Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Piotrek

Wszystko to pisze jeden dziwny koleś z br 3. Tylko jedno określenie przychodzi mi do głowy na jego temat. Ale wulgaryzmów tu nie przepuszczą.

!
@Piotrek

Masz racje. Przypuszczam kto to jest .Podszywa się pod innych z tej brygady.

Przestań obrażać ludzi. Masz coś do kogoś to mu to powiedz bezpośrednio. Z tego co piszesz to jesteś super gość.No chyba że odwagi ci brak i lepiej się schować tu i obrażać jak leci. Bo chyba już wszystkich wymieniłeś z br 3.

Zmień brygadę albo wydział.

Igor

A są to dzieciaki z podobno dobrych domów rodzice obojga zasłużeni hucie i mnie się jakiś typek pyta o zdrowie psychiczne???

Nie nie mam .Ale ty masz z głową są lekarze u których znajdziesz pomóc.

Poradzimy sobie.! A to dobre jak ty tchórz jesteś. Piszesz tylko o innych .obrażasz.. Powiedz im wszystkim co do kogo masz w oczy.

Franciszek Dolas

Jakbym mógł sobie przywłaszczyć tego et2 tak jak ty to forum, byłoby cudownie.

@Franciszek Dolas

Nie ma miejsca dla leszxzy na tym świecie jak będę chciał mieć twoje et2 jak już się dorobisz to przyjdę i sobie to wezmę cokolwiek to jest

AMP
@Franciszek Dolas

Różnica jest taka że zapraszasz i ja się zastanowie czy przyjdę i kiedy a ty głupcze spał nie będziesz po nocach zastanawiając się kiedy przyjdzie ...?!! A sam zaprosiłeś

rewers

jak działa socjal u was, trzeba się jakoś zapisać? i na co go przeznaczają?

sortex
@rewers

podbijam, jak to tu wygląda?

Miro
@rewers

Socjal tzn benefity czy co masz na mysli?

@Miro

bo na to wychodzi... :)

Marm
@Miro

podejrzewam, że nie chodzi o benefity tylko o ZFŚS, które jest tutaj i funkcjonuje.

Marm
@rewers

a odpowiadając na pytanie, to od razu zaznaczam, że nie wyjaśnię tego w 100% i mogę coś pomieszać, bo nie pracuję w księgowości ani nic takiego, ale z mojego doświadczenia to działa mniej więcej tak: chyba każdy zatrudniony w AMP pracownik może korzystać z funduszu, jak chcesz skorzystać to składasz wniosek o kase i trzeba uzupełnić kilka dokumentów i chyba tyle z tego co pamiętam. ja jakiś czas temu wszystko przez internet załatwiłem i nie było to trudne, więc da się.

@Marm

a to ok, czyli po jakieś szczegóły to najlepiej do nich bezpośrednio pytać, dzięki

Marco
@rewers

Wydaje mi sie ze dosyc mocno opisal sprawe

@Marco

jak inicjującą, więce nie wiem za ile sie odezwą... ktoś z was może z takiej korzystał?

kori
@klara

ja nie, ale chyba spróbuje, a Ty otrzymałaś jakąś odpowiedź?

czapa
@kori

pewnie się już nie dowiemy, ryzyk fizyk, może odpowiedzą i tyle

@kori

tak, powiedzieli, że nie szukają obecnie osoby o moim profilu. ale i tak spoko, że odpowiedzieli, myślałam, że to zawiśnie w eterze, wiec najwyraźniej faktycznie na to patrzą

@czapa

Abc
@X

nie zawsze się tak robi

Jurek

Kiedy jakieś podwyżki będą.?

Jurek

Pytam nie dla żartu.

Edyta
@Jurek

Pytać możesz.

Abc
@Jurek

a skąd ktoś tutaj ma to wiedzieć?

tońcio

Pracowałem prawie 40 ci lat w oddziale Sosnowieckim i wszystko było oky obecnie jest tam więcej takich niby specjalistów a mniej fizycznych i to jest największa bolączka nie tylko w tym oddziale .

czerwony
@tońcio

to czy duzo fizycznych czy malo to akurat nie jest najwazniejsze... a ty juz emerytura?

