KRUK S.A

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KRUK S.A

perez

pracowalem przez dwa lata i wszystko było cacy

kamil

ja pracuje i nie narzekam, nikomu nigdzei wlazic nie trzeba, wsaprcie tez git moim zdaniem

xx
@kamil

Kamil wiesz na pewno o ostatnim zwolnieniu dziewczyny z mojego zespołu długoletni pracownik ,jeden z małego grona,liczne nagrody,masa pomysłów ulepszających nam prace,osoba o ogromnej wiedzy zawsze służąca pomocą,i co nie wykonała planu i mimo zapewnień ze będzie przeniesiona na poprzednie stanowisko została zwolniona,Czy tak się buduje autorytet wiesz jakie opinie są o liderce,miała nieszczęście trafić do tego zespołu i tym powinny zainteresować się osoby z góry. Praca jak praca tylko nie wszyscy liderzy dorośli do tej roli.Dziewczyna na pewno szybko znajdzie prace,gadzie będzie doceniona jej wiedza i dbałość o wizerunek firmy,często jej rozmowy stawiano za wzór słowem zal.

vv
@xx

Wiem o kim piszesz powiem krotko draństwo,na pewno powinna otrzymać szanse a dostała kopa.

aa
@xx

Wiem była w moim zespole spokojna cicha i pomocna,notatki może i trochę długie ale rzeczowe każdy po przeczytaniu wiedział wszystko o sprawie znam powodu zwolnienia ale domyślamy się wszyscy,brak wyników fakt otrzymywała liczne nagrody i dyplomy wiec miała wyniki,wiem ze ostatnio długo jej mama leżała w szpitalu i teraz zmarła,może to jest powodem chwilowego wypalenia,ale czy nie zasłużyła na ponowna szanse,na temat liderki nie będę się wypowiadać bo chce pracować napisze więcej jak znajdę nowe zatrudnienie,którego własnie szukam.Powiem tylko tyle atmosfera w zespole jest kiepska

pioter

Bardzo fajne szkolenia i dobre wsparcie dla pracowników. Ocena bardzo dobra.

Tomasz

@nnn, opisałeś relacje między pracownikami. Na atmosferę pracy składają się również relacje pracowników z szefostwem. Czy je też oceniasz pozytywnie? Wspomniałeś o tym, że widać wsparcie pracownika - czym dokładnie się ono przejawia?

kaśka
@Tomasz

hej, to może ja odpiszę. od szefostwa właśnie wychodzi inicjatywa, podkreślają że to priorytet i oni też pilnują żeby było miło i bez kwasów. Jeśli chodzi o wsparcie jest tak, że nikt nie jest pozostawiony z problemem sam, jak się czegoś nie wie można iść zapytać, zgłosić problem, nie jest to traktowane jako niewiedza i nie ma stresu że się czegoś nie wie/ nie umie.

Doradca Klienta

Rozmowa trwa od 30 do 45 min w zależności od kreatywności kandydata i zainteresowania rekruterów. Na ogół w sali przebywa 1-2 osoby z KRUK. Rozmowy mają na celu pokazanie umiejętności opanowania stresu, wysławiania się, kreatywności, umiejętności sprzedaży samego siebie. Wielkiej filozofii w tym nie ma, ale też nie szukają ludzi z kwalifikacjami z górnej półki. Rekrutacja nastawiona na ludzi uległych przełożonemu. Mający swoje zdanie w pracy raczej nie znajdą tam nic dla siebie.

Czy bardzo ciężko jest dać odpowiedź kandydatowi na miejscu? Identycznie jest z wskazaniem mocnych i słabych stron rozmowy/kandydata. Tego zabrakło.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w KRUK S.A? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

nnn

Dla mnie fajne miejsce do pracy. Przede wszystkim liczy się atmosfera, nie ma rywalizacji. Oprócz tego dodatkowym atutem jest prywatna opieka medyczna. Zarobki dobre no i faktycznie widać wsparcie pracownika.

Gregor

Praca z pewnością stresująca ale nie narzekajcie . Zawsze można znaleźć gorsze miejsce.

Nati

Też w przyszłości będę starać się o pracę w tej firmie.

ano.

A mnie tam dobrze się pracuje. Zarobki są ok. Ludzie i otoczenie też jest miłe.

lazy town

Na chwilę obecną warunki są całkiem ciekawe 2300 zł na początek, 7-miesięczny okres próbny, szkolenia, karta multosport, opieka medyczna minusem jest korporacyjna atmosfera i ludzie wyzywający przez telefon też nie pomagają praca stresująca

dopi

Może ktoś pracuje w KRUK jako Doradca Klienta, bo akurat szukają na to stanowisko. Możecie napisac jakich pytan się spodziewac podczas rozmowy rekrutacyjnej, robią jakieś testy?

michu

no na pewno warto podjąć jakieś działanie to tego jestem pewien na bank, bo niczym nie ryzykujesz przecież, najwyżej Cię nie zatrudnią czyli będzie sytuacja wyjściowa z tego wynika.. a też zastanawiam się jak to wszystko jest organizowane, to znaczy czy jakaś rekrutacja jest do tego czy nie? ktoś wie?

PRACA

Macie dosyć pracy w Kruku. Zapraszam do nas.Szukam chętnych do pracy.Ta sama branża.Lepsze warunki finansowe.Do miast Płock ,Bydgoszcz, Stalowa Wola,Kalisz,Kraków,Giżycko,Ełk. Kontakt tel (usunięte przez administratora)

mmm
@PRACA

Możesz podać jakiś namiar. Jestem wstępnie zainteresowany...

jjj

a co jutro masz rozmowe ?

Zainteresowana

Witam. Pilnie potrzebuję info na temat stanowiska MŁODSZEGO KONSULTANTA DS SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ. To ważne, bo prawdopodobnie od lipca pójdę tam do pracy. Pozdrawiam i dzięki za info.

kruk

Praca jak na tasmie w fabryce, nie masz wpływu na to jakie sprawy dzwonisz. Odbierasz to , co wybierze Ci autowydzwanianie. Progi prowizyjne?? a co to takiego ?? masz na myśli premię ok 100 zł i to jak masz fart, bo jak nie to goła pensja. Zejdź na ziemie i nie słuchaj tego co pieprzą na rekrutacji!!!!!!!!!!!!!!

Witam !! Mam pytanko czy ktoś coś może powiedzieć o tzw. progach prowizyjnych na stanowisku negocjatora telefonicznego ?? i wogóle o pracy na tym stanowisku w rejonie wałbrzycha ?? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Pracowałem w Wałbrzyskim Kruku i szczerze odradzam KL Kruk

anonim6666

dlaczego tak uważasz? pracowałeś tam?

Słowa kojarzące się z KRUK S.A : solidna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są uczciwi. Od jakiej stawki można negocjować pensję. Nie można negocjować pensji. Najbardziej podobało mi się w KRUK S.A: pzrestrzeganie określonych reguł. Najbardziej nie podobało mi się w KRUK S.A: natężenie stresu, charakter pracy

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A - Wałbrzych

• Jak się pracuje w KRUK S.A?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A