Opinie o Capgemini w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Capgemini. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Capgemini o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capgemini w Kraków

bert

Czy jest sens aplikować do Cap ze średnim wykształceniem, po studium medycznym z angielskim B2 ?

@bert

Hej, Mamy wiele stanowisk, które nie wymagają doświadczenia zawodowego ani wykształcenia wyższego, wiec jak najbardziej taka osoba może aplikować, język B2 wystarczy. Trzeba próbować:) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Bogna
@bert

Jak najbardziej. Przyjmują od poziomu B2 a wykształcenie nie ma znaczenia. Twoje szanse zwiększy podstawowa wiedza IT lub z finansów (zależy gdzie aplikujesz)

walczak

Gosia Teraz szukacie do działu kadr i do działu rekrutacji z A2 na 6 miesięczną umowę zlecenie. Z czego wynika poziom obniżenia języka? Ja jestem absolwentem i wysłałem cv na te oferty pracy.

@walczak

Hej Walczak! Rzeczywiście mamy stanowisko do działu kadr z j. angielskim A2, jednak było tak od samego początku - praca nie wymaga kontaktu z kilentem. Daj znać jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek informacji, jestem pod adresem: komunikacja.pl@capgemini.com Pozdrowienia!

poszukująca

Witam, orientuje sie ktoś czy jest teraz szansa dostać się do Capgemini na stanowisko zwiazane z administracja lub finansami ?

walczak

Gosia Dzięki , ma nadzieję, że uda mi się rozwijać w Capgemini.

Tak samo jak niżej, rozmowa telefoniczna wstępna ok, potem spotkanie umówione i nikt się nie pojawił, brak info o tym, nie ma z kim się skontaktować zapytać o co chodzi, marnowanie czasu ludzi. nie polecam jeśli komuś faktycznie zależy normalnie na pracy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Boss

Jesteś młodą atrakcyjną absolwentką, a może jeszcze studiujesz? Szukasz pracy w której się spełnisz, a Twój seksowny wygląd będzie ważnym atutem w procesie rekrutacji? Znalazłaś już pracę swoich marzeń, prześlij swoje CV (koniecznie ze zdjęciem) na adres boss.capgemini@gmail.com, a na pewno się odezwę.

@Boss

Myślę, że to raczej oczywiste, ale proszę nie pisać na tego maila w sprawie pracy w Capgemini. @"Boss" życzę znalezienia czasochłonnej pasji , która sprawi, że przestaniesz wypisywać takie głupoty na forum.

walczak

Gosia Napiszę, do mnie nikt się nie odezwał. Wczoraj wysłałem ofertę na pracownika administracyjnego z angielskim na a2. Nikt się dotychczas z Capgemini ze mną nie kontaktował. Czuję frustrację, bo chcę pracować, a nikt nie da mi szansy. A firma się chwali, że w każdym miesiącu zatrudnia sporo osób.

@walczak

Trzymam kciuki, daj znac jak się mają sprawy za jakiś czas - gdybyś miał potem jakieś wątpliwości, podeślij swoje cv na adres: komunikacja.pl@capgemini.com, trafi prosto do mnie i zrobie małe śledztwo:)

@walczak

Trzymam kciuki, daj znac jak się mają sprawy za jakiś czas - gdybyś miał jakieś wątpliwości, podeślij swoje cv również na adres: komunikacja.pl@capgemini.com, trafi prosto do mnie i zrobię małe śledztwo:)

krk

moze mi ktos powiedziec dlaczego pomimo wielu prob wyslania cv do cap nikt do mnie nie odzwonil? wyslalam juz chyba z 20 cv jak nie wiecej w jezyku ang w odstepie kilku miesiacey. Jestem po studiach ekonomicznych.

@krk

Hej, gdzie aplikowałeś/-aś? Rekruterzy kontaktują się z wybranymi kandydatami, ale jeśli zależy Ci na informacji zwrotnej, napisz proszę na praca.pl@capgemini.com z zapytaniem o proces rekrutacji w jakim bierzesz udział.

