Opinie o conrad.pl - Conrad Electronic Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Conrad Electronic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Conrad Electronic Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conrad Electronic Sp. z o.o. w Kraków

Boguśka Nowy wpis
Inne

Hej, z parę lat temu ktoś tu pytał o typ umowy podczas okresu wdrożeniowego ale obyło się bez odpowiedzi, czy to znaczy, że go w zasadzie nie ma? jak młodszy specjalista ds. obsługi klienta miał teraz wystawiona ofertę to pisali o umowie o pracę. kiedy jest do podpisu ta na stale?

g.pazera@op.pl Nowy wpis
Inne

Zamówienie produktu 10 stycznia nie zostało zrealizowane do 31 stycznia. Nie otrzymałam żadnej informacji o problemie. Po moim telefonie zaproponowano mi produkt 15 lutego. Firma obraca moimi środkami finansowymi. Nieuczciwe postepowanie w stosunku do klienta.

Administrator

Aplikowaliście na Specjalista ds. obsługi klienta w Conrad Electronic Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Administrator

Powodzenia w szukaniu (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa

Herqles Nowy wpis
Inne

WItam . Zakupiłem u nich akumulator i listwe magnetyczna . Listwa przyszła , akumulator już nie . Po wysłaniu deklaracji braku i 3 tyg oczekiwań dowiedziałęm się ,że to ja musiałęm sobie ukraśćten akumulator bo oni mają zdjęcia z pakowania i z magazynu kuriera gdzie ten aku widnieje . Ja tych zdjęć nie dostałem ale i akumulatora też nie . Złodzieje jesteście i tyle w temacie .

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. e-mail marketingu w firmie Conrad Electronic Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(179 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
Warszawa
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
(830 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
grube hajsy agh
Były pracownik

firma słaba najważniejsza jest premia managerki ,która więcej zamieszania robi jak pracy i najważniejsze jest to żeby managerka cool center dostała premie bo po to przychodzi do pracy .Za podstawę nie będzie pracować szukają ludzi ,którzy będą robili za minimum krajowe. Firma nie poważna ,brak profesjonalizmu widać po biurze wszędzie bałagan i jakieś paczki . Młody energiczny zespół szybko się zmieniamy wpadnij na chwile heheheh

Nick
Pracownik
@grube hajsy agh

nasadziłeś kolego tyle błędów, że twoja wypowiedź jest zdyskwalifikowana jako wypowiedź półanalfabety.

Teresa
Inne
@Nick

No, nie. Brak interpunkcyjnych znaków, poza tym wszystko jest jasne. Gorzej z Twoją wypowiedzią, bo poza tym, że go obrażasz, to nic nie wniosłeś. Tobie się podoba w CE? Jak tak, to rozwiń, czemu.

Małe hajsy
Pracownik
@grube hajsy agh

Coraz więcej zamieszania, coraz mniej konkretów. Brak kompetencji tłumaczony brakiem czasu na wszystko.

Tomek
Inne
 Pytanie

Kupowaliście coś od marki własnej Conrada? Ceny konkurencyjne jak to w takich przypadkach, ale jak z jakością? Warto wydać pieniądze, czy nie.

Wiktoria
Inne

Witajcie, proszę o informację czy w tej firmie będą otwierane rekrutacje i czy ciężko przejść etap wstępny? Na co przygotować sie aby dobrze wypaść i mieść szansę na zatrudnienie? Jak wygląda sprawa z atmosferą panującą w tym miejscu, polecacie?

Lidia
Inne

Chciałabym się dowiedzieć paru rzeczy istotnych z punktu widzenia kandydata, potencjalnego pracownika firmy. Jaką umowę oferuje ten pracodawca i ile trwa okres wdrożeniowy? Mam nadzieję, że są tutaj osoby, które mają jakieś doświadczenia z Conrad Electronic.

Zostaw merytoryczną opinię o Conrad Electronic Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Conrad Electronic Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Conrad Electronic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Conrad Electronic Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Franciszka Kniaźnina 12
  31-637 Kraków
 • NIP: 5272549760 REGON: 141053620 KRS: 0000287675
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Conrad Electronic Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii