Opinie o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Raypath International Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Malwina

Widać że ktoś desperacko probuje opisać pochlebne komentarze na temat tego tworu jakim jest raypath zeby przykryć te prawdziwe komentarze. Po raz kolejny napisze ze ta firma działa (usunięte przez administratora) Działalność w niej nie ma nic wspólnego z pracą, nikt nie podpisze z wami umowy o pracę. Podpisujecie jedynie zobowiązanie do spłaty kredytu na ponad 8 tyś zł. Pozniej sa raty po kilkaset zl miesiecznie do tego koszty prowadzenia działalności. (usunięte przez administratora) Na szkoleniach kompletny brak kultury i klasy przez (usunięte przez administratora)i wywolanie w nich wstydu i chęci brniecia w to dalej. Pamiętajcie że macie 2 tygodnie na odstąpienie od umowy jezeli juz zostaliście (usunięte przez administratora)to ratujcie sie jak możecie przed długami.(usunięte przez administratora).

Matiano

Witam... Nie jestem konsultantem raczej klientem. Dzisiaj przyjechała do mnie znajoma, nigdy nie słyszałem ani widziałem że wogole takie cacko istnieje. Siedzimy, rozmawiamy smiejemy się...wyklada cały sprzęt na stół trochę śmiać mi się chciało, myślę sobie kurczę w co ona się wkręciła. Ma stała pracę od kilkunastu lat dobrą posadę niezłe zarobki a ona mi tutaj z jakimś szmatkami wyjeżdża. Gada szmatka kupa śmiechu. Później mówi dość pitolenia chodzcie i pokażcie wasze największe brudy. Se mysle, Kurka trochę wstyd to moja kumpela i tak jakoś mi brudy będzie czyścić jakimś szmatką cud. Zaczyna od okien byłem w szoku, później kuchnia piekarnik szkoda ze nie zrobiłem fotki przed i po... Ci co używają to wiedzą o czym mówię!! Dla mnie to nowosc. Na końcu usiedlismy wszyscy na podłodze i mówi popatrz to, to co zrobiła z fagami w ciągu 3 min to był szok!! Są na nowo nowe !! Kupiliśmy z żoną od razu... Co prawda koszt gruby jak na szmatki. Ale myślę że zwróci się nasza robić i znam w ciągu pół roku... Dość że w domu błysk too wszystko sprząta się w 5 min a nie godzinami siedzieć i zapierać że szmatami. Nie wspomnę o sprzeciw RTV wszystko się święci jak nowe, zero smug. Jeśli kogos nie stać to nie kupujcie i nie odpisujcie że to ściema jakaś piramida czy coś. Dla mnie to jest od dzisiaj nowy wymiar sprzątania... Polecam...

Kamil

Po 5 latach udało mi się namierzyć bezpośredniego i faktycznego producenta tych szmatek. Wiecie za ile można kupić ten sam zestaw poza oficjalnym obiegiem? Odpowiadam, za 92zł + okolo 50zł kosztów wysyłki z zagranicy :D

Ania

Fantastyczny produkt, oszczędność czasu, pieniędzy i zdrowia!! Cegiełka do ochrony środowiska ! Czyściki spłacone w wysokości raty ustawionej na wydawane pieniądze na chemię w ciągu dwóch lat, a obecnie mam czystość w domu już od 5 lat za darmo !! Już mój dom chemii nie zobaczy ????

Kamil

Blaszko

A gdzie to mozna kupić?

Zainteresowany
@Kamil

Mogę prosić o namiary? Ciekaw jestem tego produktu ale nie chcę tyle płacić.

Gawel
@Kamil

Gdzie mozna dostac produkty tej firmy taniej

Megi
@Kamil

Podaj namiary jak możesz na tę firmę potrzebuję kupić 2zestawy domowe e dobrej cenie

Igła
@Kamil

Co jest w tym zestawie za 92 zl?

Tomek
 Rekomendacja
@Megi

Trojak.tom@gmail.com

gorzowianka
@Kamil

Niesamowita roznica w cenie! Gratuluję????????????! Zaczynam szukac producenta. Może uda mi się szybciej niż za 5 lat????. Pozdrawiam serdecznie????

