Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

2.5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o KRUK S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

witamy na profilu KRUK S.A. - lidera rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce i Europie Centralnej. Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 1800 osób. Nasza centrala znajduje się we Wrocławiu, ale mamy też swoje oddziały w Szczawnie-Zdroju i Pile. Sporą grupą naszych Pracowników są Doradcy Terenowi, którzy działają lokalnie w 18. regionach na terenie całego kraju.

Dziękujemy za liczne opinie, które pojawiają się na tym forum. Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych Pracowników. Cieszą nas także pytania potencjalnych kandydatów dotyczące pracy w naszej firmie. Regularnie śledzimy treści, które się tu pojawiają i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis. Chcemy być wszędzie tam, gdzie pojawiają się informacje na temat naszej firmy. Państwa obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do udziału w dyskusji i podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Państwa nurtują.

Wiele zawdzięczamy naszym Pracownikom, dlatego chcemy tworzyć przyjazne środowisko pracy, nieustannie się rozwijać i usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Odpowiedź zwrotna od obecnych i byłych Pracowników jest dla nas szczególnie cenna. We wszystkich niepokojących i wymagających wyjaśnienia kwestiach możecie się Państwo kontaktować z nami również bezpośrednio pod adresem mailowym: opinia@kruksa.pl.

Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do świadomego kłamstwa, publikowania oszczerstw, pomawiania, obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Obraźliwe komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami
Ktoś

@Pracodawca Proszę odpowiedzcie na mój komentarz skoro liczą się dla Was opinie byłych pracowników, którzy piszą całą prawdę bo już nie muszą obawiać się o posadę.

pasazer Nowy wpis
Inne

4 kroki dzielą Cię od spłaty zobowiązań , co bys nie zrobil konczysz z komornikiem ,zadnej pomocy od nich nie otrzymasz , pieknie wyglada tylko reklama .

Były DT

Kiedyś pracowało się inaczej, teraz nie polecam. Wyciskają z Ciebie na maxa,a od siebie nic. Jesteś tylko cyferką w tabelce.

BS Nowy wpis
@Były DT

To mówisz, że jakieś zmiany wprowadzili? Co wpłynęło tak mocno na pracę? Większe wymagania teraz są, ciężej plany wypracowywać? Premie nie idą proporcjonalnie w górę?

LO Nowy wpis
Inne

Widziałem, że firma daje możliwość praktyk, niestety w ogłoszenie nie mogę już wejść, w sumie ma ono już parę ładnych lat. Studiuje i chciałabym podjąć właśnie takie praktyki, szczególnie na stanowisku w dziale indywidualnej obsługi prawnej. Ile trwają takie praktyki i czy są one płatne? Jeżeli bym się wykazał jest potem realna możliwość zatrudnienia?

Nowy wpis

@LO

Dzień dobry, oferta praktyk, którą Pan/i znalazł/a, jest ofertą rzeczywiście sprzed kilku lat. Obecnie nie prowadzimy praktyk w tym obszarze. Zachęcamy jednak do śledzenia naszych ogłoszeń z obszaru Prawa – być może inna oferta okaże się dla Pana/i interesująca.

Majsterklepka
Kandydat

Witam. Jakimi autami służbowymi poruszają się specjaliści ds windykacji?

Mokebe z Senegalu
@Majsterklepka

Dodge Charger SRT, a jak ma dobre wyniki to nawet Hellcat.

Analityk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

trzy etapy: - test pisemny + test excela - rozmowa z kierownikiem zespołu - rozmowa z kierownikiem departamentu

Pytania

Pytania nie zaskakiwały. Dotyczyły: - dotychczasowych doświadczeń, - wiedzy z zakresu zadań na rekrutowanym stanowisku, zaskoczył jedynie fragment rozmowy po angielsku (nie spodziewałem się tego)

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Arti
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Kandydat

Detektyw/ka ds. Ustalania Kontaktów i Aktualizacji Danych Co to za stanowisko ?

RY
Inne

Czyli jako specjalista ds sprzedaży spotkania z klientem tylko online? Widziałem w ogłoszeniu, że pierwsza umowa na 7 miesięcy na umowę o pracę? A kolejna? Na czas nieokreślony?

@RY

Dzień dobry, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji. Na wszystkie pytania odpowiemy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

VV
@KRUK S.A.

To zapraszacie na rozmowę każdego kto wyśle cv? Czy rozmowa rekrutacyjna to jedyny etap? Czemu podstawowych kwestii nie mogą Państwo tutaj napisać? Chciałabym wiedzieć czy w ogóle warto składać papiery.

@RY

Kolejna umowa na dwa lata. Spotkania z klientami tylko na żywo.

Rekrutujący się
Kandydat

Od 3 lat wysłałem 4 razy CV do KRUKa i nigdy nic nie odpisali, więc szkoda czasu na tę firmę

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KRUK S.A.?

AJ
Inne

A co to była za integracja? Kiedy konkretnie skończyły się takie rzeczy, dawno temu? Tak ogólnie to co organizowali? Jeśli chodzi o wyjazdy to gdzie pracownicy jeździli i na jak długo? Firma zapewniała wszystko na takich wyjazdach?

Szukający pracy
Kandydat

Czy stanowisko Specjalista ds. zadłużenia klienta indywidualnego to to samo co doradca terenowy? MOże ktoś podać jakie są mniej więcej zarobki na tym stanowisku dla nowych pracowników, albo chociaż jakieś widełki płacowe?

CY
@Szukający pracy

Właśnie, niech ktoś o tym opowie. Mnie tu bardziej interesuje właśnie praca doradcy terenowego. Dostaje się tu auto służbowe do pracy w terenie, czy firma wymaga użytku prywatnego samochodu? Jak się pracuje w terenie, to nie ma obowiązku pojawiać się w biurze??

@CY

Zarobki 5500 do 6500 brutto na umowę na okres próbny. Specjalista ds zadłużenia to innaczej doratca terenowy. Samochód służbowy się dostaje. Nie ma biur spotkania są online

Poirytowany

Szkoda tylko że tak to wszystko się odbywa ludzi ma się za nic a szkoda bo kiedyś jak był stary zarząd i P.Krupa ten prawdziwy co zawsze wychodził do ludzi i z nimi rozmawiał i traktował ich z sercem to fajnie się pracowało a teraz to tylko wspomnienia.

DeTe
@Poirytowany

I jak ma się do tego wszystkiego hasło/motto kruka ,,zasady uczciwości, szacunku i tolerancji są dla nas bezwzględnie obowiązujące"? Hahaha!!! Przydałaby się jakaś interpretacja tego hasła ze strony firmy, bo większość pracowników inaczej je interpretuje.

Pracodawca

W imieniu Spółki i w odniesieniu do powyższej wypowiedzi informujemy, że w 2024 roku Spółka planuje utrzymać zatrudnienie doradców terenowych na poziomie porównywalnym do obecnego.

TB
@KRUK S.A.

Ktoś tam wcześniej chyba nie do końca zrozumiał sytuację. Proszę mi w takim razie wyjaśnić, w jaki sposób firma komunikuje swoją sytuację i plany na przyszłość wobec załogi? Czemu snują oni domysły na forum?

Dt

Zarząd dobrze wie co się dzieje... oszczędzać, zwalniać, maksymalizować zysk, podkręcać wyniki, robić dobry pijar, reszta ma dobrze zarabiać ale ma zaiwaniac jak chomiki w kołowrotku. To wina ludzi którzy nie korzystają z inspekcji pracy, związków, sądów pracy, nie robią screenów kopi, nie korzystają z dyktafonu....

antywindykator
@Dt

dokładnie kolego. to są testy na ile mogą sobie pozwolić, a że testy wychodzą pozytywnie... pozytywnie dla nich rzecz jasna

OR
Inne

Firm dała w przeszłości jakieś powody, by nie wierzyć w zapewnienia o planie utrzymania dotychczasowego zatrudnienia? Możesz wyjaśnić, jakie wśród pracowników są nastroje i jak to się odbija na samej pracy? Według powyższych słów firma oszczędza, czy maksymalizuje zyski. Jeśli to prawda, to czy przekłada się to na zarobki?

DeTe
@OR

Mój wpis, do którego zadałeś pytanie już usunięty :D sam widzisz jak firma daje się swobodnie wypowiedzieć i prowadzi merytoryczną dyskusję ;] firma od wielu lat nie daje nawet minimum poczucia stabilizacji zatrudnienia. Dzisiaj jesteś, jutro może cię nie być. Samo planowanie to żadne zapewnienie, więc jest to potwierdzenie tego co napisałem powyżej. Zarobki są mocna przeciętne, kwot nie napisze, bo nie opublikują. Nastroje u pracowników są różne, niektórzy we wszystko wierzą i cały czas czują "prestiż", że tu pracują:O inni myślami są już gdzie indziej. Atmosfera od wielu lat jest fatalna, człowiek człowiekowi wilkiem, a ulubieńcy kierowników mogą i mają wszystko. Oczywiście dzięki kombinacją. Zyski nie mają tu żadego znaczenia, po prostu wszystko się kończy.

Bożydar
@DeTe

O tak pupile dostają tereny po zwalnianych doradcach metodą wszystko dla jednego. Sam nie potrafi wszystkiego obrobić ale ma trzy razy więcej spraw bo musi być w trójce najlepszych dt w Polsce. Pupile zawsze byli i to widać gołym okiem.

Ktoś tam - nieważne kto

Właśnie powstały dział wysokich sald zabiera wszystkie sprawy doradcom powyżej 20 tyś. Do tego APC, selfpayery, e-kruki, Emilki i wręcz obsesyjna kontrola w terenie a wy macie jakieś wątpliwości dokąd to zmierza?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami
KRUK S.A.

Kochany pracodawco, skoro jest kilkaset wpisów na tej stronie , nierzadko niepochlebnych , to znaczy , że komunikacja w firmie szwankuje.

@Pracownik

Tak, wpisów jest sporo. Czy są one wyłącznie efektem komunikacyjnych niedociągnięć? Szanujemy tę opinię, choć to dość śmiała teza. To forum pozwala publikować anonimowe wpisy, dlatego ciężko oprzeć się wrażeniu, że sporo tu treści, których ludzie nie chcą oficjalnie powiedzieć prosto w twarz lub po prostu się pod nimi podpisać. Jako pracodawca jesteśmy w pełni otwarci na dyskusję, ale też konstruktywną krytykę, z której możemy wyciągnąć wnioski, aby nieustannie poprawiać funkcjonowanie naszej firmy. Nad komunikacją wewnętrzną także obecnie pracujemy, o czym - jako Pracownik - z pewnością wiesz, bo niedawno miałeś możliwość wypełnić ankiety na ten temat :) Wkrótce uruchomimy nowe rozwiązania, które - mamy nadzieję - usprawnią komunikację w naszej firmie. Stąd również nasza obecność tutaj. Chcemy aktywnie brać udział w toczących się tu dyskusjach i podjąć próbę odpowiedzi na pytania, które się tu pojawiają. Dodatkowo, jeśli sam masz jakieś pomysły czy sugestie, jak można by tę "szwankującą komunikację" poprawić - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, np. pod adresem mailowym opinia@kruksa.pl. Zawsze też możesz zgłosić pomysł na usprawnienia w ramach naszego Systemu Sugestii Pracowniczych. W końcu pracujemy w jednej firmie i chyba powinno nam zależeć na jej jak najlepszym funkcjonowaniu, prawda? :) Z serdecznymi pozdrowieniami KRUK S.A.

Imię nazwisko
@KRUK S.A.

