Ja to ja

To co się w tej firmie dzieje to jest jedno wielkie nieporozumienie. Pracowałem tam bardzo długo i przyznam że prezesi są ok, tylko nie zdają sobie sprawy z tego że nachylając się ku pracownikow wyższego szczebla szczelaja sobie w kolano. W regisie panuje jedna wielka zmowa. Pracownicy ... Hmmm tzw. wyższego szczebla, Dyrektorzy patrzą gdzie więcej wyprowadzić a w dodatku są tak mało atrakcyjni w swoim działaniu że aż samemu się nie chce. Pani ... Pan ... Pani ... I nagrody żal patrzeć ... . Patrząc na firmę zatrudnienie ok i praca również ok. Czytając opinie o samochodach itd. dla mnie akurat jest to zrozumiałe nikt nigdzie nie powie ,, Ty przyjedź bo chce Cię zwolnić''. Aby pracować w tej firmie należy pamiętać że kierownik produkcji to zlodz... I szuj... Ja osobiście polecam, trzeba wiedzieć. Że jak coś będzie nie tak to musi się winny znaleźć. Napewno to nie będzie dyrektor, bo on już tak siedzi ładnych kilkanaście lat i kupi biednego prezesa któremu żal wydać na audyt zewnętrzny . Sorry prezesie to jest zbędne. Program zbędny ... Itd. bo dyrektorzy muszą ukrywać swoje wały i wałeczki . Pamiętamy braci, t. , Dałeś się oszukać na kilka mieszkań hahahaha do wszystkich ludzi pracujcie i myślcie o sobie bo wszędzie nie tylko tu ,, ludzie to (usunięte przez administratora)

Marek

Regis czyli firma z "tradycją". Co ją wyróżnia spośród innych to profesjonalne podejście do ludzi i ich doświadczenia zawodowego. Regis to możliwości, rozwoju, awansu, nauki, zbierania doświadczeń. Angażujące projekty i przede wszystkim atmosfera pracy, którą tworzą ludzie. W firmie jest wiele zespołów ściśle pracujących ze sobą, co ważne, każdy pracownik jest ważny, liczy się poszanowanie do drugiej osoby. Czy aplikowałbym drugi raz? Tak!

Oraculium Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Klient

Przedst. med. - nie polecam...nieodpowiedni kierownik ( Ryży) bez kompetencji z mierną znajomością rynku- myślący, że wszystko wie najlepiej, bez grosza pokory. Próbujący wszystkimi manipulować, skonflikotowany przez swoje zachowanie z kim można. Podwójne? 2-3 razy w tygodniu to norma, o reszcie nie wspomnę. Kłamstwo? jak hobby. Wiele można by dodać- ta wzmianka to mały skrót. Szkoda...fajnej reszty.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w REGIS Sp. z o. o.?

Ja to ja

Sir King
@Ja to ja

Jestem pracownikiem firmy. Pracuje od kilkunastu lat. Nie zgadzam się z opinią. Należy być uczciwym, pracowitym, zaangażowanym i szybkim. W firmie pracuje wiele osób od ponad 20 lat. Działy nowe, budowane od kilku lat mają rotację ale nie jest ona duża - jednak nowości zawsze muszą się ułożyć zanim będą stabilne. Są sytuacje stresowe, jak wszędzie. Faktem jest, że kilka osób, które się zwolniły same wróciły do nas po kilku latach pracy w innych firmach co najlepiej świadczy o jakości pracy w Regis.

BO Nowy wpis
Klient
@Ja to ja

Panowie Bu.... oraz Si.... zapewne macie świadomość, że wypisywanie nieprawdziwych informacji wobec innych osób jest karalne i zapewne takowa kara was nie ominie. Osobiście trochę mnie dziwi sytuacja w tej firmie- brak strategi bo niby kto ma ją tworzyć -ogrodnik, laborantka a może konfident bez jakiejkolwiek wiedzy.

Marek

Jeż Polarny
@Marek

Takiego mobbingu jak w tej firmie jeszcze nie spotkałem nigdzie.

