Opinie o Hampton by Hilton (Hilton International Co. S.A. Oddział w Polsce) w Warszawa Wspólna 72

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hampton by Hilton Warsaw City Centre o rekrutacji.


Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hampton by Hilton Warsaw City Centre w Warszawa Wspólna 72

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
077 Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna raczej pozytywnie jednak brak jakiejkolwiek odpowiedzi...

Tamara Nowy wpis
Inne

Jak nastroje, sytuacja z pewnością nie jest spokojna. Może te redukcje będą przynajmniej minimalne?

Jest fatalnie Nowy wpis
Były pracownik
@Tamara

Jeśli chodzi o redukcje to kompletnie nie jest fajnie. Podziękowali 9 osobom, w większości zostawiając na lodzie uchodźców których wcześniej zatrudnili, a teraz brakuje rak do pracy. Hotel ma najwyższe obłożenie w Warszawie, a oni dalej odwalają cyrk oferując dziadowskie usługi i dziadowska robotę "bo covid". Jesli rozważasz pracę na recepcji tutaj to nie polecam, dyrekcja poleciła recepcjonistom sprzątanie kilku pięter, mycie toalet, robienie drinków, a niedługo planują otwarcie restauracji - to wszystko w sytuacji gdzie trzeba jeszcze obsłużyć gości mieszkających w hotelu, często blisko 500. Nie ma tu co liczyć na słowo dziękuję, mimo ciężkiej pracy, która wkładają wszyscy. Raczej będzie się szukać problemów i w jaki sposób jeszcze uprzykrzyć życie pracownikom. Wszystkie te idiotyczne decyzję podejmuje się ponad głowami podwładnych - nikt nawet nie pomyśli, żeby porozmawiać o sytuacji w hotelu z szeregowym pracownikiem Jedyna dobra wiadomość dla tych co lubią takie klimaty - hotel jest amerykański, ale kadra zarządzająca to rodzima Polska cebula :)

. Nowy wpis

Kadra zarządzająca to czyste nieporozumienie. Rotacja pracowników osiąga zastraszające tempo. Przeszkolenie to kilka godzin przed komputerem samemu... W ofercie pracy jest wzmianka o "posiłku" tzn. jedzenie z pojemnika do mikrofalówki. Zero walki o oddanych pracowników, a nawet przysłowiowego "dziękuję". Pracy bardzo dużo przewyższającej siły zdrowego człowieka. Na jakimkolwiek stanowisku byś nie pracował, będziesz barmanem, kelnerem, kucharzem, parkingowym, recepcjonistą i magazynierem za śmieszne pieniądze - oczywiście na pomoc kierowników nie ma co liczyć, co najwyżej na pretensje. Menadżerka sprzedaży trzęsie całym hotelem jako (usunięte przez administratora)Jeśli się jej podłożysz to wylatujesz. Praca ludzi jest w ogóle niedoceniana. Premia raz w roku i jeszcze odprowadzisz od niej podatek. Szkoda mi ludzi, którzy tam trafią. Jedynym atutem była atmosfera między pracowikami

Cezary
Inne

Gdyby pytali o powody to niektórzy stwierdziliby, że to wścibstwo ze strony firmy!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
staryp
@Cezary

Normalnym pytaniem jest pytanie o powód odejścia. Wykazuje się tym zainteresowanie pracownikiem i, że coś dla nas znaczy jego praca. Wystarczy zapytać czy kwestie osobiste czy finansowe a może kwestia niezadowolenia z warunków jakie firma oferuje- w przypadku tych dwóch ostatnich firma zawsze można jeszcze pomyśleć o zaoferowaniu zmian i zatrzymać pracownika. Nie zawsze ten kto odchodzi, chce odejść na 100%. Ale do tego trzeba podstawowej wiedzy menagera.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Łomianki
SANDEX.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
starypracownik

Kadra zarządzająca to porażka. Nie zależy im na pracownikach, kiedy ktoś odchodzi to nawet nie pytają o powód. Ciągła rotacja.. Pracownik stanowi tylko tanią siłę roboczą. Plusem jest miła atmosfera wśród pracowników i fajne imprezy firmowe, ale i tak strata czasu.

Anita
Inne

Miałam nadzieję, że na forum dowiem się coś o pracy. Szkoda ale pewnie jest dobrze?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Uważasz, że Hampton by Hilton Warsaw City Centre to jeden z najlepszych polskich pracodawców. A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj komentarz i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hampton by Hilton Warsaw City Centre - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Hampton by Hilton Warsaw City Centre?

    Zobacz opinie na temat firmy Hampton by Hilton Warsaw City Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hampton by Hilton Warsaw City Centre
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Hampton by Hilton Warsaw City Centre
Przejdź do nowych opinii