Szanowny pracodawco zdecydowana wiekszosc wpisow jest kwestia komunikacyjnych niedociagniec a konkretnie braku komunikacji. Prosze nie pisac o tym ze firma jest otwarta na dyskusje bo to kompletna bzdura. Kazda sugestia badz przedstawienie problemu oraz sposobu jego wyeliminowania konczy sie tym ze wszystko idzie do kosza a osoba starajaca sie cos zrobic jest potem na cenzurowanym. Niestety sam bylem tego najlepszym przykladem kiedy niejednokrotnie oposywalem problemy z funkcjonowaniem systemu czy absurdalnych sposobow rozliczania i zaliczania niektorych rzeczy (pracuje jako dt). W ramach podziekowan za sugestie otrzymalem informacje od bezposredniego przelozonego ze mam sobie odpuscic bo moje maile czyta sporo osob na roznych stanowiskach ktorym nie podoba sie mowienie glosno prawdy na ww tematy i jak nie przestane to beda wyciagniete wobec mnie konsekwencje. Gdzie tu otwarcie na dyskusje. I prosze nie pisac na wstepie o klamstwach w negatywnych wpisach ktore sie tu pojawiaja poniewaz zdecydowana wiekszosc dt jak i cc zgadza sie z tym co jest tutaj poruszane wiec jest to po prostu prawda. Wiecej pokory i umoejetnosci przyznania sie do bledow.

@Imię nazwisko

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Nad komunikacyjnymi niedociągnięciami już teraz pracujemy i będziemy pracować do skutku. Tak, jako organizacja zdecydowanie jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Opisywana przez Ciebie sytuacja, w której przełożony zapowiadał „wyciągnięcie konsekwencji” za Twoją konstruktywną krytykę i sugestię usprawnień, które mogły mieć wpływ na efektywność pracy, jest niepokojąca i nie spełnia przyjętych u nas standardów. Niestety, w przypadku rozproszonej struktury, w której wielu naszych Pracowników pracuje w terenie, trudno mieć możliwość szybkiej reakcji na każde niestosowne zachowanie zatrudnionych u nas osób, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Jeśli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię zaniepokoić to możesz to zrobić pod adresem opinia@kruksa.pl. Napisz do nas i opisz dokładnie wspomnianą przez Ciebie sytuację. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać tę sprawę, zadziałać w temacie i wyciągnąć ewentualne wnioski na przyszłość. To, co piszesz o sugestiach i pomysłach na wyeliminowanie problemów, z których Twoim zdaniem wszystkie "idą do kosza", nie jest prawdą. Jako Pracownik z pewnością wiesz, że w firmie działa System Sugestii Pracowniczych, w ramach którego - dzięki zgłaszanym przez Was pomysłom - właśnie realizujemy lub już zrealizowaliśmy przeszło 1000 usprawnień! Wiele z nich znacząco poprawiło działanie naszych procesów, wyeliminowało różne błędy czy po prostu poprawiło naszą pracę. Jeśli masz jakieś pomysły czy sposoby na wyeliminowanie problemów, zawsze możesz zgłosić je bezpośrednio do Systemu Sugestii Pracowniczych, do czego serdecznie zachęcamy.

Imię nazwisko
@KRUK S.A.

Dziekuje ale nie skorzystam poniewaz nie mam zaufania do was jako pracodawcy. Pracuje tu juz troche i widzialem mnostwo sytuacji gdzie nawet anonimowe zglaszanie czegokolwiek nie bylo anonimowe poniewaz w niedlugim czasie wszyscy wiedzieli co kto i o kim powiedzial a co gorsza wyciagano nastepnie konsekwencje wobec osoby zglaszajacej np wreczajac plan naprawczy albo pozbawiajac pracy bo ktos na kogo sie donioslo mial mowiac kolokwialnie plecy. Zgadza sie zostalo troche spraw poprawionych ale niestety nikt od wielu lat nie zrobil nic z najwazniejszymi kwestiami czyli sposobami rozliczania i zaliczania najwazniejszych parametrow dla dt a to absolutna podstawa przy rozliczaniu wynikow pracy, naliczaniem celow adekwatnych do tego co ma sie w terenie a nie ich sztuczne zawyzanie i przede wszystkim rownego traktowania przez kierownika wszystkich w regionie bo to wszedzie kuleje i sa dt rowni i rowniejsi. A co do komunikacji to trzymam za slowo aby praca w tej materii przyniosla w koncu efekt i zeby osoby na wysokich stanowiskach byly otwarte na sugestie i dyskusje dotyczace tego co opisalem a nie chcialy uciszac glosno mowiacych i udawac ze jest kapitalnie. Ps nigdy nie doswiadczylem otwartosci na dialog i krytyke poczawszy od kierownika konczac na pracownikach hr wiec dla mnie cos takiego nie istnieje.