Aleksandra Nowy wpis
@Jeż Polarny

No i mamy dwie sprzeczne opinie na temat pracodawcy, jakim jest firma REGIS. @Jeż Polarny, Ty twierdzisz, że wobec pracowników stosuje się tam mobbing - to bardzo poważny zarzut. A jak ów mobbing się przejawia? Opiszesz jakieś konkretne sytuacje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pat

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Jestem tutaj już rok i zarówno atmosfera, jak i warunki są jak najbardziej w porządku :)

Maciek

@ej to taka duża rotacja tam jest?

ej

Ta firma, z tego co widzę, to tylko rekrutuje i zwalnia. Czym się oni zajmują? Czy to jakieś pośrednictwo pracy typu GUP?

Zainteresowany

Witam. Ostatnio pojawia się dużo wolnych wakatow w firmue na pH na terenie całego kraju. Ktoś ma jakieś informacje dlaczego tak?? Ludzie odchodzą czy ich zwalniają?? Jakie warunki pracy?? Jaki klimat?? Plany do realizacji?? Interesuje mnie region na woj pomorskie

mimi
@Zainteresowany

odpowiedz sobie. duzo wakatow i negatywy poniej. nie polecam

Inna
 Rekomendacja

Dobry pracodawca, pewny na krakowskim rynku zatrudnienia. Dla ludzi lubiących pracę i zadaniowanie jest to miejsce pełne ciekawych i dynamicznych wyzwań. Zarobki na dobrym średnim poziomie. Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Przyjazne, czyste miejsce pracy, wspolpracownicy super.

Jan
@Inna

Kierowniku nie wybielaj już tak tej firmy i tak podwyżki nie będzie za wchodzenie w (usunięte przez administratora) i wychwalanie

Inna
@Jan

Błędne rozumowanie Janie :) W firmie nie pracuję od dawna, pozostało dobre wrażenie i wspomnienie. A z tego co wiem, to po odejściu pewnych osób jakośc pracy jeszcze się poprawiła. Ale jak wspomniałam wcześniej - firma dla tych co lubia pracę, a takich dzisiaj na rynku coraz mniej.

JOhn

Jak wyglada praca PH na sieciach , wynagrodzenie, narzedzia,atmosfera ??

Lidia
@JOhn

Zamierzasz aplikować do firmy, czy może masz już to za sobą? Wynagrodzenie zwykle zależy od doświadczenia, a w przypadku stanowiska przedstawiciela znaczną rolę odgrywają prowizje. Piszesz o narzędziach, co konkretnie masz na myśli? Chodzi Ci o rzeczy niezbędne do pracy? Daj znać, co masz na myśli.

PH
@Lidia

@Lidia, chodzi o długopis i notes oraz na przykład czy firma umożliwia z centrali z telefonu stacjonarnego wykonanie połączenia do klienta w celu umówienia wizyty czy czekam nie umówiony pod drzwiami klienta tak długo aż przyjdzie tak jak to ma miejsce w firmach w Afryce.

Franciszek
@PH

Aplikowałeś w końcu na stanowisko przedstawiciela handlowego, czy w dalszym ciągu wahasz się, czy to zrobić? W ogóle na chwilę obecną firma poszukuje nowych pracowników? W internecie brak jest nowych ofert pracy, więc zastanawia mnie, jak wygląda obecna sytuacja kadrowa w firmie REGIS. Może wiesz coś na ten temat?

Romek
@PH

Pisać żeby pisać .. prawda ?

Agata

I mnie spotkało niemiłe potraktowanie ze strony firmy. Dostałam wiadomosc ze mam przyjechac wymienić samochod na nowy (rzeczywiście w tym czasie były wymieniane). Rano dostalam jeszcze smsa od szefowej zebym wzięła komputer i tableta żeby poćwiczyć nowy program do robienia zamówień. Przejechalam ponad 500km w upał. Zadowolona weszlam do biura a zamiast samochodu dostalam wypowiedzenie, siatke na moje rzeczy z samochodu i bilet na pociąg. Można pracownika zwolnić, ok, ale nie w taki sposób.

Renata
@Agata

Faktycznie, zostałaś potraktowana w sposób bardzo niewłaściwy i krzywdzący. A jak całą tę sytuację wyjaśniła Ci szefowa? Czy podała konkretny powód, dla którego zostałaś zwolniona? REGIS to lider w produkcji: dodatków funkcjonalnych do przemysłu spożywczego, suplementów diety oraz odżywek dla sportowców i osób aktywnych, a także ekstraktów mięsnych. Firma poszukuje obecnie wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. Jeśli zatem jesteście zainteresowani wysłaniem swojego CV, to aplikujcie na maila: praca@regis.com.pl A więcej informacji znajdziecie tu: http://www.regis.pl/page/pl/kariera Ktoś z Was odważy się na taki krok?

