Opinie o Metro Service S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metro Service S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Metro Service S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Service S.A. w Katowice

gwiazzdkaa

ja też jestem chętna.. tylko napiszcie jakie koszty bo moja wypłata była za kilka dni grudnia i chce żeby to miało jakiś sens

S.

Miriviell - 2013-03-06 16:03:20 Z tego co wyczytałam koszty pozwu zbiorowego są mniejsze. Jutro po pracy jadę do sądu to się postaram wszystkiego dokładnie dowiedzieć,Jak się dowiesz coś,to napisz ile kosztuje taki pozew zbiorowy,ok?pzdr.

bella91

klaudyna - 2013-03-06 15:58:50 Miriviell - 2013-03-06 15:31:33 Dokładnie. Telefony w Katowicach i Krakowie milczą. Z tego co mi wiadomo można w sądzie złożyć tylko pozew cywilny. Myślałam nad pozwem zbiorowym. Potrzebne mi jest 10 osób, tzn. 9 nie licząc mnie;) Ktoś chętny z Katowic bądź Tychów??Jestem z katowic i jestem chętna na złożenie pozwu zbiorowego!Jestem z Tychów i z chęcią się przyłączę.

Miriviell

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metro Service S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
klaudyna

Wini4cz

Albo sam założę sprawę albo dołączę do Ciebie, Jutro dam znać.

Wini4cz

Ja jutro zakłądam sprawe w sądzie pracy. To że im się kasa skończyłą na pensje (a przecież pracodawca np. tesco wypłąciło im pieniądze oni tylko nam je przekazują) to jest jedno ale bezczelne traktowanie ludzi, nie odbieranie telefonów durne wymówki, przepełnione sekretarki, zamknięte bióra ani słychu ani widu to jest druga sprawa.

Miriviell

Ma ktoś może jakieś info na temat przelewów za grudzień?? Jestem z biura katowickiego. W Krakowie moich telefonów nie odbierają;/

Aglin

Ja do tej pory czekam. Pisze dzwonie do posrednikow i zaden nie odpisuje nie odbiera skandal normalnie!! mamy marzec a z grudnia dalej nie ma pieniedzy czy to jest normalne?!! jednym slowem zalamka na calego!!

gwiazzdkaa

[usunięte przez administratora] ja tez nie dostałam wypłaty za grudzien w sumie kilka stówek! ale nie mam zamiaru przepuscic bede tam dzwonic codziennie! niech ktos z kato chodzi tam codziennie i dodaje wpisy bo nasz kurde centralnie w [usunięte przez administratora] !!!!!

bella91

ja to bym chciała dostać wypłatę za grudzień, styczeń i luty... to mi do szczęścia wystarczy...

Ktoś

Bo leader niema już roboty w marketach,a ja nie pracuje od nich w markecie,tylko w firmie produkcyjnej.

albin123

[usunięte przez moderatora]JESTEM OSOBĄ BEZROBOTNĄ BEZ PRAWA DO ZASIŁKU POSTANOWIŁEN CHODZIĆ Z TEJ FIRMY NA RENAMENTY DO MAEKIETÓW BYŁO ICH DUŻO DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁEM ZAPŁATY JAK TU ŻYĆ . JESZCZE RAZ WSZYSTKICH PRZESZCZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ [usunięte przez moderatora]

Ktoś

Leader Service wcale nie kończy działalności,wiem to z pewnego źródła,myślę że za styczeń dostaniemy wypłatę w terminie i całą?.pzdr:)

Aglin

Ja z Białegostoku jestem. Trzeba coś z tym zrobic! kurcze no co oni sobie mysla! Jestem w szoku.. !

Dominika

Cześć. Ja też do dnia dzisiejszego nie dostałam zadnej wypłaty .. jestem z Katowic i jestem za tym aby wybrać się do Krakowa, ponieważ biuro w Katowicach jest zamkniete i można tylko pocałować klamke.

Aglin

Ja nie dostałam jeszcze przelewu za grudzien od tej firmy L. S. !! masakra ile mozna czekac termin minal dawno dawno nikt mi nie odpisuje z tej firmy jak dzwonilam do krakowa to w sluchawce tak piszczlo ze musialam sie rozlączyc.. Za drugim razem bylo to samo. Co robic ludzie ?!!

minerelka

Ja dostałam całą wypłatę za grudzień w piątek :) Mam nadzieję,że wypłatę za styczeń dostanę wg umowy :) Powodzenia :) !

bella91

noo cieszyłabym się, że moje informacje są złe:)

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Service S.A. - Katowice

Metro Service S.A.