Opinie o S-NET Sp. z zo.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie S-NET Sp. z zo.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w S-NET Sp. z zo.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-NET Sp. z zo.o. w Kraków

asdqwe
Kandydat

Po zaproszeniu na rekrutacje do siedziby S-NET'u i odbyciu bardzo krótkiej rozmowy(15min) z opóźnieniem(w czasach pandemii zaprosili kilka osób, które musiały czekać w kolejce) nie dostałem żadnej informacji zwrotnej po upływie 2 tygodni. Po przypomnieniu się Pani z HR'u dalej cisza. Uważam to za bardzo lekceważące podejście i nie polecam.

asdqwe Nowy wpis

it_king Nowy wpis
@asdqwe

To samo mogę napisać! Czekam i czekam, a jak się nie doczekałem to sobie NET przeglądam i się okazuje, że to pracodawca z długami. Jak się jest w centrum długów na liście z kilkoma długami to nic dziwnego. Długi pokazują, że się coś w tej firmie sypie.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w S-NET Sp. z zo.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z S-NET Sp. z zo.o.?

Martyna

Z jakiego powodu piszecie ze firma jest koszmarna ? Jeśli piszecie takie rzeczy to chociaż napiszcie dlaczego tak uważacie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w S-NET Sp. z zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
neterr0r

Pracuję w tej firmie w dziale technicznym jako jakiś tam inżynier, dawno nie zaglądałem na gowork i widzę, że dyskusja żyje własnym życiem :) Przyznam, że kompletnie nie wiem kto to 'qwqw' lub 'madam', a już do nicka 'senior' to chyba sam najlepiej pasuję (ale wyjaśniam, że to nie ja) ;P Wiadomo, że perspektywy się różnią i oczywiście, że jestem subiektywny, aczkolwiek absolutnie nie jestem zdania, że firma"jest koszmarna" lub "przekroczyła poziom śmieszności i nikt już nie chce z nimi współpracować". Nie za bardzo wiem nawet skąd takie opinie, ponieważ w kuluarach z dala od wszelkiej kadry zarządzającej niezbyt słychać narzekania, a jeżeli już to w niczym się S-NET nie wyróżnia na niekorzyść w porównaniu do innych firm w których pracowałem. Wiadomo, że nie ma firm idealnych - chciałbym, żeby S-NET płacił jak bilionowe korporacje, miał własny szklany biurowiec i najlepiej to mnie wybrał jako Prezesa, bo niby to dlaczego właśnie ja nie mam nim być ;) Rzeczywistość jednak, mimo drobnych braków różu w kolorycie dalej jest całkiem w porządku: atmosfera w firmie jest spoko, ponieważ ludzie są spoko, nie ma żadnej spiny na niepotrzebną formalność, są imprezy firmowe (niekiedy epickie, trzeba dodać), stół z piłkarzykami w chillout roomie nie cierpi na nadmiar wolnego czasu :) Z mojego punktu widzenia, jako technicznego z określonym stażem pracy, kasa plus dodatki są w porządku. Proszę się nie bać, jak są oferty to śmiało aplikować - nawet w razie niepowodzenia kawa w firmie jest bardzo dobra, polecam :)

senior

Może dla niektórych koszmarna ale dla chcących pracować jest dobra i można polecić pracę!

qwqw

koszmarna firma!

Agata

Jak ocenicie stanowisko specjalisty ds. sprzedaży online w S-NET? Znalazłam na stronie tej firmy taką właśnie ofertę pracy. Pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z Was mniej więcej orientuje się ile może ono wynosić na tym stanowisku? Jeżeli dysponujecie takimi informacjami, to proszę Was o zamieszczenie ich na forum.

madam

powod ciszy jest taki, że firma przekroczyła poziom śmieszności i nikt już nie chce z nimi współpracować?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w S-NET Sp. z zo.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Grzesiek

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

ciekawy

@43434 ciekawe tylko jak dużo doświadczenia wymagają na to stanowisko.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie S-NET Sp. z zo.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o S-NET Sp. z zo.o. - Kraków

S-NET Sp. z zo.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Juliusza Lea 114
    30-133 Kraków
  • NIP: 6772334247 KRS: 0000339576

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

S-NET Sp. z zo.o.