2 Dodaj opinię
2 265 1028 5 1

Opinie o ArcelorMittal Poland

Filtruj opinie po kryteriach:

DWD

Solidarność! Solidarność! Na Walcowniach Solidarność Hahahahahahaga Żenada co to za solidarność kupa wielka. Kupa wielka smierdzaca tak jak jej ostatni twórca niejaki pietruszka

Tak1Nie2
Mariusz
@DWD

Jak twierdzisz że jestem Kupą. Jesteś taki odważny zapraszam na rozmowę w cztery oczy.

Tak4Nie1
Mariusz
@DWD

Jak masz coś do mnie zapraszam na rozmowę w cztery oczy skoro jesteś taki cwaniak. Jak Ci się nie podoba SOLIDARNOŚĆ to załóż swój związek i pokażesz co potrafisz. Pozdrawiam kupa główna

Karolina
@Mariusz

Z tego co wiem, to bieżący wątek służy do dzielenia się opiniami odnośnie aktualnych warunków pracy w ArcelorMittal. Z Waszych postów nie dowiaduje się niczego o tym pracodawcy, a szkoda, bowiem pilnie szukam informacji na temat tego, jak wygląda i przebiega tam proces rekrutacyjny. Czy któryś z Was będzie tak uprzejmy i powie mi coś o nim? Będę wdzięczna.

Rafał Koziak

W firmie ArcelorMittal pracowałem 20 lat, niestety po 20 latach pracy doszło do mobbingu na terenie firmy na skutek którego przeszedłem udar krwotoczny mózgu. Odradzam pracę w tej firmie, zdrowie i życie człowieka jest najcenniejsze, nie warto tracić zdrowia dla tej firmy.

Karakal

Nie rozumiem i nie chce zrozumieć niektórych co się tu wypowiadają. Kilku gości i to nie lokalsów mają problem zamiast go rozwiązać we własnym to ciągną za sobą naiwniaków co się naoglądali filmów i teraz szaleją. Kierując się normalną logiką komu się nie podoba zwalnia się i idzie gdzie indziej szczególnie że z tego co się orientuje zainteresowanie pracą w AM jest całkiem spore, ale nie tutaj. Tutaj chłopaczki wcale nie chcą odejść więc teraz to już chyba oni sami nie wiedzą co tak naprawde chcą osiągnąć..

pol
@Karakal

Obstawiam ze zwrocic na siebie uwage

Pirelli
@Karakal

Jak czytam te wypociny niektórych to mi się w głowie pojawia obraz takich goryli rzucających kupą na lewo i prawo w inne małpy, drapiąc się pod pachami w przerwach od rzucania. Staram się i staram, ale nie mogę przestać dostrzegać podobieństwa.

Hopx
@Karakal

Racja, zgadzam w stu procentach, a wstyd się niesie jak smród po gaciach

Poke
@Karakal

nie raz juz bylo pisane, ze praca sama w sobie nie jest zla tylko ci ludzie tacy nie mili hahaha

mikson
@Karakal

ja też nie rozumiem i nie chce nawet rozumiec bo to by oznaczalo, ze staczam sie do ich poziomu

elem
@Karakal

To akurat święta prawa że to nie DG ma problem, a to my konsekwencje poczujemy ale za głupote trzeba płacić

God
@Karakal

Boże widzisz i nie grzmisz.

massakraa

odpuściliby w końcu

PFFF
@Karakal

taa, pikiety, dymy, race, opony... I tak wam rura zmięknie i wrócicie z podkulonym ogonkiem.

dejpanspokoj
@Karakal

A sie przejmujesz. co chwile takie pierdy pisza co chwile sie cos dzieje co chwile sie mobilizuja co chwile ktos im nie odpowiada co chwile ktos jest glupi co chwile ich ktos nie traktuje z nalezytym szacunkiem co chwile ktos sie na nich krzywo patrzy. zwolnili jednego kierownika to drugi im sie nie podoba, i nastepny i nastepny i jeszcze nastepny tez im sie nie bedzie podobal i znowu cos sie znajdzie nowego i znowu sobie cos znajda

Geraltzrivii
@Karakal

Mnie śmieszy nawolywanie do protestu na FORUM PUBLICZNYM. nie ma co, mistrzowie zbrodni, którzy dzielą się swoimi planami ze wszystkimi, w których ten protest ma trafić. myślicie, że góra tego nie czyta?

