Leader Service

Łódź

Opinie o Leader Service

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Kto z Was korzystał z usług Leader Service? Jak oceniacie Waszą współpracę? Jesteście zadowoleni? Czy pracownicy mogą liczyć na wsparcie Leader Service podczas wyjazdu?

epiri
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że te stawki @sallom najbardziej przyciągają kandydatów do pracy w tej firmie, co do konkretnej stawki to nie wiem, ale ponad 3000 złotych można zarobić, wszystko zawsze jest na czas, żadnych opóźnień.

Watrom
użytkownik zarejestrowany

Leader Service jest firmą pośredniczącą przy podejmowaniu pracy. Z jednej strony rola takiej firmy jest niezastąpiona, ponieważ oferują zdecydowanie szersze pole prac niż pracownik mógłby podejrzewać, z drugiej jednak strony dla pracownika jest to znak, że na pewno nie będzie miał 100% swoich zarobków, ponieważ tego rodzaju firmy pobierają określony procent kwoty za prowadzenie usług.

Marta_Browar

Wizytówka ogłoszeniodawcy: LS EUROPE Sp. z o.o. Region:Małopolskie LS Europe - Agencja Pracy Tymczasowej z siedziba w Krakowie, specjalizująca się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce oraz Zagranicą, leasingu pracowniczym oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne. Agencja posiada polski certyfikat o numerze rejestru: 6813 LS Europe dla swoich Klientów poszukuje obecnie Kandydatów zainteresowanych pracą jako: PRACOWNIK PRODUKCJI WARZYW – FRANCJA / OKOLICE NANTES Nr ref. PPW/08/2013 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy zbiorze i uprawie pomidorów w gospodarstwie rolnym na terenie Francji WYMAGANIA: konieczność posiadania doświadczenia w zbiorach warzyw mile widziana znajomość języka francuskiego konieczność posiadania własnego samochodu solidność i punktualność NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY: legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy) umowa o pracę tymczasową na czas określony pracę od pn do pt/ 35 godzin tygodniowo atrakcyjne wynagrodzenie zorganizowanie bezpiecznego zakwaterowania, spełniającego wszystkie warunki sanitarno-mieszkaniowe Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych" [usunięte przez administratora]

Marcin - Skierniewice

Hmmm... ja nawet Pita nie mam a o pieniądzach już nie mówię.... (usunięte przez administratora)echhh szkoda Mi słów...na L.S. ale ja nie odpuszczę...! Także czekam na maile.

...

Witam. A jak z PIT-i za poprzedni 2012 rok? Ponoć z Krakowa są wysyłane i mają być na początku marca. Czy ktoś z Łodzi otrzymał już od nich to rozliczenie?

aga

To jakaś MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!! Ja też czekam Na MOJE PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

DOK Leader Service International S.A.

Witam Jestem pracownikiem Leader Service International S.A. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@lsisa.pl Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service International S.A. , nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział Jakości Obsługi Klienta

jjoasia

a za co sa kary?

oszukany

tak piszecie ze bedzie coś rozwiązywać w tej sprawie a nic nie robicie sobie z ludzi którzy pracują w waszej Agencji czekacie tylko zeby zarabiali wam pieniadze a wy nie chcecie im wypłacić!!!!!!!!!!!!!!

Mysza - 2010-11-02 23:12:33 Jak dla mnie swietne biuro miła obsługa ... duże stawki godzinowe ciekawe oferty pracy ... minusem jest to ze trzeba jezdzic podpisywac rachunek i ze pieniadze dostaje sie po miesiacu ...ale ogolnie polecam:) a gdzie takie duże stawki mają?

Mysza

kasjer

Jeszcze gorzej niż interkadra.... brak slow

monique05

Co za niekompetentna firma!! Odradzam!! Nie dość, że mają długi czas na wypłacenie (jak to w umowie określili: 21 dni roboczych po 25 dniu następnego miesiąca, w którym się pracowało) to jeszcze nie są wypłacalni! W moim przypadku (pracowałam we wrześniu) ten termin minął wczoraj, a pieniędzy jak nie było tak nie ma! To jest złamanie umowy i jeśli nie dostanę pieniędzy do piątku to wytoczę im sprawę! Kurna czy tak trudno naprawdę jest zrobić przelew?? Czy to taka filozofia? Wszystkie składki co i jak mieli już poobliczane ponad miesiąc temu, gdy podpisywałam pasek rozliczeń. MASAKRA!! JEŚLI CHCESZ PRACOWAĆ TO NA PEWNO NIE PRZEZ TĄ AGENCJĘ!!!

Zosia
użytkownik zarejestrowany

Ja też zrobię tak jak przeczytałam tutaj Założę [usunięte przez moderatora] sprawę i bulić będą, nikt nie będzie ze mnie robić [usunięte przez moderatora]!!! Za wykonaną pracę się płaci a ajk panie z tej firmy o tym nie wiedzą to się dowiedzą szybciej niż im się wydaje!

Zosia
użytkownik zarejestrowany

Nie polecam, no no ja powiem wypadajcie stamtąd jeśli minęliście drzwi tej firmy.

meinteil

Nie polecam. Pieniądze można szybciej wyczarować niż dostać je na konto.... ja na swoje czekam już od 2 miesięcy i ciekawe czy się doczekam.

Zostaw opinię o Leader Service - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader Service