Opinie o KRUK S.A

KraKra

Dzisiejsze wystąpienie pana K. w telewizji nie pozostawia złudzeń: typowy małomiasteczkowy januszek. Sposób mówienia (rażące błędy językowe), bełkot o spełnianiu marzeń, itd. Typowy polski "pszetsiembiorca" działający w niesłychanie prestiżowej branży, jaką jest windykacja.

Nati

Też w przyszłości będę starać się o pracę w tej firmie.

ano.

A mnie tam dobrze się pracuje. Zarobki są ok. Ludzie i otoczenie też jest miłe.

lazy town

Na chwilę obecną warunki są całkiem ciekawe 2300 zł na początek, 7-miesięczny okres próbny, szkolenia, karta multosport, opieka medyczna minusem jest korporacyjna atmosfera i ludzie wyzywający przez telefon też nie pomagają praca stresująca

dopi

Może ktoś pracuje w KRUK jako Doradca Klienta, bo akurat szukają na to stanowisko. Możecie napisac jakich pytan się spodziewac podczas rozmowy rekrutacyjnej, robią jakieś testy?

michu

no na pewno warto podjąć jakieś działanie to tego jestem pewien na bank, bo niczym nie ryzykujesz przecież, najwyżej Cię nie zatrudnią czyli będzie sytuacja wyjściowa z tego wynika.. a też zastanawiam się jak to wszystko jest organizowane, to znaczy czy jakaś rekrutacja jest do tego czy nie? ktoś wie?

PRACA

Macie dosyć pracy w Kruku. Zapraszam do nas.Szukam chętnych do pracy.Ta sama branża.Lepsze warunki finansowe.Do miast Płock ,Bydgoszcz, Stalowa Wola,Kalisz,Kraków,Giżycko,Ełk. Kontakt tel ( usunięte przez administratora )

mmm
@PRACA 28.07.2014 13:19

Możesz podać jakiś namiar. Jestem wstępnie zainteresowany...

jjj

a co jutro masz rozmowe ?

Zainteresowana

Witam. Pilnie potrzebuję info na temat stanowiska MŁODSZEGO KONSULTANTA DS SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ. To ważne, bo prawdopodobnie od lipca pójdę tam do pracy. Pozdrawiam i dzięki za info.

kruk

Praca jak na tasmie w fabryce, nie masz wpływu na to jakie sprawy dzwonisz. Odbierasz to , co wybierze Ci autowydzwanianie. Progi prowizyjne?? a co to takiego ?? masz na myśli premię ok 100 zł i to jak masz fart, bo jak nie to goła pensja. Zejdź na ziemie i nie słuchaj tego co pieprzą na rekrutacji!!!!!!!!!!!!!!

Witam !! Mam pytanko czy ktoś coś może powiedzieć o tzw. progach prowizyjnych na stanowisku negocjatora telefonicznego ?? i wogóle o pracy na tym stanowisku w rejonie wałbrzycha ?? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Paweł

Pracowałem w Wałbrzyskim Kruku i szczerze odradzam KL Kruk

anonim6666

dlaczego tak uważasz? pracowałeś tam?

Słowa kojarzące się z KRUK S.A : solidna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są uczciwi. Od jakiej stawki można negocjować pensję. Nie można negocjować pensji. Najbardziej podobało mi się w KRUK S.A: pzrestrzeganie określonych reguł. Najbardziej nie podobało mi się w KRUK S.A: natężenie stresu, charakter pracy

Zostaw opinię o KRUK S.A - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRUK S.A