Rawan
@Karakal

Każdy nowy nabierze doświadczenia, bo praca nie jest tak skomplikowana żeby nie dało się nauczyć, przyjdą nowi, którzy nie pamietają czasów komuny i będą zadowoleni Od jakiegoś czasu śledzę to forum i odnoszę wrażenie, że większości zdaje się, że są bezkarni co jak wiadomo jest kompletną bzdurą i nie trzeba być jakimś specjalnie lotnym umysłem czy oczytanym żeby kojarzyć takie hasła jak: kodeks, prawo, rodo. Skoro jedną falę hejtu mamy już za sobą i w mojej opinii bardzo słusznie pracodawca zaczął faktycznie wyciągać konsekwencje, bo ludzie wypisywali tutaj takie rzeczy, że aż włos się jeżył na głowie i mają czelność pisać, że ich za prawdę zwalniali i teraz znowu zaczynają ciąć gałąź na której siedzą. Za jakiś czas pewnie znowu będą zaskoczeni, że trzeba ponosić konsekwencje swojego zachowania to o czym to świadczy? Normalna sprawa, że ludzie się frustrują, popełniają błędy ale uczą się na nich, już pomijając fakt, że ktoś tu chyba nie umie sobie radzić z emocjami, czyli nie wykształcił sobie odpowiednich zachowań w wieku młodzieńczym bo wtedy przeważnie dzieci przekraczają granice i patrzą co się stanie bez umiejętności przewidzenia konsekwencji.

MECHAGODZILLA
@Karakal

dokładnie, po tych wpisach myślałem, że ludzie myślący to gatunek wymarły w AM, ale jednak uchowały się ostatnie jednostki, dobrze mówisz gościu

Pakto
@Karakal

No racja, ja to się nawet przestałem się przejmować, bo to jedno wielkie pierdolamento.

Atomek
@Karakal

Sama praca jest w porządku i na zakład złego słowa nie powiem. Na ludzi do pewnego czasu też nie mogłem, po czym poczytałem sobie goworka i...no czar prysł. Ludzie, sami powodujecie, że traci sie do was szacunek.

lololo
@Karakal

hahahahah juz widzę jak lecicie z tymi petardkami i racami haha leze i nie wstaje powodzonka

Ralph
@Karakal

Czyli jednak jets jakiś odsetek normalnych ludzi pracujących w Arcelorze. Chciałem kiedyś u was pracować ale nie było przyjęć tylko przez agencję i się nie zdecydowałem i jak czytam te komentarze to krew mnie zalewa bo chętni są co by z pocałowaniem ręki podjęli się pracy

pajak
@Karakal

tak, niech sobie dadza po mordzie z kim trzeba albo spierdzielaja z pracy i po sprawie nie ma po co wciagac w ta cala farse osoby ktore pracowac chca i potrafia

Kurtz
@Karakal

Ja wiele rozumiem. Rozumiem frustrację i chęć zmiany. W końcu mnie też to wszystko dotyczy. Doceniam zaangażowanie, od biedy zniosę te ideologiczne hasła wypisywane na goworku. Ale cholera jasna, bez przesady. Niektórych to mocno wyobraźnia poniosła z tymi pomysłami, poważnie. Brak słów.

uve
@Karakal

nie że coś, ale coś czuję, ze tymi waszymi wpisami i planowanymi “akcjami” załatwicie sobie odwortny do zamierzonego cel. sami se w papiery sracie.

@Karakal

nie jeden już im mówił, żeby się nie mieszali w nieswoje konflikty ale na chęć wyszalenia się czy tam głupote nikt nie poradzi, a najlepsze jest to, że główni mąciciele nawet nie przyjadą

Armadis
@Karakal

Ktoś wcześniej napisał że chłopaki naoglądali się Hooligans i wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było.

końrafał
@Karakal

taaa, chłopaki, nie straszcie nie straszcie, bo się...sami wiecie co heh i to pewnie szybciej niz myślicie

owned
@Karakal

Czasem lepiej zgiąć kark niż przegiąć pałę.

CREDO
@Karakal

Zainteresowanie pracą jest spore, ale tu same psy ogrodnika co sami pracować nie chcą, ale innym miejsca nie ustąpią.

nick
@Karakal

haha nie no jak dla mnie to tu niezły kabaret ale już już wracac grzecznie do roboty i sie nie wychylac

Gibon
@Karakal

Śmiechu warte co ludzie robią z goworka. To co się tu wypisuje niestety rzutuje na opinię wszystkich pracowników i wychodzicie na przepraszam nie chcę nikogo obrazić ale na skończonych nieudaczników

eeee
@Karakal

Weeeeź, goście popłynęli mocno. Poważnie, ja was wszystkich serio szanuję, ale to co teraz odpierdzielacie to sie w pale nie mieści. Nic z tego wszystkiego nie wyniknie. A na pewno nic dobrego.

qbek
@Karakal

Tak jak piszesz, w normalnych warunkach jak komuś nie pasuje to zmienia pracę ale oni wcale nie chcą odejść bo praca jest dobra. Poprzewracało im się w tyłkach zwyczajnie

BK

Beka z typów

Postal
@Karakal

mnie wkurza tylko to, że potem my wszyscy wychodzimy na jakiś niewdziecznych chamów i prostaków, a to tylko kilka natchnionych jednostek pisze takie bery

Wiking
@Karakal

szczerze to mnie bawią te ustawki co chwile na które nikt nie przychodzi :D

pomocny
@Karakal

Na szczęście zwalniają już tych trutni, dawno już powinni to zrobić a nie trzymać

@Karakal

Masz racje kolego. Mieszkam niedaleko Denver i z ciekawości podjechałem zobaczyć protest. Przyjechał grupka krzykaczy z Krakowa a za nimi media krakowskie. Obstawa służb wszelakich łączenie z wozem specjalnym do nagrywania wszystkiego co się rusza lepsza niż za stanu wojennego. Wypowiedzi żenujące. Mogli to przedstawienie zrobić u siebie w Krakowie.

Papaj
@Karakal

Jak już Pani zamierza robić tutaj propagandę i pisać posty podszywajac się pod kogoś po czym je komentować i odpowiadać sobie samej to proszę chociaż formę zachować... On Ona Ono!! Totalna żenada, a Pani autorka tych postów sama dobrze wie o kogo mi chodzi haha totalne dno

PRAWDZIWY PAPAJ
@Papaj

śmiać mi się z was chce z ciebie

TakNie
pros
@Były pracownik

otóż to.

nck
@pros

spokojnie doigrają sie wkoncu :)

ZWWPK
@nck

Poczytałem od góry posty i ręce opadają. Żenada i każdy to widzi i wszyscy tak myślą kilku chłopaczków co tu się udzielają

Tik Tak
@Karakal

Karakal statystycznie taka frajerzyna jak ty pada i nie wstaje po dwóch ciosach możemy kartoflu zapyzialy sprawdzić czy statystyki kłamią

...
@Tik Tak

hahaha, padnę ze śmiechu....

Anubis
@Tik Tak

Jak mawiał poeta..."kozak w necie (...) w świecie" tak jakoś mi się z Tobą skojarzyło :)

Tok Tak
@Anubis

Tacy jak Ty to w realu z reguły szybko uciekają jak bardzo chcesz to możemy się przekonać kto mówi prawdę haha co za buraczyna rodzice pewnie z Jędrzejowa albo Sędziszowa nie mylę się?

Anubis
@Tok Tak

patrzcie go, taki mały pies, a tak dużo szczeka :)

@Anubis

Już większych pajaców od ciebie przerabiałem męska prostytutko, daje Ci szansę hehe podaj termin i miejscówkę to się spotkamy

Nazwa działu: Marketing
@Skalpel

Nie poda zrobił rzadką kupę kundelek z Denver

Dajesz parówko z kolegą 1vs1 jak mocny jesteś

@nck

Ty szybciej niż wam się wydaje pociotki

Orlando
@Leon

chłopaczki, chłopaczki... książkę byście jakąś przeczytali może by do was dotarło co wy w ogóle mówicie i język byście wzbogacili o kilka mądrzejszych słów(usunięte przez administratora)

karlö
@Orlando

tu to juz nic nie pomoze

Chwilówka

Bardziej (usunięte przez administratora).tego zakładu nie widział świat, 2 tygodnie tam spędziłem o 2 za długo

Kupa

Plotka głosi że pewne osoby chcą uciszyć pewne osoby jak to miało miejsce z falentą a co dalej idzie za tym z cyganem...

żenada

Oj chłopaki chłopaki, co wyście tu odpierdzielili...

Głos z Denver
@żenada

Nie co odpierdzielili ale co jeszcze odpierdzielą, jeszcze chwila i zdążą przenieść obecny zarząd do historii.. Niech Bóg da im tą szansę. Będę się za nich modlić w Kościele, za każdego z osobna

@żenada

Widać jaka jest frustracja społeczna i jak każdy ma już dość obecnego zarządu, może pora żeby podali się do dymisji truciciele i przestali działać na szkodę wszystkich...

Kapitan
@żenada

Kris Kros jakie podejście do ludzi taki los

Qwerty

Zgadzam się z Beatą, każdy się wypowiada jak specjalista logistyk. Można mówić że oni się nie znają na fizycznej robocie ale fizyczni się nie znają na biurej. Oni przynajmniej nie hejtują wszystkich na forum internetowym często językiem takim że aż pieką oczy. Jak sie czasami czyta niektore wpisy aż wstyd się człowiekowi rob i przez formeę z kim ja pracuje, i człowiek nie narzeka bo stawka jest ustalona a do tego dodatki do pensji cały socjal itd kilku dziadów sie wypowiada rzutując na opinii wszystkich. Ja jestem zadowolony, moze dlatego że nie pamietam czasów komuny do której niektórym tak tęskno. Pracowałem w innych zakładach, mam umiejętności żeby iść dalej ale nie chce bo mi tu jest dobrze do cholery więc uprasza sie tych kilku frustratów żeby wiochy nie robiły i językiem i robiąc z reszty pracowników ofiar bo tu się wypowiada 5 chłopa a huta zatrudnia tysiące. Pozdrawiam

Tak3Nie8
AlanParker
@Qwerty

w końcu przemówił głos rozsądku a nie frustracji i złości na cały świat

Rand
@Qwerty

Qwerty ale co pozytywy będą mówić

bob
@Qwerty

Bo kadrę kierowniczą to obraża się chyba dla zasady ale obiektywnie spojrzeć nie ma komu…

Adamus

otoz to zgadzam sie

Zouz

TAK JEST!

o panie
@Qwerty

niektorzy narzekanie maja we krwi, wtedy nawet to ze maja caly pakiet korzysci nic nie pomoze. a co jak co ale tutaj jest sie czym pochwalic wiec tak popieram dwoma rękami

Hehe
@Qwerty

Chyba część się jeszcze nie zorientowała, że zasada czy się stoi czy się leży każdemu się należy hehehe

Jeremi
@Qwerty

Dokładnie arcelor ma największy pakiet benefitów niż w każdej innej firmie w której pracowałem. nie tylko moim zdaniem ale z chłopakom ode mnie też

TakNie6
endriu
@Qwerty

wiadomo ze we firmie nie zawsze jest kolorowo ale nie mam na co nazekac

True
@Qwerty

Ło kolejna normalna osoba napisała w niekrótkim czasie co sie dzieje

rq22

Dokładnie tak

arce
@Qwerty

dokładnie, praca dla specjalistów jest tutaj dobrze wyceniana. A patrząc na styl wypowiedzi niektórych osób tutaj to bym się cieszył, że w ogóle mają prace na hucie za więcej niż minimalna krajowa...

TakNie5
Rambo
@Qwerty

prawda jest brutalna ale tutaj sie wypowiada doslownie kilku lesnych dziadow w imieniu wszystkich ktorym nic nie pasuje i pasowac nie bedzie, chocby skaly…. a wstyd idzie na wszystkich

TakNie5
Nick
@Qwerty

Szczerze nie rozumiem o co wrzawa pracuję na walcowni od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Warunki w porządku ludzie też, nie mówię że wszyscy tylko ogólnie…

TakNie6
Cyrkov
@Qwerty

No tak to jest jak sie paru pajacy do komputera dorwie

Cru78676
@Qwerty

Wkoncu jakis normalny wpis, bez jaj (usunięte przez administratora) mnie to marudzenia i strajk strajk a srajk jakby było zle juz by poszli a tak co chwile haslo pada tylko nikt nie chce isc pewnie bo tak zle jest

Ja
@Qwerty

Ja tam na kierownictwo nie narzekam o sie nie znam wiec sie nie wypowiadam

Yo
@Qwerty

Doworza mi tylek pod sama prace jest kiedy zjesc pensja sie zgadz, czasami żone do kina wezme a praca jak na hucie

Tak2Nie5
dj
@Qwerty

Niech się wykrzyczą tutaj bo później w pracy spokojnie jest

Fin
@Qwerty

czesciowo rozumiem bo stazy uczom nowych a pieniazki te same wiec mozna sie wkurzac ale jak mowisz czasy sie zmienily nic nie poradzimy

brytan
@Qwerty

Kasa się zgadza z ludzmi idzie się dogadac na hali wszytsko dziala czasami jak tutaj wchodze to jakbym w innej firmie pracowal

Trol
@Qwerty

strach się oedzwac bo zaraz zjedza człowieka zywcem a praca ok i benefitów w opor, nie mowie opieka zdrowotna bo to standard ale sa szkolenia jest dowoz i szama, wejsciowki tu i tam i grusza itd. ale niektórzy mysla ze wszedzie tak jest bo od komuny niewiele widzeli

Uchaty
@Qwerty

Pracuje na hucie od lat i nie jestem jedyny ze stażem +10 mam karte hutnika. Skorzystałem ostatnio z dofinansowan do remontu patrze co tu sie wypisuje i czasy sie faktycznie zmienilly...

Tak1Nie1
x
@Qwerty

Ludzie zamiast mózgów gąbk mają, o jakim ty języku mówisz

Halix
@Qwerty

Poziom niektorych wypowiedzi to dno i jak juz ktos normalnie napisal to chcialbym sprostowac ze nie wszyscy tacy buraczani sa w arcelorze

flap
@Qwerty

krzykacze jak zwykle krzycza ale zeby powiedziec cos sensownego to nie. dobrze ze ktos sie w koncu nie bal wejsc w ten tlum ze swoja opinia, szkoda ze zaraz tych 5ciu ciuli cie zjedzie

Dawid
@Qwerty

dobrze powiedziane...nareszcie ktoś mówi coś z sensem

Tim
@Qwerty

Zluzujcie z tą agresją bo wam się styki popalą. Polecam docenic to co sie ma. A firma oferuje duzo...ale nie doceni ten kto nigdy nie zaznał pracy w naprawde złej firmie. Tym co narzekają, życze, zeby mieli okazje sie o tym przekonac. Wtedy bedzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo nie wszedzie maja posilek za darmo, opieke zdrowotną, grusze, multisporty, program emerytalny, niebylejakie przedszkola dla dzieciaków, pozyczki...mogę wymieniać dalej. Nie wszedzie jest to standard. Jak przestaną was traktować jak ludzi to wtedy dopiero zobaczycie. Niektórym powinno byclyso. I to konkretnie.

Wawer
@Qwerty

wszyscy wieszaja psy na dyrekcji i sobie na wzajem.dobrze mówisz. szkoda, że tym samym naraziłas się bandzie szczekaczy. ale taki już jest mechanizm kiedy ktos sie probuje wypowiedziec

Harwy
@Qwerty

Na opierdalanie sie nie ma czasu ale robota normalna

milkosz3
@Qwerty

no i po temacie popieram

henek
@Qwerty

Mam nadzieje ze chociaz jednej osobie otwarles oczy

kyrielejson
@Qwerty

niektorych chlopakow to los musial niezle skrzywdzic ze sie tak wyzywaja naszczescie mi to kolo (usunięte przez administratora) lata, pracuje na spokojnie z nikim nie mam problemow po pracy wracam do domu odpoczywam jak czlowiek i zycie sie kreci na spokojnie

yrek
@Qwerty

Ja pracuje i nie uwazam zeby bylo zle

Pedro
@Qwerty

Bardzo bym sobie życzył, żeby co poniektórzy dali sobie w końcu przemówić do rozsądku. Nic dziwnego, że narzeka się na atmosferę, skoro samemu się ją podburza i stwarza warunki do pogorszenia jej. Najłatwiej jest się uwziąć na dyrekcję, w końcu taki łatwy cel, wspólny wróg...czujecie się bezkarni. Ja już dawno bym takich na “zbity pysk wywalił”. Ale to tak już działa, w internecie huk i wrzawa, a jak dojdzie do konfrontacji to ogonek się podkula. Ciągle roszczenia i wymagania, ale nic w zamian - chęci do pracy? lojalność wobec szefa? A gdzie tam, to przereklamowane. Jak ktoś wypowie się pozytywnie, to już nasze hejterskie zaplecze musi wmawiać niestworzone rzeczy. TAK, są ludzie, którym ta praca odpowiada. TAK, to jest naprawdę porządny zakład. NIE, dyrekcja nie jest złem wcielonym, ale niektórzy zapominają, że są to po prostu ludzie. NIE, nie jestem nikim z dyrekcji. Pozdrawiam was wszystkich, mam nadzieję, że ta złość i rozżalenie nie przysłoni wam całego świata.

