UCZELNIA ŁAZARSKIEGO

Toruń

Opinie o UCZELNIA ŁAZARSKIEGO

Miller

1) Niskie pensje, duże wymagania co do pracownika 2) Szukanie wszędzie oszczędności 3) Fatalne kierownictwo Unikać SZEROKIM łukiem.

Aneta

Uczelnia Łazarskiego poszukuje obecnie osoby na stanowisko Samodzielna/-y Księgowa/-y. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tym dziale? Jakim pracodawcą jest Uczelnia? Wasze doświadczenia mogą pomóc osobom, które zastanawiają się nad złożeniem swojej kandydatury.

komar

czy u was Konsultant ds. rozwoju kariery sam rozwinę swoją karierę?

Zostaw opinię o UCZELNIA ŁAZARSKIEGO - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UCZELNIA ŁAZARSKIEGO