Opinie o Zumi w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Zumi, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zumi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zumi w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Zumi jest płatny 100%?

niezadowolony Nowy wpis
Klient

Dałem się naciągnąć na wykonanie strony strony internetowej wraz z pozycjonowaniem przez tą firmę. Efekty żadne i strona po zakończeniu umowy została zlikwidowana. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) po wpłacenia ponad 5000 zł.Teraz nie ma żadnego kontaktu telefonicznego jak wcześniej a jedynie odpowiada email z wyuczoną regułką pani że mają nas w nosie. Żenada i metr mułu . Ostrzegam przed nimi aby nie byś stratnym

Julita Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do wpisu. Przecież to jest forum pracownicze.

Wkurzony klient Nowy wpis

UWAGA!!! DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE ZANIM PODPISZECIE UMOWĘ!!! Mili konsultanci chętnie namówią Was na podpisanie umowy opowiadając jaka to ona jest przydatna. Czar jednak pryska, zaczyna się nękanie. Faktury elektroniczne przesyłane są przez arogancką panią Sylwię zanim zapieją koguty czyli parę minut po 5 rano. Nie działają prośby ani groźby, bo firma ma to centralnie w d..pie, że mnie budzi. Zleciłem nawet zmianę adresu email, ale pani Sylwia i tak przesyła faktury na poprzedni adres. Na nic reklamacje ani zapewnienia opiekuna umowy, że "wyjaśnią sprawę", "zrobią wszystko żeby sytuacja się nie powtórzyła". Święta krowa? Nietykalny pracownik? Zwykła złośliwość, bo inaczej jak to nazwać? (usunięte przez administratora) Nawet po rozwiązaniu umowy, co oczywiście nie następuje natychmiast tylko po okresie jaki jest narzucony umową kolejne faktury przychodzą przed świtem. Zaznaczę, że umowę trwała przez dobrych kilka lat, pewnie blisko 10. Żenujące... Oczywiście nie polecam!!!

TeleSales Executive
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja parostopniowa. Case`y prezentowane przed grupą, symulacja sprzedażowa, zadanie zespołowe a nastepnie rozmowa z przyszłym przełożonym i osobą z HR/menegerem. Następnie 2 tygodniowe intensywne szkolenie i 3 miesiące okresu próbnego.

Pytania

Sprzedaj grupie czasownik "wierzchanie".

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hoze

Witajcie ;) Pytanko czy byli pracownicy będący na tym forum znają sposób na odstąpienie od umowy z MI. Minęło mi 5 dni, nawet miesiąc ale z reklamy za dużo nie ma poza fakturami co miesiąc. Proszę o ewentualną pomoc ;)

Maria
@Hoze

Witam Mam ten sam problem. Zapłaciłam już 6 faktur i zero rezultatu. Początkowo na moje żądanie przysyłano "statystyki", z których nic nie wynikało poza tym, że nie ma obiecanego ruchu na wizytówce. Teraz teoretycznie mogę sama sprawdzić, ale to co jest proponowane jest nieczytelne i nic nie wnosi. Po dwóch miesiącach napisałam reklamację na brak efektów, w odpowiedzi teoretycznie wysłano darmowy mailing do wybranej grupy. Jak dla mnie porażka, zero efektów, naciągactwo. Pani, która jest moim opiekunem również zamilkła. Absolutnie nie polecam.

Były pracownik MiP
@Maria

Jak Pani mierzy efekty i co jest efektem dla Pani?

Margaret

Byłam na rozmowie i zachwalało dwóch Panów pracę w firmie, przyznam, że byli bardzo w porządku. Rozmowa miła i rzetelna a pytania konkretne. Czytając jednak wasze opinie podziękuję gdyby zadzwonili bo obecnie zarobię 3 tyś, na rękę i nie sądzę by płacili więcej

Ktoś aplikowal podobno, odwazny

Kuba
@Marcin

Też myślałem, by tam aplikować, dlaczego piszesz, że to odważne?

Ola09

Media impact polska to firma której nie polecam i ja. Cene kosmos. Zarobki gorsze niż w sklepie

Tiki567

Nie jest dobrze, to racja. Jak weszła onet mój biznes to zaczęło się duże ciśnienie z góry, jakieś wymagania siecjalne cele kosmiczne. Dzięki tylko paru osobom się to kręci

@Tiki567

Gdyby nie trzy cztery osoby to nie było by tego co jest. Tylko cele są wielkie i coraz większe z każdym rokiem a kasa ta sama i rozwoj zerowy. Na nic w tej firmie nie liczę, chcę zarobić i sprawdzać oferty pracy

Marcin

Jak tak dalej pójdzie to zostanie połowa sprzedawców. Na każdej przerwie słyszę, że ktoś szuka pracy

Ala57
@Marcin

Co Cię w tym dziwi? Nie wiem gdzie pracujesz, ale ja u siebie mam słabą bazę

Karolina

Ta firma nazywa się Media impact polska a nadal pokazuje się jak zumi. Pracy jest bardzo duzo wydzwaniam setki tych firm badziewie to jest, a z góry tylko więcej więcej, ciekawe czy jakby siadła na słuchawkę też by tak walczyła, tragedia. Można przyjść na chwile i uciakac dalej bo jest za duze cisnienie

Ala57

a ktoś wie czy w tym roku będzie jakiś bonus?? czekanie go jest żenujące tak jak konkurs jest nie ma jest 12 marzec!?

Ania

odświeżyli ofertę pracy na kierownika, jest takie zainteresowanie?????! hehe

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Zumi? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Karolina

Czy jest powód, że przestaliście pisać?

Olaf

porażka jest z tą kobietą, zjesz paznokcie i to wszystko.Chciałaby mieć tylko gwiazdy ale nauczyć cię sprzedaży to nie raczy, nie ma wiedzy

Anioł

Potwierdzam opinie osoby, która napisała komenatrz wyżej. Od kierowników zależy baaaaaaaardzo dużo, jak trafisz do zespołu tej nieopanowanej kobiety to długo niewytrzymasz , to co jedno słyszysz to dzwoń sprzedawaj, ale firma od siebie nie chce nic dać, przecież konkurencja płaci więcej. Nie polece

Była pracownica

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej firmy. Z jednej strony dopóki tam pracowałam wydawało mi się, że zawsze może być gorzej. Z drugiej strony od samego początku praca w tej firmie powodowała we mnie zdenerwowanie. Duży problem jest z kierownikami, którzy powodują mega dużą presję - w tego typu firmach zrozumiałe jest, że jest ciśnienie, ale powinno ono być naturalne i niepotęgowane przez nich dodatkowo. Jeśli myślisz, że rozmowa cokolwiek daje, to niestety w tej firmie to nie przejdzie. Tutaj nie możesz wytłumaczyć niczego, obronić się lub przedstawić swoich racji - oni zawsze wiedzą lepiej i na wszystko znajdą wytłumaczenie. Zawsze jesteś na straconej pozycji. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o reklamie, zebrać trochę doświadczenia na słuchawce i w pracy z klientami biznesowymi to oczywiście polecam na chwilę, bo idzie wynieść trochę wiedzy. Sam Onet i prasa są dość przyjemne. Największą porażką jest Zumi, które trzeba wciskać klientom wiedząc, że nic to nie daje. Na dłuższą metę niestety idzie wysiąść psychicznie - dlatego też taka duża rotacja. Wszystko wydaje się tam fajne na początku, bo można się pochwalić, że Onet, Forbes, Newsweek itd. Tyle, że praca powinna zostać w pracy, a nie być przynoszona do domu. Dopóki nie zmieniłam pracy nie zdawałam sobie nawet sprawy, że przychodziłam do domu i byłam zła, wściekła i że to przekłada się również na mojego partnera i naszą relację. Co do kontaktu z klientami jest to niestety wieczne malowanie trawy na zielono. Trzeba ich przekonywać do rozwiązań, które niewiele dają. Klienci są nagabywani, podpisują umowy drogą telefoniczną (chyba, że znajdzie się mądry, który zechce ją na maila i się zapozna z regulaminem czyli ok. 5% klientów), składają reklamacje. Umowy skonstruowane są w taki sposób żeby nie można było udowodnić błędów Media Impact. P.S. Kasa jest całkiem niezła jeśli komuś tylko na tym zależy.

Sisi

Niestety pracowałam w telesprzedaży, to co tam się dzialo jest nieprofesjonalne, jak ktoś chce tam pracować to tylko po to by w cv było ciekawie. Firma bardzo mało placi, a plany sa nie do wyrobienia, mozna na palcach reki policzyc kto daje rade, reszta siedzi bo i tak ich sie nie zwolni bo nikt tam nie chce przyjsc - dziwic sie

roberto

Jak chcesz wydać bez sensu kasę na reklamę to wybierz zumi. Poproś o stary twojej bezpłatnej wizytówki. Nie daj się omamić reklama na onet bo to ściema. Co do pracy zarobki lepsze w biedronce.

Zostaw merytoryczną opinię o Zumi - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.