KRUK S.A

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KRUK S.A

Pamela

@Nik serio? nawet nie ma jakichś np zniżek na biżuterię?

Nik
@Pamela

Na biżuterię ????

dd

Czy to prawda ze jest nowa kierowniczka na CC ?

Czy pracodawca KRUK S.A motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nik

Nie

@Nik

Znasz firmę KRUK od środka? Ile wynosi tu stawka godzinowa i czy pracownicy bez większego doświadczenia też są tu mile widziani? Daj znać koniecznie.

@Nik
@Artur

Stawka jest miesięczna, wszystkiego się dowiesz na rozmowie kwalifikacyjnej, większość osób zatrudnionych nigdy nie pracowała w podobnej formie. Wszystkiego można się nauczyć od tego są trenerzy i ciągle szkolenia

Lolek

Co to za akcja w Pile? Szczawno też to dotyka?

Doradca Klienta

Rozmowa trwa od 30 do 45 min w zależności od kreatywności kandydata i zainteresowania rekruterów. Na ogół w sali przebywa 1-2 osoby z KRUK. Rozmowy mają na celu pokazanie umiejętności opanowania stresu, wysławiania się, kreatywności, umiejętności sprzedaży samego siebie. Wielkiej filozofii w tym nie ma, ale też nie szukają ludzi z kwalifikacjami z górnej półki. Rekrutacja nastawiona na ludzi uległych przełożonemu. Mający swoje zdanie w pracy raczej nie znajdą tam nic dla siebie.

Czy bardzo ciężko jest dać odpowiedź kandydatowi na miejscu? Identycznie jest z wskazaniem mocnych i słabych stron rozmowy/kandydata. Tego zabrakło.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Artur

"Nowa władza", tzn., że w firmie jest nowe kierownictwo? Czy warunki pracownicze uległy od tego czasu jakiejkolwiek zmianie? Jak to wygląda na ten moment? Dzięki.

Na jakie benefity można liczyć w KRUK S.A?

Multisport, luxmed, kafeteria. A później to dodatkowo plan naprawczy, stres, może i mobbing

Zniesmaczenie90

Dokładnie tak ! Masz sporo motywacji w sobie ? Walniemy mu plan naprawczy niech się nauczy ze lider Twój Pan. A firma jakby głucha i ślepa na to co oni wyprawiaja ze zwykłymi doradcami albo udają tylko ze nie widza. Po co cos zmieniać niech robią na ich kokosy ????????

Zniesmaczenie90

Praca w tej firmie jest z miesiąca na miesiąc coraz bardziej nieprzyjemna. W zasadzie nie ma tygodnia aby nie było jakieś zmiany na gorsze. Góra o nic nie pyta szeregowych pracowników po prostu stawiają nas przed faktem dokonanym. System oceniania jest tak dostosowany żeby nie dać powodów do żądania podwyżki. Jak lider Cie lubi to oceny masz zawsze oczekiwane jak nie to w każdej rozmowie znajda byle pierdołe by dać nieoczekiwaną. Liderzy chodzą jak święte krowy, traktują ludzi z góry i specjalnie demotywują do pracy abyś za dużo nie wymagał. Bez względu na to jakie ma się wyniki to każdy pracownik wie że dzis pracuje a jutro już nie koniecznie bo liderka miała zły dzień. Jak tak dalej pójdzie to zostaną bez ludzi bo sporo osób zastanawia się nad zmianą pracy.

Mag

Katastrofa, mieliśmy super kierowniczke to jakiś idiota z Wrocławia ja zwolnił, przyszła nowa z wiedzą delikatnie mówiąc ograniczoną czyli czas się ewakuowac.

Mag c.d.
@Mag

A coś dokładniej? :\ Na dniach mam wrócić do pracy po dłuższej nieobecności, to co słyszę przeraża mnie :(

tylko doradca
@Mag c.d.

Wspomniania osoba, personalkę sobie urządziła. Osoby, które wskazywały niewygodną prawdę wywalił. Wszystko co się działo chociaż patrzyłem na to z boku, było na pograniczu mobingu. uprzedzę pytania, tak! zgłaszane były obawy do hr, spostrzeżenia, opinie o sytuacji i...głośno było o tym, wszyscy oburzeni w całej firmie i nic się nie zmieniło,zero reakcji firmy. tylko Nas się łagodzi głodnymi kawałkami, wspomniany jegomość lansuje się na tym, będąc kłamcą i hipokrytą. Może jesteśmy tylko doradcami, ale widzimy więcej niż mu się wydaje. Misje i wartości firmy...żałosne pseudo motywacyjne gatki. może firma ustosunkuje się tutaj do sytuacji nie udając, że nic nie wie o tym.