@tońcio

ale że o co chodzi z tymi niby specjalistami, bo nie rozumiem o co chodzi do końca

Los canalios
@los

robola boli to, że jest więcej biurowych z lepszą wypłatą niż zwykłych roboli

Yzx
@Los canalios

Huta zyhe z wytapiania stali, a ie pracowników HR czy specjalistów, którzy gdy przyszła pseudo pandemia pochowali się w domach i udawali, że pracują- więc widocznie są zbyteczni. Jedyna rzecz, która dobrze zrobił Tupta na walcowni, to było pozbycie się ludzi w biurach, którzy nic nie robili,nhitem był gość od zamawiania długopisów. Także o czym Klaunie wgl piszesz ? Ludzi do roboty brakuje, ale za to HR i specjaliści mają się świetnie.. czekam na srogi upadek Mittala. Wtedy te wszystkie pociotki pójdą do łopaty bo Apewniam że do biura sie nadaje 1 na 10

Los canalios
@Yzx

Jesteś na tyle (usunięte przez administratora), że nie rozumiesz jak działa taka firma. To jest system naczyń połączonych. Każdy fragment jest mniej lub więcej potrzebny. Jasne, trafiają się bezużyteczne stanowiska i też uważam, że należy takie likwidować. Jednak widzisz tylko zwykłego robola, który zasuwa i pozostałych przy biurkach w klimatyzowanych pomieszczeniach albo w domu, którzy nic nie robią. Więc oprócz tego, że jesteś prymitywny to jesteś zwykłym ignorantem. Zastanów się skąd robol wie co ma robić? Ktoś mu to zaplanował zgodnie ze specyfikacją klienta. Okej, ale skąd może sobie stać przy maszynie i wykonywać małpią robotę i na czym? Ktoś za niego opracował całą technologie wytwarzania uwzględniając przy tym wiele aspektów. Tym się zajmują specjaliści. Potrafisz naprawić elektronikę jak coś się zepsuje i maszyna stoi? Potrafisz naprawić błąd w oprogramowaniu albo dodać coś nowego bo zmienił się proces technologiczny? Nie? A taki specjalista po przeszkoleniu bhp może robić waszą małpią robotę. Stąd też różnica w zarobkach. Robol specjalisty nie zastąpi. Specjalista robola zawsze może zastąpić. A teraz możesz iść płakać w kącie.

@Los canalios

Nie zgodzę się z twoją wypowiedzią. Tutaj nikt nikomu nic nie opracował. Musisz umieć wykazać się kreatywnością i potrafić naprawdę świetnie kombinować. Sytuacje się zmieniają trudno opracować schemat. Pracownik musi wykazać się elastycznością. Wracaj na montownie kolego.

Obcy
@Yzx

Odnoszę nieodparte wrażenie że Mittal ma tylko jeden wydział, jedna brygadę i jedną osobę odpowiedzialną za ten bełkot.

kinol
@Los canalios

I będziecie się teraz kłócić jak dzieci kto jest bardziej potrzebny firmie? No błagam...

Yzx
@Los canalios

Chłopie jesteś odklejony od rzeczywistości. Ile było przypadków gdzienjak to określasz robol usprawnił pracę i dostał za to uścisk reki kierownika, a pseudo specjalista zgarnął za to wynagrodzenie ? Ile jest przypadków gdzie NIC nie jest konsultowane z pracownikiem, który robi na dany stanowisku i zamiast coś usprawnić zostaję tak zrobione, że opadaja ręce i zie nieda pracować, dodatkowo cos zagraża pracownikowi ? Nie masz pojęcia o czym piszesz. Wiele maszyn jest starsza niż Ci specjaliści, p zzyn Ty chłopie piszesz, dramat.

@Los canalios

Znalazł się wielki specjalista od spraw mało istotnych śpik jeden co połowa załogi na hucie mogła by być jego rodzicami i się taki małolat panoszy i myśli że jest najwazjszy a niedawno w pieluchy robił

Jerzy
@Andrzej

Dlatego nigdy tutaj dobrze nie będzie jak jakieś małolaty być może z teorią w głowie ale z zerowym doświadczeniem będą wdrażać swoje udziwnienia próbując zmieniać coś co przez 50 lat w praktyce dobrze funkcjonowało i przyjdzie ci taki chłoptaś i będzie negował twoje doświadczenie i zęby zjedzone latami na danym stanowisku bo wydaje mu się że wszystkie rozumy pozjadal i wie lepiej. Ale nie wie nic

Jerzy
@Andrzej

Dawniej nie było tych "niby" specjalistów i towaru trzy razy tyle schodziło teraz wyrosło ich więcej niż grzybów po deszczu i produkcja prawie stoi przez ich śmieszne pomysły a jak towar schodzi to z wadami gdzie wcześniej było by to do niepomyślenia

