Zumi

Kraków

Zumi
2 59

Opinie o Zumi

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@Margaret, a czy na rozmowie mówili czy wyrobienie tych planów, o których wszyscy piszą wiąże się właśnie z większą pensją? Bardzo możliwe, że nie dla wszystkich są one niemożliwe do osiągnięcia i dobrze byłoby wiedzieć, przynajmniej dla osób poszukujących pracy, z jakimi przywilejami się to w Zumi wiąże.

Hoze

Witajcie ;) Pytanko czy byli pracownicy będący na tym forum znają sposób na odstąpienie od umowy z MI. Minęło mi 5 dni, nawet miesiąc ale z reklamy za dużo nie ma poza fakturami co miesiąc. Proszę o ewentualną pomoc ;)

Były pracownik MiP
@Maria 23.01.2018 14:44

Jak Pani mierzy efekty i co jest efektem dla Pani?

Margaret

Byłam na rozmowie i zachwalało dwóch Panów pracę w firmie, przyznam, że byli bardzo w porządku. Rozmowa miła i rzetelna a pytania konkretne. Czytając jednak wasze opinie podziękuję gdyby zadzwonili bo obecnie zarobię 3 tyś, na rękę i nie sądzę by płacili więcej

Ktoś aplikowal podobno, odwazny

Kuba
@Marcin 07.03.2018 15:23

Też myślałem, by tam aplikować, dlaczego piszesz, że to odważne?

Ola09

Media impact polska to firma której nie polecam i ja. Cene kosmos. Zarobki gorsze niż w sklepie

Tiki567

Nie jest dobrze, to racja. Jak weszła onet mój biznes to zaczęło się duże ciśnienie z góry, jakieś wymagania siecjalne cele kosmiczne. Dzięki tylko paru osobom się to kręci

@Tiki567 18.03.2018 00:49

Gdyby nie trzy cztery osoby to nie było by tego co jest. Tylko cele są wielkie i coraz większe z każdym rokiem a kasa ta sama i rozwoj zerowy. Na nic w tej firmie nie liczę, chcę zarobić i sprawdzać oferty pracy

Marcin

Jak tak dalej pójdzie to zostanie połowa sprzedawców. Na każdej przerwie słyszę, że ktoś szuka pracy

Ala57
@Marcin 15.03.2018 07:14

Co Cię w tym dziwi? Nie wiem gdzie pracujesz, ale ja u siebie mam słabą bazę

Karolina

Ta firma nazywa się Media impact polska a nadal pokazuje się jak zumi. Pracy jest bardzo duzo wydzwaniam setki tych firm badziewie to jest, a z góry tylko więcej więcej, ciekawe czy jakby siadła na słuchawkę też by tak walczyła, tragedia. Można przyjść na chwile i uciakac dalej bo jest za duze cisnienie

Ala57

a ktoś wie czy w tym roku będzie jakiś bonus?? czekanie go jest żenujące tak jak konkurs jest nie ma jest 12 marzec!?

Ania

odświeżyli ofertę pracy na kierownika, jest takie zainteresowanie?????! hehe

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Zumi? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Karolina

Czy jest powód, że przestaliście pisać?

Olaf

porażka jest z tą kobietą, zjesz paznokcie i to wszystko.Chciałaby mieć tylko gwiazdy ale nauczyć cię sprzedaży to nie raczy, nie ma wiedzy

Anioł

Potwierdzam opinie osoby, która napisała komenatrz wyżej. Od kierowników zależy baaaaaaaardzo dużo, jak trafisz do zespołu tej nieopanowanej kobiety to długo niewytrzymasz , to co jedno słyszysz to dzwoń sprzedawaj, ale firma od siebie nie chce nic dać, przecież konkurencja płaci więcej. Nie polece

Była pracownica

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej firmy. Z jednej strony dopóki tam pracowałam wydawało mi się, że zawsze może być gorzej. Z drugiej strony od samego początku praca w tej firmie powodowała we mnie zdenerwowanie. Duży problem jest z kierownikami, którzy powodują mega dużą presję - w tego typu firmach zrozumiałe jest, że jest ciśnienie, ale powinno ono być naturalne i niepotęgowane przez nich dodatkowo. Jeśli myślisz, że rozmowa cokolwiek daje, to niestety w tej firmie to nie przejdzie. Tutaj nie możesz wytłumaczyć niczego, obronić się lub przedstawić swoich racji - oni zawsze wiedzą lepiej i na wszystko znajdą wytłumaczenie. Zawsze jesteś na straconej pozycji. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o reklamie, zebrać trochę doświadczenia na słuchawce i w pracy z klientami biznesowymi to oczywiście polecam na chwilę, bo idzie wynieść trochę wiedzy. Sam Onet i prasa są dość przyjemne. Największą porażką jest Zumi, które trzeba wciskać klientom wiedząc, że nic to nie daje. Na dłuższą metę niestety idzie wysiąść psychicznie - dlatego też taka duża rotacja. Wszystko wydaje się tam fajne na początku, bo można się pochwalić, że Onet, Forbes, Newsweek itd. Tyle, że praca powinna zostać w pracy, a nie być przynoszona do domu. Dopóki nie zmieniłam pracy nie zdawałam sobie nawet sprawy, że przychodziłam do domu i byłam zła, wściekła i że to przekłada się również na mojego partnera i naszą relację. Co do kontaktu z klientami jest to niestety wieczne malowanie trawy na zielono. Trzeba ich przekonywać do rozwiązań, które niewiele dają. Klienci są nagabywani, podpisują umowy drogą telefoniczną (chyba, że znajdzie się mądry, który zechce ją na maila i się zapozna z regulaminem czyli ok. 5% klientów), składają reklamacje. Umowy skonstruowane są w taki sposób żeby nie można było udowodnić błędów Media Impact. P.S. Kasa jest całkiem niezła jeśli komuś tylko na tym zależy.

