BP Europa SE, Oddział w Polsce, Kraków

Kraków

Opinie o BP Europa SE, Oddział w Polsce, Kraków

said
użytkownik zarejestrowany

@rr ja się nie dziwię, że wymagają znajomości angielskiego. W szczególności na tym stanowisku.

bolo

a orientujecie się, może jakie są wynagrodzenia finansowe netto na pełen etat ??

AD

Pracowałem w BP na Jasnogórskiej przez niemal 7 lat. Jest to bardzo fajna propozycja zwłaszcza dla ludzi którzy interesują się paliwami i są mocno zorientowani na klienta. Nie jest to typowa korporacja. Oczywiście jak wszędzie wszystko zależy od tego w jakim jesteś dziale, i kto jest twoim szefem - ale to chyba jak wszędzie. Wielki plus za ogromny zakres operacji w Polsce, tym samym wiele zróżnicowanych pozycji. Minus za tendencje zmniejszającą wyżej wspomniany zakres (likwidacja asfaltu, gazu).

Zostaw opinię o BP Europa SE, Oddział w Polsce, Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BP Europa SE, Oddział w Polsce, Kraków