Opinie o Hampton by Hilton (Hilton International Co. S.A. Oddział w Polsce) w Warszawa Wspólna 72

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hampton by Hilton Warsaw City Centre o rekrutacji.


Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hampton by Hilton Warsaw City Centre w Warszawa Wspólna 72

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Hampton by Hilton (Hilton International Co. S.A. Oddział w Polsce) oferuje szkolenia zewnętrzne?

Barbara Nowy wpis

wiecie jak aktualnie z zatrudnieniem tutaj stoją? pytam, bo pisali 2 lata temu jeszcze o jakiś redukcjach a mam przed sobą właśnie ogłoszenie sprzed roku na recepcję, czyli przyjmowali ludzi na nowo? to ile teraz osób jest i jak pracę organizują? ogólnie mnie to by recepcja jak już interesowała, ma ktoś aktualną opinię na temat pracy? te obiady pracownicze z opisu to warte świeczki są?

Tamara Nowy wpis

Jak nastroje, sytuacja z pewnością nie jest spokojna. Może te redukcje będą przynajmniej minimalne?

Jest fatalnie Nowy wpis
Były pracownik
@Tamara

Jeśli chodzi o redukcje to kompletnie nie jest fajnie. Podziękowali 9 osobom, w większości zostawiając na lodzie uchodźców których wcześniej zatrudnili, a teraz brakuje rak do pracy. Hotel ma najwyższe obłożenie w Warszawie, a oni dalej odwalają cyrk oferując dziadowskie usługi i dziadowska robotę "bo covid". Jesli rozważasz pracę na recepcji tutaj to nie polecam, dyrekcja poleciła recepcjonistom sprzątanie kilku pięter, mycie toalet, robienie drinków, a niedługo planują otwarcie restauracji - to wszystko w sytuacji gdzie trzeba jeszcze obsłużyć gości mieszkających w hotelu, często blisko 500. Nie ma tu co liczyć na słowo dziękuję, mimo ciężkiej pracy, która wkładają wszyscy. Raczej będzie się szukać problemów i w jaki sposób jeszcze uprzykrzyć życie pracownikom. Wszystkie te idiotyczne decyzję podejmuje się ponad głowami podwładnych - nikt nawet nie pomyśli, żeby porozmawiać o sytuacji w hotelu z szeregowym pracownikiem Jedyna dobra wiadomość dla tych co lubią takie klimaty - hotel jest amerykański, ale kadra zarządzająca to rodzima Polska cebula :)

.

Kadra zarządzająca to czyste nieporozumienie. Rotacja pracowników osiąga zastraszające tempo. Przeszkolenie to kilka godzin przed komputerem samemu... W ofercie pracy jest wzmianka o "posiłku" tzn. jedzenie z pojemnika do mikrofalówki. Zero walki o oddanych pracowników, a nawet przysłowiowego "dziękuję". Pracy bardzo dużo przewyższającej siły zdrowego człowieka. Na jakimkolwiek stanowisku byś nie pracował, będziesz barmanem, kelnerem, kucharzem, parkingowym, recepcjonistą i magazynierem za śmieszne pieniądze - oczywiście na pomoc kierowników nie ma co liczyć, co najwyżej na pretensje. Menadżerka sprzedaży trzęsie całym hotelem jako (usunięte przez administratora)Jeśli się jej podłożysz to wylatujesz. Praca ludzi jest w ogóle niedoceniana. Premia raz w roku i jeszcze odprowadzisz od niej podatek. Szkoda mi ludzi, którzy tam trafią. Jedynym atutem była atmosfera między pracowikami

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel ds. Sprzedaży
Warszawa
Liberty Direct
(53 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria nawiąże współpracę z Radcą Prawnym/ Adwokatem
Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Zubrzycki
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Cezary

Gdyby pytali o powody to niektórzy stwierdziliby, że to wścibstwo ze strony firmy!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
staryp
@Cezary

Normalnym pytaniem jest pytanie o powód odejścia. Wykazuje się tym zainteresowanie pracownikiem i, że coś dla nas znaczy jego praca. Wystarczy zapytać czy kwestie osobiste czy finansowe a może kwestia niezadowolenia z warunków jakie firma oferuje- w przypadku tych dwóch ostatnich firma zawsze można jeszcze pomyśleć o zaoferowaniu zmian i zatrzymać pracownika. Nie zawsze ten kto odchodzi, chce odejść na 100%. Ale do tego trzeba podstawowej wiedzy menagera.

starypracownik

Kadra zarządzająca to porażka. Nie zależy im na pracownikach, kiedy ktoś odchodzi to nawet nie pytają o powód. Ciągła rotacja.. Pracownik stanowi tylko tanią siłę roboczą. Plusem jest miła atmosfera wśród pracowników i fajne imprezy firmowe, ale i tak strata czasu.

Anita

Miałam nadzieję, że na forum dowiem się coś o pracy. Szkoda ale pewnie jest dobrze?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Uważasz, że Hampton by Hilton Warsaw City Centre to jeden z najlepszych polskich pracodawców. A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj komentarz i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Hampton by Hilton Warsaw City Centre - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Hampton by Hilton Warsaw City Centre
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Hampton by Hilton Warsaw City Centre
Przejdź do nowych opinii