Viki

Czy ktos moze wie jakie sa zarobki na stanowisku-junior Client Relationship Manager? widzialam oferte i zastanawiam sie czy aplikowac,dzieki

Viki

frendzle

Hej :) Szukam pracy w korpo z niemieckim. Mój niemiecki był na poziomie C1, nie tak dawno temu, jednak teraz jest trochę w lesie (na pewno kwestia odświeżenia, ew. nauczenia się narazie pod testy rekrutacyjne). Angielski B2. Czy ktoś chciałby mnie polecić albo byłby życzliwy napisać o procesie rekrutacyjnym, pytaniach etc? Szukam pracy, dość intensywnie i "na wczoraj", a o Capgemini myślałem i było to moim planem już dawno. Nie mam pojęcia jakie stanowisko mnie interesuje, nie znam się na tym, może być dowolne, ewentualnie fajne i lajtowe ; ) Kasa oczywiście im większa tym lepiej, ale tutaj nie jest to priorytetem. Byłbym bardzo wdzięczny za kontakt! mój mail: frendzle@gmail.com (frendzle) Pozdrowienia!

@frendzle

Cześć! Pierwszy etap rekrutacji to dość ogólna rozmowa, podczas której zadajemy pytania dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, motywacji i również preferencji odnośnie roli. Sporo kandydatów nie ma jeszcze sprecyzowanych oczekiwań - wtedy opisujemy im ogólnie dostępne role i próbujemy ocenić na jakich stanowiskach kandydat czułby się dobrze, biorąc pod uwagę jego kompetencje, oczekiwania i znajomość języków. Taka rozmowa przeważnie trwa około 20-30 minut i odbywa się w języku polskim, angielskim i niemieckim. Wcześniej kandydat będzie musiał także wypełnić testy z języka angielskiego, niemieckiego i test analityczny. Podsyłam też linki z ofertami, może coś Cie zainteresuje? https://capgemini-ee.recruitmentplatform.com/ext-poland/UK/details.html?id=POFFK026203F3VBQB7VQWV4P6&nPostingID=12427&nPostingTargetID=8985&mask=cappol&lg=UK https://capgemini-ee.recruitmentplatform.com/ext-poland/UK/details.html?id=POFFK026203F3VBQB7VQWV4P6&nPostingID=12687&nPostingTargetID=8766&mask=cappol&lg=UK https://capgemini-ee.recruitmentplatform.com/ext-poland/UK/details.html?id=POFFK026203F3VBQB7VQWV4P6&nPostingID=10224&nPostingTargetID=8845&mask=cappol&lg=UK https://capgemini-ee.recruitmentplatform.com/ext-poland/UK/details.html?id=POFFK026203F3VBQB7VQWV4P6&nPostingID=12148&nPostingTargetID=8429&mask=cappol&lg=UK Pozdrawiam!

Boss

Cześć, pracuję w Capgemini na stanowisku assistant menagera chętnie zarekomenduje do pracy atrakcyjne księgowe kontakt na PW

zdegustowana
@Boss

Atrakcyjne księgowe, powiadasz? Nie jesteś asystentem managera, tylko zwyczajnym, żałosnym STRĘCZYCIELEM!!! ŻENADA!!! Jeśli firma zatrudnia takich typków, to więcej pytań nie mam......

Nika
@zdegustowana

to chyba jakis troll :- /

@Boss

Aplikować można między innymi przez naszą strone www, a także wysyłając swoje cv na ardres: praca.pl@capgemini.com, proszę nie pisać do tego dziwnego Pana. Pomyliły mu się fora.

john

Jakie zarobki na początek w księgowości??

aaa
@john

1800 na reke

Byly pracownik
@john

3 tysiaki brutto na najnizsze stnaowisko z lekka reka dostaniesz :) i to bez zadnego doswiadczenia

