Cartridge World (CEE) Sp. z o.o.

Cartridge World (CEE) Sp. z o.o.

Opinie o Cartridge World (CEE) Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Cartridge World (CEE) Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Paula

Czy brak waszej aktywności na forum jest wynikiem dobrej pracy? Chciałabym tu pracować i miałam nadzieję, że dowiem się coś z forum.

Aneta

@Cygiel - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Co sprawia, że praca w Cartridge World (CEE) Sp. z o.o. była dla Ciebie przyjemna? Opinie, podparte argumentami, są bardzo pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do danej firmy. Twoje doświadczenie może okazać się cenną wskazówką przy rozważaniu potencjalnych ofert pracy.

Cygiel

Cartridge World (CEE) Sp. z o.o. jest jedną z lepszych firm w regionie, bardzo polecam za profesjonalność

byly

Szkoda, że nie ma już gumioków, strzykawek i regenetacji tych tuszy i tonerów,światowa marka padła jak kawka, a szkoda... z chęcią otwarłbym jeszcze raz np. flagowy salon na Marszałkowskiej, szkoda tylko, że zdarzało się, że nawet prąd stamtąd uciekał hehehehehhehehe

internat

Cartridge sprzedaje teraz tylko przez internet - incognito :)

czasem

czasem tu zaglądam, zobaczyć co się dzieje..

ja

Firma ma się dobrze. Zapraszamy na zakupy ![usunięte przez administratora]! Zapraszamy do firmy Cartridge....

co

co się stało ?

gryf

tu jak stracic to jak zyskac.

kto ma wiosła ten odpłynoł noooooooo

CLP 300

A czemu zamknęliście sklepy na Marszałkowskiej i Grójeckiej? Nudą wiało? ;p

i jeszcze troche sarkazmu

Bez najmniejszego cienia wątpliwości spółka Direct eServices powinna pretendować do tytułu "solidny partner i pracodawca roku 2012"

kartridge world

A co macie do powiedzenia na temat partnerskiej dzialalnosci CartridgeWorld z Direct eServices wasze opinie na profilu firmy Direct

ja

Czy te pochlebne komentarze pisze ta (usunięte przez administratora) z Centrali? Jak dobrze będzie nowemu pod biureczkiem siedzieć to zostanie zapewne. He!

Bemben

Kochani, spokojnie nie dajmy się zwariować tym którzy oczerniają Naszą zacną firmę. Cartridge World ze swoim potęznym partnerem Direkt są i zawsze będą liderem w regeneracji i to liderem ŚWIATOWYM, a praca tu to nie tylko prestiż ale też duże korzyści finansowe...

regenetacja

Charytatywna praca uszlachetnia :)

tctw

w firmie proces napełniania przeprowadzany jest na profesjonalnych maszynach i urządzeniach przy wykorzystaniu surowców najwyższej jakości, strzykawki i igły już dawno poszły do lamusa, firma która chce się rozwijać musi stawiać na odpowiedni sprzęt,żeby jakość świadczonych usług była jak najlepsza, świadczy to o gwarancji która jest udzielana nie na określony czas, a na wyczerpania się środka barwiącego !!

rabarbar

wszyscy kompetentni i zregenetowani co najmniej tak jak 15 HP

literówka

"obsługii " każdy może się nauczyć

grześ

czyli mowisz że materiały są z najwyższej \\\\\\\"pułki\\\\\\\"? widac wykształcenie pracowników idzie w parze z poziomem obsługii w sklepach oraz stanem obecnym firmy haha cartridge world lider reklamacji napłeniamy tusze strzykawką

trutututu

ja - 2012-10-04 19:57:27 nie no padłem! - ludzie będący w temacie czytając wcześniejszą wypowiedź mają zapewne taką samą polewkę jak ja oczywiście przez łzy. Pozdrawiam ludzi wtajemniczonych w aktualną sytuację tej (tfu) firmy.A ja się pytam czy możliwość awansu w PIONIE lub POZIOMIE jest?

tylko cartridge tylko world

Po pierwsze nie rozumiem ludzi wypisujących bzdury i oczerniających tak dobrze prosperującą firmę, wydaję mi się że mogą to być osoby które pracowały w firmie i nie potrafiły nic osiągnąć, firma stawia przejrzyste warunki (jasna scieżka rozwoju) jeśli ktoś nie radzi sobie ze sprzedażą najlepszych obecnie na rynku materiałów eksploatacyjnych to nie osiągnie nic w żadnej firmie , nie dosyć że materiały są z najwyższej pułki, to w dodatku są jednymi z najtańszych na rynku, co obecnie jest rzadkością, umowy pracy są bardzo czytelne ( tyle ile się zarabia , tyle jest na papierze ) Zgadzam się z przedmówcą o pieniądze nigdy nie trzeba się dopominać, mało tego, często są wypłacane szybciej a czasem nawet firma zaskoczy nas nieoczekiwanymi wysokimi premiami, WSZYSCY pracownicy są bardzo kompetentni, nikt nie zostaje rzucony od razu na głęboką wodę ( każdy pracownik wystawi fakturę, a jak nie to zawsze może zadzwonić do kogoś z firmy i automatycznie dostanie udzielonych wskazówek jak ma to zrobić ), uważam że firma nie ma słabych stron, a w dobie kryzysu taka praca to poniekąd marzenie, a na pewno można się tutaj rozwijać i spełniać zawodowo, po drugie polecam !!

regenetacja

Bardzo przyjazna atmosfera pracy, dobre warunki pracy i płacy, no i przede wszystkim dynamiczny rozwój, co w czasach kryzysu niewątpliwie jest zaletą. Dodam od siebie, że pensja zawsze na czas, nigdy nie spóźniona :)

koleś

czas - 2012-09-27 10:22:58 Wracają stare dobre czasy w firmie ach :)no no chyba znowu będziemy KUPYWAĆ

czas

Wracają stare dobre czasy w firmie ach :)

lemonia

Ale tu się dzieje!?,ja z innej beczki- pozdrawiam

pawel7

widział ktoś na oczy (usunięte przez administratora)? czy on w ogóle w robocie bywa?

OLA

a jak tam nowy prezes (usunięte przez administratora)? pracuje czy coś robi aby było lepiej?

Zostaw opinię o Cartridge World (CEE) Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cartridge World (CEE) Sp. z o.o.