Caritas Katowice

Katowice

Opinie o Caritas Katowice

gosc

duza czesc darow nie zostala przekazana czesc zabrano dla osrodka w halembie

Katolik

Caritas Katowice zebrał ogromną sumę pieniędzy na ludzi poszkodowanych w katastrofie hali targowej .Prosimy aby w TV KATOWICE i gazetach regionalnych opublikować, czy każda osoba którą dotknęło to nieszczęście otrzymała odpowiednią pomoc.Bo było by wielce niemoralne wykorzystać te finanse na powiększenie majątku (usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Caritas Katowice (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Caritas Katowice: Najbardziej nie podobało mi się w Caritas Katowice:

Zostaw opinię o Caritas Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caritas Katowice