.

Lidia
@administracyjny

Chciałabym zapytać jednak o te szkolenia. Bo tutaj ten wątek się pojawia. Chociaż tu jest info, że firma ich nie daje, ale mnie interesuje onboarding. Czy jak nowa osoba jest wprowadzana do pracy, to jednak jakieś przeszkolenie otrzymuje? Czy do razu wrzucana jest do obowiązków?

tm
@Lidia

jedyne szkolenie jakie dostaje to BHP. od razu jest wrzucana w obowiązki chyba, że trafi na jakieś rozsądne koleżanki z zespołu, które powiedzą co i jak.

Wanda
@tm

Ale można liczyć na pomoc tych koleżanek? Czy nie w każdym przypadku? Skąd ma pracownik wiedzieć co ma robić bez szkolenia wstępnego?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy UCZELNIA ŁAZARSKIEGO? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. projektów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Czy jest możliwość pracy w UCZELNIA ŁAZARSKIEGO na część etatu?

Eryka

Tak, są tez takie możliwości.

Jaki jest wkład kierownictwa UCZELNIA ŁAZARSKIEGO w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Toksyczna Atmosfera

Ogłoszenia tego pracodawcy z dopiskiem i obietnicą ''koleżeńskiej atmosfery'' (usunięte przez administratora), zatrudniać lubią młodych i tutaj się sytuacja komplikuje, ponieważ zbyt duża różnica wieku jest i ludzie się ze sobą nie mogą dogadać o ile w ogóle ktoś z kimś chcę rozmawiać. Zazdrość, plotkowanie i oczywiście udowadnianie przed swoim przełożonym, że jestem nie do zastąpienia :) Że co ten małolat może tutaj zrobić, stąd też dostaje się pracę dla niezbyt intelektualnie rozwiniętych (abyś się za dużo się nie nauczył). Generalnie nikt Cię nic nowego nie uczy tylko wytyka Ci błędy. Hot Newsy z życia prywatnego plus problemy emocjonalne pracodawcy umilą Ci dzień :) Stanowczo nie polecam pracy w tym miejscu, chyba, że ktoś lubi pracować z (usunięte przez administratora).

Izabela
@Toksyczna Atmosfera

Czyli jako nowy, młody pracownik, jakie można objąć stanowisko na Uczelni Łazarskiego? Jakie zadania do wykonywania dostaje taki pracownik? Czy z czasem zakres obowiązków się zwiększa? Czy można liczyć na awans gdy rośnie Nasz staż pracy?

firedtoohired

Potwierdzam, okropny pracodawca. Potem dowiedziałem się, że mieli 70%rotacji w ciągu 3 lat (dopiero teraz w to wierzę). Zarządzanie jak za głębokiego PRL-u. Powszechna atmosfera "jak coś załatwić po znajmości" - nie wygrać konkurs, grant, przetarg, tylko "załatwić". (usunięte przez administratora) Zaufanie tylko do rodziny (fakt, tam chyba pracuje kilka rodzin). Ten powrót do przeszłości nie był przyjemny. Firma "rodzinna", niewyobrażalny bałagan, zerowe know-how. Plotki i rozgrywki, zero dbania o pracowników (tzn. tych niespokrewnionych). (usunięte przez administratora)

Iwona
@firedtoohired

Fajnie, że napisałeś o pracy w Uczelni Łazarskiego. I przykro mi, że twoje doświadczenia nie są zbyt pozytywne, z tego co tutaj przeczytałam. A mimo to były jakieś plusy zatrudnienia w tym miejscu czy odradzasz kompletnie? Odpowiedz, jeśli masz czas.

Olo

@alutka czyli teraz przez pandemię to już kompletnie zero ?

@alutka
@Olo

Trudno powiedzieć, Wigilia była online, natomiast udało się Graduację i Inaugurację roku zrobić stacjonarnie w reżimie sanitarnym. Pracownicy dostali też przydział na Erasmus+. Sytuacja jest ogólnie trudna do spotkań teraz ale każdy dział próbuje jakoś się wewnątrz siebie integrować :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w UCZELNIA ŁAZARSKIEGO?

alutka

żadnej integracji i imprez nie ma od lat, nie licząc oficjalnej godzinnej "imprezy" Wigilijnej na głównej auli i poczęstunku dla pracowników na po niej, ale to jeszcze przed pandemią.

Aneta

Uczelnia Łazarskiego poszukuje obecnie osoby na stanowisko Samodzielna/-y Księgowa/-y. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tym dziale? Jakim pracodawcą jest Uczelnia? Wasze doświadczenia mogą pomóc osobom, które zastanawiają się nad złożeniem swojej kandydatury.

eta
@Aneta

Jest to pracodawca trudny

Ryjek
@eta

Trudny ? To jest okropny pracodawca robisz tam 10zawodów naraz zero organizacji .

Interesuje mnie praca na uczelni i szukam informacji. Może mi ktoś podpowie jak z atmosfera u was jest?

Pracownik naukowy

Uczelnia ma swoje plusy i minusy. Jednak pomysł na prowadzenie zajęć w 100% stacjonarnie od października to zwyczajnie nieodpowiedzialne zachowanie ze strony władz. Zajęcia na Wydziale Medycznym ok rozumiem, na pewnych kierunkach trzeba zrobić ćwiczenia w tradycyjnej formie, bo inaczej nie mają one żadnego sensu, ale przy pozostałych kierunkach jak np. Prawo, Administracja czy Ekonomia można zrobić to zdalnie.(usunięte przez administratora) Ponadto jest część wykładowców w starszym wieku, czy warto ich narażać ?

1985

A ja jestem zadowolony, że studiowałem w Łazarskim

Martyna

Witam, czy jest ktoś poszukiwany na księgową? Jaka stawka i jakie obowiązki na tym stanowisku?

Jakie są mocne strony pracodawcy UCZELNIA ŁAZARSKIEGO?

Kłusownik

Raczej tam chaos panuje w sekretariatach

Czarek

Sądzę, że jak wszędzie tak i na uczelni znajda sie osoby niezadowolone z pracy. Przykre, że nie potrafimy docenić firmy!!

Bumcykcyk

Spać trza a ty wstawać trza zarządzać trza miłej pracy wszystkim

Jaki powód macie, że nikt nie pisze od dawna?

komar

czy u was Konsultant ds. rozwoju kariery sam rozwinę swoją karierę?

Zostaw merytoryczną opinię o UCZELNIA ŁAZARSKIEGO - Warszawa

• Jak się pracuje w UCZELNIA ŁAZARSKIEGO?

Zobacz opinie na temat firmy UCZELNIA ŁAZARSKIEGO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UCZELNIA ŁAZARSKIEGO?

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO