TECH - ROL S.C.
counter
2 98 83 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Mag

Dobre zarobki super atmosfera:) Najlepsza firma na zachód od Warszawy:)

Tak2Nie3
PRACOWNIK
@Mag

Jedna wielka sciema ta firma - ta opinie pisal jakis pupilek. Kierownik bez kompetencji, jak i brygadziści. Atmosfera do niczego. Właściciele okropni. W firmie jeden wielki fałsz. Zarobki przy tej pracy co się robi bardzo niskie. Ogólnie wyzysk człowieka

Tak5Nie
Marta Nowy wpis
@Mag

A trudno się dostać do pracy? Bo zastanawiam się nad aplikacja. Z góry dziękuję za odpowiedź.

TakNie1
uposledzenie Nowy wpis
@Mag

kłamiesz ,kłamiesz ,kłamiesz i tyle dobre zarobki?2000netto dobre zarobki??chyba jestes uposledzony 3 stopnia

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 169 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TECH - ROL S.C.?

Tak1Nie

Czy pracownicy w TECH - ROL S.C. dogadują się między sobą?

TakNie3
Lalala
@Pytanie

Pracownicy się dogadują. Szefowa wymagająca ale to taki typ człowieka. Jeśli macie nerwy ze stali to zapraszam do pracy. Płacą też nieźle

TakNie2
Marta
@Lalala

Szef musi wymagać - taka jego rola. Ale super, że sami pracownicy się dogadują. Wspomniałeś, że w TECH - ROL płacą nieźle. A wypłata to sama podstawa, czy można liczyć na jakieś dodatki, premie, etc.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

sowa

robiłem tam pare dni,po tym jak sie do mnie odezwal brygadzista ucieklem z tamtad alez on jest madry najmadrzejszy czlowiek swiata

Tak3Nie
Marta
@sowa

Czyli niemiło wspominasz atmosferę i relacje z przełożonymi? Była to jedyna przyczyna Twoje odejścia? Napisz, proszę coś więcej o warunkach pracy w TECH - ROL.

Zwo
@Marta

To jest jedyną przyczyną odejscia

Mikołaj

Nie piszecie wiele w tym wątku, muszę się jednak zgodzić z użytkownikiem @Benek, który napisał jakiś czas temu, że jest to forum dla pracowników i głównie takich opinii szukają tu ludzie odwiedzający wątek. Może więc jakaś osoba związana aktualnie z firmą jest w stanie powiedzieć, jaka obecnie sytuacja panuje w TECH - ROL S.C. i czy warto starać się tu o pracę? Napiszcie proszę czego może się spodziewać osoba aplikująca do firmy, takie wpisy są bardzo cenne.

Benek

Najłatwiej jest narzekać i oskarżać. A tak w ogóle to jest forum dla pracowników a nie klientów.

Jack

(usunięte przez administratora) .sprzedają stare części i twierdza że klient zamienił na stara cześć i nie chca uznać gwarancji. nie poleca tej firmy .unikajcie zakupów u tych (usunięte przez administratora) bo nawet nie bedzie z kim rozmawiac.

Tak2Nie

Julita

@Jerzy czy jesteś zatrudniony w TECH - ROL S.C.? Możesz odnieść się do poniższych komentarzy odnośnie rozmowy rekrutacyjnej, oferty tam przedstawionej a codziennej pracy? Czy wiesz, może co dzieje się obecnie w strukturach firmy i możesz coś w tym temacie powiedzieć na forum?

Jerzy

Jeśli firma zatrudnia na czas określony to uczciwa oferta!

TakNie1

huhuhuhu

A mój kolega kamilek jeszcze tam pracuje??jaki ty byles madry jak sowa z kubusia puchatka

Tak1Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w TECH - ROL S.C.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

tim

Nie dajecie się nabrać na rozmowę to prawda teraz zaczyna się sezon a jak bedzie po wywalą z pracy , Kasa marna jak na warunki w firmie , kilometrów zrobicie dużo dziwie się ze ta firma ma jeszcze ludzi do pracy , Nawet nie składajcie tam CV szkoda czasu na rozmowę gdzie was okłamią tak samo jak i mnie .

Tak3Nie

byłemwidzem

omijajcie szerokim łukiem tą firmę chyba że chcecie trafić do obozu pracy . całkowity brak szacunku do pracowników nadgodziny nie wypłacane odchodzą z głupim uśmieszkiem przełożonych w niepamięć a szefostwo udaje......................na początku obiecane złote góry a co do wypłat......................i zaskoczenie i co mam dzieciom powiedzieć ze jemy kanapki na obiad bo tata nie zarobił w firmie techrol tak jak obiecali brak słów co do reszty.

Tak17Nie

Edmund*

Dodam, że firmy z branży nie śpią. Wiem, że z niektórymi pracownikami trwają negocjacje warunkow zatrudnienia w firmach konkurencyjnych. Jeżeli firma Techrol nie zacznie nobilitować swoich pracowników to z Nowym Rokiem szybko ich straci.

Tak9Nie

Arturo214
@Edmund*

Jest nowa oferta pracy napisz ile można tak naprawdę zarobić bo w ogłoszeniu jest 2700 i premia 100-675zl

kamil c-330
@Arturo214

tak 2700 brutto plus premia nie daj sie nabrac na te kłamstwa ja tam robiłem i sie zwolniłem teraz zbliza sie czas rolnictwa i potrzebuja ludzi do biegania .Uwierz mi.

dawids888

Arturo i zatrudniłeś się ? Zastanawiam się czy opłaca mi się iść na rozmowę.

Tak11Nie

Arturo214
@dawids888

Nie zatrudnilem się bo słaba kasa a ty jak?

Brak

Firma, która ma moim zdaniem świetny system motywujący pracowników typu "Brak", czyli: -brak podwyżek - brak opieki medycznej - brak spotkań integracyjnych - brak szkoleń - brak dobrej atmosfery - brak dobrej komunikacji między przełożonym a podwładnym - brak paczek na święta czy jakiejkolwiek premii świątecznej - brak kart typu Multisport, konkurencja to ma . Pakiet jest wdrożony i działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Opieka medyczna czy drobiazgi na święta to standard już w znacznie mniejszych firmach. Pracownicy również świetnie zaadoptowali system Brak do swoich potrzeb a więc wykazują : Brak motywacji i Brak zaangażowania - robisz minimum i nic więcej . System Brak działa więc sprawnie ;) Uważam, że system Brak sie nie sprawdza w tej firmie i warto dać duże podwyżki oraz dobry socjal co przeniesie większe zadowolenie z pracy i zyski - ludzie będą lepiej pracować. Inaczej w przyszłym roku system Brak się rozwinie i tym razem będzie Brak pracowników - o pracę jest teraz łatwo. Pozdrowienia z magazynu.

Tak20Nie

parkinson

Firma ktora sie czesto oglasza jest do kitu ale kogo to obchodzi oni wola dac zlecenie za 1900 tak to jest jak firma nie szanuje ludzi dlatego ludzie maja w (usunięte przez administratora).... firmy takie wlasnie kogo wy szukacie (usunięte przez administratora)????hahaha

Tak14Nie

pochwa

przyjmujecie z zółtymi papierami???bo mam cos z głowa a podobno u was tacy sa potrzebni do walenia km po magazynie

Tak6Nie

Julita

@Pupiler - Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o TECH - ROL S.C. - Ożarów Mazowiecki

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TECH - ROL S.C.