Opinie o Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Kraków

Helena Nowy wpis

Hej wszystkim, szukałam ofert pracy wystawionych przez Szpital Zakonu Bonifratrów i znalazłam taką: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-fizyczny,praca.gov.plf3d0aed5affd5746b27cc71d3133df9b,jastrzebie-zdroj. Szukają pracownika fizycznego m.in do smarowania maszyn i w związku z tym mam pytanie - czy ta praca jest bardzo ciężka pod kątem fizycznym? Jeśli pracowaliście tam, to powiedzcie proszę.

xyz
Pracownik

Pracownicy z tzw. układu mają się świetnie, reszta walczy o swoją pozycję plotkami, pomówieniami i donosicielstwem. Zarząd udaje, że tego nie widzi.

Mikołaj
@xyz

Wypowiedziałeś się źle na temat atmosfery, jednak nie napisałeś nic o wynagrodzeniu. Ile można zarobić w Szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego i czy można tu liczyć na regularne podwyżki pensji?

Xyz Nowy wpis
Pracownik
@Mikołaj

Wynagrodzenia zalezy od stanowiska, raczej marne, chyba ze masz chody u Pani Dyrektor to wtedy masz godziwe wynagrodzenie i za ciezko nie musisz pracowac.

Karol Nowy wpis

Macie tam praktyki studenckie ?

dociekliwy

Praca w takich miejscach to prawie jak powołanie. Niestety nie każdy je ma i dlatego jest im ciężko i narzekają.

Abs Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@dociekliwy

Zapewne ty je masz? bo nalezysz do tzw ukladu????

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Radek

Najprościej jest oskarżać nie mając ku temu podstaw. Czas mamy bardzo trudny a praca w takich miejscach jest niebezpieczna. Warto zastanowić się zanim napiszemy bzdury!

Nowy
@Radek

Myślisz, ze osoby ktore tu pisaly nie mają podstaw? Tutaj piszą osoby, ktore pracowały lub pracują w firmie to chyba mają prawo napisać swoją opinię?! Szkoda, ze ty nie napisałeś swojej opinii, oprócz tego ze niezgadzasz się z ich opinią i obrażasz innych:(

AZZ

Ciekawe skąd te trzy gwiazdki??? wg mnie to nawet jedna się nie należy. Nie polecam tego miejsca pracy. Nie szanuje się tam ludzi, wykorzystuje się ich, wynagrodzenia marne, za godziny nadliczbowe nie płaci (a jak ktoś wykaże, to nagonka na niego), warunki pracy jak za komuny, współpracownicy najczęściej donoszą i podlizują się, żeby zaplusować u pani dyrektor, bo zarząd takich lubi. Mobbing, nieuczciwość i niesprawiedliwość to codzienność, a dyrekcja na to nie reaguje, bo sama też stosuje, a zarząd udaje że tego nie słyszy i nie widzi. Jeden ma ogrom pracy za marne grosze, a inny nudzi się i bimba przez osiem godzin ale ma odpowiednie wynagrodzenie i nagrody dostaje.

Były pracownik

Pracowałam tam w firmie naprzód która sprząta w tym sZpiyalu jedno wielkie dno ta firma szykanowanie ludzi rzucanie ich z oddziału na odzial czepianie się o wszystko porażka (usunięte przez administratora) moning brak porozumienia z kierownictwem

byly pracownik

Okropne miejsce pracy - nie polecam !!! Mobbing, niesprawiedliwość, donosicielstwo, faworyzowanie swoich pupili i to wszystko w Szpitalu, którego właścicielem jest zakon, który jako motto ma czyńmy dobro .... smutne, żałosne, przykre ...

Administrator

Co słychać w firmie Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w miejscowości Kraków? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego, który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego