Opinie o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie w Olsztyn

Czy jest tu może ktoś kto ma doświadczenie z pracy jako specjalista ds. BHP? Na stronie szpitala od dwóch tygodni już jest wystawiona oferta. opisane warunki spełniam, widzę przy tym, że wynagrodzenie jest do uzgodnienia. W jakich przedziałach się mieści?

Pacjent Nowy wpis

Oddział i Poradnia Chirurgii Szczękowo-Twarzowej - przecudowny, ciepły, bardzo pomocny zespół, super opieka na najwyższym poziomie. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję ❤️❤️❤️

Ciekawi mnie praca informatyków w szpitalu. Możecie więc napisać jak macie duży dział i jak się w nim pracuje? Posiadam doświadczenie z innej placówki i tak teraz z ciekawości jak na razie patrzę po Olsztynie. ;) Jeszcze w czerwcu ktoś pytał o nabory dla Admina IT. Jakie więc są teraz stawki już po nowym roku?

and Nowy wpis

jestem zadowolony z rehabilitacji dziennej, personelu, a także z osoby -lekarza Urszula Hura korydynatora tego oddziału, jest to moja 2 bytność na tym oddziale od roku 2022 - 2023 po przebytym udarze, miałem styczność z innym placówkami, i mam skalę porównawczą...

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie na stanowisko Administrator / Administratorka IT? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Olga

Cześć dziewczyny. Chcę poznać atmosferę w której pracują pielęgniarki w szpitalu. Widziałam, że były tez zapytania o stanowisko Dyrektorskie, ostatecznie zaszły jakieś szczególne zmiany na bloku od tego czasu? Potrzebuje poznać średnie zarobki, są one rynkowe czy można wypracować sobie wyższą stawkę dla przykładu dłuższym stażem?

Andzia

Witam. Do tego szpitala dostałam się w czerwcu 2023r. Leżałam na neurologii udarowej 12dni. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej jak i osobistej. Jestem pod wrażeniem. Chciałabym podziękować za wspaniałą opiekę medyczną i życzę aby wszystkie szpitale w Olsztynie miały taką opiekę i życzliwe zasoby ludzkie. Pozdrawiam cały oddział neurologii udarowej.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Administrator IT. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Dominika

Witam, zauważyłam na stronie Szpitala, że prowadzony jest od kwietnia konkurs na Dyrektora. Z jakich przyczyn następuje ta zmiana? Wiadomo czy wpłynie to na warunki zatrudnienia pozostałych pracowników? Ciekawa także jestem jak w praktyce wygląda rekrutacja oraz sama rozmowa. Czy ktoś z własnego doświadczenia się odniesie?

PACJENT

Szpital niby rozwinięty . Wykwalifikowana kadra a na Izbie przyjęć ? Zachowują się jak ' loża szyderców'. Jakas zasada ,że jak będzie w kolejce 5 osób to zaczna przyjmować ? Zabawne prawda ? Najśmieszniejsze że pierwsza osoba weszła o 08:40 i siedzi tam 40 minut bo Pan nie potrafi obsługiwać drukarki ???? a inni pacjenci czekają w kolejce bez żadnych informacji . To ma być pierwszy dzień . Fajnie się zaczyna ????

Radosław wieczorkowski
@PACJENT

Bardzo dziękuję doktorowi Markowi Derenda za wspaniałą i profesjonalną moja operację kregosupa lędźwiowego dolnego jestem też bardzo zadowolony z personelu położnej i pielęgniarkom za dobrą opiekę bardzo jestem wdzięczny i bardzo dziękuję całej ekipie przy mojej operacji że mogłem się czuć spokojny z uśmiechem na twarzy z góry dziękuję Radosław wieczorkowski ????????????

Dominika

Czyli padło info o "niby wykwalifikowanej kadrze" i teraz tak się zastanawiam... jak to może odbijać się na aktualnych zarobkach? Tutaj po dłuższym okresie pracy każdy indywidualnie walczy o podwyżkę czy są tylko jakieś coroczne? Jak oceniacie wypłaty?

Danuta

Dowiedziałam się właśnie, że jest konkurs na stanowisko pielęgniarki oddziałowej Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych: https://www.szpital.uwm.edu.pl/index.php/2013-03-24-10-45-14/nabor-pracownikow Wiecie może, jak przebiega tam rekrutacja? Z ilu etapów się składa? Czy ktoś już aplikował i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Pacjent

W Przychodni szpitalnej , na drzwiach gabinetów naklejono informację : /między innymi/ : Inwalidzi wojenni i wojskowi z pierwszą grupą inwalidzką, honorowi dawcy krwi itd.obsługiwani są poza kolejnością.W praktyce jest to FIKCJĄ.

danutau

Witam, Cztery dni przed przyjęciem do szpitala dowiedziałam się że przesunięto moją operację z 27.11.2019 na 01.04.2020. życzę powodzenia tym co dożyją...

Oczekującanawynik

Witam. Dn.02.pażdziernika 2018 r robiłam rezonans magnetyczny głowy. Minęło dwa miesiące od badania a ja nie mogę doprosić się opisu wyniku. Czy to jest normalne? A jeżeli wynik niedobry i trwa już to dwa miesiące to kto poniesie odpowiedzialność za zaniechanie leczenia być może pilnego przez dwa miesiące? Poniesie odpowiedzialność ten Szpital za przetrzymanie opisu. Odpowiedzialność musi być za życie danej osoby. Drugi ważny aspekt to Pani z rejestracji do której mam podany numer kontaktu o wynik nawet nie raczy odebrać telefonu. Ma ściszony telefon i uodporniona na dżwięk. Zero kontaktu. Dodzwoniłam się dwa razy. Pani odpowiedziała nie odbieram bo jestem sama a koleżanka na zwolnieniu /dwa mce/. Na wynik proszę czekać bo pacjęci czekają na opis od sierpnia. No proszę, cudowna wiadomość a jaka odpowiedzialność za życie ludzkie. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam w takim układzie robić. Pozdrawiam. B. K.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Olsztyn

• Jak się pracuje w Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
  • Warszawska 30