Urszula

Miałam dość nietypową rozmowę kwalifikacyjną - na korytarzu na 1 piętrze w Krakowie. Zostałam skierowana przez Urząd Pracy, ponieważ pracowałam w jeszcze większych korporacjach w Paryżu przez kilkanaście lat i jestem dwujęzyczna. Dziwi mnie to, że rozmowa miała miejsce na korytarzu w obecności kilku osób,które chodziły obok. Po przeczytaniu CV, dowiedziałam się że mam przyjść po raz drugi, ponieważ w danym miesiącu nie posiadają miejsc pracy odpowiadającym moim kwalifikacjom. Osoby, które ze mną rozmawiały miały wypieki na twarzy . Bez czytania posiadały wszystkie informacje o mnie. Po dwóch tygodniach nikt nie dał odpowiedzi. Przyniosłam więc druk z GUP do potwierdzenia, że oczekuję na wolne stanowisko jak mnie poinformowano przy pierwszym spotkaniu, tymczasem ktoś napisał : ,,brak kwalifikacji na stanowisko konsultant dwujęzyczny - język francuski, poziom matura ". Mam francuską i polską maturę, studia z ekonomii i języków obcych ukończone we Francji i studia podyplomowe ukończone w Polsce. Mam też ponad dwadzieścia lat pracy i ponad czterdzieści lat życia, a ta firma preferuje młodych, których i tak nie trzyma długo - jak moją 24 letnią sąsiadkę - 8 miesięcy pracy i koniec. Tymczasem w GUP wciąż pojawiają się nowe ogłoszenia. Sama rozmowa rekrutacyjna nie miała właściwie miejsca. We Francji miałam czasem ciąg dwóch, trzech spotkań i testy. O wynikach mnie informowano, a przy zatrudnieniu nawet uzasadniano dlaczego wybrano mnie a nie innego kandydata. Zawsze była odpowiedź. Korporacje zawsze pisemnie dziękowały za zainteresowanie i życzyły albo powodzenia w tym miejscu pracy, albo szybkiego znalezienia nowej pracy. Tutaj nic takiego nie miało miejsca. Wszystko było dla mnie dziwne i wręcz niepoważne.

@Urszula

Ula, sprawdziliśmy to u nas i w Urzędzie Pracy i nie mamy żadnych informacji, które mogłyby potwierdzić tą sytuację. Dlatego bardzo proszę o kontakt na komunikacja.pl@capgemini.com , chcielibyśmy to wyjaśnić - potrzebujemy tylko więcej sczegółow od Ciebie.

wiosna2017
@Urszula

cześć, ja tez byłam rekrutowana w Capgemini i tez mam dwadzieścia lat doświadczenia, tylko, że ja bardziej w marketingu (angielski Proficiency). Aplikowałam na stanowisko redaktora/content managera - właściwie dwa stanowiska były brane pod uwagę. Miałam baaardzo długi proces rekrutacyjny, kilka zadań - wszystkie w angielskim i wszystkie zaliczyłam. Były to zadania opisowe, np. prezentacja strategii, streszczenie artykułu, wreszcie prezentacja przed szefową działu. Wszystko zaliczone, nauczyłam się na 6stkę, o firmie wiedziałam wszystko, byłam skuteczna i w mojej ocenie bardzo dobra. Jedyne co, to powiedziałam, ze w poprzedniej pracy wyrzucili mnie po powrocie z urlopu wychowawczego, tak wychowawczego. Usłyszałam, ze szefowa działu też ma dzieci, ale że praca jest ważna i po prostu dała mi do zrozumienia, że jest wybór rodzina albo Capgemini. Po tej ostatniej rozmowie ...cisza. Zadzwoniłam, pani z rekrutacji przypomniała mnie sobie z trudem i oświadczyła, że wypadłam super, feedback genialny, ale moje cv jest...niespójne. I tyle. Generalnie teraz już wiem, że nie mówi się o rodzinie, o dzieciach, w ogóle NIE MA TEMATU. Już nigdy nie wspominam, że wyrzucono mnie po urlopie wychowawczy, bo jeszcze miałam czelność iść na wychowawczy. a że dziecko chorowite i słabe, to nikogo nie rusza. Byłam już na wielu rozmowach i niestety tak to działa.

@wiosna2017

Jest dokładnie tak jak piszesz. W Capgemini mamy zdecydowanie nie są mile widziane, ale jeśli taka już pracuje i przypadkiem dziecko zacznie więcej chorować to nie będzie miała lekko.

