Opinie o Śum (Śląski Uniwersytet Medyczny) w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Śląski Uniwersytet Medyczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Śląski Uniwersytet Medyczny o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowice

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy na wydziale farmacji?

Jaka atmosfera jest między działami w Śląski Uniwersytet Medyczny?

Mała mi

Szczerze jaka? Nie mogę tego tutaj napisać, domyśl sie????

Lidia

@Zainteresowana, czy wysłałaś CV? Masz może informacje o aktualnych ofertach w Śląskim Uniwersytecie Medycznym? Ja nie znalazłam nic na stronie Uniwersytetu. A czy ktoś z Was może napisać jaka panuje atmosfera między pracownikami? Jak wyglądają warunki pracy oferowane przez ŚUM? Warto aplikować?

obecna
@Lidia

nie warto, naprawdę nie warto nerwy, nieprzyjemna atmosfera, (usunięte przez administratora) terminy na wczoraj a nawet na tydzień wstecz, nieprawdopodobna biurokracja. Pensja mała, dodatki: trzynastka, ewentualne nagrody rektora, socjal przyzwoity: wysoka grusza, dofinansowanie do wyjazdów dziecka na wypoczynek. Pracy nieprawdopodobnie dużo, pracowników mało. System motywacyjny? metoda kija. Władze nie doceniają dobrej pracy, żadnych pochwał. Osoby, które się tu nie dostały, naprawdę powinny się cieszyć. Opatrzność nad nimi czuwa.

@obecna

Konkretna i szczera prawda o pracy w sum

MM

Tragedia, Panie na kierowniczych stanowiskach straszne, wulgarne, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Wszystko ma być zrobione na wczoraj, dwa dni przed podpisaniem kolejnej umowy dałam wypowiedzenie i byla to najlepsza decyzja. Żadne pieniądze nie są warte żeby dać się traktować jak niewolnika. Nikomu nie polecam tego miejsca. Uważajcie

Kruger
@MM

A z jakiego działu Pani odeszła?

@Kruger

Nieważne z jakiego odeszła, który normalny człowiek wytrzymuje w tym obozie w którym im głupszy tym większa ma władzę!!!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w dziale IT ŚUM? Znośnie? Dzięki za odpowiedzi!!

Były
@Nowy

Współpracownicy super. Kierownik na początku też sie wydaje złotym człowiekiem niestety z biegiem czasu okazuje sie coś zupełnie innego. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje złote góry, rozwój i ogólnie to co chcesz. Niestety z biegiem czasu okazuje sie ze nie bedziesz robil nic konkretnego a nawet jak otrzymasz nowe obowiązki to nie masz co liczyć na podwyżkę. Plus wszystko robione na ostatnia chwile na hurra wiec robi sie spory bałagan a o czymś takim jak ITIL nie słyszeli

odp.
@Były

Współpracownicy ok, kierownictwo wrzuca obowiązków coraz więcej obiecuje premie, których nie daje, nie broni podwładnych przed pomówieniami innych pracowników, spory (usunięte przez administratora) w systemach, zero planowania, profity idą do kierownictwa a jak coś się dzieje nie tak kierownik potrafi się nawet obrazić :). Finalnie jest ok jeśli ktoś chce stagnacji i wystarczą mu mrzonki o podniesieniu kwalifikacji i polepszenia sytuacji finansowej w czasie.

odp
@odp.

Współpracownicy świetni. "Kierownictwo" ładnie pachnie i wygląda, robi rzeczy na pokaz.

DAWIDOOOOSSSSSS

Nie polecam współpracy z tym komunistycznym tworem w jakimkolwiek zakresie proszę sobie przeanalizować częstotliwość pojawiania się ofert o pracę.... osoby, które pełnią, wydawałoby się, poważne funkcje, tj: kanclerza, kierownika działu administracyjno- gospodarczego ZEROOOOO kompetencji, poza botoksem, który jest wstrzyknięty we facjaty nic sobą nie reprezentują. zachęcam pójście na rozmowę kwalifikacyjną, po takim doświadczeniu kumaty człowiek wie z kim ma do czynienia.

gość

Praca w rektoracie SUM, Katowice - bardzo zła organizacja pracy, a nawet czasem jej brak. Nieprofesjonalna komunikacja szef-pracownik, bardzo zła atmosfera pracy, użycie tylko metody kija, mobbing. Zakres obowiązków zależny od stanowiska i układów z szefem. Nie polecam. Szukajcie innego miejsca, praca w SUM to strata czasu, nerwów i zdrowia.

Migotka

Kierownik klamca w dziale inwentaryzacji

Ola
@Migotka

I to jaki KŁAMCA! Pani agnieszko proszę szanowac swoich pracowników bo niedługo będzie pani sama pracować w tym dziale????????????????

Mala mysz

W inwentaryzacji też jest fajnie, na koniec roku premie dla (usunięte przez administratora) szefowej, reszta o niczym nie wie. (usunięte przez administratora)

Fabian
@Mala mysz

Tak syszalem bo chcialem złożyć papiery do tego dzialu ale mi odradzano.moze to i dobrze. z tego jakie sluchu mnie doszly to nie jest tam tak fajnie i milo, podobno ludzie skloceni ze sobą........czy to prawda?????? Szefowa chyba wporzadku

@Fabian

Tak skólenie ze sobą to prawda

@Fabian

iepiej poszukać innego działu????