Merynos
@gorzowianka

Tak sobie idę i patrzę co to za merce stoją. Ot zobaczę co to za firma.... A teraz opowiem Wam historyjkę. Jakieś 20 lat temu miałem rozmowę z najlepszym zespołem sprzedażowym pewnej firmy od kołderek. Wełna merynosa, jedna strona ciemna, druga beżowa. Pytam się farbujecie to czymś? Nie skądże, tłumaczymy ludziom, że to z wielbłąda a te jasne to pod pachą włoski takie delikatne rosną. Panie prezesie a ile Pana to tak naprawdę kosztuje? Szwalnia pod Chrzanowej to szyję za 50 zł....A Pan to sprzedaje za 5000 i jeszcze na raty, i jeszcze prowizje z Banku dostaje? No tak.... Oni byli wtedy najlepsi w Polsce. Ale to jeszcze nie był poziom Amway i multimarketing level:)

Aniagot
@Kamil

To bardzo słabo szukałeś...:)

@Aniagot

To może jakaś podpowiedź ?

Rzeźnik
@Aniagot

Może jakaś wskazówka - w jakim kraju szukać etc...??

Ewelina 176
@Kamil

A może pan podać gdzie ?

Linka
@Kamil

Można prosić o nazwę firmy :)

ula158@vp.pl
@Kamil

Akurat chcę kupić ten zestaw, ale cena jest zaporowa. Jestem bardzo zainteresowana gdzie mogę kupić to w innej cenie- Aliexpress? Baaaardzo proszę o podpowiedź. Z pozdrowieniami Ula

Kasia
@Kamil

Jeśli udało Ci się namierzyć, to kim jest bezpośredni i faktyczny producent ? Napisz pewnie wiele osób chce się dowiedzieć.

Monika
@Kamil

Witam, czy można prosić o namiary gdzie to można zamówić ?pozdrawiam????

Iza

Marcin

Kamil podaj linka

veritas
@Kamil

to moze odkryjesz tę rewelacje?:)

Ryven

Daj namiar

@Kamil

Kolejny filozof. Pytań o kontakt gdzie można kupić taniej i cisza. Chłopie, nie masz zamiaru dbać o siebie i eko higienę to się nie "(usunięte przez administratora)

yo
@Kamil

To moze moglbys uchylic rabka tajemnicy...

Barbara
@Kamil

Już wam donoszę gdzie jest znacznie taniej, mianowicie na półce w np. Tosco, takie same ściereczki z microfibry po 3zł, jeśli chcecie mieć coś lepszego to Vileda, dużo lepiej odszyta i z lepszych materiałów niż produkty firmy R, nie dajcie sobie wmówić że microfibra firmy R jest jakaś wyjątkowa jest to ta sama co w produktach za 3zł, u nich musi tyle kosztować by zarząd rozbijał się mietkami w kredycie :)

Ja

A gdzie?

Basia
@Kamil

Bardzo chętnie Kupię taki tani zestaw .Prosze o namiary .

Mimi
@Kamil

A jak nazywa sie ta firma?

Ciekawska
@Kamil

A możesz zdradzić dostęp do producenta bezpośrednio ?

renialubi
@Kamil

cześć Kamil. a podzielisz się gdzie to można kupić? proszę , też chcę

Pablo
@Kamil

To podaj link gdzie można kupić za te pieniądze

Mania

Proszę 10zestawow

Kris
@Merynos

Pracowałem tam :)

@Kamil

A może Pan podać namiary, gdzie można to kupić. Pomijając całą machinę.

