Opinie o BP Europa SE Oddział w Polsce w Kraków

5 2 11 5 1
Dorota

Czy skargi w stronę kierownictwa firmy są miarodajne? Jak wyglądają relacje w zespole? Atmosfera jest przyjazna?

TakNie2
Anonim Nowy wpis
@Dorota

Atmosfera w zespole daje dużo do życzenia . Ciągle obrabianie 4 liter

Tak2Nie1
Dawid Nowy wpis
@Anonim

Wraz z innymi pracownikami próbowaliście w jakiś sposób poprawić atmosferę? Często nawet organizacja zwykłego wyjścia po pracy powoduje, że atmosfera się oczyszcza, a pracownicy otwierają się przed sobą. Daj znać, czy tego typu wyjścia były praktykowane.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BP Europa SE Oddział w Polsce?

Koja

Pracowałam 4 lata na bp mirowska kraków z pracy byłam zadowolona. Natomiast kierowniczka była hamska i wulgarna. Napisałam pismo ze mogą wystąpić przeslanki mobbingu za dokładniej 3 miesiąc kończyła się umowa (usunięte przez administratora) mnie na bruk jest 13 listopada 2018. Zostałam z 5ciorga dziecmi bez środków do życia. Takie mają poszanowanie dla pracowników którzy wykonywali obowiązki nawet podwójne z za innych. Byłam naprawa zadowolona i robiłam więcej niż musiałam.

Tak6Nie2

O. N. A.
@Koja

Opinie które są napisane o mobbingu i o kierowniczce, że jest arogancja i chamska to stek bzdur pisany przez męża osoby która nic nie robiła, siedziała tylko z telefonem w ręku, na papierosa co 10 min, czasami jak wyszła to nie było jej 20 min bo rozmawiała z mężem przez tel i śmie mówić że pracowała za inne osoby. Śmiesznie jesteście, każdy kto zna kierowniczke i pracował z nią przez chwilę wie jaka jest. Prawda sama się obroni. A Wam drodzy Państwo radzę się zająć dziećmi a nie oczernianiem.

TakNie2
Anonim Nowy wpis
@O. N. A.

Potwierdzam (usunięte przez administratora)

Tak1Nie
Halina

Są na forum pracownicy BP Polska? Firma cały czas poszukuje pracowników biurowych oraz do pracy na stacjach. Możecie podzielić się swoimi opiniami na temat warunków w jednym i drugim miejscu?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

said

@rr ja się nie dziwię, że wymagają znajomości angielskiego. W szczególności na tym stanowisku.

bolo

a orientujecie się, może jakie są wynagrodzenia finansowe netto na pełen etat ??

AD

Pracowałem w BP na Jasnogórskiej przez niemal 7 lat. Jest to bardzo fajna propozycja zwłaszcza dla ludzi którzy interesują się paliwami i są mocno zorientowani na klienta. Nie jest to typowa korporacja. Oczywiście jak wszędzie wszystko zależy od tego w jakim jesteś dziale, i kto jest twoim szefem - ale to chyba jak wszędzie. Wielki plus za ogromny zakres operacji w Polsce, tym samym wiele zróżnicowanych pozycji. Minus za tendencje zmniejszającą wyżej wspomniany zakres (likwidacja asfaltu, gazu).

TakNie

Zostaw opinię o BP Europa SE Oddział w Polsce - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.