Opinie o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

ArcelorMittal Poland
2 481 1335 5 1
Irena Jarocka Nowy wpis

A kiedy już przyjdzie czas, pełne po brzegi są kawiarenki. Pod okna ich, całun z gwiazd, gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas. Kawiarenki, na, na, na, kawiarenki na, na, na Małe tak, że zaledwieś wszedł, zniżasz głos aż po szept. Mimochodem, kamień w wodę, wpadnie coś z bardzo wielkich spraw w czarną toń małych kaw. Kawiarenki na, na, na, kawiarenki na, na, na Z cienia w pół i ze światła w pół ty i ja, i nasz stół Za witrażem szklanych marzeń ledwo świat poznajemy już, choć jest tuż. Miejsc wkoło nas coraz mniej, już dymi z okien złotym obłokiem I barman już woła: "Hej"! Już kawiarenka rusza w rejs, wielki rejs. Kawiarenki na, na, na kawiarenki na, na, na Stolik nasz w nieważkości lamp krąży tu, krąży tam. Filiżanki - białe ptaki -lecą wprost w kolorowy dym, płyną w nim, giną w nim. Pan i pani na, na, na, zaszeptani, na, na, na, któż to wie, gdzie naprawdę są, ona z nim i on z nią. Kawiarenki, kawiarenki, porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz... na na na na, na na na na, na na na na na na na na na na na na na na Kawiarenki, kawiarenki, porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz... na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na

Visitor™

Jaka firma takie forum haha gratulacje dla kolegi za inwencje twórczą

Meloman
@Visitor™

Dziękuję dziękuję jeszcze trochę się tego pojawi

Dżem Nowy wpis
@Visitor™

Ze specjalną dedykacją dla kolegi Kiedy żar się leje z nieba I kac męczy Cię nieznośnie Wypij piwa kilka kufli Zaraz twój optymizm wzrośnie Jeśli w gardle masz Saharę A żołądek się buntuje To browarem zalej pałę Nic tak bosko nie rajcuje Piwo... Kocham piwo... Kocham piwo... o oo Kiedy rycerz Leszek Czarny Chciał raz smoka wziąć na lancę Gad zaprosił go do jamy Poczęstował piwa garncem Z uszu woja poszła para Szybko wypluł sztuczną szczękę Został smoka przyjacielem I poprosił go o rękę Piwo... Kocham piwo... Kocham piwo... o oo Ja kocham piwo, ty kochasz piwo, on kocha piwo,my kochamy piwo

Visitor™ Nowy wpis
@Dżem

Dziękuję W odpowiedzi Witek Muzyk Ulicy A ja mam kaca Wielkiego kaca On do mnie wraca No i co No i co No i nic Poniedziałek, wtorek, środa A mnie ciągle boli głowa Nie wiem w co mam włożyć ręce Nie pomaga nic Zaraz przyjdzie do mnie sąsiad Który mnoży drożdże w beczce Skaczą śledzie i ogórek Tańce przy flaszeczce, flaszeczce, wódeczce Kto nie pije ten nie żyje W moim świecie są promile Kto nie pije ten nie żyje Hej, ho A ja mam kaca Wielkiego kaca On do mnie wraca No i co No i co No i nic Pierwszy toast, drugi trzeci Budzą się znów w nas poeci Mija chandra, smutek troski Samogonu smak Okolica już wesoła Kamienica ożeniona Polać, polać do jej szklanki Wszyscy krzyczą Zdrowie Hanki, Hanki, szklanki Kto nie pije ten nie żyje W moim świecie są promile Kto nie pije ten nie żyje Hej, ho A ja mam kaca Wielkiego kaca On do mnie wraca No i co No i co No i nic.... Basia, Kasia i Marysia Wzięły w kółko pana Krzysia Biedaczyna ciężko sapie Kapie siódmy pot Już śpiewamy hej sokoły Waldek szuka nowej żony Stary proboszcz wypił litra Potem krzyżem, krzyżem, krzyżem padł Kto nie pije ten nie żyje W moim świecie są promile Kto nie pije ten nie żyje Hej, ho A ja mam kaca Wielkiego kaca On do mnie wraca No i co No i co No i nic.....................

Meloman Nowy wpis

Geniusz za to wypije

Szwagierkolaska

Felek Zdankiewicz był chłopak morowy Przyjechał na urlop szesciotygodniowy Ojra, tarira ojra, tarira ojra, tarira, radadadia Urlop się konczy, czas do wojska wrócić Ale Felusiowi żal kolezkow rzucić Ojra, tarira ojra, tarira ojra, tarira, radadadia Nie tak kolezkow, jak swojej kochanki U której przebywał wieczory i ranki Ojra, tarira ojra, tarira ojra, tarira, radadia Wreszcie go schwytali grudnia trzynastego I go zawieźli do biura śledczego Lecz Feluś nie gapa już nóż otwiera Przebił Czajkowskiego na Fuksa naciera Ledwie wyskoczył za bramę ratusza Wsiada do dorożki na Warszawę rusza A w tej dorożce miał czasu troszkie Więc kazał się zawieźć aż na Czerniakowskie Połóż się Feluś boś ty jest pijany Połóż się Feluś boś ty niewyspany Kładzie się Feluś do snu kamiennego A kochanka jego do biura śledczego Panowie agenci prędko pospieszajcie Felka Zdankiewicza na łóżku schwytajcie Panowie agenci prędko pospieszyli Felka Zdankiewicza z nogami nakryli Jedzie kibitka wąską ulicą A koledzy jemu szczęścia zdrowia życzą Ach wy koledzy czyż wy nie żyjecie Czy wy mojej Mańce życie darujecie Nie martw się Feluś my jeszcze żyjemy I tę twoją Mańkę smykiem posuniemy Młoda Felusiowa już w grobie spoczywa A my na to konto gruchniem sobie piwa

Horrorshow

Kiedy znudzi Ci się świat Kiedy rzuci Cię dziewczyna Kiedy rower (usunięte przez administratora) Ci Wtedy kup butelkę piwa Piwo jasne to jest zdrowe Cudo 5cio procentowe Każdy ksiądz o tym wie Każdy sołtys w tym powiecie Jasne piwo daje kopa I najlepsze jest na świecie Piwo jasne to jest zdrowe Cudo 5cio procentowe

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Biesiadne

Czy normalna koza z bródką , może zostać prostytutką? Ależ owszem czemu nie, kozie też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Czy normalnej zdrowej pannie można zrobić dziecko w wannie? Ależ owszem czemu nie, pannie też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Czy normalny dziadek z bródką, może sobie z prostytutką? Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Czy normalny zdrowy zając, może zgwałcić uciekając? Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Czy normalna zdrowa ryba, może zgwałcić wieloryba? Ależ owszem czemu nie, rybie też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Czy normalny Edek z wąsem, może zostać dziś Alfonsem? Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Czy normalny podchorąży, może być przyczyną ciąży? Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. A czy dziwka z podstawówki, może dawać za złotówki? Ależ owszem czemu nie, dziwce też należy się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. A czy zwykły młody student, może raz w tygodniu z trudem? Och nie, och nie, och nie, nie, on w stołówce żywi się. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Każdy rolnik postępowy sam zapładnia swoje krowy, każda krowa postępowa, rolnikowi dać gotowa. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz.

Stasiek Wielanek

Siekiera, motyka, bimber, szklanka W nocy nalot, w dzień łapanka. Siekiera, motyka, gaz i prąd Kiedy oni pójdą stąd? Kolejka, tramwaj, riksza, buda, Każdy zwiewa gdzie się uda, Bo po co nam siedzieć w Cytadeli Albo w jakiej innej celi. Już nie mamy gdzie się skryć, Hycle nam nie dają żyć, Po ulicach chodzą wciąż Patrzą, kogo jeszcze wziąć. Ich kultura nie zabrania Robić takie polowania Siekiera, motyka, bimber, gaz A żeby ich piorun trzasł. Siekiera, motyka, piłka, deska Już ulica Skaryszewska Siekiera, motyka, piłka, gwóźdź Masz 'górala' i mnie puść. Siekiera, motyka, bimber, alasz Przegra wojnę głupi malarz Siekiera, motyka, gaz i prąd Już niedługo pójdą stąd.

Szwagierkolaska

Apaszem Stasiek był w krąg znały go ulice W spelunkach tam gdzie podłe życie wre Kochanką jego była zwykła ulicznica Co gdzieś na rogu sprzedaje ciało swe Pomimo to Stach kochał swoją Hankę Choć nieraz bił, skatował aż do krwi Bo kiedy znów przepraszał swą bogdankę Na totach do niej szeptał czułe słowa te Hanko o tobie marzę wśród bezsennych nocy Hanko ja bez ciebie nie potrafie żyć I wciąż bym się wpatrywał w twoje oczy I przy twym boku ja tylko chciałbym być Hanko Twe ciało słodko pręży się przegina Hanko daj usta niech przeminie ból i żal Że w oczach łzy to wiem że moja wina Że życie płynie wśród tak burzliwych fal Gdy Stach przekonał się, że Hanka go zdradziła To się roześmiał swym okrutnym ha ha ha W spelunkach tam gdzie granda wódkę piła I Stasiek pił choć serce z bólu łka Po roku znów Stach spotkał swoją Hankę I w ręku błysnął długi ostry nóż I nożem w serce pchnął swoją bogdankę A nad jej trupem szeptał, cóż jam zrobił cóż Hanko o tobie marzę wśród bezsennych nocy Hanko ja bez ciebie nie potrafie żyć I wciąż bym się wpatrywał w twoje oczy I przy twym boku ja tylko chciałbym być Hanko Twe ciało słodko pręży się przegina Hanko daj usta niech przeminie ból i żal Że w oczach łzy to wiem że moja wina Że życie płynie wśród tak burzliwych fal

BAYER FULL

Gdy sześć lat skończyłem, do szkoły był czas Maleńka Marzenka żegnała mnie tak *Zostawiasz mnie samą, ach, czemu tak jest *Me serce zranione do ciebie wciąż lgnie I tuląc się do mnie mówiła mi tak: *Nie przejmuj się miły, bo to pierwszy raz Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho, } *Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho } Bielutki staniczek ło, ho, ho, ho } *Maleńki guziczek ło, ho, ho, ho } / x 2 To cały mundurek tych naszych pań Z koronek i tiulek, to ja mówię wam. Kolonie, wycieczki, poznałem nie raz, Obozy sportowe zaliczyłem też. Druhenki, sportsmenki tam kochały mnie Tam także poznałem słów znaną mi treść Choć lata mijały i szybko biegł czas To zawsze mówiły, to mój pierwszy raz Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho. . . Lat mam dwadzieścia, w mojej głowie nuci zgodnie damski chór: *Ja sama! No, przestań! Ja wciąż boję się... *Czy ty to zrozumiesz, że wstyd mi i źle? *Gdy wreszcie zrozumiesz, co tak martwi nas(Gdy wreszcie zrozumiesz) *Wy nigdy nie wiecie, że to pierwszy raz. Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho, *Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho Bielutki staniczek ło, ho, ho, ho *Maleńki guziczek ło, ho, ho, ho To cały mundurek tych naszych pań Z koronek i tiulek, to ja mówię wam. Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho . . .

NAS

Wysiadam z Mazdy zaraz zobaczysz gwiazdy zjebany haszem powie ci to każdy że jestem świrem, psycholem i (usunięte przez administratora) nie wierzysz ? no to (usunięte przez administratora) zobaczysz gnój zrobię ci jazdę, wyrwę pół ryja wytłukę ci oko przy pomocy kija yo 9 mm Don Corleone wiesz o co chodzi już jest zrobione zastawione w lombardzie handluję złotem palę skuna jestem robotem rozkurwię cię młotem Mavashigery la la la la la la la la (usunięte przez administratora) sra to (usunięte przez administratora) KRK specjalnie dla wszystkich chorych psychicznie jest kultowo jest magicznie Pam parampam pam pam pam (usunięte przez administratora) cały gram Pam parampam pam pam pam (usunięte przez administratora) od razu cały gram Rano tradycyjnie opalam lufę muszę się (usunięte przez administratora) pierwszym buchem starczy na godzinę później coś wykombinuję dobrze, że moi kumple to nie żadne (usunięte przez administratora) każdy zawsze coś boruje, ja nie czaruję taka jazda i taki klimat na działkach panuje Indianie jarają non stop Plastuś, Kaziu, Hulit , Eda, Poleś to są kolesie lepszych nie znajdziecie jest jeszcze Zbychu, Zdzichu, Kumor, Młody,Bzykol ci przypierdalają chemiczny wykurw (usunięte przez administratora) heretyku nikt cię nie słucho chyba ,że babcia głucho ale tej modły nikt nie słucho czasami jest dolina ale to trwa krótką chwilę za chwilę kolejną lufę wbiję będzie (usunięte przez administratora) uwielbiam i kocham zielone liście jest coraz bardziej mgliście, wykurwiście Pam parampam pam pam pam (usunięte przez administratora) cały gram Pam parampam pam pam pam (usunięte przez administratora) zawsze cały gram Skręcam teraz blunta giganta w wieży hip hop przyciemniona lampa poszły dotąd cztery lufy THC itd. nie chcę mówić się tylko bujać w rytm dymu i muzyki alkoholiki też z nas niezłe i ćmiki też nam nie przeszkadzają a pomagają w skręcaniu skręta niczym przynęta udaję się do WC temat rozpoznanie spoko w dużym oglądanie serialu w telewizorze w kolorze każdy ma ryj prawie w monitorze możemy spokojnie zacząć bakanie chlanie zaraz stanie na stole teraz ja (usunięte przez administratora) a zaraz potem ty jaranie uspokaja jak latające motylki Pam parampam pam pam pam (usunięte przez administratora) cały gram,cały gram Zawsze (usunięte przez administratora) Pam parampam pam pam pam Cały gram (usunięte przez administratora) cały gram

walcownik

dzisiaj poszło wypowiedzenie , po 8 latach pora powiedzieć dość

Rafał
@walcownik

Ja 4,5lata nawet ,,hutnika,, nie chce. Za takie pieniądze niech sobie dyrektor pracuje. Niech brygadziści i mistrzowie sami sobie pracują z nowymi pracownikami. Bo nawet za pracownikami nie chcą się stawić bo jak to może być żeby nowy pracownik miał wyższa stawkę niż stary 7letni pracownik z doswiadczenie. Życzę Wam żeby wszyscy młodzi pracownicy z doświadczeniem 5-10letnim odeszli którzy mają niższe stawki od nowo przyjętych. A związki mają również to gleboko Pozdrawiam. Rafał z Wielkiego pieca

Walcownik
@Rafał

no cóż kolego .. taka jest rzeczywistość dlatego złożyłem wypowiedzenie

Iks
@Rafał

Związki tylko patrzą żeby ładować kasę do swojej kabzy przykład Kraków pokrzyczeli i tyle piec stanął dziwię się ludziom którzy jeszcze na nich łożą pieniądze wywalił bym ich z huty na zbity pysk wyłudzaczy obiecują złote góry a jak co do czego przychodzi to ich nie ma Solidaruchy w tym wiodą prym . Jak na walcowni śmierdząca kupa się zrobiła to gdzie byli ? Tupta doświadczonych ludzi się pozbywał a związki siedziały cicho . Tupty nie ma dzięki temu forum a związki spod znaku S oddtrąbiły że to ich zasługa a prawda jest taka że wielu chłopaków wyleciało , którzy nie powinni wylecieć tylko za to że sie gnoja pozbyli i nie pomogły im żadne związki Tyle w temacie

tuptau walcau
@Iks

I to jest prawda szacun dla kolegi za wypowiedż . tak było i nikt tego nie zakłamie

@Iks

za wasze pieniądze drukują bzdury w wolnym związkowcu za resztę wpływów się bawią heheh no co wy jesteście z pierwszej łapanki ?

@Civis

Każdemu proponuję się wypisać i nie łożyć na nich niech znikną i przestaną okradać ludzi za wielkie slogany a WSZYSTKO co mówią to są BZDURY BZDURY BZDURY szkoda kasy na ich działalność bo i tak się nie zwróci PS pozdrowienia dla sipowca przewodniczącego z DWD nie wiem kim tam teraz jesteś ale zawsze byłeś kmiotem , który stał po stronie AMP ... Głośno szczekać to ty potrafisz i nic poza tym

@Civis

Żebyś nie nadwyrężał swoich szarych komórek to Hubert mam na imię nawet jak się zwalniałem to nie byłeś w stanie załatwić nawet najprostszych rzeczy ot taki z Ciebie specjalista sipowiec do Tuptusia sam musiałem sobie drogę utorować PS im mniej będzie na hucie ludzi starego pokroju czyli tzw betonu tym bardziej młodzież ma szansę się rozwinąć Civis to ja na zakończenie bo podobno nie możesz przez to spać już będziesz mógł

Skalpel
@Civis

Dzień dobry Mariusz decyzja jest taka , Civisa już znasz , a za to Skalpela poznasz dopiero po nowym roku powiedzmy tak po Mieczysławie a przed Trzech Króli .. pasuje ???

M.O.D.O

Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' sieben acht gute Nächt! Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' sieben acht gute Nächt! Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' sieben acht gute Nächt! Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' neun zehn schlafen gehen! Ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? Ja, ja, ja, was ist los? (oh, oh, oh) ja, ja, ja, was ist das? (oh, oh, oh) ja, ja, ja, was ist los? (oh, oh, oh) ja, ja, ja, was ist los? was ist das? Ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? Ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? Ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? Ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? Ja, ja, ja, was ist los? Ja, ja, ja, was ist das? Ja, ja, ja, was ist los? Ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' sieben acht gute Nächt! Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' sieben acht gute Nächt! Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' sieben acht gute Nächt! Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' neun zehn schalfen gehen! Ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? ja, ja, ja, was ist los? Was ist das? Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' sieben acht gute Nächt! Eins zwei Polizei drei vier Grenadier fünf sechs alte Hex' neun zehn schalfen gehen!

Eiffel

Yo listen up, here's the story About a little guy that lives in a blue world And all day and all night and everything he sees is just blue Like him, inside and outside Blue his house with a blue little window And a blue Corvette And everything is blue for him And himself and everybody around 'Cause he ain't got nobody to listen I'm blue da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa I'm blue da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa I have a blue house with a blue window Blue is the color of all that I wear Blue are the streets and all the trees are too I have a girlfriend and she is so blue Blue are the people here that walk around Blue like my Corvette, it's in and outside Blue are the words I say and what I think Blue are the feelings that live inside me I'm blue da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa I'm blue da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa I have a blue house with a blue window Blue is the color of all that I wear Blue are the streets and all the trees are too I have a girlfriend and she is so blue Blue are the people here that walk around Blue like my Corvette, it's in and outside Blue are the words I say and what I think Blue are the feelings that live inside me I'm blue da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa I'm blue da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa

xoo

@Meloman

J.E.B.N.I.J BASEM SYNU

Bomfunk MC's
@BASS

Mówisz i masz Freestyler Rock the microphone Carry on with the freestyler I got to throw on and go on You know I gots to flow on Selectors on the radio play us 'Cause we're friendly for ozone But that's not all so hold on tight As I rock the mic right Oh, excuse me, pardon As I synchronise with the analysed Upcomin' vibes, the session Let there be a lesson, question You carry protection Or will your heart go on Like Celine Dion Karma Chameleon Yeah, straight from the top of my dome As I rock, rock, rock, rock, rock the microphone Yeah, straight from the top of my dome As I rock, rock, rock, rock, rock the microphone Yeah, straight from the top of my dome Styles, steelos We bring many kilos So you could pick yours from the various Ambitious, nutritious, delicious, delirious or

Tak1Nie1
عالم المعادن السابق

يمارس الجنس مع مطحنة الصلب والمتداول ، يمارس الجنس مع دنفر

Bohdan

Nadszedł czas żeby wziąć sprawy w swoje ręce i opuścić ciepły qrwidołek

Wewon'tmissyou
@Bohdan

Arrivederci roma, w takim razie.

A ku ku XD

Korek
@Civis

Co Nam powiesz ooo Wszendobylski łakomy Civisie?

@Korek

Z ciekawości zaglądam co (usunięte przez administratora) słychać

Nowoprzyjety

Pozdrawiam starszych stazem pracowników i podstawę 3700. Zwolnijcie sie i przyjmijcie na nowo..

@Nowoprzyjety

Wsparcie BHP

Chyba Sendzimira ...

Alpha
@Wsparcie BHP

No przecież o Sendzimirze jest mowa, ostatnie zdanie tylko nawiązuje do przyszłości DG..

koyot
@Alpha

Chodzi o rzekomy błąd w nazwisku. Ę zamiast EN. Tylko przed wojną faktycznie nazwisko funkcjonowało w formie z 'Ę", także akurat o to w tym wpisie nie ma się co przyczepiać

PracowNick
@koyot

Obie wersje nazwiska patrona Huty w Krakowie są właściwe urodził się jako Sędzimir zmarł jako Sendzimir ale chyba nie to jest przekazem tego wpisu

Tworzeń

Zlikwidować hute w DG a teren po niej zrekultywować, z czasem przyroda w tym miejscu sama się odbuduje a ludzie przestaną być truci i skazywani na nowotwory przez osoby które zarabiają krocie kosztem zdrowia i życia innych

Walec

Kiedy śmierdzący karolek wreszcie ogarnie tą jadaczke? To że mu ludzie zostawiają na biurku gumy do żucia to nie przejaw sympatii tylko tak mu z mordy jedzie że nie sposób ten smród wytrzymać jak przyjdzie i coś zacznie mówić. Niech wreszcie coś z tym zrobi bo się porzygać można

Tak2Nie1
CrazyFrog

Ring ding ding ding ding ding ding Ring ding ding ding ding ding ding Ring ding ding ding ding ding ding Ring ding Dong Dong

Nazwa działu: Produkcja

Cześć. Z ciekawości mam pytanko: Czy Dyr. Szczenka i Rudy Tomuś - ci co zniszczyli ludzi i dobrą atmosferę na walcowi - pracują jeszcze?

Pozdrawiam.

No Name
@Były pracownik.

Szczenka jak szczenka ale rudy tomuś to dopiero było (usunięte przez administratora)

Nazwa działu: Produkcja

Tuptusia już nie poznałem. Aż trudno uwiżyć, że jest "lepszy" od poprzednich.

@Były pracownik.

Mam nadzieję, że zostali już zwolnieni z Huty.

TakNie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ArcelorMittal Poland. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Stricte na produkcji możesz zostać skierowany na suwnice, wózki widłowe, koparki etc. w zależności od zapotrzebowania na stanowisku jakim pracujesz. Możesz również awansować w hierarchii na brygadziste, mistrza i myślę że nawet dalej, ale tu już studia potrzebne i dobre znajomości. Kiedyś dało się załatwić dodatkowy urlop na kształcenie, nie wiem jak teraz.

Janek
@Pytanie

To zależy od Mistrza ja trafiłem na trzech beznadziejnych mistrzów którzy nie wysyłali na żadne szkolenia.

Bobi

Tak, istnieje

Wiem.

Staluch

Już mnie więcej w tym (usunięte przez administratora) nie zobaczą hahaha j***ć tych kurwów

Tak4Nie
dobrydobry

Ty znowu tutaj? :D

@dobrydobry

Co dziennie tu jestem i będę dopóki nie przestaną kasować mojego "Dzień Dobry" : DD

@Kiok

Powodzenia i wytrwałości!

!

Dzień dobry

@!

Dzień Dobry :)

Nicki

O jakiej brygadzie piszesz??

Adam

Poziom mobbingu, chamstwa, prostatctwa i wulgaryzmów z jakimi można się spotkać ze strony dozoru na zakładzie DWD jest ewenementem na skalę krajową

Tak4Nie1
Cyk
@Adam

W pełni się zgadzam

Kaktus
@Adam

Jak tam na wypowiedzeniu? :)

latawiec

To jets normalne w obecnych czasach ze nowi dostaja wiecej, zwolnij sie i zatrudnij sie jeszcze raz jak ci zal jeden z drugim

Tak1Nie4
@latawiec

Ty masz chyba problem z głową jak uważasz że ktoś kto zarabia duzo mniej będzie uczył i szkoli kogoś kto ma dużo większą stawkę.. Skoro jest taki mądry żeby więcej zarabiać niech się sam wykaże

Tak8Nie1
@Visitor™

Pracuje od lat na hucie i zapewniam cię że zarabiam więcej niż nowoprzyjeci

Tak1Nie1
@Kapitan

Taa z hutnikiem pewnie tak...