Nati

Podaj linka :)

Marr
@ula158@vp.pl

Nie musisz wydawac majatku. Wystarczy okolo 70zl miesieczkie. To nie duzo a pewnie wiecej wydajesz na ogolne sprzatanie (woda zimna,woda ciepla, czestw plukanie scierek, plyn jeden, drugi i trzeci) . Takze nie sądzę byc ten pan wysej znalazl to samo tylko za 99zl. Napewno nie to samo, gwarantuje. Wiec co to nano srebro bo lecze sie nim bardzo dlugo i wiem jakie ma zastosowanie oraz jak.moze dzislac. Wiec moge wziasc na porownanie ten czyscik za 99zm i ten moj. Ktos chetny sfilmowac rezultaty??

czyściki raypath
@Kamil

Kamil daj namiary na zakup czyścików. Jestem zainteresowana. Szukam od wielu lat tańszego miejsca zakupu, nie stać mnie na zakup drogich szmatek. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Grażyna Mój aders e-mail - grazyna945@interia.pl

Aga

Ania Nowy wpis

Jak tutaj się nie da to na nr tel lub mail Ania.janeczek@gmail.com 508749049

Uwaga
Kandydat

Dlaczego kupujecie pakiet startowy? :) By was uwiązać !!! Gdy euforia opadnie a kurz zalegnie grubą warstwą na ziemi zdajecie sobie sprawę że wdepnęliście w BIG SCAM (oni wiedzą o tym od samego początku) i co robicie? Zachwalacie produkt, wciągacie najbliższą rodzinę i znajomych by tylko zniwelować straty ale jeżeli tylko odrobicie to co straciliście ślad po was przepada, 99% ludzi po takich doświadczeniach nie chce mieć nic wspólnego z firemką na R. Chciwość nie popłaca bo w najgorszym przypadku zostaniecie bez paru tysięcy w najgorszym potracicie rodzinę i bliskich znajomych !!!

Andrzej
@Uwaga

Czasem nie rozumiem podejścia ludzi, którzy widzą tylko kwotę i koszt, a nie potrafią dostrzec korzyści i popatrzeć nieco dalej w przyszłość. Przeciętnie wydajemy ok 100 zł (niektórzy nawet sporo więcej) miesięcznie na kupno wszelkiej chemii, detergentów, szmatek, gąbek itd. do domu. Tutaj przestajemy ponosić te wydatki i używamy TYLKO wody (czasem wspomagamy się sokiem z cytryny lub sodą oczyszczoną). Czyli poniesiony koszt to faktycznie zamiennik. Można w ogóle nie zauważyć tego wydatku w budżecie domowym, bo firma oferuje bardzo fajny system ratalny, gdzie można dostosować sobie wysokość raty i czas spłaty do możliwości. Gdyby to porównać do dotychczasowych miesięcznych wydatków (przyjmijmy że 100 zł), to spłacamy zestaw podstawowy (2440 zł aktualnie) w 2 lata , a kolejne 6-8 lat sprzątamy za darmo (czyściki spokojnie pracują 10 lat). Albo inaczej- 2440 zł dzielimy przez miesiące i 10 lat i wychodzi miesięczny koszt ok. 20 zł m-nie. Czy to naprawdę tak dużo? Trzeba patrzeć perspektywicznie. A ILE ZDROWIA SIĘ OSZCZĘDZA, NIE UŻYWAJĄC TOKSYCZNEJ I TRUJĄCEJ CHEMII ?!!! Proszę sobie zerknąć na etykietę jakiegokolwiek płynu do mycia okien- jest napisane: stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu! Tutaj chodzi o oszczędności i zdrowie, ale trzeba też mieć trochę świadomości. Ja jestem mega zadowoloną klientką, a w domu mam czysto jak nigdy.

Do Andrzejka
@Andrzej

Podpisujesz się Andrzej, a na końcu piszesz, że jesteś mega zadowloną klientką. Chłop czy baba ? I przestań pisać o trującej chemii, takich farmazonów uczą na szkoleniach ?

Jaberwocky
@Andrzej

Czyściki w najlepszym wypadku maja gwarancję 18 mies skuteczności(info z firmyRaypath) Nano srebro to nie perpetum mobile. Myślenie w Polandii niestety zanika

Sceptyczny
@Andrzej

Używać 10 lat, kiedy gwarancja jest 18 miesięcy? ????‍♂️ gdyby było takie trwałe, to i gwarancja była odpowiednio dłuższa. ????

