Opinie o Leader Service w Szczecin Wojska Polskiego 7/3

Leader Service Sp. z o.o. to istniejąca od 1999 roku ogólnopolska Agencja Pracy i Doradztwa Person

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Service w Szczecin Wojska Polskiego 7/3

indy Nowy wpis

chcę jedną sprawę ustalić od razu - to jest ta słynna agencja pracy czy firma zajmująca się rowerami?

sjsjsjs

Mniejsza o warunki. Mi bardziej śmierdzi sama "firma". Podejrzanie to wygląda, a nie mam jak sprawdzić tego w samym Szczecinie.

Venga Nowy wpis
@sjsjsjs

Nie ma prawie żadnych wiadomości w sieci o firmie ze Szczecina,jest kilka placówek w innych miastach,poza tym szanująca się firma ma jakiś aktualny numer telefonu bo wiadomo trzeba porozmawiać o warunkach wyjazdu,przecież to nie jest wycieczka po bułki do sklepu a na koniec europy do pracy-to już wygląda bardzo podejrzanie,kolejna sprawa-w ogłoszeniach prowadzący firmę chwalił się że o jego dobroczynnej działalności można poczytać w internecie jak go rzekomo ludzie chwalą-pytam się na jakiej stronie...?nigdzie sensownych opinii nie ma.Nie wiem jak Ty ale ja z nimi nie będę pertraktował,już kiedyś zaufałem i bardzo źle się skończył mój wyjazd do Uk.szkoda czasu

sjsjsjs

Decydujesz się na niego? Bo też szukam informacji, a w sieci praktycznie nic nie ma.

@sjsjsjs

Firma nie posiada żadnego telefonu aktualnego i pracują po 10 godzin dziennie przez 6 dni-to lekkie przegięcie,przy 10 godzinnym systemie pracy trzeba się zregenerować i wolna niedziela nie wystarczy

mitsu Nowy wpis
@Venga

ma ktoś kontakt z tą firmą bo wpłaciłem 200 zł na przejazd autokarem do tej Francji i już nikt tam telefonu nie odbiera zero kontaktu , chyba mnie okradli na 200 zł więc nic nie wpłacajcie OSTRZEGAM !

Venga Nowy wpis
@mitsu

Mi ten niby szef też nakazał wpłatę 200zł ale mu się nie dałem zwieźć,odpisałem mu żeby poszukał naiwnych gdzie indziej

Tak dokładnie ,chodzi o wyjazd do Francji

Firma Leader Service poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Venga

Witam.jeśli ktoś z internautów pracował w Agencji pracy tymczasowej Leader ze Szczecina za granicą proszę dać znać co to za firma,czy warto jechać pod opieką tej firmy za granicę,czy są godni zaufania

jjj
@Venga

Chodzi może o wyjazd do Francji?

kruszynka1111

WITAM LUDZISKA SZUKAM LUDZI KTÓRYM AGENCJA PRACY LEADER SERVICE NIE WYPŁACIŁO WYNAGRODZENIA NAPISAŁAM DO UWAGI WIĘC CZEKAM NA ODPOWIEDZ.nie polecam nie wypłacaja pieniędzy mam zaległość za grudzień 2012 dzisiaj mamy 15.03.2013 nie otrzymałam pieniędzy.Dzwoniłam i nie odbierają telefonów,po 2 dniowym dzwonieniu dodzwoniłam się odebrała Pani która zaczeła ściemniać o moim wynagrodzeniu zgubili ,,podobno moje papiery,, .śmiech na sali.Czeka mnie wizyta w Państwowym Inspektoracie Pracy nie dam się tak bajerować dalej.NIE POLECAM PRACY W TEJ AGENCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiem tak to wszystko się wydaje śmieszne ale to nasza kasa zarobiona więc coś trzeba z tym zrobić napisałam do Uwagi dzisiaj i czekam na odpowiedz jak to nie podziała to sąd nas ratuje jak chcecie się przyłaczyć by zniszczyć nieuczciwą agencje pracy to piszcie... ZBIERAM LUDZI BU ZAŁOZYĆ SPRAWE SADOWĄ AGENCJI PRACY WIĘC PISZCIE JAK CHCECIE ODZYSKAĆ SWOJE WYNAGRODZENIE NA kruszynka28@amorki.pl

DOK Leader Service International S.A.

Witam Jestem pracownikiem Leader Service International S.A. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@lsisa.pl Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service International S.A. , nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział Jakości Obsługi Klienta

pracowałem tam ponad 3 miesiące temu i do tej pory nie chcą mi wypłacić wynagrodzenia, banda [usunięte przez moderatora] !!! ludzie nie idźcie tam ostrzegam bo nie wypłacają wynagrodzeń a umowa to jest porażka

Leader Service Zdecydowanie nie polecam [usunięte przez moderatora] pracowałem dla nich w OBI w Gorzowie Wlkp pracowało nas trzech wszyscy odeszliśmy z tego samego powodu kłopoty z wynagrodzeniem mimo że OBI było zadowolone z naszej pracy więcej [usunięte przez moderatora]

DOK Leader Service

Witam Jestem pracownikiem Leader Service sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@leaderservice.com.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział Jakości obsługi klienta

x

strasznie niesolidna i wyzyskująca pracownika 'firma'

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Service - Szczecin

Leader Service