Wojskowa Akademia Techniczna

Opinie o Wojskowa Akademia Techniczna

demokrata

WAT został założony przez białoruskiego generała Eugeniusza Leoszenia na polecenie Stalina. Jego maksyma to "(..)pracować trzeba nie tam, gdzie się chce, ale tam gdzie każą (...)" Patrz "Głos Akademicki WAT" 2011, Poczet komendantów-rektorów. Jeśli cenisz demokrację i wiesz już co to jest indeks demokracji, omijaj WAT szerokim łukiem. Decyzyjny chów wsobny od czasów stalinowskich. 80% marnotrastwo Twojej pracy. Czy coś się zmieniło od 2011 roku?. Były pracownik.

Obywatel

Proszę założyć sekcję Wat - Wydział Elektroniki, to pojawią się nowe komentarze.

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Wojskowa Akademia Techniczna, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o Wojskowa Akademia Techniczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojskowa Akademia Techniczna