Opinie o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie w Olsztyn

Pacjent Nowy wpis
Inne

Oddział i Poradnia Chirurgii Szczękowo-Twarzowej - przecudowny, ciepły, bardzo pomocny zespół, super opieka na najwyższym poziomie. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję ❤️❤️❤️

anonim Nowy wpis
Inne

Ciekawi mnie praca informatyków w szpitalu. Możecie więc napisać jak macie duży dział i jak się w nim pracuje? Posiadam doświadczenie z innej placówki i tak teraz z ciekawości jak na razie patrzę po Olsztynie. ;) Jeszcze w czerwcu ktoś pytał o nabory dla Admina IT. Jakie więc są teraz stawki już po nowym roku?

and Nowy wpis
Inne

jestem zadowolony z rehabilitacji dziennej, personelu, a także z osoby -lekarza Urszula Hura korydynatora tego oddziału, jest to moja 2 bytność na tym oddziale od roku 2022 - 2023 po przebytym udarze, miałem styczność z innym placówkami, i mam skalę porównawczą...

Olga Nowy wpis
Inne

Cześć dziewczyny. Chcę poznać atmosferę w której pracują pielęgniarki w szpitalu. Widziałam, że były tez zapytania o stanowisko Dyrektorskie, ostatecznie zaszły jakieś szczególne zmiany na bloku od tego czasu? Potrzebuje poznać średnie zarobki, są one rynkowe czy można wypracować sobie wyższą stawkę dla przykładu dłuższym stażem?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie na stanowisko Administrator / Administratorka IT? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Manager baru
Wrocław
Hard Rock Cafe Warsaw
(72 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Andzia
Były pracownik

Witam. Do tego szpitala dostałam się w czerwcu 2023r. Leżałam na neurologii udarowej 12dni. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej jak i osobistej. Jestem pod wrażeniem. Chciałabym podziękować za wspaniałą opiekę medyczną i życzę aby wszystkie szpitale w Olsztynie miały taką opiekę i życzliwe zasoby ludzkie. Pozdrawiam cały oddział neurologii udarowej.

Administrator

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Administrator IT. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Dominika
Inne

Witam, zauważyłam na stronie Szpitala, że prowadzony jest od kwietnia konkurs na Dyrektora. Z jakich przyczyn następuje ta zmiana? Wiadomo czy wpłynie to na warunki zatrudnienia pozostałych pracowników? Ciekawa także jestem jak w praktyce wygląda rekrutacja oraz sama rozmowa. Czy ktoś z własnego doświadczenia się odniesie?

PACJENT
Inne
 Pytanie

Szpital niby rozwinięty . Wykwalifikowana kadra a na Izbie przyjęć ? Zachowują się jak ' loża szyderców'. Jakas zasada ,że jak będzie w kolejce 5 osób to zaczna przyjmować ? Zabawne prawda ? Najśmieszniejsze że pierwsza osoba weszła o 08:40 i siedzi tam 40 minut bo Pan nie potrafi obsługiwać drukarki ???? a inni pacjenci czekają w kolejce bez żadnych informacji . To ma być pierwszy dzień . Fajnie się zaczyna ????

Radosław wieczorkowski
Inne
@PACJENT

Bardzo dziękuję doktorowi Markowi Derenda za wspaniałą i profesjonalną moja operację kregosupa lędźwiowego dolnego jestem też bardzo zadowolony z personelu położnej i pielęgniarkom za dobrą opiekę bardzo jestem wdzięczny i bardzo dziękuję całej ekipie przy mojej operacji że mogłem się czuć spokojny z uśmiechem na twarzy z góry dziękuję Radosław wieczorkowski ????????????

Dominika
Inne

Czyli padło info o "niby wykwalifikowanej kadrze" i teraz tak się zastanawiam... jak to może odbijać się na aktualnych zarobkach? Tutaj po dłuższym okresie pracy każdy indywidualnie walczy o podwyżkę czy są tylko jakieś coroczne? Jak oceniacie wypłaty?

Danuta
Inne

Dowiedziałam się właśnie, że jest konkurs na stanowisko pielęgniarki oddziałowej Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych: https://www.szpital.uwm.edu.pl/index.php/2013-03-24-10-45-14/nabor-pracownikow Wiecie może, jak przebiega tam rekrutacja? Z ilu etapów się składa? Czy ktoś już aplikował i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Pacjent
Inne

W Przychodni szpitalnej , na drzwiach gabinetów naklejono informację : /między innymi/ : Inwalidzi wojenni i wojskowi z pierwszą grupą inwalidzką, honorowi dawcy krwi itd.obsługiwani są poza kolejnością.W praktyce jest to FIKCJĄ.

danutau

Witam, Cztery dni przed przyjęciem do szpitala dowiedziałam się że przesunięto moją operację z 27.11.2019 na 01.04.2020. życzę powodzenia tym co dożyją...

Oczekującanawynik

Witam. Dn.02.pażdziernika 2018 r robiłam rezonans magnetyczny głowy. Minęło dwa miesiące od badania a ja nie mogę doprosić się opisu wyniku. Czy to jest normalne? A jeżeli wynik niedobry i trwa już to dwa miesiące to kto poniesie odpowiedzialność za zaniechanie leczenia być może pilnego przez dwa miesiące? Poniesie odpowiedzialność ten Szpital za przetrzymanie opisu. Odpowiedzialność musi być za życie danej osoby. Drugi ważny aspekt to Pani z rejestracji do której mam podany numer kontaktu o wynik nawet nie raczy odebrać telefonu. Ma ściszony telefon i uodporniona na dżwięk. Zero kontaktu. Dodzwoniłam się dwa razy. Pani odpowiedziała nie odbieram bo jestem sama a koleżanka na zwolnieniu /dwa mce/. Na wynik proszę czekać bo pacjęci czekają na opis od sierpnia. No proszę, cudowna wiadomość a jaka odpowiedzialność za życie ludzkie. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam w takim układzie robić. Pozdrawiam. B. K.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Olsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie?

  Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
5/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Warszawska 30
  10-082 Olsztyn
 • NIP: 7393696739 REGON: 280314632 KRS: 0000309907
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Przejdź do nowych opinii