Opinie o sklepie poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ArcelorMittal Poland, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Ktoś

Ruch tutaj co najmniej jak na Marszałkowskiej w Warszawie haha proponuję administratorowi tego forum utworzyć nowy wątek pt. : Walcownia Duża ArcelorMittal Poland Dąbrowa Górnicza hahaha

NoName

CIVIS Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego hejtu cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym wywodom , żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że większość z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy czytali Civisa na całym świecie że uwierzą w Civisa, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył na tym forum. Civis pamiętamy

Hutniko's

Od Stycznia przyszłego roku jeśli ceny posiłków się podniosą, chcą płacić nam za te smieszne posiłki 50% a drugie 50% My. Nie dajmy im się (usunięte przez administratora) !!! Poza tym nagroda za tamten rok 2x 500zl Podwyżka dla każdego 130zl , i wyrównanie od stycznia do kwietnia czyli 520 kolejne do wypłaty. Indywidualne podwyżki. Jubilat jeszcze 10lat , później wzrost PPE. I jeszcze trochę innych info. Nic nie wiadomo o dodatkach zmianowych.

Co mówi piłkarz, wchodząc do fryzjera? GOL!!!

Strajkowiec Nowy wpis

Fajnie spoczko dostaniesz trzy rzazy po gębie za spamowanie forum jak cię dopadnie reka sprawiedliwości pod bramą

Fajnie spoczko Nowy wpis
@Strajkowiec

Strajkowiec, jak spotkasz Fajnie Spoczko to powiedz mu, żeby nie kupował więcej tych kostek, bo są nie dobre

Abc

Seler rozbił wóz konserwacji i wszyscy próbują zamieść to pod dywan

Witold Nowy wpis
@Abc

A kto kierowcą był jak nie seler ?!

Zbysek Nowy wpis
@Abc

Co to jest ,,wóz konserwacji,,?

No i jak tam?

maro

a u ciebie Stefciu?

@maro

U mnie ok

@Stefan

już po urlopie czy jeszcze przed??

@Kier

U mnie nie ma pojęcia urlop, czas pracy mam nie normowany

@Stefan

a no to fajnie też bym tak chciał mieć no ale cóż . ja już byłem na urlopie z rodzinką

whw

gdzie byłęś? poka foty

@whw

a ja nie wiem jak tu się dodaje foty nie sądze żeby się dało

@whw

poza tym zaraz ktoś powie że nie w temacie albo nikogo to pewnie nie interesuje

whw

mnie interesuje

Fajnie Spoczko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Fajnie Spoczko gdzie jesteś?

Specjalista Ds. Rozwoju
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Telefon, spotkanie rekrutacyjne, test psychometryczny

Pytania

Pytania dotyczące doświadczania zawodowego, chęci rozwoju, z jakimi osobami pracuje mi się dobrze i dlaczego, przykład trudnej sytuacji zawodowej

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

×××

Ale Ty masz Na srane w głowie

Do lustra spojrzałeś?

Jacek

Passo

Kibicowanie tym, którzy mają jakąkolwiek szansę na wygraną jest dość pragmatyczne

??

"opinie o sklepie"? Eee gowork, od kiedy amp to sklep??

Gall Anonim
@??

Coffeshop leśne dziady ziołami handlują

@Gall Anonim

Marketingujesz swoje usługi?

@??

Uważaj, bo jeszcze dostaniesz odpowiedź

Bogdan

Na stronie arcelormittal.com przeczytałem ze prowadzi akcje podnosząc świadomość dotyczącą przeciwdziałania zanieczyszczaniu powietrza „Jutro bez smogu” i wpierają wymianę starych pieców. Dodatkowo fundują bonusy pieniężne w wysokości 150 zł przy wymianie pieca na nowy. Czy ktoś korzystał z tego dofinansowania od ArcelorMittal? Trzeba złożyć wniosek z fakturą zakupu pieca, czy inaczej się to obywa? Długo trzeba czekać na taką indywidualną dotację? Dostaje ją każdy uprawniony?

@Bogdan

Weź się skontaktuj z firmą a nie nam głowę zawracasz

@Bogdan

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, przyjdź pan jutro

Passo

Ale wy wszyscy odklejeni jesteście

Miko1337
Kandydat

Praca w Hucie Katowice , witam zastanawiam się nad podjęciem pracy w hucie Katowice konkretnie interesowała by mnie praca na wydziale wielkich pieców , mogą coś państwo powiedzieć jakie warunki pracy , atmosfera itd ? Z góry dziękuje za odpowiedź

@Miko1337

Atmosfera jest niejednorodną powłoką złożoną z mieszaniny gazów zwanej powietrzem. Głównymi składnikami suchego powietrza są: azot (78,084% objętości), tlen (20,946%), argon (0,934%), dwutlenek węgla (0,0408%). Zawartość dwutlenku węgla zmienia się w cyklu rocznym oraz systematycznie rośnie.

