Opinie o Trygon Sport w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trygon Sport. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trygon Sport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trygon Sport w Warszawa

Sylwia!

Nie kupujcie tu, najgorszy sklep, nie to sizeer czy inne sklepy z markowymi butami! Kupiłam u nich pierwszy i ostatni raz! Tieny, ktore doslownie po 2 dnich sie rozkleiły, sklep przyjął reklamacje, ale firma jej nie uzglednila! Dlaczego ? Otóż dlatego, ze dla nich tanszym kosztem jest naprawa obuwia niz zwrot kasy, albo wymiana na nowe!! Tylko kuzwa kupila.w buty nowe, cale dla syna i takie tez powinien nosic, a nie nowe posklejane ! Żenada!!! Będę słać złe opinię wszędzie! Znajomych przestrzegać i wszystkich gdzie sie da! Porażka.

Czy pracodawca Trygon Sport motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam reklamacja dwa razy odrzucona pieniądze wyrzucone w błoto. Nigdy więcej nie kupię w tym sklepie butów .

Czy Trygon Sport organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Sylwia! Nowy wpis

Sprzedawca

Różne pytania na sprawdzenie "czy rozmowa się klei". Nie miałem doświadczenia w obsłudze klienta ale firma nie skreśla takich ludzi. Po rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzono moje umiejętności w kontaktach z ludźmi poprzez krótkie podstawy z obsługi klienta. Firma daje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia, krótkie szkolenie z asortymentu i z obsługi klienta i do roboty.

"jak się Pan zapatruje na prace porządkowe?" - pytanie odrazu wytłumaczone tym że poprzedni pracownicy byli wielce oburzeni jeśli kazano im na koniec dnia zmyć podłogę. Brak trudniejszych pytań. Pytania adekwatne do stanowiska.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

SamOn

Tam są same zlecenia.. Nie ma takich możliwości.

Masa tu opinii klientów, a może dla odmiany wypowiedza się pracownicy? :) Warto podeslac swoje cv do firmy? Nie ukrywam ze najbardziej ciekawi mnie czy firma proponuje umowe o pracę

SamOn
@Monika

Hahahahahaha absolutnie NIEEEEEEE!!!!! Całe życie zlecenie

Buty po 5 miesiącach w fatalnym stanie podeszwy z dziurami skóra popękana reklamacja 2 razy odrzucona.469 zł wyrzucone w błoto

Maciek

Brak standardów rynkowych. Na pewno więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie.

Gosia

Brak możliwości zwrotu towaru. Brak informacji.

nb

ok

Jurek

Czy istnieje jakiś powód, że na forum dla pracowników jest taka cisza, pracujecie normalnie?

Magda

Buty zamówione a dzień później brak rozmiaru? Żart. Zero próby znalezienia rozwiązania. NIE POLECAM

Tobi
@Magda

zamówienie rozmowy o pracę ? czy o co chodzi ? To nie strona o sklepie tylko o pracodawcy, nie zaśmiecaj internetu

Joanna

@anonim - czy możesz konkretniej napisać co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Trygon Sport? Wspominasz, że w firmie obecny jest mobbing. mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Trygon Sport?

mobing w tej firmie osiagnął najwyższy poziom,jeśli sie upominasz o zapłate za nadgodziny,o umowe czy jeden wolny weekend,nagle okazuje się że nie pasujesz do zespołu,kierowniczka przetrąca buty celowo i wysyła zdjęcia że rzekomo nie sprzatasz a potem musisz się tłumaczyć,dodatkowo radze uważać na to co się ogląda w internecie poniewaz przeszukuja historie,umowy przychodzą na kolejny miesiąc i nigdy niewiadomo jakie nowe zasady tam wymyślą,najciekawsze jest to że wogóle nie inwestują w jakikolwiek sprzęt na złodziei a potrącają za skradzione rzeczy z pensji,byłam świadkiem jak sobie wizytatorzy wynoszą...ludzi nie zwalniają tylko degradują żebyś sam się zwolnił,przeżyłam tam traumę,traktują ludzi gorzej niż śmieci,gdyby nie to że mam inną pracę to już dawno zgłosiłabym sprawę do sądu,mam gdzieś czy ktoś mnie nazwie rozgoryczonym leniem,może uda mi się tym tekstem chociaż jedną osobę ostrzec przed popełnieniem błędu jakim jest podjęcie pracy w tym sklepie z podróbkami

gołab

hehe w internecie możesz sobie poprzeglądać strony w domu ty przychodziłaś do pracy tumanie jeden a jak jestes gamoniem to zodzieje mogli ciebie wyniesc przez pomyłke jako manekina hahahha

Aśśik

Czy osoba w ogóle wie co znaczy mobing? Proponuję najpierw zaznajomić się z tematem. Rzeczywiście brak klipsów i bramek to mega uciążenie, ale sklepy są niewielkie i układ mebli i towaru pozwala spokojnie sięgać wzrokiem nawet z drugiego końca sali. Więc jeśli ktoś przychodzi PRACOWAĆ to na jego zmianie nie ma mowy o kradzieży. Popieram @gołab - jeśli się przychodzi do pracy posurfować w necie to żadna praca nie zadowoli...

Joanna

@arkadio_morales czyli rozumiem, że pracownicy Trygon Sport nie mogą liczyć na duże rabaty na produkty firmowe, ale jednak dostają pewne zniżki. Czy oprócz tego firma oferuje inne benefity?

Joanna

@Marcindziękujemy za Twoją opinię. A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Trygon Sport?

Byłem pracownikiem w Trygon Sport. Uczucia pozostały we mnie mieszane. Ekipa super, swobodna obsługa klienta (wiadomo że są premie od sprzedaży ale firma nie wciska na siłę klientom żeby coś kupili tylko żeby wyszli zadowoleni z uprzejmej obsługi i powracali z pozytywnymi wspomnieniami) . W tej firmie można naprawdę sporo zarobić, podstawa ok, a jeśli się ekipa postara można zbić konkurencyjną pensję. Są kwestie, które pozostawiają wiele do życzenia. M. in. asortyment - małe ilości w sklepach plus WIELKI PROBLEM żeby się ktoś podzielił potrzebnymi rozmiarami, bo każdy "ma mało". Więc czasem można stracić DOBRYCH ($$$) KLIENTÓW przez brak jego rozmiaru przy trzeciej lub kolejnej wizycie w sklepie. Reklamacji tłumaczyć nie muszę, wypowiadają się tu klienci z wielkim żalem. Mogę jedynie współczuć wyboru butów dla dziecka bądź dla siebie (nieznanych, tańszych, które z marką mają tyle wspólnego że TYLKO leżą obok tych markowych..). Pozostaje tylko lament w "internetach" i obsmarowanie nas sprzedawców, którzy niewiele mają z tym wspólnego (po za podaniem odpowiedniego rozmiaru i nabicie na paragon). Reklamacje rozpatruje przeważnie kierownik sklepu z pomocą kolesia, który rzekomo ma się reklamacjami zajmować. Uwierzcie, że ciężko iść klientom na ustępstwa skoro koleś siedzący za biurkiem w dni robocze od 9 do 17 najchętniej odrzuciłby wszystkie reklamacje jak leci żeby czasami firma za dużo nie straciła. A tymczasem pracownicy sklepu muszą świecić oczami za odrzuconą reklamację pęknietego buta po miesiącu użytkowania. Mógłbym wymienić jeszcze parę mankamentów tej firmy, ale zachowam je dla siebie przez wzgląd na naprawdę dobre zarobki jak na sklepy odzieżowo/obuwnicze. Polecam pracę w tej firmie jeśli chcesz dorobić do studiów. Na duże awanse nie licz, bo to niewielka firma prowadząca przez małżeństwo.

arkadio_morales
@Marcin

jak nie ma rozmiaru to lepiej od razu odesłać klienta do sklepu interentowego , bo o towar z innego sklepu się nie doprosisz, zawsze maja albo mało, albo zablokowane, albo "akurat sprzedali" ;) Z reklamacjami to stare dane chyba, większość marek szczególnie tych większych typu adidsa, nike, nb czy ecco idzie do dystrybutorow gdzie ich pracownicy oceniają czy reklamacja zasadna czy nie. Ale fakt, to w tej branzy jest najgorzsze - uznasz klientowi reklamacje to machnie reka, przyniesie Ci wyprane buty i reklamacja odrzucona i potem pitola w internecie jaka to zła firma jest. Najwiekszym atutem pracy w tej firmie był luz, chyba jedyna siec w jakiej pracowałem gdzie nie masz narzuconych z kosmosu targetów do wyrobienia. Ile uhandlujesz tyle zarobisz + zgrana ekipa i z plusow to chyba tyle. Boli premiowanie pracownikow, bo w sklepach konkurencyjnych jako klient z ulicy mam wieksze rabaty niz miałem w trygon jako pracownik...

zakupoholiczka

Jestem klientką sklepów Trygon Sport w trójmieście od ładnych kilku lat. Obsługa zawsze uśmiechnięta więc widać , że są zadowoleni z pracy w tej firmie. W dodatku młoda ekipa zawsze potrafiąca doradzić sprawia wrażenie dobrze przygotowanych do pracy. W ostatnim czasie został otwarty sklep na Morenie w Gdańsku. Sklep jest innowacyjny i przyciąga uwagę, więc myślę , że młodzi chętnie chcą tam pracować. Ekipa wydaje się stała , kierownicy od lat Ci sami więc można z nimi stworzyć długie relacje biznesowe. Sprzedawcy czasem się zmieniają , ale tak to chyba w każdej pracy jest... Pozdrawiam , zakupoholiczka.

iza

Najwidoczniej @ania konkurencja nie śpi albo byli pracownicy nie mogą poradzić sobie z tym,że już nie pracują radzę ignorować ale rzeczywiście nikt nie powinien nikogo tutaj oczerniać tym bardziej, że jest to forum opinii o pracodawcy a nie o pracownikach

Anka

NIE POLECAM TEGO SKLEPU! Kupiłam buty dziecku za 199,99 zł po 1,5 miesiącu chodzenia materiał pękł . Poszłam zgłosić reklamację i oczywiście reklamacja odrzucona !! do cholery to po co dają gwarancję ! WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ I ODRADZAM INNYM !

ROBSON
@Anka

PO CO LUDZIE WYLEWAJA TU ŻALE O REKLAMACJACH ???? TO JEST PORTAL NA TEMAT PRACODAWCY A NIE ŻE SIE BUT ROZWALIŁ !!!!! KTOS WIE CZY SZUKAJA OBECNIE GDZIES W WARSZAWIE ? CZESTO TAM KUPOWAŁEM I ZAWSZE BYŁA FAJNA EKIPA W SKLEPACH, CHETNIE DOLACZE !

Zostaw merytoryczną opinię o Trygon Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Trygon Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Trygon Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trygon Sport?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trygon Sport?

Kandydaci do pracy w Trygon Sport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trygon Sport