Opinie o Metro Service S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metro Service S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Metro Service S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Service S.A. w Katowice

Ktoś

Wejdź sobie na stronę Leader Service i tam znajdziesz oświadczenie zarządu w sprawie wynagrodzeń.

RYBNIK-SLASK

Ja dostalem kase za grudzien, dowiedzialem sie ze maja wyplacac do konca marca. Za inwentaryzacje w styczniu maja placic od 25 kwietnia do 3 tyg dowiedziaem sie tego w jedynym otwartym buirze w krakowie

Aglin

Jak bedzie jakis odzew ze strony programu zgłaszam sie do potwierdzenia takiej wersji! ja tez jestem w takiej sytuacji

bella91

ja dostałam już pita jakieś 2 tygodnie temu...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metro Service S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Poznanianka

Ja też dzisiaj dostałam pieniądze za grudzień....

BZ

Jestem z Krakowa i dzisiaj dostałam przelew za grudzień. Czekam jeszcze na przelew za styczeń. Z tego co widać wypłacają ale z dużym opóźnieniem.

wampi22

jestem w podobnej sytuacji i też się przyłączam

LukaszS

witam ja tez jestem sklonny zlozyc pozew sadowy. Jestem z Jastrzebia-Zdroju. Tez czekam na kase za grudzien 2012. niestety do Biura w Katowicach nie idzie sie dodzwonic a krakow olewa tekstem ze to niezalezne od nich.

S

gwiazzdkaa - 2013-03-14 11:43:55 a ja dodzwoniłam się do biura w krakowie i babka powiedziała że do konca marca powinnam dostac kase... żenada.. ale zobazymy co będzie widziaałam na necie ogłoszenia niedawno do pracy wydaje mi się że oni po prostu chcą znależc nowych i za ich kasę nam pooddawać... bo są nie wypłacalni.. pewnie pobalowali na hawajach te prezesy a teraz kasy nie ma :/ jestem cierpliwa i licze że dostanę moją kase :(Piszesz o kasie za Grudzień i Styczeń ma się rozumieć?

gwiazzdkaa

Ilo

Witam ! ja też niestety miałam przyjemność pracować w tej złodziejskiej firmie i oczywiście do tej pory nie dostałam wynagrodzenia za Grudzień o Styczniu już nie wspomnę !!! Bardzo chętnie złożę pozew zbiorowy do Sadu mam już nawet gotowy wniosek tylko nie znam nikogo z kim mogłabym go złożyć a więc bardzo chętnie podłącze się do kogoś jestem z Warszawy

S

też chciałbym wiedzieć czy wypłacą nam naszą kase?,bo na maile dotyczące wypłaty odpisują że jest to z zniezawinionych przyczyn firmy i postarają się w jak najbliższym terminie wywiązać wobec zaległości finansowych swoich zleceniobiorców i proszą o zachowanie spokoju i cierpliwość... TYLKO ILE MOŻNA CZEKAĆ!!!

S

kamilkmk - 2013-03-12 10:43:04 No to jest po prostu chore firma nie daje żadnego znaku czy będzie kontynuować swoją działalność, czy dąży do upadłości zgarniając nasze marne grosze. Leader service zalega mi z wypłatą za styczeń i luty miałem się do nich wybrać ale jak słyszę że wszytko pozamykane to po prostu rozwala mnie od środka. Jeżeli miał by ktoś z państwa sprawdzone info w jakim kierunku zmierza ta firma warto działać jak najszybciej z pozwem zbiorowym, jeżeli firma rozpadnie się na dobre nie damy rady nic zdziałać nie mówiąc już o odzyskaniu jakich kolwiek pieniędzy.Ja pisałem do nich maila z zapytaniem czy kończą działalność? to odpisali mi że nie kończą,więc jest pewne na 100% że dalej będą działać.

milutka

moze w końcu ktoś zrobi z nimi porządek nie polecam tej firmy nikomu to oszuści od grudnia nie dostałam wypłaty tel nie czynne morzna dzwonic w kosmos na glośnic trzeba te sprawe do telewizji

kamilkmk

gwiazzdkaa

ja nic nie dostałam ...:/

bella91

dostał ktoś już za grudzień wypłatę??

Kasia z Lublina

A ja dalej za grudzień nie dostałam... Dlaczego niektórzy dostali, nie czaję...

S

to jednak coś tam robią skoro masz kase za grudzień,ciekawe ile poczekamy za styczeń?pzdr.

Aglin

ja za grudzien dopiero wczoraj dostalam. To jest chory system. Tyle czasu czekac na pieniadze.. ciekawe kiedy przyjdzie przelew za styczen.. az sie boje pomyslec ile to bedzie trwało;/

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Service S.A. - Katowice

Metro Service S.A.