uwaga
@Qwerty

chlopaki maja za wysokie cisnienie niech zastopuja bo im zylka peknie

kurrrr
@Qwerty

dobrze powiedziales (usunięte przez administratora)tu sie nie da wytrzymac na tym forum bo ciagle jedno i to samo znalezli sie wojownicy od siedmiu bolesci

artus
@Qwerty

Popieram ten komentarz. cos ich swendzi a zamiast sie podrapac to wylewaja smutki i zale dla calego swiata ze swendzi

hipo
@Qwerty

Szkoda za nie wynalezli tej slynnej masci na (usunięte przez administratora)niektorym bojowkarzom tutaj by sie przydala hehe

ZIBI
@Qwerty

dobrzes powiedzial chlopie nareszcie ktos. no jeszcze (usunięte przez administratora). ci tutaj popierduja sennie i gromko na prawo i lewo jeden na drugiego a drugi na trzeciego i robia smietnik gorszy niz na wysypisku. niech mpo przyjedzie i zabierze jednego z drugim tam gdzie ich miejsce bo na pewno nie w tej firmie. albo niech sie ogarna wtedy mozna rozwazyc zatrzymanie ich

Pazio
@Qwerty

gdyby cala huta miala takie zdanie jak tych kilku chlopa z za ciasna glowa co ich w mozgi uciska to juz dawno firma by rozniesiona w pyl byla. ale to tylko 4 czy 5 malych zolnierzykow co nic nie zdziala tylko cieta w gebie. znaczy w klawiaturze bo nawet w gebie nie

gniady
@Qwerty

no nie powiem moj jezyk tez czasem wiele do zyczenia zostawa ale jednak sa pewne granice ale nie wszyscy je zauwazaja…

sobos
@Qwerty

(usunięte przez administratora)no robota jak robota ja nie rpzumiem tego calego szumu. umywam rece od tych wpisow mysla nieskalanych

Młody Skalpel
@Qwerty

Haha co za frustracji z Denver. Ile to (usunięte przez administratora) zaproponowała żeby posta wysmarowac a potem go samemu w nieskończoność komentować?

Tak7Nie
Buahahaah
@Młody Skalpel

Kto to jest sfrustrowany? Skalpel, Skalpel... czy to przypadkiem nie ty jesteś jednym z tych leśnych dziadów? :D

Prawy w świecie nienawiści
@Młody Skalpel

Tak, przyznaje, to ja pisałem te komentarze. Strasznie się tego wstydzę. AM dał mi pracę, kiedy nie mogłem jej znaleźć przez kilka miesięcy i teraz postanowiłem się odwdzięczyć "o zgrozo" dobrym komentarzem. Wiem, że to niepojęte dla tych wszystkich kretynów z "towarzystwa wzajemnej adoracji" którzy pracują w AM, a mimo to plują na firmę jak tylko mogą a w niedzielę ida do Kościoła i biją się w pierś, "moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina". Dam wam radę, zgryźliwi, obłąkani z nienawiści żałośni nagminni hejterzy- odejdźcie, zrezygnujcie z pracy jak wam tak źle... Co, nie potraficie? No pewnie, na co byście wtedy pluli. Do zobaczenia na mszy.

Tak2Nie5
pseudointelektualisto

Dobrze że ty pracujesz zamiast wypisywać na forum hipokryto

Papek
@Prawy w świecie nienawiści

Jeżeli w dzisiejszych czasach szukałeś kilka miesięcy pracy, to tylko pokazuje jakim jesteś "wykształconym" pracownikiem albo raczej nieudacznikiem. Swoim komentarzem wbiłeś hucie nóż w plecy zamiast jej się podlizać. Właśnie oznajmiłeś, że nikt nie chciał cię przyjąć i tylko huta cię przyjęła. No i taki mamy obraz obecnej kadry lub trolli, nasłanych przez kogoś z mittala trolli by opisywali pozytywne treści. Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?

