TECH - ROL S.C.

NIP: 5262577370 KRS: 0000045300

TECH - ROL S.C.

Opinie o TECH - ROL S.C.

Benek

Najłatwiej jest narzekać i oskarżać. A tak w ogóle to jest forum dla pracowników a nie klientów.

Jack

(usunięte przez administratora) .sprzedają stare części i twierdza że klient zamienił na stara cześć i nie chca uznać gwarancji. nie poleca tej firmy .unikajcie zakupów u tych (usunięte przez administratora) bo nawet nie bedzie z kim rozmawiac.

Julita

@Jerzy czy jesteś zatrudniony w TECH - ROL S.C.? Możesz odnieść się do poniższych komentarzy odnośnie rozmowy rekrutacyjnej, oferty tam przedstawionej a codziennej pracy? Czy wiesz, może co dzieje się obecnie w strukturach firmy i możesz coś w tym temacie powiedzieć na forum?

Jerzy

Jeśli firma zatrudnia na czas określony to uczciwa oferta!

huhuhuhu

A mój kolega kamilek jeszcze tam pracuje??jaki ty byles madry jak sowa z kubusia puchatka

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w TECH - ROL S.C.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

tim

Nie dajecie się nabrać na rozmowę to prawda teraz zaczyna się sezon a jak bedzie po wywalą z pracy , Kasa marna jak na warunki w firmie , kilometrów zrobicie dużo dziwie się ze ta firma ma jeszcze ludzi do pracy , Nawet nie składajcie tam CV szkoda czasu na rozmowę gdzie was okłamią tak samo jak i mnie .

byłemwidzem

omijajcie szerokim łukiem tą firmę chyba że chcecie trafić do obozu pracy . całkowity brak szacunku do pracowników nadgodziny nie wypłacane odchodzą z głupim uśmieszkiem przełożonych w niepamięć a szefostwo udaje......................na początku obiecane złote góry a co do wypłat......................i zaskoczenie i co mam dzieciom powiedzieć ze jemy kanapki na obiad bo tata nie zarobił w firmie techrol tak jak obiecali brak słów co do reszty.

Edmund*

Dodam, że firmy z branży nie śpią. Wiem, że z niektórymi pracownikami trwają negocjacje warunkow zatrudnienia w firmach konkurencyjnych. Jeżeli firma Techrol nie zacznie nobilitować swoich pracowników to z Nowym Rokiem szybko ich straci.

Arturo214
@Edmund* 29.12.2017 23:53

Jest nowa oferta pracy napisz ile można tak naprawdę zarobić bo w ogłoszeniu jest 2700 i premia 100-675zl

kamil c-330
@Arturo214 17.01.2018 09:13

tak 2700 brutto plus premia nie daj sie nabrac na te kłamstwa ja tam robiłem i sie zwolniłem teraz zbliza sie czas rolnictwa i potrzebuja ludzi do biegania .Uwierz mi.

dawids888

Arturo i zatrudniłeś się ? Zastanawiam się czy opłaca mi się iść na rozmowę.

Arturo214
@dawids888 11.01.2017 17:02

Nie zatrudnilem się bo słaba kasa a ty jak?

Brak

Firma, która ma moim zdaniem świetny system motywujący pracowników typu "Brak", czyli: -brak podwyżek - brak opieki medycznej - brak spotkań integracyjnych - brak szkoleń - brak dobrej atmosfery - brak dobrej komunikacji między przełożonym a podwładnym - brak paczek na święta czy jakiejkolwiek premii świątecznej - brak kart typu Multisport, konkurencja to ma . Pakiet jest wdrożony i działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Opieka medyczna czy drobiazgi na święta to standard już w znacznie mniejszych firmach. Pracownicy również świetnie zaadoptowali system Brak do swoich potrzeb a więc wykazują : Brak motywacji i Brak zaangażowania - robisz minimum i nic więcej . System Brak działa więc sprawnie ;) Uważam, że system Brak sie nie sprawdza w tej firmie i warto dać duże podwyżki oraz dobry socjal co przeniesie większe zadowolenie z pracy i zyski - ludzie będą lepiej pracować. Inaczej w przyszłym roku system Brak się rozwinie i tym razem będzie Brak pracowników - o pracę jest teraz łatwo. Pozdrowienia z magazynu.

