Adler Sp. z o.o. Importer AGD

Opinie o Adler Sp. z o.o. Importer AGD

Andrzej D.

Polecam, miałem okazję pracować kilka lat - niestety ze względów osobistych, musiałem zmienić miejsce zamieszkania.Potwierdzam opinie które już są, z mojej strony mogę dodać, że jeżeli ktoś jest pracowity, to ta firma umożliwia mu rozwój. Co ważne i rzadko spotykane, zarząd jest otwarty na nowe pomysły i strategie rozwoju, oczywiście jeżeli poparte są dokładną analizą rynku z dobrym biznes planem.

IM

Mało jest takich firm, liczą się z pracownikami - wszystkimi, począwszy od magazynierów poprzez serwisantów, sprzedawców i managerów.Wysokie wynagrodzenie, pracy jest dużo ale wynagrodzenie adekwatne do pracy. Potwierdzam przedmówców - brak rotacji. Firma stawia na ciągły rozwój.

A

Przyjazna atmosfera, firma ukierunkowana na ciągły rozwój.Duża samodzielność pracy, firma dobrze zarządzana.Co więcej, uczciwe wynagrodzenia na naprawdę wysokim poziomie.Brak rotacji pracowników, większość osób posiada wieloletni staż pracy, w dzisiejszych czasach to rzadkość.

Jacek
@A 19.11.2015 22:28

Przyjazna atmosfera, dobre zarobki. Rozsądne zarządzanie, mała rotacja pracowników.

Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy Adler Sp. z o.o. Importer AGD ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Adler Sp. z o.o. Importer AGD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adler Sp. z o.o. Importer AGD