Sisi

Niestety pracowałam w telesprzedaży, to co tam się dzialo jest nieprofesjonalne, jak ktoś chce tam pracować to tylko po to by w cv było ciekawie. Firma bardzo mało placi, a plany sa nie do wyrobienia, mozna na palcach reki policzyc kto daje rade, reszta siedzi bo i tak ich sie nie zwolni bo nikt tam nie chce przyjsc - dziwic sie

roberto

Jak chcesz wydać bez sensu kasę na reklamę to wybierz zumi. Poproś o stary twojej bezpłatnej wizytówki. Nie daj się omamić reklama na onet bo to ściema. Co do pracy zarobki lepsze w biedronce.

Józek

Widzę, że zarówno pracownicy i reklamodawcy mają wiele ciekawych informacji na temat tej firmy - tak dalej! ;)

Oszukany klient Media Impact

Stanowczo przestrzegam zainteresowane firmy przed współpracą z Media Impact. Współpraca przebiegała dobrze tylko w okresie podpisania umowy i wniesienia przedpłaty, zaraz potem reklama siadła. Pracownicy nastawieni wyłącznie na zdobywanie klientów i uzyskiwanie wpłat, zamiast na rzetelne wykonywanie usługi. Popieram Natalię powyżej

ddd
@Arkadiusz 16.09.2016 19:01

Czy w jakiś sposób udało się wam rozwiązać ten problem, żeby faktury nie przychodziły?

Krysia Klamie

zart, Krysia zawsze ma racje

Krysia Klamie

i czesc :)

klient

Tez czujemy się oszukani przez firmę Media Impact. Może ktoś doradzić jak zrezygnować z czegoś co się nie zamawiało?

Krysia
@klient 06.02.2016 23:09

Z czegoś co się nie zamawiało raczej nie trzeba rezygnować, bo nie ma z czego- skoro się tego nie zamawiało ;) Jeżeli natomiast masz zawartą umowę z Media Impact to warto się wczytać w jej treść i przede wszystkim regulamin- zazwyczaj są to umowy na czas określony- czyli przed ich zakończeniem nie można zrezygnować.

KLIENT FIRMY MEDIA IMPACT - NATALIA

Niestety po zmianie z Onetu - na Media Impact jakość usług uległa pogorszeniu, kontakt z opiekunem zerowy, marna reklama, skutecznie dostarczali tylko monity a o fakturach już zapominali. Bardzo zawiodłam się na tej firmie.

Zos

Zarobki w tej firmie to mimo ich wyliczeń to żart, w naszej branży zarabia się około 30% więcej. Hr to czyta?

mateo

zumi to banda naciagaczy. zapisy w regulaminie niezgodne z prawem (termin odstapienia u nich wynosi 5 dni , ustawowo jest to 14 dni!) skutecznosc tej formy reklamy jest 0 - przez 4 miesiace 2 wejscia na moja strone z wizytowki - przy kwocie 300 zl na miesiac to raczej troche malo. Ogolnie naciagacze jedyna taktyka zeby podpisac z nimi umowe na 12 miesiecy a potem plac i tyle OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!

damian

NACIAGACZE, zumi przyciaga mi sprzedaz garnkow chodząc od drzwi do drzwi, ale tam klient dostawal przynajmniej garnki a tutaj dostaje nic... skutecznosc reklamy w zumi jest zerowa, wejsc moze maja te kilka milionow miesiecznie ale ludzie wchodza tylko na mape zobaczyc jak gdzies dojechac a nie szukac firmy!

Haz

Jak zależy Ci na wciskaniu klientom kitów, byle by podpisali umowę, aby później ich rżnąć na kasę w zamian za nie wywiązywanie się z tej umowy, to ta praca jest dla Ciebie

jasiek

banda oszustow, jest to zwykle naciaganie ludzi, skutecznosc produktow tej firmy jest prawie zerowa, podpieranie sie o autorytet onet.pl.

Nasi doradcy

Po rekrutacji byłam pozytywnie nastawiona na pracę na telefonie, ale zespół do którego trafiłam to jakieś niepoważne podejście do pracownika, czuje się momentami zastraszana gdy czegoś nie wykonam tylko ze nikt nie wie jak to zrobić. Nic nie jest zrobione na czas, plan dostaje z opóźnieniem ale maila musze odpisać do minuty. Poważnie odradzam tam pracę, podejście do pracowników jest karygodne.

gość
@gość 08.09.2015 13:31

ona ma coś nie tak :)

Ul

Tragiczna firma. Wydaje się ze to jakas wielka korporacja , a byle rzeczy nie da sie i nie wolno zrobić. Menadżer który nawet nie wyjdzie do pracowników, przestraszeni pracownicy działów to jakas zabawa na poziomie piaskownicy. Plany sprzedaży na poziomie nie do wykonania juz gdy sie je dostaje, do tego jeszcze Ci zabiorą prowizje jak czegoś nie zrobisz bo np nie ma ludzi w pracy to mi wrzucą większy plan, ale zmienią w połowie miesiąca - zastanówcie się czy chcielibyście tam pracować, ja na szczęście nie musze. Nikt Cię tam nie szanuje, nikt nie pomoże rozwiązać problem, dla mnie opinia osoby u góry, że to dno jest trafione. Ludzie jeśli szukacie pracy w media impact polska proponuje isc byle gdzie a gorzej nie będzie .

Zostaw opinię o Zumi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zumi