Leader Service

Katowice

Opinie o Leader Service

finkar

gfhjsk, wszystko normalnie u nich działa. Problem tylko taki dla tych którzy chcieliby pracę podjąć, że nie poszukują ludzi ot co. W moim odczuciu jak ktoś się zwolni to wtedy kogoś będą szukać.

Dwóch szefów się pokłuciło o pieniądze , jak to zwykle bywa, tak bardzo okradli swoją firmę że w końcu padła (niezłe checa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z nich, jak przed otwarciem firmy nakradli , tak i w trakcie jej prowadzenia okradli wielu ludzi (mi nie wypłacili za 4 miesiące, w sądzie "Pozew" wygrałem a pieniędzy komornik i tak z nich nie sciągnoł (bezczelny komornik, kazał sobie jeszcze dodatkowo zapłacić 70 zł i puzniej tom kwotę dołączył do "Pozwu" razem są mi dłużni 4 miesiące +70 zł za to co komornik sobie odebrał z moich pieniędzy (sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] słyszałem że pozew się przedawnienia po 10 latach, ale znów go można wznowić

czarnysopel

NiewypłacalnI, posiadam nakaz zapłaty przez Sąd, komornik terz nie dał rady, ZŁODZIEJE-KOMBINATORZY, dwóch współwłaścicieli się pokłuciło o pieniądze i załamali setki, tysiące ludzi w Polsce.

Malej Marcin

Ta firma istnieje ale pod inną nazwą ale i tak nadal wałki robi , mi nie wypłaciła dodatku urlopowego.

olgaN

Ta firma juz nie istnieje wiec jakim cudem czekasz na kse ? ja nie dostalam ani kasy ani pita a jedyne co sie dodzwonilam to do syndyka jakies metro sa

qaz

Firma (usunięte przez administratora)pracowników, nie wypłaca wynagrodzenia. Jeżeli wypłaca to z kilku tygodniowym opóźnieniem i zdecydowanie mniejsze kwoty. Stawki za godzinę są mniejsze od obiecanych i tych na umowie. Od ponad dwóch miesięcy nie mogę doczekać się pozostałej części wynagrodzenia. Radzę trzymać się od tej firmy jak najdalej.

gdfgdfvfddgdfvxdvfd

nie wysłali mi PIT-11

Jola

Bardzo proszę o numer do tego syndyka[karolina22]na forum lub na e-mail longago9458@interia.pl Pozdrawiam serdecznie.

była pracownica

Witam, wiecie może coś na temat naszych wypłat za 2013 z LEADER SERVICE?

karolina22

za styczeń,luty 2013 nie dostałam ani PIT-u ani wynagrodzenia, jedynie PIT dostałam za pracę grudniową 2012 bo kasa za grudzień wpłynęła w styczniu 2013 więc z tego musieli wystawić PIT-y. Dzwoniłam tam do syndyka i powiedział mi, że nie mam szans na odzyskanie kasy. Więc napisałam pismo do skarbówki, że Pita mieć nie będę. za 2013r.

inna

Do Karoliny 22. Pit dostałaś za pracę grudzień 2012 i styczeń,luty 2013.

Karolina22

ja dostałam Pit za pracę w grudniu a że wypłata była w styczniu 2013 to dostałam Pit ale co ze styczniem i lutym to nie wiem ani kasy ani pitu

emi

Po co mi PIT jeśli i tak nie dostane wynagrodzenia?

gosia

Hej, tez dostałam pit od Metro Service S.A. w likwidacji i upadłości.

iwona

właśnie dzisiaj otrzymałam pit za 2013 i jest napisane METRO SERVICE w likwidacji i upadłości

a

to na picie było wpisane metro service? to jeden dostaje pit inny nie?

inna

Witam,mi też nie wypłacili za styczeń i luty 2013,pit dostałam w połowie lutego. Teraz mają nazwę Metro Service z siedzibą w Warszawie znajduje się w likwidacji i upadłości.Walczyłam z nimi przez esąd w Lublinie i tak nie dostałam kasy.Przyszedł e-mail od komornika "orzeczenie o uchyleniu nakazu zapłaty",powód upadłość pozwanej firmy czyli Leader Service International.Teraz esąd przekazał moją sprawę do Sądu Wydziału Gospodarki w Warszawie.Nie wiem czy kiedy kolwiek zobaczę moje pieniądze.Pozdrawiam.

Czekam już rok na kasę to w cuda z pitem też nie wierze

@Karolina22 27.02.2014 21:32
Czekam już rok na kasę to w cuda z pitem też nie wierze

minął już luty i pita nie ma. co teraz robić?

qwe

firma Leader service international jak można sprawdzić w KRS-ie teraz ma nazwę Metro Service i siedzibę w Warszawie. dodatkowo znajduje się w likwidacji i upadłości... a pity to moi drodzy każde przedsiębiorstwo ma obowiązek do końca lutego 2014 przesłać do osób które osiągnęły przychód w roku 2013. wiec po prostu zaczekajcie jeszcze.

Marta_Browar

Witam. Pracowałam poprzez Agecję Leader Service i wszystko przedstawiało się bez jakichkolwiek nieporozumień. (usunięte przez administratora)

Karolina22

ja się nie rozliczę wcale bo nie mam kasy jeszcze. Może ktoś wie jak się z kimś skontaktować?

gosia

Co z tymi Pit-ami? Jak sie rozliczacie?

iwona

też czekam na pit za 2013 a te wszystkie telefony są nie aktualne!!