PanBeton
@Agata

...niestety nie Ty pierwsza, kolega miał analogiczną sytuację :( zero taktu czyli standard szerzący się jak dżuma....

zzz

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Ania

Zastanawiałam się czy pisać czy nie w końcu już parę msc nie pracuje.Ale mam dużo złości do tej Firmy z jednego powodu. Musze przyznać, że nikt nigdy mnie nie potraktował jak śmiecia...zostawiając na środku WWa z fotelikami i całym moim dobytkiem z samochodu( przy czym Firma wiedziała, że chcę się z nimi rozstać) . Ja w życiu kieruje się prawdą i dla mnie najważniejszy jest człowiek. Niestety tutaj wyszło brak zaufania do pracowników bo się bali , ze pójde na L4( jak chciałabym iść w zatrudnieniu to bym im nie mówiła, że odchodzę tylko bym poszła).Zresztą jak można coś takiego praktykować. Ukradłabym im ten samochód, dobre, chyba , że ktoś by po niego przyjechał to największe zło, które by Firmę spotkało ale to się rozmawia z ludźmi a nie się stosuje toksyczne metody zarządzania albo zwalnia się przed Wigilią. Co za praktyki bez ludzkie. Dla mnie takie zachowania świadczą o braku wiedzy na temat zarządzania zespołem i oczywiście w Firmach są stosowane ale dużo to dla mnie mówi o osobie, która zarządza taką Firmą. Pozdrawiam Regis

ja11

zaje...sta składnia!

były
@Ania

Ale miałem przeczucie odchodząc parę miesięcy wcześniej z firmy. Wygląda na to że dobrze zrobiłem. Niestety szeroko pojęta branża handlowa ma to do siebie, że dziś pracujesz a jutro lądujesz w zatrudniaku. Taki jej urok. Pozdrawiam Cię Aniu i całą północ.DK.

Xyz
@Ania

Zostałam potraktowana identycznie z tym ze w Krakowie i musialam całą Polske przejechac zeby wrocic do domu

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie REGIS Sp. z o. o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Arek

Szkoda, że pracownicy nie piszą na forum. Zawsze dobrze jest dowidzieć się czegoś o firmie przez aplikowaniem.

Tom

Proszę o wszelkie informacje.Firma szuka przedstawiciela na Małopolskę.Jak teraz wygląda sytuacja w Firmie ?Jaka flota.gps,umowa,atmosfera i tereny.Bardzo proszę o pomoc.

KAM

Pojawiło się ogłoszenie na KAM'a https://www.pracuj.pl/praca/key-account-manager-malopolskie,oferta,5742706. Ktoś może coś powiedzieć więcej ? Z góry dziękuje.

Jan

Nie polecam pracy w firmie REGIS nikomu kto byłby zainteresowany pracą biurową na poziomie, z dobrą atmosferą i zarobkami pozwalającymi człowiekowi godnie żyć w Krakowie, gdzie koszt wynajmu kawalerki to średnio 1 300, 1 400zł. Przy zarobku 2100zł brutto osoba po studiach, która chciałaby porzucić życie ze współlokatorami nie jest w stanie być samowystarczalną, a o oszczędnościach nawet nie ma mowy. Do tego atmsofera sztywna, napięta, traktowanie pracownika z góry, bez możliwości wyrażenia własnego zdania, własnej sugestii. Jeżeli w dzisiejszych czasach firma podchodzi do pracownika w ten sposób, to prędzej czy później upadnie z kretesem.

Hru

Atmosfera to jak dla mnie zależy od pracownikow. Tu jest ok :)

Jacek Burzyński

Witam Czy ktos może wypowiedziec sie na temat praxy z marką activlab ? Wynagrodzenie, czas pracy, auto , narzędzia sprzedazy. No i również wazna kwestia atmosfera i kierownik.

Zostaw merytoryczną opinię o REGIS Sp. z o. o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

REGIS Sp. z o. o.
2.1/5 Na podstawie 111 ocen.
REGIS Sp. z o. o.