Tak6Nie
Olo
@Qwerty

Znowu się zaczyna. Już tamtym razem zarząd powinien zrobić z nimi porządek bo to są żarty co chłopaki odwalają... WSTYDDDD!

ligin
@Olo

de bi le co tu dużo mówić

Dżin
@ligin

Ta, przy czym de bi le to pieszczotliwe niemal określenie na tą całą bandę....

Figs
@Dżin

Panowie, jest jeszcze gorzej, nie wiem jak wam, ale mi gałki oczne krwawią.

Stb

Sprawa z hutą wygrana Pani Sedzina nawet nie wysłuchała do końca strony oddawać piniondze (usunięte przez administratora)

Zagłębie

Tutaj to jest cieniutko na poznaj pracodawce lecą grubo bez cenzury hehe

@Zagłębie

Cudowna strona wspaniałe wypowiedzi których żadna parówa nie kasuje

Kuba
@Zagłębie

Nie ma takiej strony, przynajmniej ja nie widzę

Nazwa działu: Marketing
@Kuba

Słabo szukasz hehe

ABC

Matko Bosko już gowork jest ważniejszy niż przyszłość Huty, prykazy zakazy... Nawet związki zakazały swoim członkom wyżej postawionym na wypowiedzi tutaj.. Gdzie my żyjemy jak się walczy z wolnością słowa. Co do Solidarności - żenada Panowie jedyny związek który mógł coś zdziałać wykazuje się największym strachem i największą amatorką - kiedyś nie baliscie się czołgów dzisiaj boicie sie moniki ale cóż to już nie to pokolenie was interesuje leśne dziady tylko stan konta

Skalpel

Co to jest za dyrekcja co kupą pachnie tak. Ordynarnie popychana ta drużyna kurtyzana świnia.. Hehehe

My

Dotarliśmy do Parafii św Sebastiana w pewnej wsi która leży w województwie małopolskim, tam bardzo ciepło przyjął nas proboszcz , który za co łaska udostępnił księgi parafialne w intencji stworzenia drzewa genealogicznego. Stamtąd dowiadujemy się kto jest dla kogo wujkiem stryjkiem siostrzeńcem ciotka kuzynem itd. Jak mniemalismy wszyscy Ci ludzie siedzą w zarządzie HK. Nepotyzm kolesiostwo i układy rodzinne na każdym kroku. Sprawą postaramy się zainteresować uwagę interwencję oraz wszystkich świętych aby bliżej przyjrzeć się tej klice

Janek Kowalski

Tak bardzo przesiąkniętej rodzinnymi układami i prywatnymi interesami firmy w Polsce od czasu upadku komunizmu nie było, reka rękę myje same wójki ciotki i sąsiedzi to tyle co można powiedzieć o Denver. Gdzie jest w tym wszystkim indyjski właściciel? Chyba sam w to wszystko ślepo wierzy że nic z tym całym układem co go doi z pieniędzy do tej pory jeszcze nie zrobił ale już pewne materiały docierają do niego to na tą chwilę tyle

Jan Kowalski

Dlaczego nikt z Denver w dobie kryzysu żeby ratować firmę nie przesiadzie się ze służbowego auta na autobus?? Odpowiedź jest prosta to wy doicie tą firmę ile wlezie, kradniecie, wyłudzacie wszystko co się da nieroby a potem próbujecie karać każdego żeby tylko nie wyszło poza firmę teraz macie (usunięte przez administratora) problem z gowork iem ale to dopiero początek takich forów jest coraz więcej a was to bardzo boli bo do nie każdego można sobie dostęp kupić hehe

Tik Tak
@Jan Kowalski

Po co podwyżek nie będzie od nowego roku żeby pokryć koszta.. Zapłacimy za to wszyscy

Jan Kowalski

Tychy Paprocany Niedziela kolejny uchwycowy w obiektywie Superb AMP, pewnie w barze przy jeziorze dobijali dila i podpisywał bardzo ważny kontrakt z perspektywy Huty

KaTarzYna

Jak to jest? Huta w sądzie przerżnęła 16 spraw o gowork teraz karają kolejne 6 osób wiedząc że i tak w sądzie polegną po co się tak osmieszają i trwonią nie swoje pieniądze.. Może czas czas żeby zarząd wreszcie podał się do dymisji

Tak5Nie1
Prawdomówna

Owieczka zarządza tym całym gnojem bo trudno ją nazwać baranem ale i tak śmierdzi na kilometr...

