Opinie o Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Śląski Uniwersytet Medyczny, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Śląski Uniwersytet Medyczny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowice

MM

Tragedia, Panie na kierowniczych stanowiskach straszne, wulgarne, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Wszystko ma być zrobione na wczoraj, dwa dni przed podpisaniem kolejnej umowy dałam wypowiedzenie i byla to najlepsza decyzja. Żadne pieniądze nie są warte żeby dać się traktować jak niewolnika. Nikomu nie polecam tego miejsca. Uważajcie

DAWIDOOOOSSSSSS

Nie polecam współpracy z tym komunistycznym tworem w jakimkolwiek zakresie proszę sobie przeanalizować częstotliwość pojawiania się ofert o pracę.... osoby, które pełnią, wydawałoby się, poważne funkcje, tj: kanclerza, kierownika działu administracyjno- gospodarczego ZEROOOOO kompetencji, poza botoksem, który jest wstrzyknięty we facjaty nic sobą nie reprezentują. zachęcam pójście na rozmowę kwalifikacyjną, po takim doświadczeniu kumaty człowiek wie z kim ma do czynienia.

anonim Nowy wpis

zorientowany Nowy wpis

usunięciem pracownika z bazy nie zajmuje się kierownik tylko dział kadr. wydaje mi się, że opinia jest mocno stronnicza.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Śląski Uniwersytet Medyczny możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

zorientowany Nowy wpis
@Pytanie

nie. pensja jest wypłacana raz w miesiącu

Nick
Klient

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy na wydziale farmacji?

Jaka atmosfera jest między działami w Śląski Uniwersytet Medyczny?

@Pytanie

Szczerze jaka? Nie mogę tego tutaj napisać, domyśl sie????

Specjalista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

chyba 8 osób było w komisji. 2 lub 3 ostrzeliwały pytaniami

Pytania

przede wszystkim co jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych i po każdym wymienionym przeze mnie naruszeniu pytanie - to wszystko?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lidia

@Zainteresowana, czy wysłałaś CV? Masz może informacje o aktualnych ofertach w Śląskim Uniwersytecie Medycznym? Ja nie znalazłam nic na stronie Uniwersytetu. A czy ktoś z Was może napisać jaka panuje atmosfera między pracownikami? Jak wyglądają warunki pracy oferowane przez ŚUM? Warto aplikować?

obecna
@Lidia

nie warto, naprawdę nie warto nerwy, nieprzyjemna atmosfera, (usunięte przez administratora) terminy na wczoraj a nawet na tydzień wstecz, nieprawdopodobna biurokracja. Pensja mała, dodatki: trzynastka, ewentualne nagrody rektora, socjal przyzwoity: wysoka grusza, dofinansowanie do wyjazdów dziecka na wypoczynek. Pracy nieprawdopodobnie dużo, pracowników mało. System motywacyjny? metoda kija. Władze nie doceniają dobrej pracy, żadnych pochwał. Osoby, które się tu nie dostały, naprawdę powinny się cieszyć. Opatrzność nad nimi czuwa.

@obecna

Konkretna i szczera prawda o pracy w sum

MM

Kruger
Klient
@MM

A z jakiego działu Pani odeszła?

@Kruger

Nieważne z jakiego odeszła, który normalny człowiek wytrzymuje w tym obozie w którym im głupszy tym większa ma władzę!!!

Nowy
Kandydat

Jak wygląda praca w dziale IT ŚUM? Znośnie? Dzięki za odpowiedzi!!

Były
@Nowy

Współpracownicy super. Kierownik na początku też sie wydaje złotym człowiekiem niestety z biegiem czasu okazuje sie coś zupełnie innego. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje złote góry, rozwój i ogólnie to co chcesz. Niestety z biegiem czasu okazuje sie ze nie bedziesz robil nic konkretnego a nawet jak otrzymasz nowe obowiązki to nie masz co liczyć na podwyżkę. Plus wszystko robione na ostatnia chwile na hurra wiec robi sie spory bałagan a o czymś takim jak ITIL nie słyszeli

odp.
@Były

Współpracownicy ok, kierownictwo wrzuca obowiązków coraz więcej obiecuje premie, których nie daje, nie broni podwładnych przed pomówieniami innych pracowników, spory (usunięte przez administratora) w systemach, zero planowania, profity idą do kierownictwa a jak coś się dzieje nie tak kierownik potrafi się nawet obrazić :). Finalnie jest ok jeśli ktoś chce stagnacji i wystarczą mu mrzonki o podniesieniu kwalifikacji i polepszenia sytuacji finansowej w czasie.

odp
@odp.

Współpracownicy świetni. "Kierownictwo" ładnie pachnie i wygląda, robi rzeczy na pokaz.

Czy pracodawca Śląski Uniwersytet Medyczny motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

o motywacji
@Pytanie

Pracodawca SUM nie motywuje: masz swoje obowiązki, które należy wykonać i tyle. Wszystko jest na wczoraj, wiec zamiast motywacji jest wieczny pośpiech i bałagan.

Asystencina mały
@o motywacji

Tak , motywuje, poprzez ochrzanianie

DAWIDOOOOSSSSSS

Jaka umowa obowiązuje w Śląski Uniwersytet Medyczny podczas okresu próbnego?

odp.

zależy od działu, przeważnie 3 miesiące

P.ytanie
Kandydat

Witam, mam pytanie do tych którzy mają większe rozeznanie na temat biurowego/technicznego zatrudnienia w sum. Jak długo czeka się na odpowiedź po aplikowaniu na ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy? Jak wspominacie proces rekrutacji? Czy jest tutaj ktoś zadowolony z pracy w sum? Czy lepiej poszukać pracy gdzie indziej ze względu na kumoterstwo?

gość
 Problem
@P.ytanie

Jeśli pytanie dotyczy rektoratu sum, to generalnie rzecz biorąc jest tam spory bałagan-więc z zasady nie wiadomo kiedy i czy w ogóle, ktoś da znać o wyniku rekrutacji. Dodam, że od lat jest tam spora rotacja. Źle się pracuje, więc unikaj

gość
 Problem

Praca w rektoracie SUM, Katowice - bardzo zła organizacja pracy, a nawet czasem jej brak. Nieprofesjonalna komunikacja szef-pracownik, bardzo zła atmosfera pracy, użycie tylko metody kija, mobbing. Zakres obowiązków zależny od stanowiska i układów z szefem. Nie polecam. Szukajcie innego miejsca, praca w SUM to strata czasu, nerwów i zdrowia.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Śląski Uniwersytet Medyczny?

Ktoś
@Pytanie

Obecnie nie za wysokie w sumie biorą teraz jak leci

Kalahoe
@Ktoś

Nic dziwnego że biorą każdego jek ,,leci,, bo po krótkim czasie pracy w sum ludzie mają dosyc i odchodzą. I bardzo dobrze to nie są czasy niewolnictwa, jeszcze te śmieszne pensje ....

@Kalahoe

Dokładnie a jak idziesz po podwyżkę bo dorzucili Ci obowiązków to słyszysz ze nie ma szans bo zarabiasz wiecej niż większość pracowników z dłuższym stażem haha

Migotka

Kierownik klamca w dziale inwentaryzacji

Ola
@Migotka

I to jaki KŁAMCA! Pani agnieszko proszę szanowac swoich pracowników bo niedługo będzie pani sama pracować w tym dziale????????????????

Mala mysz

W inwentaryzacji też jest fajnie, na koniec roku premie dla (usunięte przez administratora) szefowej, reszta o niczym nie wie. (usunięte przez administratora)

Fabian
@Mala mysz

Tak syszalem bo chcialem złożyć papiery do tego dzialu ale mi odradzano.moze to i dobrze. z tego jakie sluchu mnie doszly to nie jest tam tak fajnie i milo, podobno ludzie skloceni ze sobą........czy to prawda?????? Szefowa chyba wporzadku

@Fabian

Tak skólenie ze sobą to prawda

@Fabian

iepiej poszukać innego działu????

@Fabian

A jak. Przedstawiono ci jak ta praca wyglada? Ze jedzi sie na spisy autobusami no calym slasku ????

@Fabian

Nie kazdemu taka praca pdpowiada????

Ktoś

Jakaś podejrzana atmosfera na rozmowie "rekrutacyjnej"...chyba coś jest na rzeczy

?

Ania
@Ktoś

Potwierdzam. Rozbudowany zakres obowiązków, a oferowana pensja niższa niż w ofercie pracy. :(

Krzysztof
@Ania

Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej i stąd masz takie informacje? Napisz proszę jak przebiega rekrutacja i czy jest kilkuetapowa. Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

Czy można w Śląski Uniwersytet Medyczny liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

Nie licz na dodatki, jeżeli nie masz żadnego układu i masz twardą psychikę to dobrze. Jeżeli nie to odkładaj na psychiatrę :(

@Pytanie

Dodatki to tylko trzynasta pensja, albo walka o nagrody pod koniec roku....

pusia

może ktoś chętny do działu inwentaryzacji tam to super praca!!!

pusia
@pusia

oczywiście pisze sie długopisem i dzwiga sie biurka, stoły itp. nie ma czytników do kodów

Pracuś
@pusia

Eeeeee, w tym dziale człowiek umarłby z nudów!

Kasia
@Pracuś

Potwierdzam nuda niestety bedzie wam ciezko znalesc kogos ...

Czy pracownicy w Śląski Uniwersytet Medyczny dogadują się między sobą?

misia

nie dogadują się

Adam

Jak się pracuje w takim miejscu? patrząc na spokój na forum to wynika, że dobrze.

Lidia
@Adam

Nie wiem, niestety. Dopiero szukam jakiegoś info o pracy w Śląski Uniwersytet Medyczny. Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Śląski Uniwersytet Medyczny - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Śląski Uniwersytet Medyczny
1.3/5 Na podstawie 25 ocen.
Śląski Uniwersytet Medyczny