Direct eServices

Opinie o Direct eServices

szczep
użytkownik zarejestrowany

widz, ze kolega niżej jest idealnie poinformowany. Trochę to dziwne.

kaszanka

gama - 2012-10-24 15:56:07 kaszanka - 2012-10-08 23:00:14 [usunięte przez moderatora] - \"[usunięte przez moderatora], posłaniec\" pana [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] - \"figurant\" utopił CartridgeWorld, DES też pewnie załatwi, nie zatrudniony chodzi i tylko miesza wszystkim w głowach (chyba dlatego że ma żonę w radzie nadzorczej). [usunięte przez moderatora] - były prezes miał układ w sieci Real bo pracował tam kilka lat ale wszystko co dobre szybko się kończy. Żaden punkt sprzedaży nie jest rentowny i to głównie przez niewłaściwe prowadzenie handlu przez szefostwo blokowanie konstruktywnych i rozwojowych pomysłów, kwestia płynności finansowej firmy stoi pod wielkim ????? Czynsze nie opłacone w lokalach, pensje pracownicze również, a ponadto składki do ZUS nie uregulowane od trzech miesięcy.też to wiem. Może jakaś wspólna akcja? Może wiesz jakim firmom zalegają z zapłatą?kilka firm to conajmnie 10 które mógłbym z pamięci wyliczyć

Ola

może jakieś stowarzyszenie poszkodowanych?

gama

kaszanka - 2012-10-08 23:00:14 [usunięte przez moderatora] - \"[usunięte przez moderatora], posłaniec\" pana W. Kaszyckiego [usunięte przez moderatora] - \"figurant\" utopił CartridgeWorld, DES też pewnie załatwi, nie zatrudniony chodzi i tylko miesza wszystkim w głowach (chyba dlatego że ma żonę w radzie nadzorczej). [usunięte przez moderatora] - były prezes miał układ w sieci Real bo pracował tam kilka lat ale wszystko co dobre szybko się kończy. Żaden punkt sprzedaży nie jest rentowny i to głównie przez niewłaściwe prowadzenie handlu przez szefostwo blokowanie konstruktywnych i rozwojowych pomysłów, kwestia płynności finansowej firmy stoi pod wielkim ????? Czynsze nie opłacone w lokalach, pensje pracownicze również, a ponadto składki do ZUS nie uregulowane od trzech miesięcy.też to wiem. Może jakaś wspólna akcja? Może wiesz jakim firmom zalegają z zapłatą?

Zostaw opinię o Direct eServices - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct eServices