@Miko1337

Warunki pracy ogół czynników występujących w organizacji, które związane są z charakterem pracy i otoczeniem, w którym jest ona wykonywana. Swoim zakresem obejmują one m.in.: lokalizację firmy, treść pracy, materialne środowisko pracy, czas pracy, urządzenia socjalne.

Nick

I nigdy nie dziękuj z góry za odpowiedź

Kolec

Widzę chłopaki, że wracacie do formy

@Kolec

To nie props, żeby przypadkiem nikt z was tak nie pomyślał...

@Kolec

Chociaż jak tak czytam i analizuję styl pisania to chyba jednak nie chłopaki, tylko..."JEDEN SFRUSTROWANY KOLEŚ (...)" - pozdro dla kumatych

Feler

Sokół ale troszeczkie mie tu grzeczniej, taaak?! Też pewno w odbyt grzmocisz słabo to się na forum odgryzasz?!

corn
Kandydat

Na jakie działy teraz przyjmują, kojarzycie coś? o ile w ogóle przyjmują

Prezes Zarządu
@corn

Przyjmują, tylko musisz mieć dyplom

corn

Dzięki za "pomoc"

Dziadek

Zapytaj we właściwym miejscu

Nick

Wielkie Piece to jakiś dramat, brak ludzi i maszyn które by tych ludzi zastąpiły w miejscach zagrażających życiu. Ludzi posyła w miejsca zagrażające ich życiu,przełożeni udają że tego nie widzą . Ciągle zmieniajacy się dyrektorzy. Brak prawdziwego gospodarza, cierpią na tym tylko pracownicy których jest o połowę za mało.Jest tylko straszenie wizytami prominentów lub audytami. Praca tu to porażka.

@Nick

I jeszcze do tego Kierownika im zmieniają....

WP
@Pracownik

Bo ma własne zdanie...

piecownik
@Nick

Taka nasza dola. Dyrektorow zmieniaja bo o ktory madrzejszy to z huty odchodzi, a zostaja tacy co dla kariery swojego zdania nie maja. Doprowadza to do degeneracji stanu technicznego i niskiej motywacji ludzi. Zostaja tez tacy co na lewo kombinuja ile wlezie, fundusz remontowy i prace sukcesywne firm zwiazkowych to istna zyla zlota. Szkoda tylko ludzi, ktorzy sie staraja i nie wiedza czemu jest coraz gorzej.

@piecownik

Niebawem to wszystko się rozejdzie, dobre czasy huty mijają i co mądrzejszy znajdzie sobie inną pracę. Szkoda tylko tych doświadczonych pracowników bo oni muszą jakoś do emerytury dociągnąć w tej atmosferze podejrzeń.

Wytapiacz
@WP

No właśnie, .... Szkoda chłopa :(

Beny

Zdoje dyskreta w toalecie na szybach dziś w nocy

Miki

HR wise sp.z.o.o Kraków nowa firma rekrutujemy (usunięte przez administratora) do Huty w Dąbrowie. Bo ogłoszenia bezpośrednie z nazwą A.M.P już ludzie olewają bo wiedzą gdzie trafią. Omijać z daleka dobrze radzę. Teraz mam pracę za troszkę niższe pieniądze. Ale za to spokój cisza i nie martwię się czy cało do domu wrócę.

Seler

Co sądzicie o pomyśle dyrektora walcowni o zatrudnieniu tutaj Ukrów w najbliższym czasie?

Jarmuż
@Seler

Super pomysł.Jeszcze niech skończą z tymi nadgodzinami wreszcie.

Igor

To już wypłata z tymi podwyźkami ?nagrodami ?wyrównaniami? Ale klęska.....

@Igor

jak ci sie nie podoba, to możesz mi oddać

nazgul
@2c

Ustawiam się w kolejce, jak coś.

Fajnie Spoczko

Zaraz wracam.

Ready
@Fajnie Spoczko

Długo ci coś schodzi powrót.

@Ready

Dobra, już jestem! Tylko zgadnij który to Fajnie Spoczko, właściwy czy farbowany?

Fajnie spoczko

Zgadłeś brawo! No ale zatem gdzie ten prawdziwy bo jeśliby okazało się, że znowu kupił te kostki, to bym mu je odradził, bo są przecież nie dobre

@Fajnie spoczko

co to za różnica

@Fajnie spoczko

jeden z drugim taki sam

@2c

Różnica jest zasadnicza, Fajnie Spoczko Właściwy kupuje nie dobre kostki a ja nie

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ArcelorMittal Poland