Gołe stawki sobie przelicz Kapitanie

@Visitor™

Jak przeliczysz to przestaniesz pisać takie farmazony ludzi którzy pracują ponad 30 lat jest niewielu mowa jest o takich poniżej 10 którzy zarabiają dużo mniej i muszą szkolić pokolenie matołów w rurkach albo typowych rolników oderwanych od pługa bo Huta bierze obecnie wszystko co się trafi mam wrażenie że bus na wioche podjeżdża i ładują do niego każdego kto ma dwie nogi..... Chłopi którzy nie potrafią złożyć dwóch zdań mają na start dużo większe podstawy od ludzi którzy znają się na robocie i mają odpowiednie wykształcenie

Tak7Nie
@Kapitan

Celowo napisałem nogi, a nie ręce bo ręce jeszcze trzeba umieć wykorzystać

@Visitor™

Jako osoba myśląca pewnie przemyślałes co chcesz napisać więc nie wiem po jasna cholerę rozdzieliles swoją wypowiedź na 4posty... No chyba że nie przemyślałes... Policzyłem dokładnie, bo widzisz zamiast (usunięte przez administratora)na internecie (jak wspomniani przez ciebie goście w rurkach) z koleszkami co już dawno dali se siana. Jakbys te moce przerobowe poświęcił na pracę to teraz byś nie płakał

@Kapitan

Niestety to prawda, nowi dostają lepsze podstawy od ludzi pracujących 5-10 lat. I nie ważne czy jesteś dobrym pracownikiem, czy masz lewe ręce.

Tak7Nie
@Nikt

Z tego co się orientuję jest to ogólno rynkowa tendencja i niedotyczy tylko Huty, ale spokojnie rynek się odwraca i się skończy. Tylko nie bierzecie pod uwagę że podstawę faktycznie była stosunkowo niska ale dodatki robiły robote i zamiast krytykować każdy ruch Denver byście widzieli że dodatki wciągnęła pod podstawę więc tak na prawdę to pretensje macie do całego rynku a nie do Huty. Dokładnie to samo byscie przeżywali w każdej innej dziedzinie

TakNie2

I taka z wami dyskusja

Gzyms
@Kapitan

Nowi dostają podstawy średnio 500~600 zł większe od doświadczonych pracowników i takie są realia więc naprawdę przestań wypisywać bzdury

Maxim
@Gzyms

A ja z innej beczki Ciekawe kiedy polecą spółki na WP Stalowni i COSie

@Kapitan

Zgodzę się z Tobą, uważam że zarobki nie są złe, aczkolwiek irytuje mnie sytuacja o której rozmawiamy, ponieważ jest to dla mnie demotywujące.

Yrek
@Maxim

Przyjdzie Kraków przyuczą ich to myślę że po nowym roku ABC i Sanpro zakończą byt na tych wydziałach

kmicic

Jak chcesz posługiwać się jakimś cytatem, to najpierw poznaj jego prawdziwe znaczenie

utniczek
Nazwa działu: Produkcja

W jakim celu to pismo odnoscie odbijania na psd od dyrektora? ktos oswieci

Anonymous
@utniczek

hmm zgadnij

Q

Nie panikujcie dziewczyny. Możecie mówić co chcecie, było wiadome, że może być równie, że piąteczki wolne wciągnęli dodatki pod podstawę żeby było wyższe postojowe do*ebaliscie się do tego. Cokolwiek nie zrobią to jest *ujowo, było spokojnie to też było *ujowo. Wrzućcie na luz, zajmijcie się pracą a nie drzyjcie ryja bo prawda jest taka że nie wiemy o wszystkim. W kupie siła a wy nakręcacie tylko jednego na drugiego i *uja z tego

Pirat

To akurat dobrze zrobili

popn
@Q

i tak jak rzeczy które sie dzieja nie jest zle

IggyPop

Łooooo poleciales. słusznie

Rafi

na wszelkie bóle najlepsza praca, proponuje spróbować, jest szansa, że będzie kilku frustratów mniej

Zostaw opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie