Opinie o Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie?

pielegniarka Nowy wpis
@Pytanie

Podstawę oferują dobrą, ale z całego serca odradzam prace w tym szpitalu. Nie wierzyłam opiniom, poszłam i zwolniłam się bogatsza o stany lękowe! Starsze pielęgniarki stosowały (usunięte przez administratora) pisze to z pełna świadomością co znaczą te słowa. Odradzam, uciekaj!! Z jednego oddziału zwolniło się 7 osób w ciągu 6 mies. Na prawdę nie warto słuchać przekleństw w swoją stronę, wracać z pracy urobionym za 10 innych osób. Żałuje każdego jednego dyżuru w tym szpitalu.

Daro hot 35 Nowy wpis

Jestem pacjentem tego szpitalu ale mnie tu traktojom jak psa i som nie mili dla mnie już serce mnie boli od tego wszystkiego zamiast pomagać to olewaje

Natalia

No właśnie sami sobie robimy takie piekiełko w pracy zamiast pomagać ,bo przecież tyle czasu spędzamy w pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MŁODSZY ASYSTENT? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Była pracownica

Pracowałam na kardiologii i na początku nie wierzyłam, że to jeden z najgorszych oddziałów jeśli chodzi o relacje między personelem..(a słyszałam to już na wejściu) ale niestety szybko tak się okazało. Niektóre strasze pielęgniarki zachowywały się tragicznie w stosunku do młodszych koleżanek, salowych i dietetycznek, poniżały je i upokarzały. Doszło do tego, że w jednym czasie zwolniła się prawie cała młoda kadra 6 osób.. bo miałyśmy juz dość.

Ania

Izba przyjęć to totalna pomyłka 3 razy zawiozła mnie tam karetka pogotowia i żadnej pomocy, opieki,zainteresowania pobiorą krew, zrobią ekg,zmierzą ciśnienie i na krześle czekać od 6.30 lekarz o 11.30 bez powtórnej kontroli ciśnienia wysyła mnie do domu na moją prośbę pielęgniarka sprawdza ciśnienie 200/110 drugim razem też karetka przywiozła mnie z wysokim ciśnieniem i migotaniem przedsionków pobrali krew i kazali czekać na wózku na korytarzu do porannych badań krwi nikt do rana nie zainteresował się czy jeszcze żyję

@Ania

Co prawda jest to forum pracownicze, ale to dobrze, że zechciałaś podzielić się tu swoimi spostrzeżeniami. Może należałoby porozmawiać o tym, jak zostałaś potraktowana już bezpośrednio z Dyrektorem tego szpitala? Rozważałaś to w ogóle?

Nadia

Czy przyjmują tu na praktyki lekarskie?

melonik

Układy aż mdli.

@melonik

@melonik, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Atmosfera i relacje w miejscu pracy są bardzo istotnym jej elementem. Twoje doświadczenia na pewno pomogą innym osobom zdobyć więcej informacji na temat Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie.

melonik
@Natalia

myślę że nie jeden pracownik wie co mam na myśli, hermetyczne środowiska niechętnie wpuszczające kogoś nowego wiele można by wymieniać, odradzam w każdym razie

Ampajer

Dziwie sie wpiaim ludzi co poniektorych, sfrustrowanym. Ja z innej beczki"..bylem pacjentem tegoz szpitala . powazna operacja kregoslupa i to ze teraz funkchonuje wysmienicie jest zasluga tamtejszych lekarzy i personelu. Daje za to w skali 10 note 10! Ale chce sie dowiedziec czy ten szpital jest wlasnoscia Kosiniaka? Jesli to prawda to MOWIE:; NIE ZGADZAM SIE!

Luiza

Jakiś czas temu miałam okazję spróbować swoich sił na stanowisku"dietetyk". Zakres czynności dietetyka (czyli osoby spełniającej kryteria zawodowe, z wykształceniem wyższym ) w tym szpitalu jest lekko mówiąc absurdalny . Przejmujesz cześć obowiązków salowej i pielęgniarki . Nie zdziw się jeśli przyjdzie ci robić również za kelnera wydając chorym posiłki, jak również karmienie pacjentow niezdolnych do samodzielnego spożywania pokarmów. O układaniu diet , czyli właściwie twojej największej wiedzy, możesz co najwyżej pomarzyć. Tym już zajmuje się się dział żywienia, któremu w ogóle nie podlegasz .Twoją szefową jest oddziałowa ... Co jeszcze wchodzi w zakres obowiązków "dietetyka " , czyli salowej, pielęgniarki , kelnerki, pomocy kuchennej i w najmniejszym stopniu specjalisty dietetyka ? Również mycie naczyń kuchennych , obsługa bemara i utrzymanie jego czystości. Jest jednak moment kiedy możesz poczuć się , że znajdujesz się na odpowiednim miejscu : wywiady żywieniowe . I to by było na tyle. Pragnę również nadmienić , że niektóre funkcje "dietetyka szpitalnego" podczas nieobecności przejmuje salowa. Nie będę wymieniał już jakie, bo wstyd o tym pisać, nie uwłaczając salowym. Kto chce, niech się przekona. Rotacja jest duża. Ciekawe dlaczego ?

Mrsmoon
@Luiza

A jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem, przy całym wspomnianym zakresie obowiązków ??? Temat jednak dość istotny

L
@Mrsmoon

Niewiele więcej od najniższej krajowej

Mrsmoon
@L

Tyle jest podane w ogłoszeniu, 2400 bodajże. Zasadniczo bardziej interesuje mnie na rękę. ;)

L
@Mrsmoon

Ok. 1700-1750 po odliczeniu skladek.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie w miejscowości Kraków, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szpital Specjalistyczny Im.J.Dietla w Krakowie
1/5 Na podstawie 2 ocen.