Leader Service

Bydgoszcz

Opinie o Leader Service

ifon

Nie wiem skąd macie takie informacje, ale przecież pieniądze w tej firmie @kustosz są wypłacane, nie zawsze wyrabiają się w terminie, no ale przecież podpisuje się umowę o pracę a co za tym idzie są pewne zobowiązania

weronika

na pewno są jakieś warunki do rozwoju, przecież nie zatrudniają ludzie, którzy nie będa mogli się rozwiac tak naprawde, myślą też o rozwoju swojej firmy tak naprawde. Wydaje mi się również, że możecie spokojnie porozmawiać o tym i zapytac chociażby podczas rozmowy rekrutacyjnej, prawda? co o tym sądzicie?

saxcmio

jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju.. w tej firmie..Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną? jakie wynagrodzenie proponuja na poczatek i czy wyplacaja w terminie? .......

fewer

widzę , że już od przeszło roku nikt nie pisał w temacie ahencji pracy Leader Service. Czy sprawa z tymi feralnymi wynagrodzeniami w jakiś sposób została rozwiązana ? sam obecnie poszukuje pracy przez agencje i sprawdzam jedną po drugiej, a na tym forum robi się to przynajmniej dość szybko, łatwo o weryfikacje dzięki aktywnym użytkownikom

czapla

chyba jestem jedyna osoba tu na forum ktora jest zadowolona z tej firmy. wyplacanie pieniedzy i atmosfera jaka panuje w firmie chyba jest inna w kazdym miescie. ja pracowalam dla nich dwa miesiace w tesco w bydgoszcy na rozkladaniu towaru. pieniadze zawsze mialam, z grafikiem nigdy nie bylo problemu, jak chcialam rano to mialam jak popoludnie czy nocke to tez :)

kruszynka1111

WITAM LUDZISKA SZUKAM LUDZI KTÓRYM AGENCJA PRACY LEADER SERVICE NIE WYPŁACIŁO WYNAGRODZENIA NAPISAŁAM DO UWAGI WIĘC CZEKAM NA ODPOWIEDZ.nie polecam nie wypłacaja pieniędzy mam zaległość za grudzień 2012 dzisiaj mamy 15.03.2013 nie otrzymałam pieniędzy.Dzwoniłam i nie odbierają telefonów,po 2 dniowym dzwonieniu dodzwoniłam się odebrała Pani która zaczeła ściemniać o moim wynagrodzeniu zgubili ,,podobno moje papiery,, .śmiech na sali.Czeka mnie wizyta w Państwowym Inspektoracie Pracy nie dam się tak bajerować dalej.NIE POLECAM PRACY W TEJ AGENCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiem tak to wszystko się wydaje śmieszne ale to nasza kasa zarobiona więc coś trzeba z tym zrobić napisałam do Uwagi dzisiaj i czekam na odpowiedz jak to nie podziała to sąd nas ratuje jak chcecie się przyłaczyć by zniszczyć nieuczciwą agencje pracy to piszcie... ZBIERAM LUDZI BU ZAŁOZYĆ SPRAWE SADOWĄ AGENCJI PRACY WIĘC PISZCIE JAK CHCECIE ODZYSKAĆ SWOJE WYNAGRODZENIE NA kr(usunięte przez administratora)pl. ZAKŁADAM SPRAWĘ W SĄDZIE PRACY I CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI DOŁACZE JE DO SPRAWY

odradzam

Witam. Odpradzam prace w tej firmnie... Na pięniazki nie mozna sie doczekac. Swoja prace skonczylam 3 miesiace temu... jeszcze nie dostalam pieniazkow... to zenujace;/ jeszcze tym bardziej ze to kwota 150 zl ....;/

Atlantian

Jest to głupia firma. Zgodnie z Kodeksem Pracy muszą na zlecenie przesłać pieniądze do 15 dnia roboczego, ale tego nie robią. Biorą kasę od firmy szukającej i wywalają po 2 tygodniach, bo to pośrednicy. Nigdy takiej firmy. Jak jesteś głupi próbuj, ale i tak czekasz 1,5 miesiaca na kasę więc lepiej pisać bezpośrednio do firm na email niż przez pośredników.

DOK Leader Service

Witam Jestem pracownikiem Leader Service sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@leaderservice.com.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział Jakości Obsługi Klienta

devilo23

Frajerstwo i tyle ja czekam za kasą i nic jeszcze nie dostałem a ogólnie powinienem dostac w piątek (usunięte przez administratora) i do tego kase pobierają za wietnamskie koszulki smiech na sali 15 zł za (usunięte przez administratora)koszulke (usunięte przez administratora)

kumak89

Witam zgadzam się z wypowiedzią traktują gorzej niż psa. A co do wynagrodzenia to przy podpisywaniu umowy mówili ze 20 jest przelew ogólnie gdyż miałem dostać wypłatę dzwoniąc do biura usłyszałem że wypłaty są od 25 w ciągu 20 dni pieniędzy tak jak nie było tak niema lecą sobie z ludzi mi i to mocno

Lenka

Ludzie odradzam prace w Leader Service liche pieniądze i traktują człowiek gorzej jak psa z kulawą łapą. Na początku wszystko ładnie pięknie z czasem przekonujesz się, że maja cie gdzieś i te ich śmieszne kary w wysokościach 1 tys i 5 tyś skąd oni biorą takie sumy ???? skoro ludziom dają 5,3 za godzinę !!!!

DOK Leader Service

hahaha

żetakie coś wogóle funkcjonuje, jedna wielka ściema, ludzie spadajcie z tąd póki jeszcze nie jest za późno, zarządzanie tam to ściemnianie

Słowa kojarzące się z Leader Service (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Leader Service atmosfera i praca ze znajomymi. Najbardziej nie podobało mi się w Leader Service: to że nie czułam , ze jestem w pracy. Zawsze jest super

Zostaw opinię o Leader Service - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader Service