Opinie o Zumi w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zumi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zumi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zumi w Kraków

Józek

Widzę, że zarówno pracownicy i reklamodawcy mają wiele ciekawych informacji na temat tej firmy - tak dalej! ;)

Oszukany klient Media Impact

Stanowczo przestrzegam zainteresowane firmy przed współpracą z Media Impact. Współpraca przebiegała dobrze tylko w okresie podpisania umowy i wniesienia przedpłaty, zaraz potem reklama siadła. Pracownicy nastawieni wyłącznie na zdobywanie klientów i uzyskiwanie wpłat, zamiast na rzetelne wykonywanie usługi. Popieram Natalię powyżej

Arkadiusz
@Oszukany klient Media Impact

Ja też nie polecam! Oszuści... Pani z którą ja rozmawiałem pani Izabela, która mówi o wszystkim tylko nie o tym, że za chwilę Cię naciągnie... zero rzeczowości. Kobieta mówi,że musi zrobić rezerwację na reklamę,mówisz, że okej, aby się odczepiła i prosisz o przesłanie umowy. Ona Ci czyta 3 regułki, mówiąc, że bez tego nie wyśle umowy do przeczytania i że to warunek rezerwacji. Potem patrzysz a już niby podpisałeś umowę, bo kobieta wykorzystując Twoją naiwność wycisnęła z Ciebie 3 razy tak... Bardzo jestem oburzony zachowaniem wspomnianej konsultantki oraz firmy, której zależy jedynie na tym,aby złowić klienta i zagadać go, aby nieświadom konsekwencji zgodził się na przesłanie oferty, która nagle okazuje się być już umową...

ddd
@Arkadiusz

Czy w jakiś sposób udało się wam rozwiązać ten problem, żeby faktury nie przychodziły?

Krysia Klamie

zart, Krysia zawsze ma racje

Krysia Klamie

i czesc :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
klient

Tez czujemy się oszukani przez firmę Media Impact. Może ktoś doradzić jak zrezygnować z czegoś co się nie zamawiało?

Krysia
@klient

Z czegoś co się nie zamawiało raczej nie trzeba rezygnować, bo nie ma z czego- skoro się tego nie zamawiało ;) Jeżeli natomiast masz zawartą umowę z Media Impact to warto się wczytać w jej treść i przede wszystkim regulamin- zazwyczaj są to umowy na czas określony- czyli przed ich zakończeniem nie można zrezygnować.

KLIENT FIRMY MEDIA IMPACT - NATALIA

Niestety po zmianie z Onetu - na Media Impact jakość usług uległa pogorszeniu, kontakt z opiekunem zerowy, marna reklama, skutecznie dostarczali tylko monity a o fakturach już zapominali. Bardzo zawiodłam się na tej firmie.

Zos

Zarobki w tej firmie to mimo ich wyliczeń to żart, w naszej branży zarabia się około 30% więcej. Hr to czyta?

mateo

zumi to banda naciagaczy. zapisy w regulaminie niezgodne z prawem (termin odstapienia u nich wynosi 5 dni , ustawowo jest to 14 dni!) skutecznosc tej formy reklamy jest 0 - przez 4 miesiace 2 wejscia na moja strone z wizytowki - przy kwocie 300 zl na miesiac to raczej troche malo. Ogolnie naciagacze jedyna taktyka zeby podpisac z nimi umowe na 12 miesiecy a potem plac i tyle OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!

damian

NACIAGACZE, zumi przyciaga mi sprzedaz garnkow chodząc od drzwi do drzwi, ale tam klient dostawal przynajmniej garnki a tutaj dostaje nic... skutecznosc reklamy w zumi jest zerowa, wejsc moze maja te kilka milionow miesiecznie ale ludzie wchodza tylko na mape zobaczyc jak gdzies dojechac a nie szukac firmy!

Haz

Jak zależy Ci na wciskaniu klientom kitów, byle by podpisali umowę, aby później ich rżnąć na kasę w zamian za nie wywiązywanie się z tej umowy, to ta praca jest dla Ciebie

jasiek

banda oszustow, jest to zwykle naciaganie ludzi, skutecznosc produktow tej firmy jest prawie zerowa, podpieranie sie o autorytet onet.pl.

Nasi doradcy

Po rekrutacji byłam pozytywnie nastawiona na pracę na telefonie, ale zespół do którego trafiłam to jakieś niepoważne podejście do pracownika, czuje się momentami zastraszana gdy czegoś nie wykonam tylko ze nikt nie wie jak to zrobić. Nic nie jest zrobione na czas, plan dostaje z opóźnieniem ale maila musze odpisać do minuty. Poważnie odradzam tam pracę, podejście do pracowników jest karygodne.

gość
@Nasi doradcy

Zastraszana? To się domyślam do kogo trafiłaś:)

gość
@gość

ona ma coś nie tak :)

Ul

Tragiczna firma. Wydaje się ze to jakas wielka korporacja , a byle rzeczy nie da sie i nie wolno zrobić. Menadżer który nawet nie wyjdzie do pracowników, przestraszeni pracownicy działów to jakas zabawa na poziomie piaskownicy. Plany sprzedaży na poziomie nie do wykonania juz gdy sie je dostaje, do tego jeszcze Ci zabiorą prowizje jak czegoś nie zrobisz bo np nie ma ludzi w pracy to mi wrzucą większy plan, ale zmienią w połowie miesiąca - zastanówcie się czy chcielibyście tam pracować, ja na szczęście nie musze. Nikt Cię tam nie szanuje, nikt nie pomoże rozwiązać problem, dla mnie opinia osoby u góry, że to dno jest trafione. Ludzie jeśli szukacie pracy w media impact polska proponuje isc byle gdzie a gorzej nie będzie .

Gal

Dno. Tak można skomentować firmę. Wszystko robione po czasie, w telesprzedazy plan dostaje na koniec miesiąca bo moja przełożona nie dostała wczesniej od swojego przełożonego przynajmniej tak się wszyscy tłumacza. To jest niepoważna firma, która zatrudnia wszystkich i to na lepsze warunki niż pracuje ja od jakiegoś czasu. Brak zrozumienia dla nas i koncentracja na własnym czubku nosa to drodzy droga donikąd. Odradzam telesprzedaz w firmie polska

Opinie

Porażką są ich oczekiwania, a dają takie marne pieniądze, że byle inna firma płaci lepiej, ja podziękowałam po pierwszym etapie bo 2 tys to ja w banku zarobię jak klienci sami będą przychodzić. Śmieszni

VH7

UWAGA!!! Ta firma oszukuje klientów !!! W regulaminie mają zapisy niezgodne z ustawą !!! Nie wchodźcie z nimi w ŻADNE relacje !

Ona

Witam mam pytanie w czwartek mam rozmowę dotycząca sprzedaży. Mogę Was prosić o jakieś informacje dotyczące tego stanowisko ?? Oraz jak mniej więcej wygląda rozmowa ?? (z tego co wiem to AC)

Murka

A czy to coś nowego? Plan dostajesz w połowie miesiąca

Marsjanka

szkoda że połowa telesprzedaży wie o nowych zarobkach, a druga nie, komunikacja jest wzorowa, przy piwie kolega Ci opowie

Sto

Ciekawe kiedy dadzą zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Zumi - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zumi?

Kandydaci do pracy w Zumi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zumi