Spółdzielnia Meblarska RAMETA

Racibórz

Opinie o Spółdzielnia Meblarska RAMETA

tomek

Firma zarabiająca na niedoli ludzi którzy tam pracują. Osoby na wyższych stanowiskach zarabiają duże pieniądze nieadekwatne do tego co maja, powinni robić. Bo tak na prawdę są to osoby które nie mają zielonego pojęcia jak zarządzać zasobami ludzkimi, a do tego jeszcze wydają pieniądze na rzeczy które nie są potrzebne do pracy. Zarobki..... porażka, jeszcze raz porażka.

Basia

Praca w tej firmie to jedna wielka patologia.Zmuszanie niepelnosprawnych do pracy niezgodnie z przepisami BHP i zwykle gnojenie ludzi to po prostu norma.Nakazywanie ludziom by pracowali w soboty i po godzinach na czarno,placenie lewymi pieniedzmi to smutna kryminalna rzeczywistosc.

Adam

Z drugiej strony, osoby montujące meble i Tapicerzy mają szanse na lepsze zarobki tyle tylko że nie w Raciborzu. Sam znam kilka firm, które uparcie szukają osób za stosunkowo lepsze warunki finansowe natomiast wiąże się to z przeprowadzką do innego miasta. Niestety coś za coś.

Helmeden

Najniższa krajowa, praca na 3 zmiany, zero dodatków, premii, słaba możliwość awansu... praca na chwilę lub dla zdesperowanych. Najgorszy dział ? Tam gdzie kierownikami są kobiety, szczególnie Pani kierownik W ze szwalni, nie znająca się na niczym :)

Anonim

Wyzysk, wyzysk, i jeszcze raz wyzysk, nie wspominajac o pożal się Boże osobach zwanymi " kierwonikami " , majstrami czy brygadzistami. Buraczane gamonie.

hojo

pracownicy!!! uciekajcie z tej [usunięte przez moderatora] firmy!!! niszczy zycie ludziom...

Robert

ciezka praca. walczmy o większe zarobki

Zostaw opinię o Spółdzielnia Meblarska RAMETA - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Meblarska RAMETA