Opinie o FP Multimedia w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FP Multimedia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FP Multimedia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FP Multimedia w Kraków

A więc było napisane, że awanse zależą od umiejętności pracownika, kiedyś tez pojawiło się coś napisanego o szkoleniach online. Ciekawe jak poszerzył się ich zakres po tych latach? Czego można się nauczyć po dostaniu się do firmy? I jakie średnie opcje na podwyżki idą za tymi wspomnianymi awansami?

Jak długo trwa proces awansu w FP Multimedia?

Justyna Nowy wpis

Wszystko zależy od umiejętności pracownika.

Czy w FP Multimedia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Justyna Nowy wpis

Staramy się rozwiązywać problemy na bieżąco.

Pracował ktoś z Was jako Grafik 3D w firmie FP Multimedia? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Justyna

Pracuję w FP Multimedia 3,5 roku. Po części formalnej rekrutacji, kandydat zapraszany jest na 1-3 dni próbne, aby wykazać się swoimi umiejętnościami. Jeżeli spełnia oczekiwania, zostaje podpisana umowa.

Irena
@Justyna

A na te dni próbne jest podpisywana jakaś umowa? Dostaje się za nie wynagrodzenie?

@Irena

Tak, za dni próbne wypłacane jest wynagrodzenie.

Firma FP Multimedia szukała nowego pracownika na stanowisko Grafik 3D Generalista/Animator. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy poziom wynagrodzeń w FP Multimedia uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 27 października.

Justyna

Wynagrodzenia są zawsze adekwatne do umiejętności i stanowiska :)

Artur
@Justyna

Dobrze, to w sumie mówi tyle co nic :D Ile na początku się dostaje? Jakieś widełki można poznać?

@Artur

Zapraszamy na rozmowę :) Wtedy będziemy mogli porozmawiać o finansach ;)

Małgorzata
@Justyna

Czyli wszystko jest tutaj ustalane indywidualnie z tego co rozumiem? Jak na takiej rozmowie sprawdzane są umiejętności? W niektóre wierzy się na słowo?

@Małgorzata

Zazwyczaj zapraszamy kandydatów na dni próbne, podczas których możemy realnie ocenić umiejętności.

Małgorzata
@Justyna

I jak długo te dni próbne trwają? Statystycznie częściej kogoś się odrzuca czy raczej większość z kandydatów się sprawdza na nich?

@Małgorzata

Dni próbne trwają od 1 do 3 dni. Czasami już po pierwszym dniu można wywnioskować, czy ktoś nie za bardzo mija się z prawdą z tym co napisał w CV a rzeczywistymi umiejętnościami, czy znajomością programu. Odpowiadając na Pani pytanie, statystycznie sprawdza się 70% kandydatów.

Justyna

W mirę możliwości wynagrodzenia dostosowywane są do panujących warunków rynkowych i społecznych.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FP Multimedia? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Justyna

Zazwyczaj wszystko zamyka się w 2 do 3 etapów w przeciągu 1-2 tygodni.

Jak wygląda sprawa grafiku w FP Multimedia. Czy pracodawca idzie na rękę?

Justyna

Pracujemy od 9:00 do 17:00. W tych godzinach musimy być dostępni.

Jakie godziny pracy obowiązują w FP Multimedia?

Justyna

Pracujemy od 9:00 do 17:00/17:30 w zależności od długości przerwy obiadowej.

Emilia

Hej, po jakim czasie w FP Multimedia można dostać umowę na stałe? Jak wygląda w ogóle pierwsza umowa zawierana z nowym pracownikiem? Jaki rodzaj i na jaki okres czasu?

@Emilia

Pierwsza umowa to 3 miesięczna umowa na okres próbny. Po tym czasie umowa na czas określony. Kolejna najczęściej jest już na czas nieokreślony, ale to wszystko zależy od pracownika, jak pracuje, co sobą reprezentuje, czy spełnia wymagania pracodawcy...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w FP Multimedia?

Justyna

Wszelkie niezbędne do wykonywania swojej pracy ;)

Czy pracodawca FP Multimedia organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Justyna

Firma udostępnia materiały szkoleniowe online.

@Justyna

Dodam, że pracując przy tak różnorodnych i ambitnych projektach, na bieżąco rozwijamy swoje umiejętności korzystając z wiedzy i kompetencji Team'u.

@Justyna

Wow, no to znakomicie. Fajnie wiedzieć, że zatrudniając się w FP Multimedia można być spokojnym o swój rozwój zawodowy. Chciałam Cię jednak dopytać o inną kwestię - chodzi mi mianowicie o staż. Czy organizują tam jakieś? Wiesz coś?

@Marta

Tak, pracowało już u nas kilku Stażystów. Zachęcam do kontaktu :)

Ludek

- Płacą dużo ( bo ciężko wytrzymać) - Atmosfera jest stresowa - Projekty monotonne - Firma kilku osobowa (malutka) - Dziwne a nawet śmieszne zarządzanie projektami

@Ludek

Płacą dużo ( bo ciężko wytrzymać) -> po prostu doceniamy ludzi, każdy ma prawo do swojego subiektywnego odczucia. - Atmosfera jest stresowa -> Są dedlin’y i wyzwania ale nas to nie przeraża, nie idziesz do przodu to umierasz. - Projekty monotonne -> Każdy widzi to inaczej... nie robimy dtp ani ppt, w F1 kierowcy też „tylko” się ścigają. Monotonia ? - Firma kilku osobowa (malutka) -> W wielu kwestiach jest to atut. - Dziwne a nawet śmieszne zarządzanie projektami -> firma się powiększa i powstają nowe narzędzia, nie mamy przerośniętych struktur, rozwijamy cały czas nasze kompetencje w zarządzaniu.

Szczery

Straszne (usunięte przez administratora) nie polecam. Wymagania bardzo duże, zarobki bardzo przeciętne. Zadanie rekrutacyjne trwające prawie tydzień, którego treść i warunki współpracy, zmieniane trzy razy podczas jego trwania! Mała firma, w małej starej kamienicy. Szkoda czasu, radziłbym się dobrze zastanowić przed podjęciem współpracy.

@Szczery

Od lat współpracujemy z dużymi Firmami międzynarodowymi, dla których jakość to podstawa, stąd też nasze wysokie wymagania. Ponad 20-toletnia obecność na rynku międzynarodowym jest potwierdzeniem tego, iż jesteśmy Firmą godną zaufania. Wysokość wynagrodzeń wynika ze obowiązujących standardów. Warto podkreślić, iż nasi Pracownicy zatrudniani są na podstawie umów o pracę, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Zapewne dlatego większość naszej ekipy to Pracownicy z długoletnim stażem. Jesteśmy niedużą firma, którą właściciele tworzyli od podstaw, ważny jest dla nas wymiar ludzki, zarówno w relacjach jak i w podejściu do pracy. Dzięki pozyskiwaniu nowych Partnerów, prężnie się rozwijamy, dlatego też stale poszukujemy kolejnych Pracowników. Nasze biuro mieściło się w kamienicy przy Alejach Krasińskiego, w budynku w którym mieszczą się kancelarie adwokackie, szkoła wokalna, biuro nieruchomości itp. Z uwagi na stały rozwój Firmy i powiększanie Team’u przenieśliśmy się do nowego, co dopiero oddanego do użytku, biura na ul. Prusa przy Błoniach. Nasze nowe biuro i warunki pracy można obejrzeć na nowej stronie https://www.fpmultimedia.com.pl/whats-new-2

Czy w obrębie jednego działu w FP Multimedia są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Justyna

Nie mamy tak rozbudowanej struktury jak korporacje, gdyż jesteśmy bardzo małą firmą. Są osoby odpowiedzialne za pracę grafików 2D i 3D oraz managerowie projektów. Rozwój odbywa się raczej w płaszczyźnie poziomej poprzez podnoszenie swoich kompetencji specjalistycznych.

Janusz
@Justyna

A jak wygląda proces onboardingu w firmie? Czy nowemu pracownikowi jest przydzielany ktoś, kto wspomaga go w pierwszych miesiącach? Jakie wymagania?

Justyna

Lider grupy wprowadza w standardy pracy i nadzoruje w pierwszych miesiącach pracy. Wymagania zależą od stanowiska ale przede wszystkim stawiamy na doświadczenie, samodzielność i odpowiedzialność.

Justyna

Pracuję w tej firmie od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Początkowo miałam podobne wątpliwości ale rzeczywistość okazała się mniej skomplikowana niżby się wydawało. Firma wciąż poszukuje Managera Projektów, gdyż jak to w ostatnim czasie bywa, trudno o specjalistę z bardzo dobrym językiem francuskim. A pracy jest coraz więcej. Firma się rozwija. Mała firma ma swoje zalety, gdyż nie jesteśmy anonimowi, wpieramy się. Nie ma dużej rotacji pracowników jak w korporacji. Mamy stałych klientów, stąd czasem powtarzalność pracy, ale uwierzcie, nie brakuje też wyzwań i możliwości rozwoju. Jak to Adam poniżej napisał "wszędzie są momenty lepsze i gorsze", myślę, że tutaj jest więcej tych lepszych :)

Łucja
@Justyna

@Justyna Cieszę się, że w tak pozytywny sposób oceniasz pracę w FP Multimedia. Wspomniano tu na forum, że firma całkiem niezle płaci. Napiszesz, ile?

@Łucja

W kwestii wysokości wypłaty obowiązuje mnie tajemnica, niemniej jednak skłamałabym mówiąc, że zarabiam mało. Wszystko zależy od doświadczenia i umiejętności.

Ludek Nie przesadzaj, wszędzie są momenty lepsze i gorsze.

lublin23

Ciągle umieszczają ogłoszenia dla Concepteur i Managera projektu oraz Office Managera. Dlaczego nikogo nie zatrudniają? Dlaczego im nikt nie odpowiada?... Czy ktoś coś wie? Proszę umieście tu parę zdań: Jaka atmosfera, ludzie i zarobki.

Tobiasz34

Czy ktoś coś wie o tej firmie? Jakie tam są warunki? Zarobki? Atmosfera? Ludzie? Napiszcie coś, bo nigdzie nie ma o Nich opinii. I nikt nic nie wie...

krakow25

Ja jestem zainteresowana czy kogoś zatrudnili na stanowisko Managera projektu. Ciągle poszukiwali, później usuwali i znów poszukiwali. Czy ktoś coś wie???

kindel

nie wiem jakie kiedyś były opinie o firmie - bo niestety nikt nie opiniował, ale teraz firma niedawno poszukiwała managerów projektów. I podobno dobre podstawy dawali.

Zostaw merytoryczną opinię o FP Multimedia - Kraków

FP Multimedia