@Jerzy

30 lat na tym samym stanowisku robię bez wypadku , bez problemów, bez przygód nie powiem bo trafiali się mędrcy mniejsi i więksi ale to co teraz się wyprawia przez te ich chore wymysły osłów bez pojęcia to tylko pozostaje nacisnąć czerwony guzik zgasić światło i iść do domu zadzwonić do przychodni po L4 i tak doczekać kilka miesięcy do emerytury

Slaw
@Los canalios

Napisz kogo ty możesz zastąpić. Skoro brak ci szacunku dla pracownika i nazywasz go robolem. To znaczy, że o pracy nie masz najmniejszego pojęcia.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Wicia

Przestań sapać mi do ucha gościu dobrze? Ja głuchy nie jestem.

@Wicia

O kim i o czym ty do mnie.

Piotrek

Dobra biorę.

Czarek

River

Mam pytanie. Jak wyglądają rozmowy na fizyczne stanowiska?

Bardzo maglują?

@River

nie bardzo rozumiem, chodzi Ci o formę? bo z tego co widzę po ogłoszeniach to najczęściej rekrutacja prowadzona jest zdalnie

@River

a to czasem nie zależy od stanowiska? mi się wydaje, że stanowiska fizyczne nie powinny być aż tak maglowane, ale nie wiem, bo ja akurat szukam czegoś biurowego

@nju

No ogólnie, o formę między innymi, ile etapów

@nju

No i o to czy dużo pytań, czy bardzo wnikliwe itp.

@River

wszystko masz na ich stronie internetowej

@River

z tego co wyczytałam to 3, ale pierwszy to przesłanie CV, więc takich angażujących Cię to 2

Lestat
@nju

A są jakieś testy sprawdzające?

@Lestat

Są psychologiczne których nie przejdziesz

duo
@Andrzej

może nie będzie tak źle, ale pokrzepiająco nie powiem haha

essa
@Andrzej

mnie dziwi jak ty je przeszedłeś skoro piszesz takie komentarze

Igor

W dobie kryzysu podwyżek nie będzie , maja za to być aneksy obniżające etaty . Kto nie podpisze dostanie tzw wypowiedzenie zmieniające, jeżeli i takowego nie podpisze na jego miejsce czeka 10 chętnych . Dziękuję za uwagę

@Igor

Coś jest na rzeczy gdyż od znajomej z Denver usłyszałam dokładnie to samo

Cynkwajs
@Ewelina

Na wydziale też o tym było głośno ale że co mają co po niektórym zmienić z całego etatu na 3/4 ?

@Cynkwajs

(usunięte przez administratora)mu

Ewelina

Nad swoim horyzontem rozkładam karmę swą i walę wale kryształ aby poczuć się Boginią

@Ewelina

dobrze sie czujesz?

Nie Otake Polskie My Walczyli
@Igor

No to życzę powodzenia wymieńcie wszystkich doświadczonych pracowników na niedoświadczonych, najlepiej na tych 10 chętnych co już stoją pod bramą, zarząd niech sobie wypłaci ekstra pensje za super zarządzanie a zaraz potem mozecie całość zamknac i zaorać. No chyba że od początku o to chodziło. Dziękuję za uwagę.

essa
@Nie Otake Polskie My Walczyli

nie ma za co ale nikt nie pytał

ozesz

a autora to nie łaska wskazać? jakiś cytat czy coś?

kinol
@ozesz

A co tam było?

Jak szefostwo w Poland Arcelormittal (ArcelorMittal Poland) traktuje pracowników?

los

szefostwo to dość szerokie pojęcia jak na taki duży zakład. wiekszosci szefów to ja na oczy nie widziałem

Nikomiki

Witam , jakie są widełki płacowe w firmie bo jestem zainteresowany a wole Się spytać pracowników

sortex
@Nikomiki

to zależy od stanowisko chyba nie?

tak
@sortex

tak, dokładnie, zresztą to pytanie do rekruutacji

dopler
@tak

da sie coś ugrać więcej ponegocjować na rozmowie albo później ze stażem jakoś więcej zarabiać?

duo
@dopler

wydaje mi się, że raczej tak, na pewno warto próbować, zwłaszcza jak już się trochę popracuje, ja się rekrutuje i wiadomo, że na początki to mniej, ale z czasem, o ile mnie zatrudnią oczywiście, to na to liczę..

