ArcelorMittal Poland
counter
2 1046 2336 5 1

Popularne opinie

AntyEs

Solidaruchy w akcie desperacji przed upadkiem list do premiera pokazowy napisali żeby zamydlić ludziom oczy hehe Panowie związkowcy wy już jesteście skończeni nikt wam nie wierzy w ani jedno słowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie się obudzili to raz, a dwa młodzi myślą innymi kategoriami niż stary beton... Także niebawem pozostanie wam pakować mandżur i do widzenia..

Tak124Nie
Pytajnik

Dlaczego zarząd i wszyscy umysłowi nie obetną sobie pensji o 50 %?

Tak52Nie8
Qwerty

Zgadzam się z Beatą, każdy się wypowiada jak specjalista logistyk. Można mówić że oni się nie znają na fizycznej robocie ale fizyczni się nie znają na biurej. Oni przynajmniej nie hejtują wszystkich na forum internetowym często językiem takim że aż pieką oczy. Jak sie czasami czyta niektore wpisy aż wstyd się człowiekowi rob i przez formeę z kim ja pracuje, i człowiek nie narzeka bo stawka jest ustalona a do tego dodatki do pensji cały socjal itd kilku dziadów sie wypowiada rzutując na opinii wszystkich. Ja jestem zadowolony, moze dlatego że nie pamietam czasów komuny do której niektórym tak tęskno. Pracowałem w innych zakładach, mam umiejętności żeby iść dalej ale nie chce bo mi tu jest dobrze do cholery więc uprasza sie tych kilku frustratów żeby wiochy nie robiły i językiem i robiąc z reszty pracowników ofiar bo tu się wypowiada 5 chłopa a huta zatrudnia tysiące. Pozdrawiam

Tak5Nie8
Ali

Lepiej roboty szukajcie a nie podwyżki. Po 2021 huta zniknie, poczytajcie o ETS EU... Dobranoc

Tak38Nie1

Wszystkie opinie

Solidaruch co jest sprzedajną Nowy wpis

Jeb@ć PiS

TakNie

Cytat z emeryta : Co dobrego można powiedzieć o pracy na Hucie? . . . -NIC

Tak16Nie1
Obi
@Bocian

Co było w tych komentarzach? co to za cenzura? : Opinia zawiera pliki, które w tej chwili są niedostępne.

Tak1Nie1
Zbyszko z Walcowni
@Obi

Pewnie znowu coś niewygodnego dla tych niedorajdów życiowych z Denver i śmiesznych związków które robią z nimi interesy poprzez swoje spółki związkowe ( czytaj całe zewnętrze utrzymanie ruchu)

Tak2Nie2
o
@Bocian

To co za (usunięte przez administratora)pracuje do emerytury w miejscu, w którym mu się nic nie podoba, no brawo za podejście, było zrobić miejsce komu innemu

aggi
@o

do emerytury czy rok co za różnica. po co wgl siedziec w miejscu ktore nam nie odpowiada? :D ja to bym dnia nie spedzil w pracy ktora mi nie pasuje

TakNie22
Bodek
@aggi

Ta posraj się a nie daj się w tym wieku nie ma wyjścia widać że masz 20 kilka lat na termometrze więc jesteś najmniej uprzywilejowaną osobą żeby zabierać jakikolwiek głos

Tak23Nie
@Bodek

aha czyli jesteś taki (usunięte przez administratora) zakład taki zły a mimo to tu siedzisz bo boisz się ze nigdzie indziej nie będą cie trzymać do emerytury? Albo nie będą cie w ogole chcieli? To jak to swiadczy o firmie która trzyma takiego niekompetentnego pracownika i pozwala mu dorobić do emerytury mimo że ten w sieci na nią pluje jadem ? :D

TakNie3
o Nowy wpis
@iksu

O to to. No tak, ale przecież każdy kto nie kisi ogóra jak mu się nie podoba, tylko idzie sobie gdzieś indziej, to musi być szczeniak 20 letni ;) Jak ktoś uważa, że kiedy jest już starszy to nie ma wyjścia i musi siedzieć w firmie dalej, to po prostu ma zasiedziany umysł. Albo praca nie jest wcale taka zła, ale gębą pokłapać trzeba

Dark

Huta bez zmian zarobki 2850 brutto, ludzi brak nikogo nie zatrudniają, ludzie odchodzą, więcej jest kierowników i paparazzich niż osób fizycznych, praca na 3 do 4 stanowisk, dziennie chodzenie według licznika to 15 km na nogach po zakładzie pracy, posiłki małe i nie jadalne, brak podwyżek więcej odbierają niż dają, związki Hutnika i Solidarności nie pomagają tylko pieniędzy szukają, praca teraz jest po 8 godzin plus nadgodziny bo brakuje rąk do pracy na każdej brygadzie, nie dają dni wolnych ani urlopu ludzie chodzą na l4 lub opiekę na dziecko ponieważ tylko 4 dni można wziąść na rządanie. Zakład prosperuje ale nie dla pracowników tylko dla pracodawcy. To cała prawda jaka dzieję się na hucie katowice. Hutnicy potrzebują pomocy ludzie tam się wykańczają to nie jest praca tylko piekło.

Tak16Nie2
emeryt
@Dark

2850 brutto ??? Wraz z premiami i dodatkami?

Tak1Nie4
Nikt
@emeryt

Podstawy

Tak5Nie1
Mis
@Dark

Spokojnie jeszcze rok i koniec huty...

Tak7Nie1
Ciemność
@Dark

Związki które wymieniłeś nic nie zrobią bo ich przewodniczący siedzą w maritexach hutremach consensusach nawet w ubezpieczalni ajencji PZU przed Hutą i czerpią z tego korzyści finansowe więc nigdy nie pozwolą sobie na to aby wykosić ich z przetargów przez Zarząd. Kiedyś któryś z kolegów opisał tutaj kto w zarządzie jakiej spółki siedzi.. To jest czysty biznes i układ towarzyski

Tak25Nie
KRS
@Ciemność

Wystarczy wejść w KRS i wpisać nazwę spółki tam wszystkie dane i nazwiska są publiczne. Od razu się wyświetli który gdzie siedzi i jakie stanowisko zajmuje

Tak14Nie
aaa
Kandydat
@Dark

możesz podziękować związkom za taką wypłatę. Młodzi, którzy nie wierzą w wycieczki i dodatki maja nieco inne podstawy. Wyżej już zostało wszystko napisane. Zobacz kto siedzi w zarządzie firm, które pracują na hucie i potem zastanów się czy będzie lepiej płacąc na nich składki.

Xxx
@Dark

Na walcowni 2590 Anię którzy 2540 ..

@Xxx

taaaa i 25% hutnika bo czy się stoi czy się leży to się należy

xyz
@iksu

25% hutnika to za wysługę lat kolego i to się należy jak psu buda. Ludzie całe życie poświęcili dla Huty, rąbali w czterobrygadowce, święta bez rodziny itp więc nie pisz bzdur. Karty Hutnika nie można tym darmozjadom zza bramy odpuścić

Tak5Nie
@Mis

5 lat na forum jestem i od 5 lat ma się kończyć huta xD psy szczekaja karawana jedzie dalej

@xyz

Komuna w myśleniu. Kasa to się należy ale za efekty pracy a nie lata. Taka jest prawda że macie trochę niższe podstawy od nas młodych ale w dodatkach poupychane tyle że wychodzi na to samo. A inna kwestia że większość z was tych co to maja 25 lat to może korepetycje dawac z tego jak robić i się nie narobić.

TakNie3
Ja
@iksu

Miałem coś napisać ale odechciało mi się komentować twojej ogromnej małoletniej głupoty.Porozmawiamy za xx lat.

Tak1Nie1
@Ja

Czyli braklo argumentów? Sory ale jaka tu jest sprawiedliwość jak ktośdostaje kase tylko dlatego że przez 25 lat pracuje w firmie? Czy to sprawiedliwe że przychodzi ktoś młodszy i mu się chce a nie może liczyć na taki dodatek a jego efektywność jest taka jak 2 starszych pracowników. Oczywiście zdarzają się przypadki że i starsi pracownicy są zajebiści w tym co robią bo mają wiedzę ale takich co chcą się nią podzielić z innymi to w tej firmie szukać jak ze świecą. I wiecznie takie pieprzenie "mi nie płacą za uczenie młodych". No to jak sami do tego tak podchodzicie to co się potem dziwicie ze młody się uczy zamiast 6 miesięcy to półtorej roku? Jak o wszystko się musi prosić, każdą najmniejszą porade wyszarpać? Jak ten zakład się zamknie to wcale nie będzie wina tych z DENVER tylko właśnie wasza sami tą krowe co wam daje mleko zarżniecie.

TakNie5
Karla
@iksu

Przestań gościu pajacować jak Ci z biegiem czasu składniki wypłaty będą coraz bardziej obcinać to inaczej będziesz śpiewał tak samo jak powiedzmy za 2 lata przyjdzie kolejny żółtodziub i dostanie 500 stówek miesięcznie więcej od Ciebie. Co za kretyn jordl

Ja Nowy wpis
@iksu

Oczywiście zdarzają się przypadki że i starsi pracownicy są zajebiści w tym co robią bo mają wiedzę ale takich co chcą się nią podzielić z innymi to w tej firmie szukać jak ze świecą. Sam sobie odpowiedziałeś.

Turek Nowy wpis
@iksu

A Ty masz takie samo doświadczenie w pracy jak pracownik z 25 letnim stażem, który porusza się po wydziale jak ryba w wodzie, ogarnia każde urządzenie w razie czego czy tylko wymagasz? Bo wydaje mi się, że to drugie, więc lepiej trzymaj gębę

Tak5Nie
Sławek
Kandydat

Cześć. Czy AMP ma duży parking dla pracowników? Będę dojeżdżał samochodem i znajomy sprzedał mi info, że wiecznie brakuje wolnych miejsc.

xx
@Sławek

nooo ale pracowników też jest bardzo dużo

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak7Nie8
Turek

KIOKA nie ma? A to Ci dopiero news, do informuj się lepiej, bo KIOK dalej robi znam gościa osobiście. Ciekaw jestem czy byłbyś taki odważny na żywo jak tu na forum gdybyś się z Nim spotkał. Brak słów na takich ludzi jak Ty

Tak11Nie8
AndrzejDuda

Ile wapna musiała twoja stara zeżreć żeby takiego pustaka urodzić?

Tak1Nie7
nick
@AndrzejDuda

a twoja jak cie urodzila zaniosla do mcdrive bo pomylila z oknem zycia. nastepnie adoptowali cie zakonnicy i wykorzystywali do 18 roku zycia. lekarz mowil zebys wzial cos na glowe a ty zalozyles czapke. zmien leki lub dilera chyba ze masz covid to nie rob nic.

Tak4Nie7
dyscyplinarka
@Turek

Kiok pewnie taki madry jak CIVIS ;D a potem wjechało zwolnienie dyscyplinarne bo się mózgom wydawało że są anonimowi w sieci xD a tu klops prokuratura i potem sprawy w sądzie :D ale tak to jest jak się ma IQ chomika

Tak7Nie2
zxc
@Turek

Na was wszystkim brak słów, każdego z osobna i wszystkich razem wziętych.

Tak3Nie2
nick
@dyscyplinarka

A kiedy to Civisa zwolnili z Huty? 2 lata już będzie jak się zwolnił sam i wyjechał z kraju, akurat chłopa znam osobiście

Tak5Nie3
Jan Kowalski
@Turek

Zaraz napiszą, że o 6 rano wjechało CBA i Kioka wyprowadzili skutego w kajdanki hahaha co za dzbany

Tak10Nie5
dyscyplinarka
@nick

znasz go jesteś pewien że się "sam" zwolnił ?:D czy tak wam dzbany powiedział? A wyjechał za lepszą pracą czy raczej w obawie przed odpowiedzialnością karną? :D pomyślcie ludzie. Akurat to że dostał (usunięte przez administratora) dyscyplinarkę to jest pewna informacja. Tak jak i to że toczy się wobec niego zarówno sprawa cywilna jak i karna. Wystarczy sobie wejść w rejestr spraw w sądzie :D ale wiadomooooooo wiecie lepiej bo "WAM POWIEDZIAŁ". Już widze jak się przyznaje do tego ze wyszedł na durnia :D i że został przechytrzony.

Tak20Nie2
Tajson

Jestem cięty na tego "kioka". Niech bym go tylko dorwał w swoje ręce to od razu by zmądrzał. Z tego co wiem to więcej osób na niego poluje. Prędzej czy później dowiemy się kto to i gdzie pracuje.

Tak4Nie
Onet

Jak go znasz to daj namiar

Tak1Nie
rectorem servetur

Sub tuum praesidium nos currere, sancta mater Dei, petitiones nostras noli neglegere in inopia nostrorum Ab omni adventures malum semper servare digneris, domine eius gloriosum et benedictæ reliquiæ tuæ. O domina nostra, Advocatus noster, Occurens mediata, Nostrum occupaverit. Reconciliaret nobis Filium tuum, Suadeo filium tuum ad nos, ut Filium tuum da nobis. Amen

Tak1Nie2
Stachu

Czy wiadomo w końcu co odpowiedział Premier Rządu RP na list otwarty Solidaruchów odnośnie sytuacji na Hucie?

Tak6Nie1
Odp
@Stachu

Odpowiedzią jest brak odpowiedzi

Tak4Nie
Kiks

Witam Jak patrzę na tych obślizgłych związkowców to się mi robi niedobrze. (usunięte przez administratora) Bierzcie swoje zabawki i papa jesteście zbędni !

Tak43Nie4
KIOK
@Kiks

Odczuwam podobne wrażenia estetyczne jak widzę jednego z przewodniczących komisji wydziałowych

Tak39Nie6
@Kiks

Składki związkowe to ja płacę z przyjemnością, w zamian będą moje ulubione pieczonki i wódeczka, takich wycieczek to nie ma w żadnym innym zakładzie !!

Tak6Nie5
Lisu
@Kiks

Ustalili już jakieś podwyżki na ten rok? Okres kryzysu COViD minął

Tak10Nie
WP
@Lisu

Były awanse to i podwyżki :)

Tak9Nie3
WP
@Lisu

Sobie podwyżki i nagrody rozdali

Tak4Nie1
KIOK

Jełop się odezwał

Tak2Nie10
@KIOK

Najlepsze są libacje w DorJanie szczerze polecam

Tak1Nie
kali

Jakiś Hanys z Mysłowic próbuje tutaj zasiać ferment i robi tutaj jakaś dziwną propagandę na forum

Tak5Nie1
AntyEs

Dzisiaj wpłynęły dwa zawiadomienia do prokuratury w DG odnośnie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Panów związkowców na DWD... Takich to tej prokuratury będzie wpływać w najbliższym czasie bardzo dużo bo miarka się przebrała będziemy tylko pisać o wynikach bo przed wyrokiem to tajemnica

Dorota Duraj
@AntyEs

Oni wszyscy bekna bo sprawa dotyczy przywłaszczenia mienia dużych rozmiarów

Tak5Nie2
Civis

Witam ponownie jak na drugiej części meczu hehe. Powiem tak jakże miło się róbi, że jeszcze to pamiętacie pomimo upływu czasu hahaha Dzięki serdeczne ale to co było już nie wróci. Najbardziej cieszy jednak fakt, że wiele osób do tej pory dostaje obstrukcji widząc nick Civis haha, a w szczególności naczelny szczekacz z DWD wiadomo o kim mowa i ten zniewieściały parówka Tuptuś, który jak mnie dochodzą słuchy dalej namiętnie studiuje to forum (jak baba ale podobno robi za babę więc nie ma co się dziwić). O kosmitach z Denver nie będę nawet wspominał bo szkoda mojego czasu. Pozdrowienia dla kumatych i trzymajcie się!!!!!

Tak52Nie5
CykensBakens
@Civis

Zrobiłem zrzut ekranu żeby to odtworzyć jak komuś przyjdzie do głowy wykasować to co kolega Civis po takim czasie napisał Civis byłeś jesteś i będziesz WIELKI Szacun przyjacielu

Tak25Nie2
pozdro

Ta, było minęło. Byli i się zbyli. teraz co najwyżej na forum sobie można popisać i tyle z tego

Tak2Nie32
Turek
@Civis

I to jest właśnie prawdziwy Civis! :) Tak jak mówiłem, nie znam Cię osobiście, ale szanuje. Pozdrawiam :)