Leader Service

Rzeszów

Opinie o Leader Service

jelen
użytkownik zarejestrowany

leader service to jak sama nawa wskazuje jeden z liderów jeśli chodzi o branże agencji pracy tymczasowych. Wspólpraca z nimi przebiegła w moim wypadku pomyślnie

Anika

A ja tam pracuję 2 rok i nie narzekam na wypłatę. Jak się przestrzega ustalonych zasad to wszystko jest na czas. Masz problem z wypłatą to zadzwoń i pogadaj może coś nie dopełniłeś/ łaś

Kopciuszek

każdy kto liczy od nich na kasę niech przestanie się oszukiwać

użytkownik zarejestrowany

brazill902 - 2009-06-02 22:50:42 solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Najbardziej podobało mi się w Agencja Pracy Tymczasowej Leader Service Sp. z o.o.: dowolny wybór dni pracujących. wypłata: nie wypłacają!!!!!!!!!!!!!!!!

brazill902
użytkownik zarejestrowany

Zostaw opinię o Leader Service - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader Service