Opinie o conrad.pl - Conrad Electronic Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Conrad Electronic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Conrad Electronic Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conrad Electronic Sp. z o.o. w Kraków

baner wywiady
Teresa Nowy wpis

Szukają dwóch osób na stanowisko młodsza specjalistka ds. obsługi klienta. Takie pytanie mam, bo wstawione zarobki to 3-4 tys. brutto. Ile realnie się zarabia, bo przecież nie mniej niż minimalna za pełny etat? Czy można liczyć na premie? Choć jak patrzę na wpis z 2022, to chyba minimalną trzeba się obyć...

g.pazera@op.pl Nowy wpis
Inne

Zamówienie produktu 10 stycznia nie zostało zrealizowane do 31 stycznia. Nie otrzymałam żadnej informacji o problemie. Po moim telefonie zaproponowano mi produkt 15 lutego. Firma obraca moimi środkami finansowymi. Nieuczciwe postepowanie w stosunku do klienta.

Administrator

Aplikowaliście na Specjalista ds. obsługi klienta w Conrad Electronic Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Administrator

Powodzenia w szukaniu (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa

Herqles Nowy wpis
Inne

WItam . Zakupiłem u nich akumulator i listwe magnetyczna . Listwa przyszła , akumulator już nie . Po wysłaniu deklaracji braku i 3 tyg oczekiwań dowiedziałęm się ,że to ja musiałęm sobie ukraśćten akumulator bo oni mają zdjęcia z pakowania i z magazynu kuriera gdzie ten aku widnieje . Ja tych zdjęć nie dostałem ale i akumulatora też nie . Złodzieje jesteście i tyle w temacie .

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Product Manager - elektronika, automatyka, elektrotechnika w firmie Conrad Electronic Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca-magazynier hurtownia z kosmetykami
Kraków
F.u.h. Rena II s.c. Michał Magielski Kamil Magielski
Wyślij CV
logo firmy Senior Full Stack / Front End Software Developer
Kraków
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Automatyk instalacji budynkowych
Kraków
Ipid Engineering Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
grube hajsy agh
Były pracownik

firma słaba najważniejsza jest premia managerki ,która więcej zamieszania robi jak pracy i najważniejsze jest to żeby managerka cool center dostała premie bo po to przychodzi do pracy .Za podstawę nie będzie pracować szukają ludzi ,którzy będą robili za minimum krajowe. Firma nie poważna ,brak profesjonalizmu widać po biurze wszędzie bałagan i jakieś paczki . Młody energiczny zespół szybko się zmieniamy wpadnij na chwile heheheh

Nick
Pracownik
@grube hajsy agh

nasadziłeś kolego tyle błędów, że twoja wypowiedź jest zdyskwalifikowana jako wypowiedź półanalfabety.

Teresa
@Nick

No, nie. Brak interpunkcyjnych znaków, poza tym wszystko jest jasne. Gorzej z Twoją wypowiedzią, bo poza tym, że go obrażasz, to nic nie wniosłeś. Tobie się podoba w CE? Jak tak, to rozwiń, czemu.

Małe hajsy
Pracownik
@grube hajsy agh

Coraz więcej zamieszania, coraz mniej konkretów. Brak kompetencji tłumaczony brakiem czasu na wszystko.

Tomek
Inne
 Pytanie

Kupowaliście coś od marki własnej Conrada? Ceny konkurencyjne jak to w takich przypadkach, ale jak z jakością? Warto wydać pieniądze, czy nie.

Wiktoria

Witajcie, proszę o informację czy w tej firmie będą otwierane rekrutacje i czy ciężko przejść etap wstępny? Na co przygotować sie aby dobrze wypaść i mieść szansę na zatrudnienie? Jak wygląda sprawa z atmosferą panującą w tym miejscu, polecacie?

Lidia

Chciałabym się dowiedzieć paru rzeczy istotnych z punktu widzenia kandydata, potencjalnego pracownika firmy. Jaką umowę oferuje ten pracodawca i ile trwa okres wdrożeniowy? Mam nadzieję, że są tutaj osoby, które mają jakieś doświadczenia z Conrad Electronic.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Conrad Electronic Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Conrad Electronic Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Conrad Electronic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Conrad Electronic Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Franciszka Kniaźnina 12
  31-637 Kraków
 • NIP: 5272549760 REGON: 141053620 KRS: 0000287675
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Conrad Electronic Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii