counter
2 69 45 5 1
Aneta Nowy wpis

@Cygiel - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Co sprawia, że praca w Cartridge World (CEE) Sp. z o.o. była dla Ciebie przyjemna? Opinie, podparte argumentami, są bardzo pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do danej firmy. Twoje doświadczenie może okazać się cenną wskazówką przy rozważaniu potencjalnych ofert pracy.

Cygiel Nowy wpis

Cartridge World (CEE) Sp. z o.o. jest jedną z lepszych firm w regionie, bardzo polecam za profesjonalność

byly Nowy wpis

Szkoda, że nie ma już gumioków, strzykawek i regenetacji tych tuszy i tonerów,światowa marka padła jak kawka, a szkoda... z chęcią otwarłbym jeszcze raz np. flagowy salon na Marszałkowskiej, szkoda tylko, że zdarzało się, że nawet prąd stamtąd uciekał hehehehehhehehe

internat Nowy wpis

Cartridge sprzedaje teraz tylko przez internet - incognito :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

czasem

czasem tu zaglądam, zobaczyć co się dzieje..

ja

Firma ma się dobrze. Zapraszamy na zakupy ![usunięte przez administratora]! Zapraszamy do firmy Cartridge....

co

co się stało ?

gryf

tu jak stracic to jak zyskac.

kto ma wiosła ten odpłynoł noooooooo

CLP 300

A czemu zamknęliście sklepy na Marszałkowskiej i Grójeckiej? Nudą wiało? ;p

i jeszcze troche sarkazmu

Bez najmniejszego cienia wątpliwości spółka Direct eServices powinna pretendować do tytułu "solidny partner i pracodawca roku 2012"

kartridge world

A co macie do powiedzenia na temat partnerskiej dzialalnosci CartridgeWorld z Direct eServices wasze opinie na profilu firmy Direct

ja

Czy te pochlebne komentarze pisze ta (usunięte przez administratora) z Centrali? Jak dobrze będzie nowemu pod biureczkiem siedzieć to zostanie zapewne. He!

Bemben

Kochani, spokojnie nie dajmy się zwariować tym którzy oczerniają Naszą zacną firmę. Cartridge World ze swoim potęznym partnerem Direkt są i zawsze będą liderem w regeneracji i to liderem ŚWIATOWYM, a praca tu to nie tylko prestiż ale też duże korzyści finansowe...

regenetacja

Charytatywna praca uszlachetnia :)

tctw

w firmie proces napełniania przeprowadzany jest na profesjonalnych maszynach i urządzeniach przy wykorzystaniu surowców najwyższej jakości, strzykawki i igły już dawno poszły do lamusa, firma która chce się rozwijać musi stawiać na odpowiedni sprzęt,żeby jakość świadczonych usług była jak najlepsza, świadczy to o gwarancji która jest udzielana nie na określony czas, a na wyczerpania się środka barwiącego !!

rabarbar

wszyscy kompetentni i zregenetowani co najmniej tak jak 15 HP

literówka

"obsługii " każdy może się nauczyć

grześ

czyli mowisz że materiały są z najwyższej \\\\\\\"pułki\\\\\\\"? widac wykształcenie pracowników idzie w parze z poziomem obsługii w sklepach oraz stanem obecnym firmy haha cartridge world lider reklamacji napłeniamy tusze strzykawką

trutututu

ja - 2012-10-04 19:57:27 nie no padłem! - ludzie będący w temacie czytając wcześniejszą wypowiedź mają zapewne taką samą polewkę jak ja oczywiście przez łzy. Pozdrawiam ludzi wtajemniczonych w aktualną sytuację tej (tfu) firmy.A ja się pytam czy możliwość awansu w PIONIE lub POZIOMIE jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Cartridge World (CEE) Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cartridge World (CEE) Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Staniewicka 18