Marzena
@KRUK S.A.

Tak jasne oczywiście, coś co jest standardem to nie spełnia standardów? Proszę sobie nie żartować i nie kpić w żywe oczy.

Odpowiedź

W ramach otwartego dialogu i swobodnej wypowiedzi można również pomyśleć o utworzeniu związków zawodowych zgodnie z obowiązującym prawem !

Y

Bo tylko puste słowa

Yes67

Proponuję Państwu wprowadzenie zmian w niniejszej wiadomości. Zmiany polegają na poprawieniu prawidłowej składni gramatycznej oraz ortograficznej pisma. Pozdrawiam.

Damian 19
@Pracownik

Tak jest tylko firma nawet na tym portalu będzie mydliła oczy ze tak nie jest i to jest żałosne. Obłuda fałsz na każdym kroku.

Robo

Niestety firma nie słucha pracowników, nie tworzy przyjaznego środowiska pracy a jedynie wyścig szczurów. Proszę zrobić rzetelną i naprawdę anonimową ankietę, wykonaną przez firmę zewnętrzną i wtedy może otworzą się zarządowi oczy

Aaa

Ok

pytanie do HR
Kandydat

Jakie wymagania trzeba spełniać żeby aplikować na stanowisko Kierownika Rejonu lub Trenera? Uprzejmie proszę o odpowiedź

Dt

Dokładnie gowork blokuje rzeczowe wpisy. A co do kruka to dramat, niech ktoś pomyśli jak można pracować w takiej atmosferze. Kruk zachowuje się gorzej niz jego dluznicy. Zróbcie zwolnienia grupowe jeśli jest nas za dużo. Zwalniacie od 2 lat regularnie szukając haków a teraz polujecie na nas jak na największych złodziei. Brawo pracodawco brawo.

Teren

Bardzo dużo wpisów kasują. Tutaj tylko dziś kilka wpisów zniknęło a wiele w ogóle się nie pojawiło. Merytorycznosc i potrzeba takiego serwisu zaraz zaniknie.

Północ
@Dt

Chyba coś się zadzieje że firma dostała takiego przyspieszenia do zwalniania ludzi. Co miesiąc kogoś zwalniają a tu teraz upolowali kilka osób na raz. Dział kontroli idzie ostro na awans i podwyżkę. Atmosfera dno. Ale komu tu zależy na atmosferze....

Były DT
@Północ

Dzieje się ustawa windykacyjna. Tylko firma jako lider na rynku, zamiast stawić czoła zrobić grupowe zwolnienie, to zachowuje się jak podrzędny Janusz...lider cwaniactwa. A dział kontroli teraz awansuje, tylko czy pomyśleli, że jak dt będzie połowę mniej, to ich tez nie będzie nikt potrzebował? Sami strzelają sobie w kolano. Dla mnie zachowanie firmy t(usunięte przez administratora)

odp
@Północ

Zeby tylko kontrola ;) firma z zewnatrz ktora "obseruje" prace i odpowiednio dokumentuje :)

Południe
@Północ

2 długoletnich DT z południa, i to z tego samego regionu, jednocześnie "musiało" pożegnać się z pracą w wyniku nie(jawnej) kontroli.

XXX
@Południe

Kruk dotknął (usunięte przez administratora) niestety i lepiej nie będzie każdy DT teraz tylko czeka kiedy i z nim się pożegnają w taki czy inny sposób bo że się pożegnają to jest wiadome szkoda tylko że kultura tych pożegnań coraz słabsza ale co się dziwić jak kadra zarządzająca mierna bierna ale wierna.

@Południe

Przez tą akcję ogólnie poleciało już ok 10 osób.

aspoleczna

czy dajecie home office?

Kasia
@Dt

Firma szuka haków żeby nie płacić odpraw i nawet okresów wypowiedzenia.

Ktoś

Mikronezja

Dzień dobry. Mam pytanie czy windykator klienta indywidualnego ma jakiś dzień biurowy w tygodniu czy 5 dni w terenie? Czy jest jakiś target wizyt na tydzień/dzień do wyrobienia?

Waldek
@Mikronezja

Nie ma dni biurowych. Od poniedziałku do piątku w terenie. Wizyt masz zrobić od 17 do 20 a nawet więcej jest mile widziane. Jest duże ciśnienie aby pracować po 17:00 bo ponoć więcej ludzi się zastaje. Kontrola sprawdza czy rzetelnie wykonujesz wizyty tzn raz na jakiś czas jeżdżą za tobą cały dzień.

antywindykator
@Waldek

chyba oczywiste jest, że w domu dużo łatwiej kogoś zastać w godziniach 17-21 niż 9-13. wizyt ile, 17 do 20 - dziennie czy tygodniowo?

odp
@antywindykator

Dla Antywindykatora jak patrze tu od lat wiele rzeczy jak tu czytam jest zawsze oczywistych a tu chyba ?;) Masz racje chyba:) A jesli pytasz o ilosc wizyt 17 -20 czy dziennie czy tygodniowo to ja nie mam wiecej pytan co do wszechwiedzacego fachowca w sprawach prawa, windykacji itp :) A teraz oczekuje na jak zawsze malo blyskotliwa odpowiedz ;) Ale nie oczekuj juz kolejnej odpowiedzi bo dyskusje sa antywindykatorem sa jak zwykle bezcelowe ;)

Rudy
@antywindykator

Oczywiście że dziennie - każdy dt ma zadaniowy czas pracy ale nie mniej jak 17 wizyt dziennie gdzie 15% tych wizyt jest po 17:00 czego nie rozumiesz?

Rafał
Kandydat

Dlaczego uważasz że do końca tak nie jest? Przecież to oczywiste, że napisał prawdę. Jesteś z grona ulubieńców kierownika, to dostajesz takie sprawy że nawet 15 wizyt tygodniowo nie potrzebujesz żeby zrobić cel. Jeśli jesteś w niełasce, to masz takie jakościowo sprawy że nawet jakbyś robił 30 wizyt dziennie po godzinie 17, to i tak celu nie zrobisz. I właśnie wtedy zaczyna się to "czepialstwo" ze strony kierownika: za mało wizyt, za mała zastawalność, za mała spłacalność, za mało ugód itd.....

Kandydat na dt
Kandydat

@Pracodawca Czy to prawda że pracownicy terenowi są inwigilowani przez wszystkie dni robocze od 7 do 21 z uwagi na zadaniowy czas pracy? Podobno osoby z kontrolingu mogą jeździć za kimś cały dzień nawet gdy nie wykonuje w tym momencie obowiązków?

kandydat na kandydata
@Kandydat na dt

Prawda. Najprawdziwsza. O ile nie zablokuja cenzorzy tej wypowiedzi:) A nawet powiem wiecej.....firma duzo slyszy przez teblety, ktore musimy miec zawsze przy sobie przed wizyta i w trakcie :)

@Kandydat na dt

Od marca zwolniono w ten sposób kilkadziesiąt już osób i na pewno nie tylko o dział kontrolingu tu chodzi.....jeśli pracodawca pisze na wypowiedzeniach, że podszedłeś pod adres, pod domofon a nie skorzystałeś z klawiatury domofonu to domyśl się.......że ktoś korzysta albo z rasowych detektywów albo podglada i podsluchuje tablet albo jedno i drugie....no i jeszcze czujnik wstrząsu w aucie......czy aby drzwi zamykasz ;) piękne czasy

UK
@Jan

To z jakiego działu najwięcej osób wyleciało? To legalne takie śledzenie pracowników, nikt się nie odwoływał o decyzji o zwolnieniu? Czy osoby, które nie korzystały z auta służbowego nadal tu pracują?

