Opinie o Ford Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Ford Polska Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ford Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ford Polska Sp. z o.o. w Warszawa

WarsawFord Nowy wpis
Klient

Jestem rozczarowana sposobem reakcji / interwencji Forda Polska na sprawę, którą do nich zgłosiłam. Autoryzowany serwis Forda w Warszawie próbował mnie naciągnąć na naprawy na ponad 3 tys. zł. Nowy 2,5 letni samochód, 46 tys. przebiegu a kosztorys przygotowany przez serwis na naprawy samochodu conajmniej 15 letniego. Wszystko zostało zweryfikowane przez 2 niezależne, cieszące się dobrą opinią stacje kontroli pojazdów, które nie stwierdziły usterek i żadnych napraw, które byłyby konieczne. Pan ze stacji kontroli pojazdów też był pracownikiem ASO tylko innej marki samochodowej i powiedział co się wyprawia na takich stacjach i jak są ludzie naciągani. Wątpliwe zaangażowanie ze strony Ford Polska, do której zgłosiłam całą sprawę pokazało wiele i pozwoliło mi na wyciągnięcie swoich wniosków. Odbieram całą sytuację jako chęć 'ukręcenia łba całej sprawie', dlatego zmieniłam swoje plany dotyczące zakupu kolejnych dwóch samochodów u nich, ponieważ zostałam potraktowana nieprofesjonalnie i zbyta oświadczeniem, że mają w swoich serwisach wykwalifikowanych ludzi. Każda moja kolejna wizyta w serwisie FORDA będzie się ograniczała do podstawowego przeglądu i poprzedzona wizytą w stacji kontroli pojazdów, bo jest to marka, która (usunięte przez administratora) klientów, nie budzi zaufania i umywa ręce od wszystkiego.

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ford Polska Sp. z o.o.?

Czym Ford Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Oksw.pl Nowy wpis
@Pytanie

Co rozumiemy pod pojęciem dodatki? Co autor ma na myśli ?

Oksw.pl Nowy wpis
@Pytanie

Firma Ford Polska głównie zajmuje się odpychaniem odpowiedzialności w sprawie napraw gwarancyjnych. Przyjechanie do serwisu jest jednym wielkim koszmarem jeśli auto jest na gwarancji i się zepsuło. Ja rozumiem to że firma jest nastawiona na zarabianie ale to co robią to jest jeden wielki obłęd.

OKSW.PL
Klient

Rok temu kupiłem nowy samochód w jednym z salonów Forda w Polsce. W ciągu tego roku zepsuł mi się 5 razy. Składałem reklamację do Ford Polska dokładnie opisując co się stało i mam jedno przekonanie to było daremne z mojej strony ponieważ Ford Polska tak samo jak lokalne ASO zrobią wszystko aby odepchnąć do ciebie odpowiedzialność za sprzedane samochody i nie naprawiać ich w warunkach gwarancyjnych wstyd panowie i panie wstyd.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ford Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Trener – Specjalista ds. Szkoleń Technicznych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stefan

Jeszcze nikt nie podzielił się swoim zdaniem na temat pracy w Ford Polska. Jak oceniacie warunki pracy, jakie oferuje ta firma?

Obecnie coś dzieje się w firmie Ford Poland w mieście Warszawa? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne wieści odnośnie Ford Poland, napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Ford Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ford Polska Sp. z o.o.