Sylwek

gdzie jest "główna" siedziba? pokazuje mi trzy lokalizacje i nie jestem pewny...

Pope
@Sylwek

W lukseburgu jest glowna siedziba firmy, ale to chyba nie o to ci chodzilo

atol
@Sylwek

dopler

to idealnie sie będziesz do niego nadawał chyba co nie?

Igor

Co ty tu bełkotasz i o czym?:):)Co to jest civis? A kto to byl ten skalpel?? Bez leków??

Sopel

Nie przegadasz.

Łowczyni IP

To już kolejny taki wpis z tego adresu po kolejnej zmianie ,,autora,,.Obrażasz tu ludzi z nazwiskami.Wymyślasz jakieś historie z innymi .Kłamiesz przed ważnymi zdarzeniami na DWD, apelujesz o coś ?do kogoś?Próbujesz coś ugrać? Smrodzisz w wątku opinii i o pracodawcy.Masz trochę luzu, bo albo nie czytają ,albo im sie nie chce Cię znaleźć.Ale cię znajdą .Tak jak ja Cię znalazłam.Nie jesteś jeszcze na dnie ,a w bagnie ,dzieki sobie i tylko sobie.Winnych nie szukaj.Weź sobie ten apel Boguś St .do serca.:)

Civis

Hit sezonu potencjalnemu pracownikowi telefon pokazuje 3 lokalizacje i ów człek nie wie gdzie ma iść . Pozdrawiam panie kadrowe które takie coś zatrudniają jak widać. Nikt normalny już nie chce tam pracować w Amp niedługo będą pracować.osoby które nawet już nie potrafią korzystać z nawigacji.(usunięte przez administratora)

Skalpel
@Civis

Zagościmy tutaj na dłuższą chwilę jak widzę kolegi

Civis
@Skalpel

Od koksowniczej jest czynna brama podobno sprawnych inaczej będą na hutę na rozmowy wpuszczać od 6 rano w poniedziałek

Igor

Ile czasu skladales te wypociny ? Od wczoraj !?

Qwerty

Wyjaśnię cię przy najbliższej możliwej okazji

Simon

Pracowałem tu i to dobre kilka lat. Nie tak dawno postanowiłem się rozstać z zakładem, poszedłem w inną stronę i zmieniłem branżę. Ale czy to znaczy, że było mi tu źle? nie. Ogólnie było nieźle, wiadomo, że nie wszystko mi pasowało i sam psioczyłem jak cholera czasami, ale to chyba normalne. przynajmniej dla mnie. Ale tak koniec końców, jak chodzi o warunki zatrudnienia, to byly okej. Nie była to idealna robota, ale krzywda mi się nie działa. Rozumiem niektóre komentarze, a przy niektórych aż łapię się za głowę. Z niektórymi pozytywnymi się zgadzam, z niektórymi nie, tak samo w przypadku negatywnych - niektóre mają swoje ziarnko prawdy, a inne dla mnie są czystą prowokacją. Ogólnie to polecam wszystkim kandydatom się nie sugerować opiniami na tym forum, tylko sprawdzić samemu i dopiero wtedy wyrobić własną opinię.

@Simon

dziękuje za opinię, jeśli mogła bym się zapytać ponieważ startuję tutaj na staż jak wiele osób, ale widzę że masz faktyczne pojęcie o pracy tutaj dlatego się chciałam zapytać o pare kwestii, a mianowicie: jakie stosunki są pomiędzy pracownikami a stażystami, możemy liczyć jako nowi na faktycznego mentora i potem czy istnieje szansa na zatrudnienie oraz dalszy rozwój?

marco
@klara

tak chłopak u góry pisał że sam był mentorem i był zadowolony więc nowy skoro pracuje dalej to też musiał być zadowolony

marco
@klara

z tego co słyszałem to ogólnie ludzie na stażu pozytywnie się wypowiadali

@klara

Wiesz co, tego to ja ci nie powiem, bo ze stażami to ja nic wspólnego nie miałem

@Simon

dziękuje wszystkim za dopowiedzi liczę że się uda

@klara

a aplikowałaś na konkretną ofertę czy jako aplikację inicjującą?

@rewers

no właśnie inicjałkę, więc póki co jeszcze odpowiedzi brak, ale to też niedawno było. chyba odpowiedziałam wcześniej pod złym wątkiem...

nfdkjnjknf
@klara

to patrz co robisz a nie zamęt wprowadzasz w opiniach. nie umiesz napisac dobrze opini czy tam komentarza to nic pisz nic. wykonac!