Jan

Czy podobnie ma się sprawa do tabletów? Nasłuch, wizja, fonia podgląd na tabletach - oczywiście hipotetycznie! Ktoś w ogóle wie na jakiej podstawie pracodawca to robi ?

Zbigniew

Domyslam sie ze firma sie zabezpieczyla niestety i gdzies kiedys wyrazilismy na takie dzialania zgode. Poza tym firma zawsze moze powiedziec ze monitoruje w ten sposob swoj sprzet czy tez auto. I zawsze bede mogli kontrolowac pod pretekstem ochrony sprzetu czy auta słuzbowego. Tak mi sie wydaje ale pewien nie jestem.

Renata
@Jan

W tablecie i telefonie każdy dt wyłącza lokalizację i zakleja głośnik i kamerę. Takie są praktyki a czy zasadne no cóż......

Renata
@UK

Z działu windykacji terenowej..... Firma wdraża narzędzia takie jak e-kruk, APC które mają przynieść więcej pieniędzy i ograniczyć liczbę dt więc aby nie płacić odpraw firma szuka haków na pracowników.

Blondi
Kandydat

Będę próbowała swoich sił na stanowisku Specjalistki ds. Zadłużenia Klienta Indywidualnego. Czytałam na temat wynagrodzenia, że jest stałe ale czy oprócz tego można liczyć np na jakieś premie dla dobrych pracowników? A może zna ktoś widełki? Samochód służbowy jest a jak z tematem paliwa?

Andrzej
@Blondi

Działaj działaj, na pewno nie martw się o narzędzia typu auto paliwo - tutaj w zupełności i profesjonalnie firma o wszystko zadbała a sama praca jest bardzo ciekawa i fajna, pamiętając tylko że wchodzisz w świat korporacji i godzisz się na wszelkie kwestie z tym związane. Powodzenia

Albo albo
@Blondi

A jakie są zarobki na tym stanowisku, jeśli można zapytać?

Łukasz
@Blondi

Premi nie ma od wielu lat. Co najwyżej raz w roku jakaś marna podwyżka stałego wynagrodzenia pod warunkiem że twój kierownik o to zawnioskuje. To że zrealizujesz cele nie oznacza że dostaniesz na pewno podwyżkę - musisz mieć "dobre relacje z kierownikiem" - wiele razy się zdarzało że dt nie dostał podwyżki bo kierownik uznał że się nie dogadują pomimo realizacji celów.

Krzysztof

Uważajcie DT bo kontrola sprawdza bilingi na telefonach przychodzących i wszystkie kontakty na sprawach komorniczych. Sprawdzają zasadność i czy w ogóle taki kontakt był...... czyżby kolejne zwolnienia??

Ja

Dokładnie, szkoda jednak, że tak późno się za to wzięli i, że nie zweryfikuja takich polaczen o kilka lat wstecz. Wtedy pełno asów i gwiazd windykacji otrzymałoby w końcu wilczy bilet na czele z ich "kierownikami".

@Ja

Oj tak, masz rację mnóstwo takich przewalow było ale najlepsze to to że dział kontroli wiedział o tym tylko cel uświęca środki. Oj tak było mnóstwo nieoficjalnych patentów na podkręcenie śruby praktycznie co do każdego celu przy pełnej świadomości góry

Kadry i place
Kandydat

Witam, Prośba o informacje odnośnie stanowiska Specjalisty ds. kadr i płac. Czemu tam ciągle widnieje ogłoszenie? Taka jest rotacja? Tak jest ciężko z kadrami wytrzymać?

@Kadry i place

Wznowiony proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalisty/ki ds. Kadr i Płac związany jest z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebą zapewnienia kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników firmy. Stanowisko nie jest związane z rotacją. Nasz zespół kadrowy to świetni specjaliści z długoletnim stażem w firmie, gdzie rotacja zdarza się raz na kilka lat. Ostatnio poszukiwaliśmy 2 osób jednocześnie, dlatego ogłoszenie było dostępne na portalach dłużej niż standardowo. Jeden wakat mamy już wypełniony i pozostało nam jeszcze jedno stanowisko do obsadzenia. Jeśli są Państwo zainteresowani tą rolą, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji.

@Kadry i place

Beata
@KRUK S.A.

Przepraszam, dynamiczny rozwój czego? Stan zatrudnienia jest ustabilizowany na przestrzeni kilku lat więc żadna potrzeba zapewnienia kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników firmy nie zaistniała. Chyba że nagle uciekło kilka osób z uwagi na kiepskie zarobki.

Katarzyna
@Beata

O tych kiepskich zarobkach to jakaś aluzja czy zwykłe pytanie? A właśnie specjalista do spraw kadr i płac to ile zarabia? Czy zarobki wraz ze stażem pracy rosną?

Chwila
@Beata

Oczywiście, że jest dynamiczny rozwój w kierunku wyrzucania pracowników za nic ,śledzenia ich na co dzień w pracy by przyczepić się potem do jakiejś pierdół i wyrzucić z roboty bez odprawy. ( obszar DT), potrzebne zatem jest zasilenie w dziale kadr i płac, ktoś musi te wypowiedzenia sprawnie wystawiać.

Kaja
Inne

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy. Jak wygląda kwestia odpowiedzialności na stanowisku Specjalistka ds. Sprawodawczości? Nie wiem, czy na rozmowie sie tego dowiem, więc wolę spytać. Chodzi mi o odpowiedzialność finansową za ewentualne błędy. Nie mam doświadczenia aż tak dużo i boję się, że zrobię coś źle.

@Kaja

Dzień dobry, na stanowisko Specjalisty/ki ds. Sprawozdawczości poszukujemy osoby już doświadczonej. Niemniej jednak każda osoba, którą zatrudniamy, przechodzi przez szereg wdrożeń i sukcesywnie wraz z poszerzaniem swoich kompetencji otrzymuje coraz bardziej odpowiedzialne zadania. Jeżeli chodzi o odpowiedzialność w zakresie rachunkowości i podatków, w KRUK S.A. regulowana jest ona na bazie ustawy o rachunkowości. Pozdrawiamy i zachęcamy do wysłania swojej aplikacji, Zespół Rekrutacji

SI
@KRUK S.A.

Ja mam pytanie, czy taka osoba na tej posadzie, to ma jednego przełożonego np, jakiegoś kierownika działu? Czy też przełożonymi są inne osoby z działu, ale na wyższych posadach np. starszy specjalista? I co do tej ustawy, to na rekrutacji jest test dla kandydata ze znajomości tego prawa?

Marketing
Kandydat

Ktoś może powiedzieć o obszarze marketingu w Kruku? Warto tam aplikować? Zarobki poznam, ale jak ludzie? Jak atmosfera? Czy ktoś może powiedzieć jaki model zarządzania ma tam obecny kierownik? Trochę się boję, że na rozmowie wszystko będzie różowo a potem się okaże że np jakiś (usunięte przez administratora) :(

9 lat dla Was

@Pracodawca kiedy w końcu zaczniesz traktować pracowników innych spółek wchodzących w skład grupy na równi z pracownikami macierzystego Kruka? Kiedy wypłaty będą równe na takich samych szczeblach stanowisk? Każdy tak samo ciężko pracuje na Wasz sukces i to latami. Nieważne czy to własne, inkaso, raven czy novum, etc.

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 229.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 17 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przejdź do nowych opinii