parkinson

Firma ktora sie czesto oglasza jest do kitu ale kogo to obchodzi oni wola dac zlecenie za 1900 tak to jest jak firma nie szanuje ludzi dlatego ludzie maja w (usunięte przez administratora).... firmy takie wlasnie kogo wy szukacie (usunięte przez administratora)????hahaha

pochwa

przyjmujecie z zółtymi papierami???bo mam cos z głowa a podobno u was tacy sa potrzebni do walenia km po magazynie

Julita

@Pupiler - Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin

Pupiler

Raczej Monika tak zwana kadrowa

Pupil

Na rozmowie mówią co innego a wypłata inna szczerze odeadzam a tak pozytym negatywy usuwają

Pytający

Ile można zarobić w Ożarowie?

Rudy
@Pytający 24.01.2017 15:09

Milion pincet

Nn

Po co piszesz pierdoły o pracy przy komputerze skoro już dawno nie pracujesz w tej firmie? O klimatyzacji też napisałeś wierszyk. MM ma rację.

lanko

Może jednak wiecie czy dla kierowników ds. sprzedaży wypłata jest terminowa? Nie ukrywam, że takie zatrudnienie by mi odpowiadało, bo to dobra opcja teraz.

finasowo w Warszawie jest tragedia małe zarobki wszedzie

musisz czekac to jest Warszawa na jednej pracy sie nie konczy pracy jest od groma tylko finansowo tragedia

arturo214

co za gość z ciebie szukasz pracy czy jak?Ja wiem że chcą Mnie.Ale się wacham więc zadalem kilka pytań a jeśli Ty nieznasz na nie odpowiedzi to po co piszesz?

arturo214

co to za odpowiedź pracowałeś w Ożarowie na magazynie wiesz jak tam jest?Oczekuję konkretnych odpowiedzi na pytania które zadałem.

arturo214

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Ożarowie zaproponowano mi na początek 2,5tys.na reke po 3 miesiacach 2,6-2,8tysczy tak faktycznie jest na magazynie,czy jest ciezko,czy sa nadgodziny,i czy jest jakis socjal.bo ten kierownik który rozmawiał ze mną powiedział ze nic takiego jak nadgodziny czy też socjal w firmie nie istnieje.nnnniech ktoś napisze rzeczowo jak naprawde jest czy warto tam pracowac.

Rolnik

@ joojo Jakie benefity dają?

Anonim

netto ale jak to zobaczysz to zmienisz zdanie do pracy trzeba isc z usmiechem a nie z przymusu

ryc
@Anonim 30.08.2016 17:46

kazdy ma swoje zdanie trzeba wysłac i isc nie kazdemu bedzie zle tak

MM

Trzeba być skończonym kretynem zeby obrażać publicznie na forum kogoś i podawać swoje dane, wystarczy tylko że Pan Kamil złoży doniesienie na policji, może zamiast narzekać na warunki i ludzi wziął by się Pan do pracy, a jeśli kultury i szkół nie pokończył Pan to może czas się wróci do podstawówki i nadrobić zaległości i pracę się znajdzie wtedy umysłową bo z takim podejściem i zachowaniem to do oczyszczania miasta jedynie zapraszam.

Łukasz
@MM 29.08.2016 21:31

haha nieznasz to nie oceniaj mnie baranie jestem za uczciwy i odwazny

Czesio

Czyść klimatyzację, bo ją czyścić trzeba, Kto czyści klimę, ten idzie do nieba, Jeśli się zalęgną bakterie i grzyby, To gdy uruchomisz klimy twojej tryby, To wszystko to pójdzie na twych pracowników, Wtedy nie oczekuj zbyt dobrych wyników, To wcale nie bajki, ani też psychoza, Bo w klimie czai się Legionelloza, Choroba to straszna, płuca atakuje, Wysoką gorączką również skutkuje, A rok był ciepły i mrozu nie było, Na pewno więc trochę żyjątek przybyło, Więc zapobiegawczo wyczyść klimę sobie, Jednego problemu będzie mniej na głowie.

Lucky

Oli Jeśli pracowałeś lub pracujesz w tej firmie nie mów że nie znasz słowa Kasting, słowo to ogólnie obcuje wśród pracowników, no chyba że jesteś Panem Zarządu - to możesz nie znać :)

Zielony pracownik

Kasting rozpoczęty i forum ożyje

Zostaw opinię o TECH - ROL S.C. - Ożarów Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECH - ROL S.C.