P. M. Nowy wpis
Były pracownik

Polecam pracę w tej firmie. Chociaż zdaje sobie sprawę, że bardzo dużą rolę odgrywa kwestia tego na jaką stacje się trafi, ja trafiłam na NAJLEPSZĄ ????Pracowałam na stacji w Jaśle i na jej podstawie wydaje swoją opinię . Cały system wdrożenia nowego pracownika jest przejrzysty i minimalizuje stres związany z rozpoczęciem nowej pracy, jest jasny ale dostosowany do predyspozycji pracownika. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że cała załoga stacji na czele z kierowniczkami, są bardzo sympatyczni, życzliwi, przyjaźni, sami wychodzą z inicjatywa pomocy zarówno innemu pracownikowi jak i klientowi. Zarażają pozytywnym nastawieniem i wywołują uśmiech na twarzy. Bardzo fajny system szkoleniowy i platforma dla pracowników.

Grzesiek Nowy wpis

Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy tylko potrzebuje dobrego pracownika a z tym niestety są kłopoty!

Dorota

Czy skargi w stronę kierownictwa firmy są miarodajne? Jak wyglądają relacje w zespole? Atmosfera jest przyjazna?

Anonim Nowy wpis
@Dorota

Atmosfera w zespole daje dużo do życzenia . Ciągle obrabianie 4 liter

Dawid Nowy wpis
@Anonim

Wraz z innymi pracownikami próbowaliście w jakiś sposób poprawić atmosferę? Często nawet organizacja zwykłego wyjścia po pracy powoduje, że atmosfera się oczyszcza, a pracownicy otwierają się przed sobą. Daj znać, czy tego typu wyjścia były praktykowane.

Koja

Pracowałam 4 lata na bp mirowska kraków z pracy byłam zadowolona. Natomiast kierowniczka była hamska i wulgarna. Napisałam pismo ze mogą wystąpić przeslanki mobbingu za dokładniej 3 miesiąc kończyła się umowa (usunięte przez administratora) mnie na bruk jest 13 listopada 2018. Zostałam z 5ciorga dziecmi bez środków do życia. Takie mają poszanowanie dla pracowników którzy wykonywali obowiązki nawet podwójne z za innych. Byłam naprawa zadowolona i robiłam więcej niż musiałam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
O. N. A.
@Koja

Opinie które są napisane o mobbingu i o kierowniczce, że jest arogancja i chamska to stek bzdur pisany przez męża osoby która nic nie robiła, siedziała tylko z telefonem w ręku, na papierosa co 10 min, czasami jak wyszła to nie było jej 20 min bo rozmawiała z mężem przez tel i śmie mówić że pracowała za inne osoby. Śmiesznie jesteście, każdy kto zna kierowniczke i pracował z nią przez chwilę wie jaka jest. Prawda sama się obroni. A Wam drodzy Państwo radzę się zająć dziećmi a nie oczernianiem.

Anonim
@O. N. A.

Potwierdzam (usunięte przez administratora)

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Halina

Są na forum pracownicy BP Polska? Firma cały czas poszukuje pracowników biurowych oraz do pracy na stacjach. Możecie podzielić się swoimi opiniami na temat warunków w jednym i drugim miejscu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
said

@rr ja się nie dziwię, że wymagają znajomości angielskiego. W szczególności na tym stanowisku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bolo

a orientujecie się, może jakie są wynagrodzenia finansowe netto na pełen etat ??

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AD

Pracowałem w BP na Jasnogórskiej przez niemal 7 lat. Jest to bardzo fajna propozycja zwłaszcza dla ludzi którzy interesują się paliwami i są mocno zorientowani na klienta. Nie jest to typowa korporacja. Oczywiście jak wszędzie wszystko zależy od tego w jakim jesteś dziale, i kto jest twoim szefem - ale to chyba jak wszędzie. Wielki plus za ogromny zakres operacji w Polsce, tym samym wiele zróżnicowanych pozycji. Minus za tendencje zmniejszającą wyżej wspomniany zakres (likwidacja asfaltu, gazu).

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o BP Europa SE Oddział w Polsce - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
BP Europa SE Oddział w Polsce
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
BP Europa SE Oddział w Polsce