Nikt
@tylko doradca

Pamietaj, zawsze to pamiętaj! Jesteście AŻ doradcami i dzięki Wam Ci wszyscy ludzie mają za co włożyć chleb do ust. To, że się Was nie docenia tam nie znaczy o Waszej mniejszej wartości.

tylko doradca
@Nikt

Tylko dlaczego Kierowników z sercem do pracy, karierowicz wyrzucił.do tego kłamca. I sposób jaki to zrobił jest poniżej poziomu przyzwoitości. Firma zamiotła to pod dywan. I jak się nie bać? Gdzie zgłaszać problemy , skoro można skończyć podobnie? Pseudo hr nie daje wsparcia w takiej sytuacji. Jak obecna władza, przeinacza fakty,pod siebie. Chronią swoje stołki. Nikt nie ma odwagi teraz powiedzieć na głos, co działo się w październiku. A nawet jeżeli chce ktoś powiedziećpprawdę, to go nie pytają, odpowiedzi były by nie wygodne i działały na samą niekorzyść hru

LL

Własnie w firmie jest nowa fala zwolnień,czy wszystkie są zasadne sprawa wątpliwa ale tu to jest najmniej ważne

@LL

Piszesz o zwolnieniach, a ja znalazłem na stronie firmy https://pl.kruk.eu/kariera sporo aktualnych ogłoszeń o pracę, więc wynika z tego, ze firma raczej rekrutuje nowych pracowników. Są też oferty dla studentów na płatne praktyki. Możesz napisać o tym więcej informacji?

LL
@Artur

Tak prawda nowych łatwiej zwolnic i mniej trzeba płacić

JJ

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie liderzy w większości nigdy nie powinni zajmować tych stanowisk,generalnie to teraz kołchoz

@JJ

Zgadzam się. Niby rekrurują na stanowisko a i tak swoich biorą. ..

Kamil

@bart możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie ? Były jakieś benefity ?

Grzesiek

Może mi ktoś podpowie czy firma rekrutuje aktualnie? Trudno przejść przez cały proces rekrutacji?

Bart
@Grzesiek

Przemyśl kilka razy zanim zdecydujesz aplikować. Pracowałem jakiś czas i szczerze nie polecam pracy w cc.

Jan

Własnie jestem po spotkaniu świątecznym ze znajomymi,pracownikami kruka i rozmawialiśmy o sytuacji w firmie prawie każdy mówił o sprawie zwolnienia jakiejś dziewczyny która miała długi staż pracy,i ich opinia jest jednoznaczna był to bardzo dobry pracownik mający wielką wiedzę liczne nagrody rozmowy wskazywane za wzór,i co papa warto dodać ze osoba ta miała trudny okres rodzinny długa choroba mamy zakończona zgonem,każdy by skopił się na tej kwesti,ponoć miała obiecany powrót na poprzednie stanowisko a dostała zwolnienie.Jak mówią moi znajomi potrafiła wyjaśnić liderce wszystkie kwestie i przyczyny czemu nie wykonała planu w danym sektorze i ponoć jej wiedza stanowiła problem zaznaczam ze jest to opinia nie tylko pracowników sali także ludzie na wyższych stanowiskach maja podobne zdanie,jak mówią na dole ludzi zastraszono i po sprawie,ale czy to jest dobre rozwiązanie.Dlatego mowie albo mówić wprost albo świat nie kończy się na kruku praca w stresie jest bez sensu.

Seba
@Jan

Jan masz racje pisząc o sprawie tamtego zwolnienia moi znajomi też dużo mówili o tej sprawie ich opinia tez jest taka ze powinna dostać szanse tym bardziej ze ktoś coś jej obiecał,a sprawa z tragediom rodzinna to już sama tłumaczy brak skupienia pokarzcie mi kogoś kto będzie myślał o pracy w takiej sytuacji,ciekawe jak by postąpiła osoba która zdecydowała o jej zwolnieniu będąc na jej miejscu,oczywiście nie życzę jej tego. Współczuje jej samej świadomości co o tej sprawie myślą pracownicy,ale z drugiej strony niektórzy zrobią wszystko dla kariery,a ta firma niestety stawia na takie rozwiązania. Liczy się wyniki .