@nfdkjnjknf

dobra stary weź zluzuj chłopie

Simon

Pracowałem tu i to dobre kilka lat. Nie tak dawno postanowiłem się rozstać z zakładem, poszedłem w inną stronę i zmieniłem branżę. Ale czy to znaczy, że było mi tu źle - no nie. Ogólnie było nieźle, wiadomo, że nie wszystko mi pasowało i sam psioczyłem jak cholera czasami, ale to chyba normalne. przynajmniej dla mnie. Ale tak koniec końców, jak chodzi o warunki zatrudnienia, to byly okej. Nie była to idealna robota, ale krzywda mi się nie działa. Rozumiem niektóre komentarze, a przy niektórych aż łapię się za głowę. Z niektórymi pozytywnymi się zgadzam, z niektórymi nie, tak samo w przypadku negatywnych - niektóre mają swoje ziarnko prawdy, a inne dla mnie są czystą prowokacją. Ogólnie to polecam wszystkim kandydatom się nie sugerować opiniami na tym forum, tylko sprawdzić samemu i dopiero wtedy wyrobić własną opinię.

@Simon

Nie wiem czemu dodało się dwukrotnie, coś musiało się zaciąć, bo klikałem "dodaj" tylko raz

kaz

na jakim dziale robiłeś

@Simon

też mi sie tak ostatnio zrobiło na gowork, coś sie czasem im psuje widać

xcv

wie ktoś czy są tu jakieś dodatki za przyuczenie kogoś nowego? coś mi się obiło o uszy, ale jak to wygląda od strony praktycznej to nie wiem

@xcv

na jakich to jest zasadach? to przydzielają odgórnie czy jak to jest?

@xcv

Mentoring.1500 zł.Wszystkie info u kierowników.Wniosek mi wypełniał mistrz.

Włodek

A za kogo

@Włodek

Nie ważne za kogo..Za przyuczenie do stanowiska nowego pracownika .Miałem 1500 za 3 miesiace nauczania dość kumatego gościa.Teraz pracuje samodzielnie.

Włodek

To fajnie. Gratuluję

@Igor.

a to dostałeś dopiero po 3 miesiącach całość czy co miesiąc jakąś część np. po 500zł?

W ratach.

@Igor

a to spoko, a powiedz mi to można tylko raz czy np. za jakieś nie wiem pół roku znów skorzystać z tego i nową osobę przyuczyć?

@xcv

Ten kumaty byl moim pierwszym ,,uczniem,, ale nie słyszałem o ograniczeniach.

Człowiek normalny
@Igor.

Dobrze że był kumaty bo taki ograniczony mu wiedzę przekazywał. Współczuję uczniowi.

@Człowiek normalny

To nie mój pierwszy uczeń, tylko pierwszy za którego dostałem kasę.Kumaty bo chciał się coś dowiedzieć i pracować.A był dobry bo pracował w kilku zakladach i miał podstawy.Sądząc po Twojej durnej wypowiedzi to nie mogłeś być Ty.Aż tacy durnie przez sito HRu nie przechodzą.

Człowiek normalny

Pamiętam kiedy cię przyjmowali. Wtedy była awaria sita :(

@Człowiek normalny

Tak było.ja też to pamiętam.

Hutniko's

Produkcja stali spadła z 71,5 mln ton w roku 2020 do 69,1 mln ton w roku ubiegłym. Wartość sprzedaży wzrosła natomiast z 53,27 mld dolarów w roku 2020 do 76,571 mld dolarów w roku ubiegłym. Wynik EBITDA z 4,301 mld dolarów w 2020 skoczył w roku ubiegłym do 19,404 mld dolarów. A kochane związki jak próbują załatwić podwyżkę w wysokości 200-250zl . Przy czym nawołują do wspólnej pikiety z Solaris o podwyżki dla nich w wysokości 800zl . Śmiech na sali .

Fizool®
@Hutniko's

Dokładnie to 300 podwyżki na łeb , i 20zl indywidualnie przyznawane przez kierownika .

hit

wielki sukces negocjacji…

Koko

Brutto oczywiście

Koko
@Fizool®

WZROST WYNAGRODZEŃ 2022 CMC POLAND Dwie transze podwyżek miesięcznych stawek zasadniczych – pierwsza od 1 marca 2022, druga tradycyjnie od 1 września 2022 – oraz dodatkowo wliczenie do stawki zasadniczej premii letniej i świątecznej (co oznacza m.in. wyższe stawki za nadgodziny, chorobowe, większą premie kwartalną oraz wyższe odprawy emerytalne) przewidują leżące na negocjacyjnym stole propozycje tegorocznych podwyżek wynagrodzeń w CMC Poland w Zawierciu. W szczegółach wygląda to następująco: � od 1 marca 2022: l podwyżka miesięcznych stawek zasadniczych o 300 zł dla każdego pracownika; l podniesienie stawek zasadniczych o kolejne 510 zł za wliczenie premii. l premia letnia i świąteczna w tym roku zostanie wypłacona w całości (czyli po 3.010 zł), jako dodatkowa rekompensata za wliczenie do stawek zasadniczych plus 122 zł miesięcznie wzrostu premii kwartalnej z tytułu wliczenia do nich premii letniej i świątecznej); ‚ od 1 września 2022: l podwyżka miesięcznych stawek zasadniczych o kolejne 500 zł dla każdego pracownika; l podwyżkę dodatku brygadowego o 60 zł miesięcznie; l podwyżkę dodatku zmianowego o 30 zł miesięcznie; l Podniesienie minimów i maksimów widełek płacowych odpowiednio o proponowane podwyżki. ƒ ponadto: l wzrost wypłacanego w maju „małego hutnika” do 722 zł. W sumie oznacza to wzrost średniego miesięcznego wynagrodzenia w CMC Poland o 1.037 zł (800 zł + 45 zł średnia dodatków: brygadowy i zmianowy + 192 zł wzrost premii kwartalnej). Natomiast uwzględniając dodatkowo wypłacone premie w tym roku każdy pracownik zyska 13.440 zł,( to jest bez 510 zł za wliczenie premii.) Wyliczenia 3000 podwyżka od 01.03 (10 miesięcy x 300) + 720 premia kwartalna od 3000 + 2000 podwyżka od 01.09 (4 miesiące x 500) + 480 premia kwartalna od 2000 + 1220 premia kwartalna za wliczenie premii letniej i Świątecznej (Zysk za wliczenie premii) + 6020 dwie premie półroczne (Zysk za wliczenie premii) =13440

Palikot
@Koko

Przyjdę po tych wszystkich podwyżkach w 2023.

Farmazon
@Koko

Skąd takie wyliczenia?? Nieprawdziwe info

@Hutniko's

Masz rację a od kiedy to związki zawodowe będą działać na twoją korzyść kiedy siedzą na terenie zakładu i w kieszeni właściciela zakładu a niezależne to mają tylko napisane

hybryd

hej, widze że szukają człowieka do IT, chciałbym sie zatrudnić wysłałem dziś cv ale ale mam troche km do firmy ale jest tam praca hybrudowa, wiecie może po ilu już będę mógł pracować z domu?

hybryd
@hybryd

i czy są jakieś testy zadania na rozmowie? czy samo doświadczenie siądzie?

Jeż Jerzy
@hybryd

Ogólnie to zalezy do jakiej grupy trafisz. Zasada jest taka, że jeśli charakter pracy pozwala to pracujesz z domu, jedynie sporadycznie pojawiasz się w biurze. Co do testów to znowu zależy. Programiści wcześniej mieli testy ale firma z nich zrezygnowała.

Mariusz
@hybryd

Robisz błędy ortograficzne, językowe i stylistyczne co za tym idzie, dla takich jak Ty nie ma tutaj miejsca. Lepiej poszukaj pracy na budowie

Dos
@Mariusz

A co, ty w życiu byka nie zrobiłeś, taki nieomylny jesteś?

Mariusz
@Dos

No patrz nie zrobiłem imbecylu

Pati
@Dos

Do IT próbuje startować człowiek który pisać nie umie ? Jak takiego przyjmą to firma sama pokaże gdzie jej miejsce

Kazo
@Pati

A to nie jest tak, że programista to ma umieć pisać przede wszystkim w danym języku programowania, a to czy jest orłem z Polskiego nie ma aż takiego znaczenia? Bo się jakoś niezdrowo uwzięliście na chłopa, podczas gdy to ludzie od rekrutacji powinni oceniać, a nie ktokolwiek na forum

klik
@Kazo

jak patrzę na to forum, to czepianie się, to dla niektórych chleb powszedni

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 485.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 48 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland