Opinie o Trygon Sport w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trygon Sport, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trygon Sport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trygon Sport w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Trygon Sport? Oddzwaniają zawsze?

Maciek Nowy wpis
Klient

Brak standardów rynkowych. Na pewno więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie.

Gosia Nowy wpis
Klient

Brak możliwości zwrotu towaru. Brak informacji.

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Trygon Sport na prywatną opiekę medyczną?

logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
nb

ok

Jurek

Czy istnieje jakiś powód, że na forum dla pracowników jest taka cisza, pracujecie normalnie?

Magda

Buty zamówione a dzień później brak rozmiaru? Żart. Zero próby znalezienia rozwiązania. NIE POLECAM

Tobi
@Magda

zamówienie rozmowy o pracę ? czy o co chodzi ? To nie strona o sklepie tylko o pracodawcy, nie zaśmiecaj internetu

Joanna

@anonim - czy możesz konkretniej napisać co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Trygon Sport? Wspominasz, że w firmie obecny jest mobbing. mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Trygon Sport?

mobing w tej firmie osiagnął najwyższy poziom,jeśli sie upominasz o zapłate za nadgodziny,o umowe czy jeden wolny weekend,nagle okazuje się że nie pasujesz do zespołu,kierowniczka przetrąca buty celowo i wysyła zdjęcia że rzekomo nie sprzatasz a potem musisz się tłumaczyć,dodatkowo radze uważać na to co się ogląda w internecie poniewaz przeszukuja historie,umowy przychodzą na kolejny miesiąc i nigdy niewiadomo jakie nowe zasady tam wymyślą,najciekawsze jest to że wogóle nie inwestują w jakikolwiek sprzęt na złodziei a potrącają za skradzione rzeczy z pensji,byłam świadkiem jak sobie wizytatorzy wynoszą...ludzi nie zwalniają tylko degradują żebyś sam się zwolnił,przeżyłam tam traumę,traktują ludzi gorzej niż śmieci,gdyby nie to że mam inną pracę to już dawno zgłosiłabym sprawę do sądu,mam gdzieś czy ktoś mnie nazwie rozgoryczonym leniem,może uda mi się tym tekstem chociaż jedną osobę ostrzec przed popełnieniem błędu jakim jest podjęcie pracy w tym sklepie z podróbkami

gołab
@anonim

hehe w internecie możesz sobie poprzeglądać strony w domu ty przychodziłaś do pracy tumanie jeden a jak jestes gamoniem to zodzieje mogli ciebie wyniesc przez pomyłke jako manekina hahahha

Aśśik
@anonim

Czy osoba w ogóle wie co znaczy mobing? Proponuję najpierw zaznajomić się z tematem. Rzeczywiście brak klipsów i bramek to mega uciążenie, ale sklepy są niewielkie i układ mebli i towaru pozwala spokojnie sięgać wzrokiem nawet z drugiego końca sali. Więc jeśli ktoś przychodzi PRACOWAĆ to na jego zmianie nie ma mowy o kradzieży. Popieram @gołab - jeśli się przychodzi do pracy posurfować w necie to żadna praca nie zadowoli...

Joanna

@arkadio_morales czyli rozumiem, że pracownicy Trygon Sport nie mogą liczyć na duże rabaty na produkty firmowe, ale jednak dostają pewne zniżki. Czy oprócz tego firma oferuje inne benefity?

Joanna

@Marcindziękujemy za Twoją opinię. A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Trygon Sport?

Marcin

Byłem pracownikiem w Trygon Sport. Uczucia pozostały we mnie mieszane. Ekipa super, swobodna obsługa klienta (wiadomo że są premie od sprzedaży ale firma nie wciska na siłę klientom żeby coś kupili tylko żeby wyszli zadowoleni z uprzejmej obsługi i powracali z pozytywnymi wspomnieniami) . W tej firmie można naprawdę sporo zarobić, podstawa ok, a jeśli się ekipa postara można zbić konkurencyjną pensję. Są kwestie, które pozostawiają wiele do życzenia. M. in. asortyment - małe ilości w sklepach plus WIELKI PROBLEM żeby się ktoś podzielił potrzebnymi rozmiarami, bo każdy "ma mało". Więc czasem można stracić DOBRYCH ($$$) KLIENTÓW przez brak jego rozmiaru przy trzeciej lub kolejnej wizycie w sklepie. Reklamacji tłumaczyć nie muszę, wypowiadają się tu klienci z wielkim żalem. Mogę jedynie współczuć wyboru butów dla dziecka bądź dla siebie (nieznanych, tańszych, które z marką mają tyle wspólnego że TYLKO leżą obok tych markowych..). Pozostaje tylko lament w "internetach" i obsmarowanie nas sprzedawców, którzy niewiele mają z tym wspólnego (po za podaniem odpowiedniego rozmiaru i nabicie na paragon). Reklamacje rozpatruje przeważnie kierownik sklepu z pomocą kolesia, który rzekomo ma się reklamacjami zajmować. Uwierzcie, że ciężko iść klientom na ustępstwa skoro koleś siedzący za biurkiem w dni robocze od 9 do 17 najchętniej odrzuciłby wszystkie reklamacje jak leci żeby czasami firma za dużo nie straciła. A tymczasem pracownicy sklepu muszą świecić oczami za odrzuconą reklamację pęknietego buta po miesiącu użytkowania. Mógłbym wymienić jeszcze parę mankamentów tej firmy, ale zachowam je dla siebie przez wzgląd na naprawdę dobre zarobki jak na sklepy odzieżowo/obuwnicze. Polecam pracę w tej firmie jeśli chcesz dorobić do studiów. Na duże awanse nie licz, bo to niewielka firma prowadząca przez małżeństwo.

arkadio_morales
@Marcin

jak nie ma rozmiaru to lepiej od razu odesłać klienta do sklepu interentowego , bo o towar z innego sklepu się nie doprosisz, zawsze maja albo mało, albo zablokowane, albo "akurat sprzedali" ;) Z reklamacjami to stare dane chyba, większość marek szczególnie tych większych typu adidsa, nike, nb czy ecco idzie do dystrybutorow gdzie ich pracownicy oceniają czy reklamacja zasadna czy nie. Ale fakt, to w tej branzy jest najgorzsze - uznasz klientowi reklamacje to machnie reka, przyniesie Ci wyprane buty i reklamacja odrzucona i potem pitola w internecie jaka to zła firma jest. Najwiekszym atutem pracy w tej firmie był luz, chyba jedyna siec w jakiej pracowałem gdzie nie masz narzuconych z kosmosu targetów do wyrobienia. Ile uhandlujesz tyle zarobisz + zgrana ekipa i z plusow to chyba tyle. Boli premiowanie pracownikow, bo w sklepach konkurencyjnych jako klient z ulicy mam wieksze rabaty niz miałem w trygon jako pracownik...

zakupoholiczka

Jestem klientką sklepów Trygon Sport w trójmieście od ładnych kilku lat. Obsługa zawsze uśmiechnięta więc widać , że są zadowoleni z pracy w tej firmie. W dodatku młoda ekipa zawsze potrafiąca doradzić sprawia wrażenie dobrze przygotowanych do pracy. W ostatnim czasie został otwarty sklep na Morenie w Gdańsku. Sklep jest innowacyjny i przyciąga uwagę, więc myślę , że młodzi chętnie chcą tam pracować. Ekipa wydaje się stała , kierownicy od lat Ci sami więc można z nimi stworzyć długie relacje biznesowe. Sprzedawcy czasem się zmieniają , ale tak to chyba w każdej pracy jest... Pozdrawiam , zakupoholiczka.

iza

Najwidoczniej @ania konkurencja nie śpi albo byli pracownicy nie mogą poradzić sobie z tym,że już nie pracują radzę ignorować ale rzeczywiście nikt nie powinien nikogo tutaj oczerniać tym bardziej, że jest to forum opinii o pracodawcy a nie o pracownikach

Anka

NIE POLECAM TEGO SKLEPU! Kupiłam buty dziecku za 199,99 zł po 1,5 miesiącu chodzenia materiał pękł . Poszłam zgłosić reklamację i oczywiście reklamacja odrzucona !! do cholery to po co dają gwarancję ! WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ I ODRADZAM INNYM !

ROBSON
@Anka

PO CO LUDZIE WYLEWAJA TU ŻALE O REKLAMACJACH ???? TO JEST PORTAL NA TEMAT PRACODAWCY A NIE ŻE SIE BUT ROZWALIŁ !!!!! KTOS WIE CZY SZUKAJA OBECNIE GDZIES W WARSZAWIE ? CZESTO TAM KUPOWAŁEM I ZAWSZE BYŁA FAJNA EKIPA W SKLEPACH, CHETNIE DOLACZE !

stały

jadac do pracy ide przez wilenski a pracuje na gorczewskiej, w trygonach od baaardzo długiego czasu widuje te same twarze, to chyba dobrze :P

baska35

kupiłam w Trygonie buty adidas dla syna zapłaciłam 250zł po 2 tygodniach buty pękły z boku .Reklamację załatwili w ten sposób ,że w środku wszyli łatę która uwiera syna w bok stopy ,kolejnej reklamacji już nie uwzględnili bo oni buty naprawili .obecnie sprawa jest u rzecznika praw konsumenta ,a dzisiaj przyszła odpowiedź ,że nie były prawidłowo użytkowane i to nie ich wina .Kpina w biały dzień oczywiście sprawę oddaję do sądu .

były

pracownika traktują jak śmiecia, gdy coś od ciebie chcą to na skrzydłach musisz latać i robić a gdy ty od nich coś chcesz to święte krowy miesiącami potrafią zwlekać, przedłużać, wymigiwać się itp. w okresie letnim gdy jest duża sprzedaż i lubisz się kłócić i walczyć o klienta polecam jak najbardziej bo można zarobić oczywiście tylko jako sprzedawca. Innym nie polecam bo zęby zgubicie na tym lataniu

iksxiks
@były

rozwin mysl kolego / kolezanko bo mam tam w piatek rozmowe

peeter

pracowałem w warszawie, ale wyemigrowałem do UK. Nie wiem w ktorych sklepach pracujecie ale u nas (wileniak) zawsze wychodziło +1600, w dobrym miechu bywało prawie 2500.. pzdr dla Marylki, Arka i reszty ekipy

ciakciak

ja pracuje od ponad roku, praca spoko ekipa tez bardzo fajna, jedyny minus to mała kasa ,w dobrych miesiacach wiosennych ok 1600 zł ale pozpostałe miesiace 1200 zł to max..

iksxiks
@ciakciak

podobnie, zaraz stuknie roczek. zarobki róznie ale najsłabiej miałem 1400 - chyba zalezy od sklepu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Trygon Sport - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Trygon Sport