@Fabian

A jak. Przedstawiono ci jak ta praca wyglada? Ze jedzi sie na spisy autobusami no calym slasku ????

@Fabian

Nie kazdemu taka praca pdpowiada????

pusia

może ktoś chętny do działu inwentaryzacji tam to super praca!!!

pusia
@pusia

oczywiście pisze sie długopisem i dzwiga sie biurka, stoły itp. nie ma czytników do kodów

Pracuś
@pusia

Eeeeee, w tym dziale człowiek umarłby z nudów!

@Pracuś

Potwierdzam nuda niestety bedzie wam ciezko znalesc kogos ...

Jak się pracuje w takim miejscu? patrząc na spokój na forum to wynika, że dobrze.

Lidia
@Adam

Nie wiem, niestety. Dopiero szukam jakiegoś info o pracy w Śląski Uniwersytet Medyczny. Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

Malpka

Dział zaopatrzenia, czy warto tam aplikować ? Co 3 miesiące nowa oferta pracy w tym dziale.

Julita

Trzeba bardziej pilnować swoich spraw bo praca w dobrym miejscu nie czeka długo!!

Gaga

Nie zaczęłam tam pracy bo jeszcze przed jej podjęciem zrobili mnievw h...Czekałam na rozpatrzenie podania 1.5mca potem dali formularze skier na badania.Zrobilam i czekałam ma podpisanie umowy,zadz że przyjadę z kompletem dokumentoe a w słuchawce słyszę "nie popiszemy z Pania umowy P.Kier z.... Juz pani nie chce"zadz do Pani kier a Ona że umowa była do podpisania danego dnia a ja się nie stawiam.Jak aby ja podpisać..Jakim k..cudem była do podpisania skoro nie dostali moich wyników itp.Zreszta jak pytałam w kadrach kiedy będzie umowa odp nie od razu procedury...W tej sam dzień na necie było ogłoszenie a mnie z akt bad itp zostawili jak psa

Gaga

Gdybym chciała wymienić to co naprawdę o nich sądzę nie mogłabym tu tego zamieścić.W 1slowie FARSA.Czekalam aż mnie zatrudnia 1,5mca(procedury) gdy ja juz zrobiłam badania itp stwierdzili ZE TO ZA DLUGO TRWALO I UMOWY NIE PODPISZA,znowu jakby druga strona twierdziła że umowa była do podpisania danego dnia a Ja się nie stawiam.Jak k..moglabyc umowa gdy ja nie dostarczyła formularz i badań,i pytając stronę 1 kadry powiedzieli że umowy od razu nie bedzie bo znowu(procedury).I tak z dnia na dzień zostałam na lodzie i niewiem czy tak SUPER ZE ICH ZNAM.MI SIE CHCE WYC BO POTRAKTOWALI MNIE JAK SMIECIA.AJa przez to straciłam wiele bo odrzuciłam wiele ofert pracy-Bezpowrotnie.A Moje sugestie dla Śląski Uniwersytet Medyczny: Brak mi słów.Nie mam żadnych niech znikną,i nie robią prostych zwykłych ludzi za błazna bo to boli Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech zaczną być szczerzy nie obiecują złotych gór a nie potrafią dotrzymać słowa w prostej sprawie

Zainteresowana

Czy możecie podpowiedzieć czy są szanse na pracę?

SoS
@Zainteresowana

Wyślij cv może zadzwonią

Holahola

Czy ktos wie dlaczego w zamowieniach publiczznych co trzy miesiace jest nowy nabor? Teraz tez byl i nie wiem czy isc. P

Koniec z SUM
@Holahola

kretynka na stanowisku

koniec z SUM

Nie polecam!!! uczelnia -JAKO obsługa administracyjna- poniżej krytyki. Uważam,że w Działach administracji powinni zasiąść kompetentni ludzie a nie kolejne pociotki już tam pracujących osób , Władze Uczelni -powinno mocno zastanowić się na strukturą organizacyjną .Nie dba się o pracownika. Niektórzy kierownicy krzyczą po pracowniku. Może jakieś media?? Polecam sto razy się zastanowić przed wyborem tej jednostki

ON

Do "tutka"niekoniecznie,bo może likwidacja działu?Dobra praca?Zależy w którym dziale:D

Cubo
@ON

W którym dziale jest ok?

Cubo

Jaka płacą w administracji,? Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Śląski Uniwersytet Medyczny - Katowice

• Jak się pracuje w Śląski Uniwersytet Medyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Śląski Uniwersytet Medyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląski Uniwersytet Medyczny?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Śląski Uniwersytet Medyczny?

Kandydaci do pracy w Śląski Uniwersytet Medyczny napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Śląski Uniwersytet Medyczny
1.3/5 Na podstawie 26 ocen.

Śląski Uniwersytet Medyczny