Waldziu

Kolejna kampania szyny na żyletki haha takich macie specjalistów głupie barany

DWDL

Piotruś nie przejmuj się rolą bo i tak Cię w........ą

Rudy Tomek

Szczena na wsi (usunięte przez administratora) pompuje na łączkę trując w ten sposób środowisko, żal mu paru groszy na gruchę a śmierdzi na całą wieś . Sprawa zgłoszona

Ernest
Nazwa działu: Finanse

Jak się skończyła sprawa z tym panem, który zapadł na olowice, uznaliscie chorobę zawodową czy jak zwykle zamietliscie sprawę pod dywan pastuchy z kieleckiego?

Były

Pracować za 2500 na rękę w takim (usunięte przez administratora) w w takiej kupie hahaha żenujące jest wasze podejście w poniedziałek składam wymowienie (temperatura hałas (usunięte przez administratora) gdzie nie spojrzeć zapylenie ołów wanad i reszta tablicy mendelejewa i wy jeszcze macie czelność stawiać warunki???) 5000 na rękę to za mało żeby tyrac w takim gnoju

Stanisław B

Ktoś kiedyś zapytał tutaj dlaczego jest tak źle Ja wam odpowiem. Poprostu jedna niedorżnięta Megiera stroi fochy przy każdej próbie porozumienia bo jej chłopa brakuje ... Rozwiązania są dwa albo jej się pozbyć albo dorżnąć tylko kto takiego paścia dotknie hahaha

KaRRamba®™

Misiek z Nadarzyna zrobi porządek ze wszystkimi pastuchami z denwer

Spiekacz

Barany robią protest a do biur coraz więcej na piekarni w dg samych przydupasow na stawce dzwigaja nawet bezczelny z 3 bryg wielki brygadzista sobie stawkę dźwiga i następny co się namascil za kierownika normalnie śmiechu wart baran aż śmiać się chce niech to zamkną bo takie rządy to do niczego ie prowadzą same cwaniak i (usunięte przez administratora) myślą że ktoś po średniej szkole to już głupi a człowiek wszystko widzi tych to bym pozwalnjal i od początku trzeba zaczac

Papaj
@Spiekacz

To jest jedna wielka banda i klika, kolesiostwo, układy rodzinne to tak zwane towarzystwo wzajemnej adoracji

Polak znający 3 języki
@Spiekacz

Nie spinaj się tak, kto tobie zabroni piąć się w góre? Bądź dobrym człowiekiem a reszta sama przyjdzie.

Szczwół
@Papaj

wy na goworku jesteście jednym wielkim towarzystwem wzajemnej adoracji

Tak1Nie

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

COS

Na większości wydziałów związki coś robią na DWD podobno gość siedzi w kieszeni u dyrektora. Kto tam jest przewodniczącym bo podobno się zmienił a nic się nie zmieniło ...

Tak3Nie1
Civis
Nazwa działu: Produkcja

Związki was (usunięte przez administratora) na kasę na kazdym kroku a wy im wierzycie haha ŻENADA!!! 7

Kierownik walcarek

Od kiedy to nabiał w nocy przyjeżdża czego tu szuka frajerzyna jeden? Rodziny nie ma? No tak z taką szczeną to o rodzine trudno....

Idę na stołówkę haha
Nazwa działu: Produkcja

Frajerzyna szczęka myśli że jak ma lepsze auto to rządzi tym czymś co się walcownia zwie stąd taka tego gbura aktywność. Piotruś brak bagażnika rowerowego na nowej furze

DWD
Nazwa działu: Produkcja

ODKĄD TUPTY NIE MA TO SIĘ SZCĘCE NIABIAŁOWI POPRZEWRACAŁO WE 4 LITERACH HAHA GOŚĆ MYŚLI ŻE ZNOWU TU JEST DYREKTOREM BO NOWY JESZCZE NIE OGARNIĘTY.. DRAMAT KOMEDIA I FARSA JAKICH JESZCZE NIE BYŁO

Zostaw opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie