Opinie o Leader Service w Wrocław Skawińska 13 lok. 5

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leader Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Leader Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Service w Wrocław Skawińska 13 lok. 5

Ewa Nowy wpis

Oszukuja ludzi nie wyplacaja pieniedzy (usunięte przez administratora)

Julita Nowy wpis

Witajcie, Firma ,jako agencja pracy powinna posiadać jakieś oferty, niestety nie znalazłam żadnych, jesteście w stanie napisać czy prowadzą jakąś rekrutację? Zajmują się tylko rekrutacją w kraju? Czy za granicę również?

OSZUKANA

PO SADACH SIE BEDZIECIE WLUCZYC TO FIRMA NACIAGACZY IOSZUSTOW PRZECIESZ OGLOSILI UPADLOSC OSZUKALI WIELE LUDZI NIE WYPLACILI IM WYNAGRODZEN SAMA MAM U NICH 1600 ZL BYLO TO2013 ROKU I ZNOWU SIE ODRODZILI NIE PRACUJCIE U NICH BO WAM PEWNEGO DNIA NIE WYPLACA OSTRZEGAJCIE WSZYSTKICH ZEBY IM DAC NAUCZKE PISZE W IMIENIU POSZKODOWANYCH Z KRAKOWA I WIELU INNYCH MIAST

komiko

Profesjonalizm to jest, ale ciekawe jakie zarobki ma kierowca.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Leader Service się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Aga

ta firma nadal funkcjonuje? no szok normalnie pracowałam przez ich pośrednictwo w 2013 roku i do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia. Macie do nich jakieś namiary? Wszystkie numery telefonów które do nich miałam są już dawno nieaktualne.

Kimiko
@Aga

Przerażają mnie Wasze opinie. Pracuje jakiś czas w tej firmie i nigdy nie miałam problemów. Wypłata zawsze tyle ile powinna do 25 dnia każdego następnego miesiąca tak jak w umowie. Zlecenia są i będzie coraz więcej bo zaczął się sezon. Super pomysł na dorobienie sobie przez wakacje. Widzę że wyciągane są tu jakieś niedociągnięcia sprzed lat, zalatwcie ta sprawę osobiście a nie robicie problemy na forum. Po co ? Żeby zniechęcić innych ? A może to z konkurencji ? Wyślijcie aplikacje, przyjdzcie na rozmowę, zapytajcie o wszystko i dopiero potem oceniajcie. Napiwki są wtedy jak się należą, Wy też dajecie każdemu nawet laikowi tip? Nie sądzę. Obiektów mają teraz naprawdę sporo, biuro jest otwarte na wszelkie rozmowy. Więc jak macie wątpliwości, przemyślcie, spróbujcie a potem oceniajcie. Ja jak najbardziej polecam

JASKA
@Aga

MNIE TESZ NIE WYPLACILI ZLODZIEJE NADAL OSZUKUJA TRZEBA JM PSUC OPINIE I PISAC BO SKRZYWDZILI LUDZI

Kris1996 Nowy wpis

TAK. Teraz nazywa się TOP TIME

Johny

Wiadomo, że przy rekrutacji powiedzą, że możesz dostać napiwki, to ściema wiadamo, że to Cię skusi, pomyślisz, że mała stawka, a nóż dorobisz. Bardzo rzadko się zdarza, ale dobry chwyt na studentów. Kuszą też że podwyższą stawkę, nie ma szans, to jest tylko po to, żebyś się skusił. Nikomu nie dają więcej.

Kama

Zacznę że jestem w współpracy z tą firmą od roku. Na - Obiecują na rozmowie napiwki o kolosalnych rozmiarach bo ,,klienci zagraniczni" . Nigdy nie dopuścili mnie nawet do rozmowy z klientem indywidualnym bo ,,nie jesteś pracownikiem tej restauracji". Tylko nakrycie do stołu, wydanie posiłku wycieczce czy grupie ludzi, sprzątanie sali bo gościach, polerowane sztućców trwające nawet 4h. Więc gdzie te napiwki?! Goście z wycieczki nigdy nie dają tipów. Obiecali podniesienie płacy z 8 na 9 lub 10 zł przy stałej współpracy. Pracuje już rok, jestem rozchwytywanym pracownikiem, wysyłają jestem na wiele akcji w miesiącu, mam kontakt bezpośrednio z kierownikiem restauracji. A podniesienia pensji dalej brak bo ,,restauracja im za mało płaci". Na +/- Piszecie o małej ilości zleceń. To fakt czasem trzeba poczekać tydzień na ogłoszenie zapotrzebowania. Trzeba zrozumieć rynek że w okresie letnim jest więcej zleceń że względu na zleceniA np. Weselne, czy w okresie komunijnym itp. Kiedy mają zlecenia to je wystawiają. Jeśli chcecie pracować więcej rozmawiacie z kuerownikami danych restauracji i umawiajcie się na pracę. Grafik liderservis ( a aktualnie już top time, od stycznia 2016r) jest podpisywany i zdawany nadal i nie jest to absolutnie nie zgodne z umową. Po prostu kiedy kierownik umówi się bezpośrednio z Toba, nie będzie dzwonił do Top time o przysłanie jeszcze kogoś. Na + Mimo że 8zł/h to nie dużo, bardzo lubię pojawiać się w Radissonie którego między innymi obsługuje top time. Stali pracownicy, goście (choć staje zmieniajacy sie), samo miejsce jest takie ciepłe i zaprasza do pracy. Godziny mijają we wspaniałym towarzystwie bardzo szybko i nawet po pracy skończonej o godz 2 w nocy ma się siłę, ochotę i przyjemność wyjścia z ekipą ,, na miasto" odpocząć razem np. Przy piwku. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to odkąd pracuje NIGDY nie bylo sytuacji w której wyplacili mi wynagrodzenie poza określonym w umowie terminem. Zrozumcie że w firmach zatrudniajacych wiele ludzi dzień czy dwa opóźnienia zdarzyć się może. Weźcie pod uwagę również regulamin i niestety koszty podnoszone w razie jego nieprzestrzegania np. 50zł kary za nieoddanie raportu w terminie, być może te sytuacje wpływają na różnice w oczekiwanych wynagrodzeniach. Opóźnienie w zdaniu raportu robi w dziale księgowości ogromne problemy. Owszem nakładanie takich kar jest nie zgodne ale przy umowie o prace. Więc postarajcie się dokładnie przejrzec wszystko zanim będziecie sie denerwować. Jeżeli wypłaty nie ma dłużej jak piszecie, kontaktujcie się osobiście z przedłużeniem raportu u nich w biurze. Sprawa na pewno zostanie wyjaśniona. Kochani zdałam Wam moją opinię na temat tej firmy która jest szczera z punktu widzenia czasu pracy jaki mi przychodzi ocenić. Mam nadzieję że może mój komentarz rozwiewa czyjeś wątpliwości czy złości. Pozdrawiam serdecznie :)

Julita

No właśnie bardzo dziwne, że ktoś ma pretensje o stawki jak podpisał umowę. Przecież czytając przed podpisaniem widział jaka jest stawka i zaakceptował to podpisem na umowie. Chyba, że nie czytał tego co podpisuje. Po komentarzu widać jego podejście do wszystkiego. Powodzenia, byle tak dalej z głupkami którzy maja pretensje o wszystko i do wszystkich.

Daniel

Najgorsze ścierwo z jaki miałem doczynienia u nich powinni pracować bezdomni albo ludzie komppletnie pozbawieni jakichkolwiek ambicji. Podpisałem umowe na 2 dni i pomimo tego że wynagrodzenie jest karygodne to ich stosunek do pracownika jest również karygodny.

FILIP Nowy wpis
@Daniel

nigdy wiecej ostrzegam

natasza1984

Pracowałam w leclercu na kasie będąc zatrudniona w leader sevice.kierowniczka zabrałam mi liste obecności i nie oddała jej tylko zatrzymała pustą,n i niewpypełnioną.leader nie zrobił nic,żeby ja odzyskać i za cały mc pracy nie miałam wynagrodzenie, bo listy obecności nie miałam w ręku. to złodzieje i krętacze. załóżmy im pozew zbiorowy-jestem za!

Byłam kiedyś zatrudniona w leclercu na kasie przez tą firmę w sklepie była głupia kierowniczka bo nie chciała mi podpisac i oddać listy obecności tylko bezczelnie ja zabrała-leader service nie zrobiła z tym nic, a kasa za cały mc pracy przepadła! lepiej zerwać z tymi złodziejami!

Ja pracuje już pół roku, nie narzekam, ciekawe szkolenie i pieniądze zawsze na czas. Pozdrawiam

Kelnerka

@Mistrzu Nie jestem z biura, z liderem jestem związana już od dawna, ale tych zawistnych komentarzy jest tyle, że zdecydowałam się wypowiedzieć :) Nie wiem co Was boli, ale lider zatrudnia wielu pracowników, z wieloma się znam i nigdy nie byłam świadkiem takich sytuacji jakie tutaj opisujecie...

Prawda jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności w krótkim czasie pod rząd pojawiły się te dobre komentarze, ale nie ma co się dziwić - robią co mogą aby móc dalej żerować na ludziach

Mistrzu

Nie ma żadnych konsekwencji, nic ci nie zrobią, najwyżej nie oddadzą zaliczki. Do sądu cię nie podadzą.

Mistrzu

Ostatnie 4 komentarze są napisane od ludzi z biura, co wy "niemądrzy" jesteście, przecież to, aż boli. Może ze 2 osoby pracowały przez rok, a tak to się przewija ich dużo, jak nie mają zapłacone to idą dalej. Doświadczenie na zmywaku, dobre sobie hahaha

xxx

Chciałam zapytać czy miałaś jakieś konsekwencje związane z tym, że nie zgłosiłaś się na szkolenie po podpisaniu umowy? Proszę o odp.

Kelnerka

Natomiast ja pracuję tam już od roku i szczerze wszystkim polecam. Nie wierzcie w te komentarze, bo dodają je jacyś nieudacznicy którzy nie radzą sobie z życiem, albo konkurencja...

Julia

Dokładnie! Zgadzam się z heszke. Pracuję w firmie już od ponad roku i jestem zadowolona, moi znajomi z pracy również, więc naprawdę nie rozumiem o co w tych wszystkich komentarzach chodzi. Widocznie praca kelnera nie jest dla wszystkich a te wszystkie negatywne opinie są wyssane z palca i nijak mają się do rzeczywistej sytuacji.

Witek

Przebrnąłem przez te wszystkie opinie jakiś czas temu, ale mimo wszystko zaryzykowałem i nie żałuję. Pracuję od 4 miesięcy, firma solidna, pieniążki zawsze na czas. Jako, że nie miałem doczynienia z gastronomią wcześniej to szkolenie jak najbardziej mi pomogło. Nie wiem o co ta burza, firma jest jak najbardziej w porządku. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Service - Wrocław

Leader Service
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.

Leader Service