@iwona 14.02.2014 15:16
też czekam na pit za 2013 a te wszystkie telefony są nie aktualne!!

ciekawe czy jest jakiś mail do kontaktu

a

czy ktoś dostał pit za 2013 rok, bo przeciez trzeba sie rozliczyć z tego co wypłacili w 2013 roku

@a 06.02.2014 19:21

Hej, u mnie w pracy jeszcze trzy osoby nie mają kasy za styczeń i połowe lutego 2013r. i też już nie wiem co mamy robić

kaska

jak ktoś ma aktualny nr do biura to bardzo proszę wiszą mi kasę za styczeń 2013

anetta

ja mam, ale z tego numeru juz dawno nie odbierają i z tych co były na stronie też już od dłuższego czasu nikt nie odbierał albo było że nie ma takiego numeru......

aler

Ma ktoś numer telefonu zapisany do nich?

anetta

cos mi się wydaje że ten adres już dawno nie jest aktualny ale jak mieszkasz gdzieś obok to warto się tam przejść. Z tego co widzę to dostęp do strny już zablokowali.....

omna

czy ktos wie czy aktualny jest ich adres do krakowa?

anna

( usunięte przez administratora ) pracowałam w grudniu 2012 w tesco w Gubinie do tej pory nie dostałam wypłaty

nana

JA NADAL NIE MAM PIENIĘDZY, OSTRZEGAM WSZYSTKICH FIRMA ( usunięte przez administratora ) NIE WARTO DLA NICH PRACOWAĆ,

aduusia0893

Ja pracowałam w zeszłym roku przez 2 miesiące i dostałam wypłatę zgodnie z umową... Późno, bo późno , ale po przeczytaniu umowy wiedziałam, że będę czekać około 2 miesiące. W te wakacje chciałam znowu z nimi pracować, ale jak czytam opinie to boję się, że może nie być tak różowo...

Patrycja

Aglin - 2013-06-13 09:04:39 Chyba tylko dla jednej. Te info tez mam od kogos. to widocznie ktos zle informacje podal... a juz sie łudzilam ze jest szansa odzyskac pieniadze ... widocznie sie przeliczylam .

Aglin

Chyba tylko dla jednej. Te info tez mam od kogos.

Patycja

Aglin - 2013-06-03 17:59:57 Mam informacje że Leader wyplaciło wynagrodzenie osobie pracującej w styczniu. Więc coś juz zaczelo sie w takim razie dziać w tym kierunku. Miejmy nadzieje ze i my niedługo swoje pieniążki dostaniemy na konto.tylko jednej osobie wyplacili podaj wiecej informacji gdybys mogl ?

nana88

NIE MAM KASY, NIKT Z FIRMY NIE ODPWIADA. TO CO FIRMA SOBĄ PREPREZENTUJE NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE.

kukułka

Obrońcy się znaleźli. Szkoda, że nas nie ma kto bronić! A do tych co tak bronią firmy LSI - Życzę im w przyszłości samych pracodawców pokroju ( usunięte przez administratora )

a jaki jest nr tel do biura do Leader Service Europe i z kim tam sie kontaktować w sprawie pracy?

Ktoś

Wejdź sobie na stronę Leader Service i tam znajdziesz oświadczenie zarządu w sprawie wynagrodzeń.

RYBNIK-SLASK

Ja dostalem kase za grudzien, dowiedzialem sie ze maja wyplacac do konca marca. Za inwentaryzacje w styczniu maja placic od 25 kwietnia do 3 tyg dowiedziaem sie tego w jedynym otwartym buirze w krakowie

Aglin

Jak bedzie jakis odzew ze strony programu zgłaszam sie do potwierdzenia takiej wersji! ja tez jestem w takiej sytuacji

bella91

ja dostałam już pita jakieś 2 tygodnie temu...

Poznanianka

Ja też dzisiaj dostałam pieniądze za grudzień....

BZ

Jestem z Krakowa i dzisiaj dostałam przelew za grudzień. Czekam jeszcze na przelew za styczeń. Z tego co widać wypłacają ale z dużym opóźnieniem.

wampi22

jestem w podobnej sytuacji i też się przyłączam

LukaszS

witam ja tez jestem sklonny zlozyc pozew sadowy. Jestem z Jastrzebia-Zdroju. Tez czekam na kase za grudzien 2012. niestety do Biura w Katowicach nie idzie sie dodzwonic a krakow olewa tekstem ze to niezalezne od nich.

S

gwiazzdkaa - 2013-03-14 11:43:55 a ja dodzwoniłam się do biura w krakowie i babka powiedziała że do konca marca powinnam dostac kase... żenada.. ale zobazymy co będzie widziaałam na necie ogłoszenia niedawno do pracy wydaje mi się że oni po prostu chcą znależc nowych i za ich kasę nam pooddawać... bo są nie wypłacalni.. pewnie pobalowali na hawajach te prezesy a teraz kasy nie ma :/ jestem cierpliwa i licze że dostanę moją kase :(Piszesz o kasie za Grudzień i Styczeń ma się rozumieć?

gwiazzdkaa

Ilo

Witam ! ja też niestety miałam przyjemność pracować w tej złodziejskiej firmie i oczywiście do tej pory nie dostałam wynagrodzenia za Grudzień o Styczniu już nie wspomnę !!! Bardzo chętnie złożę pozew zbiorowy do Sadu mam już nawet gotowy wniosek tylko nie znam nikogo z kim mogłabym go złożyć a więc bardzo chętnie podłącze się do kogoś jestem z Warszawy

Zostaw opinię o Leader Service - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader Service