@wiosna2017

Dzień dobry, pozwoliłam sobie porozmawiać w Pani sprawie z koleżanką, która prowadzi rekrutację na to stanowisko i niestety, nie jest w stanie sprawdzić co się stało na podstawie Pani wypowiedzi. W dodatku szefem projektu jest mężczyzna, trudno nam więc ustalić z kim Pani rozmawiała. Dlatego też bardzo prosimy o kontakt na adres komunikacja.pl@capgemini.pl, bardzo nam zależy na wyjaśnieniu tej sytuacji.

lukrecja
@Monika

Ja jestem Mama i moja corka jest chorowita. Srednio spedzam na L4 okolo 5 tygodni w roku i jeszcze nikt mi nic nie powiedzial. Moje znajome pracuja w Capgemini duzo dluzej niz ja i juz zdazyly urodzic nawet 2 dzieci w tym czasie. Jedna z nich poszla na 3-letni urlop wychowawczy i praca na nia dalej czekala, wlasnie niedawno wrocili. wiec prosze Was drogie Panie.. nie wymyslajcie tak. Dla mnie Capgemini jest bardzo pro-rodzinne.

Jogi

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy w Capgemini na stanowiskach: -Młodszy Specjalista ds. Należności z jez ang -Młodszy Specjalista ds. Zamówień z jęz ang -Młodszy Księgowy z jęz ang Jakie są zarobki, jaki realny angielski jest wymagany oraz czy miła atmosfera w teamie? Bardzo dziękuję za odpowiedz :)

Mario

Witam tak czytam te opinie i sam nei wiem co moge powiedziec - pracowalem tam 2 lata prawie. Firma dobra, ludzie w maire jak sie trafi a zwlaszcza na TLa. Kaska slabsza niz w innych firmach na service desku ok 2200 na reke. Wyplata na czas, ale zeby awansowac trzebva lizac tylek i wychodzic z kim trzeba - niestety :/ ogolnei dalbym 4 na 6.

luisa

Pragnę serdecznie "podziękować" firmie Capgemini za sfrustrowanego, waszego pracownika w moim domu. Nie wiem jak inni sobie radzą ze stresem, nadmiarem obowiązków, nadgodzinami, które i tak się robi choć się ich nie zgłasza bo inaczej by się pracownik nie wyrobił z obowiązkami _ nie wiem tego ale od paru lat jestem świadkiem niszczącego wpływu Waszej korporacji na osobę mi bliską. Z każdym kolejnym awansem spada na niego większy poziom stresu. Owocuje to tym, że w naszych rozmowach dominuje jeden temat: praca. I najgorsze, że to i tak nie pomaga. Żadne rozmowy, próby doradzenia, ulżenia nie działają bo nie mogą działać przy takiej specyfice pracy jaka jest u Was. Wydaje się, że im bardziej doświadczony pracownik, im lepiej zna proces tym mniej zrozumienia otrzymuje. Nie ma możliwości redukcji zadań tak ,by praca była przyjemnym obowiązkiem. Cierpi na tym związek, rodzina, bliscy. Jestem świadkiem jak przy zmianach wymyślonych z Waszej tzw. "góry" terminy ich realizacji są wzięte z kosmosu. Nawet gdybyście płacili za nadgodziny to przecież nie chodzi tutaj o więcej pieniędzy ale o zdrowy balans między pracą o domem. Można oczywiście powiedzieć, że jednostki mogą nie radzić sobie ze stresem i przypadek, ktory opisuje może być przypadkiem dla psychologa a nie do pisania na forum i nie świadczy moja wypowiedź źle o pracodawcy czyli o Was. Jednak chcę aby uwagi osób związanych z Wami pośrednio znalazły się tutaj. Może zaczniecie zamiast dociskania ludzi wprowadzać ankiety (częstsze) na temat ilości zadań na danym stanowisku, gdzie pracownik będzie mógł określić bez strachu, że ma ich nadmiar. Dbajcie o ludzi bo to nie są jedynie "zasoby ludzkie". Osoba mi bliska pracuje dla Was kilka lat w dziale IT. I mogę powiedzieć, że jest kłębkiem frustracji. To, że siedzi po godzinach to norma. Dodatkowe obowiązki, które napływają (audyty, testy) nie są traktowane jako dodatkowe obowiązki ale jako coś, co można "upchnąć" w dotychczasowe. Doba ma tylko 24 godziny a przecież mówi się już w niektórych firmach o skróceniu do 4 dni pracy w tygodniu. Dokąd zmierzasz Capgemini?

st77
@luisa

Jaki nadmiar obowiązków? Po 8,5 godzinach (0,5godz to przerwa na tzw. lunch) wyłączasz kompa i spadasz do domu! I tyle w temacie.

robercik
@st77

poważnie ? nie wiem w jakim projekcie bo na unit 4 to nie wchodzi w grę, siedzisz od 8 do 18-19 a przy zamknięciu msca księgowego nawet do 21. Nadgodziny są codziennie (do odbioru - niepłatne, żeby jeszcze było kiedy je odebrać) . Never

Luisa
@st77

pod warunkiem, że nie pracujesz z domu a to jest częste w Capgemini...

robercik
@Luisa

nie chce się więcej rozwodzić nad tematem bo dużo by można "kwiatków" dodać, ale niestety - muszę się zgodzić z tym co koleżanka napisała. Jeśli chcesz być no lifem - idź do capa, a najlepiej do księgowości :) . Powodzenia ! Rob

upsss!
@st77

COFAM SWÓJ GŁOS, TO POMYŁECZKA BYŁA!!!!!

@luisa

Może Pani napisać w jakim oddziale Capgemini się tak dzieje? Adres to komunikacja.pl@capgemini.com

Misia

O rany! Czy nikt nie odpowie mi na moje pytanie?

byly pracownik

Pracowalam w Capgemini 8 lat. Firma oferuje ciekawa prace, jest duza mozliwosc rozwoju poprzez transfery wenetrzne, za to +. Niestety firma popelnia jeden zasadniczy blad. Capgemini nie wynagradza godziwie swoich pracownikiem, a rezultatem tego jest olbrzymia rotacja. Doswiadczeni ludzie zdemotywowani niska placa odchodza, a w ich miejsce przychodza nowi, co niekorzystnie wplywa na jakosc swiadczonych uslug. Zazwyczaj po okolo 2 latach pracownicy postanawiaja aplikowac do firm konkurencyjnych, ktore zazwyczaj proponuja znacznie wyzsze wynagrodznie, w niektorych przypadkach nawet 100%! Jesli Capgemini choc troche sprobowaloby zblizyc place do tych rynkowych, byloby to naprawde bardzo dobre miejsce dla mlodych ludzi. Aktualnie jest niestety fabryka specjalistow,, z doswiadczenia ktorych zyski czerpie konkurencja.

Misia

Witam ponawiam pytanie: ile w capie dostaje się za polecenie kogoś do pracy? Wiecie może?

memyselfandI
@Misia

Wszystko zależy na jakie stanowisko się poleca.... Jeśli są mocno zdesperowani, bo go life projektu zbliża się nieuchronnie, a oni są "w lesie", to kilka tysięcy można wyrwać :) Przeciętnie są w stanie zaoferować do 4 tysięcy za kogoś z popularnymi językami , ale uwaga! - bardzo często oszukują twierdząc, że dana osoba "była już w ich bazie danych" i za taką nic się nie należy..... Także obiecanki cacanki, a głupiemu radość! Ja żadnemu ze swoich znajomych nie zrobiłabym takiego świństwa, tak na marginesie ;)

misia

Witam, zastanawiam się nad zmianą pracy i koleżanka pracująca w CP namawia mnie, żebym przyszła do Capa. Nie wiem czy dadzą mi tyle ile bym chciała czyli ok. 35tys na rękę, w obecnej firmie pracuję już 10 lat i doszłam do pewnej kasy. Jednak obecna praca mnie nuży i chciałabym coś zmienić. Ile w capie dostaje się kasy za polecenie osoby do pracy? Moja kolezanka zachwala i jest zadowolona z pracy tam, ale ona zarabia około 5tysięcy na rękę i jest tam jakąś liderką. Nie wiem czy warto zmieniać pracę i czy iść do Capa, dużym plusem byłoby to ze miałabym do Capa dużo bliżej, do obecnej musze dojeżdżać 30 min autem

@misia

miałam na myśli 3,5tys na rękę HA!!!!, HA!!

Zostaw merytoryczną opinię o Capgemini - Kraków

• Jak się pracuje w Capgemini?

Zobacz opinie na temat firmy Capgemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capgemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capgemini?

Kandydaci do pracy w Capgemini napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capgemini