Jan

Własnie przyjechałem do kraju na nowy rok i we szlem na ten portal,to co przeczytałem przyznam zszokowało mnie,ale z drugiej strony nie zdziwiło,sam podczas mojej pracy w firmie nieraz doświadczyłem tej opieki liderów,oczywiście nie w pozytywnym znaczeniu.Pracuje w podobnej firmie w Niemczech i powiem tylko tyle tam liderem zostaje naprawdę osoba dysponująca ogromną wiedza,jej zadaniem jest niesienie pomocy pracownikom w załatwianiu trudnych spraw a nie tak jak było tu ze radź sobie sam bo nie ma do kogo się zwrócić o pomoc. Następna sprawa pracuje tam już parę lat i nie zauważyłem aby kogoś zwolniono,przełożeni rozumieją ze nie masz wpływu na to czy ktoś wykona uzgodnienia czyli spłaci zaległości,tu ma być plan nie liczy się ze uzgodniłeś spłatę,a klient nie wywiązał się z umowy .Uważam dziś ze praca w kruku dala mi pewne przygotowanie ale zawdzięczam je sobie i programom jakie firma ma a nie liderom,którzy poza zarozumiałością nic nie potrafią,pracuje razem ze mną kilka dziewczyn z polski które pracowały w kruku nie koniecznie w Wałbrzychu i nieraz się śmiejemy ze powinno się przysłać tu naszych liderów,zobaczyli by na czym ma polegać ich rola. Chociaż uważam ze szybko by ich sprowadzono na ziemie,Dzisiaj mogę powiedzieć firma jest fajna ale ma niezbyt odpowiednich ludzi na stanowiskach,niewłaściwy dobór,i jeśli to nie ulegnie zmianie będzie tak jak jest ciągle rotacje,kiepska atmosfera. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zero szacunku dla pracownika,brak pomocy lidera ciężko go znaleźć na sali,poprawić dobór tych ludzi a zniknie problem rotacji i ciągłych zwolnień

KL

Znowu zwolniono dziewczynę,ale teraz mija to bez echa nie tak jak poprzednio kiedy było wielkie oburzenie i poruszenie pracowników wiec może komuś zapali się lampka ze wtedy nie bardzo zwolnienie było zasadne,ale to jest norma w tej firmie

Krysia

Duże rotacje o czymś świadczą i nasuwają wnioski,że nie ma sielanki.Zatrudnia się osoby bez doświadczenia i umiejętności,najważniejsze,że mają "papierek" po studiach. I to szczycenie się,że średnia wieku w firmie- 35 lat.jest dużym błędem,faworyzowaniem młodości. Ludzie powinni pracować w zróżnicowanym wieku,tak by uczyć się od siebie wzajemnie.Poza tym w innych firmach pracują ludzie w różnych przedziałach wiekowych.Zatrudni się gdzieś indziej taki młodzian i nie potrafi odnaleźć się,ani znaleźć porozumienia z pozostałymi pracownikami.A Ci,którzy zostaną za 10 lat będą mieć 45 lat i co ???? Na bruk,bo nie spełniają wymogów ???????????

m
@Krysia

Prawdę Pani napisała,w firmie własnie była mała zawierucha na temat zwolnień i stosunków na lini lider pracownik no i co nic nowego niesfornych postraszono i wszystko wróciło do porządku czyli jest po staremu a szkoda,firma ma naprawdę fajne założenia ale jak tak będzie dalej to kiedyś walnie tak ze możne być zapuzno

Krysia
@m

Dziękuję.Zatrudnienie w tej firmie w większości przypadków nie jest długoterminowe,by czuć się bezpiecznie .Dlatego też pracownicy nie zdążą się zestarzeć, a średnia wieku według statystyk będzie niska.To akurat nie jest pozytywem i nie świadczy dobrze o pracodawcy. Obecnie na rynku pracy zaczęli docenia się doświadczenie,a nie jedynie młody wiek,co było modne kilka lat temu.

Seba

Pracowałem w kruku parę,lat do dziś mam tam wielu przyjaciół.Dlatego wiem co tam się dzieje mogę śmiało ze to już nie ta firma którą znam,zarobki spoko jak na wałbrzyski rynek,bonusy okej programy szkolenia fajne.Ale atmosfera fatalna,szacunek dla pracownika żaden,relacja lider podwładny katastrofa[choć nie wszyscy liderzy są tacy]dlatego nie polecam nikomu dziś tej firmy,praca w niej to tylko dla desperatów,którzy nie maja nic innego,na oku.A teraz co tam się dzieje to już w wykonaniu niektórych osób czysty mobbing

Ciekawski

Czy możecie podpowiedzieć jak wygląda kwestia zarobków? Jaka podstawa jak naliczane są premie i czy plany do wykonania realne? Co w przypadku nie wykonania planu? Proszę o opinie aktualnych pracowników.

zz
@Ciekawski

Zarobki nawet spoko,plan jak jest dobra baza możesz wykonać,a jeśli nie to poczytaj posty po prostu wylatujesz i to bez znaczenia jak długo pracujesz,to jest korporacja coś o pracy może świadczyć ciągła rotacja w firmie praca w stresie słowem jest to praca dla desperatów

gg

Raczej bym nie liczył na to ze ktoś z góry zainteresuje się sprawami o których piszecie oni doskonale wiedza o atmosferze jaka panuje w firmie.Zwolnienia cóż w firmie gdzie kwestia zatrudnienia zmienia się jak w ekspresie dziś pracujesz jutro nie,nikogo nie zainteresuje przyczyna zwolnienia liczy się kasa,a lider im bardziej posłuszny tym lepszy.

vv

Firma z założenia ma dobre podejście do pracownika,szkoda tylko ze zostało to w założeniach. Kiedyś było inaczej liczyły się jakieś wartości,dbanie o wizerunek firmy, dziś stalą się taśmą liczy się wynik.Osoby obsadzane na funkcji lidera często sa wielką pomyłką,nierzadko z pracy zwalniają osoby które znaczni przewyższa je wiedzą,nawet ostatnio był tego przykład,zwolniono długo letniego pracownika,i zęby było zabawnie była to osoba mająca liczne nagrody zdobyte w okresie pracy.Nikt z kierownictwa nie zainteresował się sprawa decyzja lidera ,a byłam świadkiem rozmowy gdzie dziewczyna zbiła w sposób konkretny wszystkie jej argumenty i nic to nie dało.Wiadomo nikt z pracowników nie powie wprost tego co myśli boja się o utratę pracy. Szkoda ze nikt z wyższego pionu nie interesuje się sprawami,czemu taka rotacja,dlaczego zwalnia się ludzi z tak długim okresem pracy,przecież dobry pracodawca powinien walczyć o takiego pracownika tu jest inaczej,słowem praca jak praca jeśli ktoś lubi pracować jak na minie gdzie nie ma pewności jutra to już kwestia gustu.Szkoda bo kiedyś jak zaczynałam prace było inaczej,proponuje aby ktoś zaczął patrzeć na poczynania co niektórych liderek bo psuja wizerunek firmy . Moje sugestie dla KRUK S.A: Większa kontrola liderów,sprawdzanie podstaw zwolnień zwłaszcza z długoletnimi pracownikami wystarczy krótka rozmowa w cztery oczy na pewno poprawiła by atmosferę w moim zespole po ostatnim zwolnieniu wszystko się gotuje,o opinii jaka ma nasza liderka szkoda mówić jedna z dziewczyn stwierdziła ze jesteśmy dla niej pionkami i im więcej ich starci szybciej awansuje,przykre

julka
@vv

No to super bardzo mocno brałam pod uwagę pracę w tej firmie poczynialam już nawet pierwsze kroki w tym kierunku .Ale jak na dzien dobry trawie pod ta liderka jak wynika z waszych wypowiedzi zaudufana nie do końca mająca wiedzę a za to "plecy "u góry bo nikt przy zdrowych zmyslach nie wyrzuca dobrego pracownika nawet jak miał gorszy okres chyba ze panicznie bała się że ta wyrzucona miała wiedzę tak dużą że jak ktoś by z góry przejżal na oczy to czuła się zagrożona że to jej podziękują a tamtą awansują to się jej pozbyła .Przemyśle czy chce pracować w takiej firmie pierwsze co zrobię to muszę się dowiedzieć czy mogę sobie zastrzec że nie będę musiała pracować z kimś takim konkretnie z ta Liderką .Kurde a może to o miejscu tej dziewczyny rozmawiałam moze kopała po nią już na początku października

nn
@julka

Julka na to ze możesz wybrać zespól i lidera nie licz,zaznaczam nie wszyscy liderzy są źli ale praca naprawdę jest daleka,od szczęścia stres obawa o zatrudnienie no i oczywiście wyniki,a te są zależne od bazy i szczęścia.W moim zespole sporo ludzi szuka pracy,wiec jeśli masz wyjście szukaj gdzie indziej gdyby to miał być kruk-Wrocław to już inna bajka.Raczej odradzam ta firmę możne po tych cyrkach coś się zmieni

julka
@nn

Dziękuję za informację masz rację z poziomu pracownika nie mogę wybrać Lidera .Nie nie będę już brać "Kruka"pod uwagę swoją drogą dziwne że panują tak odmienne standarty współpracy Wrocław a Wałbrzych że nikogo to z góry nie zainteresuje.

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A - Wałbrzych

• Jak się pracuje w KRUK S.A?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A