@Sceptyczny

A na telewizor ile masz gwarancji? 2 lata tak? Po dwóch latach się psuje czy działa nawet kilkanaście? Ale rozumiem, że jak oddasz go powiedzmy po 10 latach to dostajesz nowy za połowę ceny? Czy jednak nie? :) Jak go sam uszkodzisz w okresie gwarancji to Ci naprawią? Raypath nawet uszkodzenia mechaniczne zrobione przez klientów akceptuje w ramach rękojmi przez 18 miesięcy. Kto jest bardziej uczciwy i pewny za swój produkt?

Ken
@Michał

Tak ale przy telewizorze nikt nie mówi ze będzie działał 10 lat a przy Raypath już tak mówią

@Ken

Tylko różnica jest taka, że ludzie mają telewizory od wielu wielu lat i wiedzą, że tyle działają. Raypatha nie znają, więc trzeba im to powiedzieć. A produkt działa i dłużej.

Koło WC
@Michał

Profeska :) a kto ??? Pre kierownictwa chce wiedzieć !!

@Koło WC

Wybacz, niestety nie rozumiem o co mnie pytasz,

AW
@Sceptyczny

Używam ponad 15 lat. Rekawicę białą wymieniałem, natomiast białą podłogową powinienim wymienic teraz po tylu latach..

andrzej Nowy wpis
@Ken

Ken tydzień temu byłem u swojej siostry ciotecznej i pokazałem te produkty jak działają a ona mi pokazuje że tymi produktami czyści dom od ponad 15 lat

Asd

Podczas pokazu zakupiłam zestaw czyścików, i weszłam we współpracę. Teraz chętnie odsprzedam cały komplet czyścików za grosze żeby pozbyć się złych wspomnień ;) Jeśli ktoś byłby chętny żeby odkupić zapraszam do kontaktu pod komentarzem

@Asd

A co to za złe wspomnienia? Za ile chcesz sprzedać i co konkretnie bo chętnie przygarnę.

Marta
@Asd

Zaoraszam na meila: m.boczkowska83@gmail.com Cene i gdzie odbior ?

Nika86

Proszę o informację na meila. nika1986@gmail.com

AW
@Asd

Proszę o info na priv co ma Pani w zestawie i ile Pani sobie życzy.. Używam od ponad 15 lat i niektóre mam juz przyniszczone, chetnie zamienię andrzewysocki@msn.com

Asd
@AW

51 88 5372 0 prosze o tel

andrzej Nowy wpis
@Asd

Ja urzywam tych produktów od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony że pozbyłem się chemi z domu.Samochód też czyszczę jedną rękawicą i sabinem o czym ty piszesz

Animo

Jak czytam te niepochlebne opinie na temat Raypath to mi się nóż w kieszeni otwiera. O jakich tysiącach do spłacenia wy piszecie. Kompletna bzdura. Zestaw za 92zł???????? i sprzątasz 15 lat??????? chcę to zobaczyć. Nie rozumiem dlaczego piszecie takie kłamstwa. Ktoś wam na odcisk nadepnął?

@Animo

Kolego tu nie chodzi o zestaw ściereczek za 92 zł tylko o zestawy startowe które kosztują kilka tysięcy.Nim cokolwiek napiszesz rozeznaj sytuację.Bo może Tobie ktoś nastąpił na odciśk

Kierownik grupy i sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zaprosiła mnie koleżanka i ktoś z wysokiej pozycji mnie zaczął przekonywać, ale mnie nie trzeba przekonywać do zarabiania pieniędzy. Jeśli to nie jest (usunięte przez administratora) i nie jest to wyciągnie pieniędzy od ludzi oszukanych to jest porządna praca, jeśli dajemy im coś drogiego, ale też jest to przydatne przez najbliższe lata.

Pytania

Brak pytań, bo byłem już do pracy przygotowany

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

(usunięte przez administratora) Ściereczką za 5 zł tak samo czyści. Zakupiłam zestaw ściereczek. Myją gorzej niż zwykła ścierka. Dzięki tym ściereczką zapuścimy mieszkanie brudnem. Cena z kosmosu i nie nadają si3 nawet do usunięcia kurzu moczą powierzchnie i zostawiają ślady. Sprzątanie zajmuje dużo czasu. Odradzam

@Klient

To chyba nie potrafisz ich używać.

Ken
@Klient

No ten sun beam w porównaniu do poorboys jest słaby bo nie wchłania tak wody. Sprawdźcie taki niebieski ręcznik poorboys to jest rewelacja na prawdę

Michał

Świadomi klienci, którzy wiedzą ile czasu i trudu kosztuje ich sprzątanie trudnych zabrudzeń są w szoku jak łatwo tym produktem wyczyszczą sobie tłusty okap, szafki z tłuszczu, piekarnik czy choćby kominek bez ostrej chemii, samą wodą w bardzo łatwy i szybki sposób. A nawet po kominki rękawica dopiera się bez problemu. Mówisz o koszcie produkcji. Śmieszy mnie to trochę bo wystarczy jakiś prosty przykład z życia podać: jak myślisz ile kosztuje produkcja chipsów Lays, które są po 6 zł w sklepie? 50 gr? Pewnie coś koło tego, ale firma musiała zainwestować grube miliony w chociażby maszyny, musi też opłacić pracowników, biuro obsługi klienta, musiała obmyślić dokładny proces produkcji, składniki, przyprawy, koszt reklamy, wyliczyć VAT, podatek od przychodu, itp. Ale są też chipsy za 2,50 zł z firmy, której w ogóle nie znasz, albo typu Lewiatan. Które kupujesz? Porównasz ich jakość? Oczywiście chipsy są niezdrowe ale raczej każdemu nawet kto ich nie je zdarzy się kupić na jakąś domówkę. Można to porównać do wszystkich produktów na świecie. Jeśli produkt się nie podoba to nie kupuj, ale jeśli się podoba ale uważasz, że jest zbyt drogi to jest to tylko Twoja subiektywna opinia, nie fakt. Nigdy nikogo nie namawiam do zakupu, każdy ma swój rozum, ale nie ma inteligentnych ludzi, którym produkt się nie podoba. I to jest już fakt.

Bartek

Wiecie co, jak tak czytam te negatywne opinie to tylko utwierdzam się w tym, że ten produkt jest dedykowany WYŁĄCZNIE dla ludzi inteligentnych. Nawet lepiej, że nie wszyscy go kupują. Pozwolę sobie wydać swoją rzetelną subiektywną opinię po 13 miesiącach od poznania produktu. Jeśli ktoś uważa, że produkt jest drogi to ok, szanuję, ale nie ma kompletnie racji. Ludzie sprzedają mopy za 2600, np Hizero i choć jest on bardzo fajny (testowałem na pokazie) to, np. żeby wyczyścić zaschniętą karmę dla kotów z podłogi potrzebował kilkanaście ruchów w tę i we w tę (min 15s), a mop Raypatha dosłownie w max 3s. Nie umyję nim blatów w kuchni, szafek, wanny, umywalki, kibelka, lustra, stołu, mebli, nie mówiąc o sprzętach RTV czy ścianach. I oczywiście trzeba go bardzo dobrze czyścić ręcznie (czyli papranie się w tych brudach), bo inaczej będzie śmierdział (czyściki Raypatha piorę razem z ubraniami). Dodatkowo wałek wg producenta trzeba wymieniać co pół roku za 100zł, czyli już dodatkowe koszty, a za kilka lat pewnie podniosą cenę, bo inflacja itp. Są inne drogie mopy czy odkurzacze parowe, czy chociażby Rainbow i ludzie je zachwalają i na pewno mają rację, bo są świetne, tylko co z resztą powierzchni, które te sprzęty nie ogarną? Dalej trzeba kupować mnóstwo chemii i kilometry ręczników papierowych. A jeszcze w przypadku Rainbow, gdzie to trzymać jak ktoś mieszka w mieszkaniu i nie ma jakiegoś schowka? Na tym tle Raypath jest super tani, tylko trzeba to niestety zrozumieć. Jestem konsultantem od 13 miesięcy, coraz częściej spotykam klientów, którzy używają produktów długie lata, najstarsze jakie spotkałem były z 2000 roku! 21 lat Pani je używa i dalej działają. Nie ma drugiego takiego produktu na całym ŚWIECIE, najzwyczajniej nie ma. Niektórzy widzą tylko cenę "szmatek" i twierdzą, że to jest drogie nie rozumiejąc tego fenomenu, że chociażby brudnym czyścikiem lecę dalej, bo zabrudzenia się nie przenoszą. Lepiej całe życie kupować chemię, mopy, ręczniki, gąbeczki, ściereczki itd., których koszty z roku na rok rosną przez chociażby inflację czy koszty reklamy. No ale wydają po trochu i do końca życia, ale "kredytu na ściereczki przecież brać nie będą", a to co kupują, co miesiąc w sklepie to przecież wcale nie jest kredyt :) Co do bycia konsultantem to nie jest to praca dla każdego i nie każdemu można proponować, to jest tylko dla ludzi przedsiębiorczych. Tutaj trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i zmienić myślenie, a nie tylko "byle do piątku", "piąteczek, piątunio!" i cyk flaszeczka czy browarek. Jeśli to o Tobie, to nawet nie zastanawiaj się nad wejściem do firmy, po prostu tego nie rób! Zawsze będziesz marudził, że tutaj trzeba pracować. Bo za leżenie nikt niestety jeszcze nie płaci (przynajmniej godziwych pieniędzy, jeśli wystarczy komuś zasiłek czy 500+ to nie ma problemu). Tutaj trzeba dużo wytrwałości, pokory i twardego tyłka, żeby nie przejmować się tym, co mówią inni. Ja sam, 13 miesięcy temu, na drugi dzień po podpisaniu umowy wejścia do firmy przeczytałem kilkadziesiąt stron tutaj, ale mam swój rozum i wystarczyło się zagłębić, że negatywne komentarze piszą najpewniej osoby, którym nie poszło (najprawdopodobniej z ich winy, bo skoro inni dają radę, to problem leży w nas, a nie dookoła), albo w ogóle nie zaczęli działać i pomyśleli, że ktoś ich (usunięte przez administratora) albo tacy, którzy usłyszeli tylko cenę i nie było ich stać tylko nie chcą się przyznać. Jak ktoś tego nie używał w domu przynajmniej kilka dni to jaką rzetelną opinię może wydać? Moi klienci po kilku dniach mówili, że nigdy nie mieli tak czysto w domu, a po kilku tygodniach czy miesiącach już sami stwierdzili, że rzadziej muszą sprzątać, bo jest dłużej czysto. Jeśli nie stać Cię wydać 2400 gotówką czy na raty (tak, raty mają odsetki, szok!), ale nie wydawać pieniędzy kolejne kilkanaście lat na czyszczenie w domu czy auta, to już Twoja sprawa, każdy ma swój rozum, ale logicznie rzecz biorąc - to tylko i wyłącznie Twoja strata. Albo trafiłeś na nieudolnego konsultanta, który źle przedstawił produkt. Jeśli uważasz, że 5900 na wejście do firmy to strasznie dużo to spróbuj założyć jakąś rentowną działalność za taką kwotę. Co to będzie? Skręcanie długopisów? Bo zbyt wiele nie kupisz za taką kwotę. Ludzie inwestują dziesiątki czy setki tysięcy, a czasami nawet i miliony, żeby za kilka czy czasami kilkanaście lat wyjść na zero, spłacić kredyty i dopiero zacząć zarabiać na czysto. Ja swój wkład odrobiłem dwukrotnie w 2 miesiące, ale to i tak słabo patrząc na możliwości i lepszych od siebie. A na sprzątanie już nie wydaję nic. Na start wystarczy umowa zlecenie, nie musisz zakładać działalności. Mam już trochę osób w zespole i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się odmówić pomocy, nawet po kilku miesiącach, gdzie mogliby już jeździć sami. Taka rada na koniec: jeśli się wahasz czy zostać konsultantem to prawdopodobnie się do tego nie nadajesz, więc oszczędź sobie rozczarowania i tego nie rób. Jeśli się wahasz czy kupić produkt - nie wahaj się, będziesz mega zadowolony.

@Bartek

Bardzo dobrze napisane. Zgadzam się w 100 %. Ja też zostałam konsultantem natomiast codzienne obowiązki na razie nie pozwalają mi na zaangażowanie się w pełni aby sprzedawać produkt. Natomiast korzystam od stycznia w domu oraz w firmie i jestem mega zadowolona. Produkty Raypath są praktyczne i bardzo dobrze wykonane. Może się nie podobać współpraca z tą firmą, może się nie podobać forma prowadzenia szkoleń czy ludzie należący do liderów w tej firmie. Ale uważam, że produkt absolutnie nie ma prawa się nie podobać. A powiem więcej.... Wszystkim się podoba i każdy chce go mieć . Tylko zazwyczaj cena przygasza entuzjazm i właśnie wtedy zaczynają się doszukiwania samych złych rzeczy.

Bartek

Używałeś kiedyś tego produktu? Auto na myjni spłukuję samą wodą za 2 zł, później już myję rękawicą, wycieram na sucho, na koniec różowa do polerki, auto się świeci jak nawoskowane i dłużej jest czyste. Ja to wiem, bo używam na okrągło, a jeżdżę około 4-6 tys. km miesięcznie. Nie mam drogiego auta, ale produkt się sprzedaje cały czas i to bardzo dobrze, a klienci są zachwyceni. To nie jest praca dla każdego i nie każdemu należy ją proponować, bo nie każdy to zrozumie i się nadaje. Co do ludzi, którzy mają kasę to naprawdę byś się zdziwił jak wielu jest ich w firmie, ludzie biznesu to rozumieją. Tu jak nie pracujesz, to nie zarabiasz - proste, i wtedy ktoś z góry też nie zarabia tylko dlatego, że wszedłeś do firmy. Piramida jest wszędzie, w każdej pracy, w każdym urzędzie, natomiast tu zarabiasz nawet będąc na samym dole, nie ma to znaczenia. Oczywiście jeśli coś robisz, za leżenie nikt nie płaci. Ten biznes jest robiony z ludźmi, nie na ludziach, którzy co miesiąc muszą coś kupować jak w większości firm MLM. Ciężko jednak rozmawiać z kimś, kto nawet nie spróbował, ale już ma swoją opinię. Pozdrawiam

Malwina

Konsultantka
@Malwina

Pani Malwino współpracuje z firma Raypath ponad 10 lat Siedziba firmy jest w Kraków nie w Poznaniu tak jak tutaj jest napisane i jak czytam takie komentarze to zastanawiam się czy te złe komentarze o piramidach finansowych to dzieci piszą Żeby jakaś firma była piramida to musiałaby nie mieć produktu tylko ma coś wirtualnego np Amber Gold czasem to s tez produkty finansowe np Kryptowaluty bo kupujemy coś czego nie jesteśmy w stanie spieniężyć Poza tym każdy konsultant na start dostaje za darmo zestaw o wartości ok 3000 zł i za to ze chciał spróbować zostaje już u niego - nikt mu tego nie zabiera !!! Wiec to na prawdę bardzo dużo Jak by pani była przedstawicielem handlowym to Samochód , Laptop i telefon musimy oddać pracodawcy Dla mnie najważniejszy argument to to ze firma w tym roku obchodzi 26 lat na rynku Co jest dowodem na to ze gdyby była taka zła jak pani tutaj opisuje i była by tzw. Firma krzak - to raczej szybko zwinęła by żagle A tym czasem ma Certyfikowane produkty i jedyny System ekologicznego czyszczenia ma rynku polskim!!! Nie wiem ma jakich Pani Menagerow Raypath trafiła ale zawsze można pojechać do siedziby Firmy której siedziba znajduje się pod Krakowem a dokładnie Rzaska ul. Nad Potokiem 7a a właścicielem jest Wspaniały człowiek Pan Andrzej W. Pozdrawiam serdecznie bardzo żałuje ze ma pani tak złe doświadczenia ale zawsze w firmie tak dużej znajda się na przestrzeni lat ludzie którzy kombinują a wtedy trzeba szukać tych którzy poprowadzą za rękę i pomogą Ja takiej pomocą otrzymałam i jestem bardzo zadowolona przez tyle lat Teraz również pomagam osoba które uczę jak maja uczciwie pracować Myśle ze z produktów jest Pani zadowolona bo jest on fantastyczny

Nikola
@Malwina

Firma Raypath nie daje pracy tylko możliwość zarabiania, dlatego nie ma umowy o pracę. Trzeba to raczej potraktować jako swoją działalność, a kredyt związany z wejściem do firmy jako inwestycje. Tylko, że w ramach tej inwestycji dostaje Pani fizyczny produkt, który można sprzedać. Gdyby Raypath był piramida finansową to nie istniałby na rynku 26lat, bo jak pani wie piramidy finansowe są nielegalne. Przykro mi, że ma Pani takie niemiłe doświadczenia z firmą, ale widocznie trafiła Pani na nieodpowiednich ludzi. Działam w firmie ponad 3 lata i spotykam na spotkaniach ludzi, którzy mają zestawy w domu po 10,15 czy nawet 20 lat i są z nich bardzo zadowoleni. Gdyby firma działała nieuczciwie miałaby zadowolonych klientów? Raczej nie sądzę.

Kryptoman
@Konsultantka

Kryptowaluty spieniężam na bieżąco. Zwyczajnie kupuję je taniej oraz sprzedaje drożej na giełdzie, następnie zlecam przelew waluty fiducjarnej z giełdy na "własne" konto bankowe (gdzie notabene znajdują się także wartości wirtualne). Następny krok to bankomat, lub korzystanie z waluty fiducjarnej także w wersji wirtualnej (mam tu na myśli przelewy, których zapewne nie raz Pani dokonywała a w zasadzie zlecała). Kupując Towar , który Pani zachwala, wielu ludzi dokonuje przelewów aby ten towar otrzymać, odbywa się to droga wirtualną. Jeśli posiada Pani komputer to zapewne posiada pani system (np windows) i jestem pewien, że nie trzymała Pani windowsa w dłoni :) a mimo to nie budzi on odczuć negatywnych. Prawdopodobnie zakupiona licencja na program antywirusowy też dziwnie przelewa się przez palce i występuje w wersji wirtualnej i " o zgrozo" zaleca się ją posiadać. Jeśli Pani się gniewa na "dzieci" , które nazywają piramidą ulubiony przez Panią towar, firmę itp mimo , że pewnie nie znają go tak dogłębnie jak Pani to wypadałoby nie być "dzieckiem" i nie oceniać bzdurnie czegoś czego pani nie zna. Kryptografia nie potrafi być raczej fizyczna a jej właściwości trwają w wirtualnym świecie tak, jak Pani "własne" konto bankowe w ekranie Pani monitora. Pozdrawiam.

Ali
@Konsultantka

Zestaw za 3000 za darmo?? Bzdura. To kredyt powyzej 8000 zł za co splacamy?? Ponoć to za darmo.

Jajo
@Malwina

Po co ci umowa, w dzisiejszych czasach.... Jest tyle roboty na mieście złóż podanie i zacznij pracę... To potraktuj jako dodatkowy dochód i nic więcej... No chyba że masz problem że znalezieniem pracy i chciałeś na szybko coś zarobić i ci nie wyszło, pewnie do niczego się nie nadajesz heee

Kasiaxx
@Konsultantka

Potrzebuje się z panią skontaktować, czy jest to możliwe ? Pisze pani o uczciwej pracy... spotkałam się z czym co mnie odepchnęło. Nie chodzi o produkt. Produkt jest rewelacyjny. Chciałam porozmawiać z kimś inkognito, ponieważ nie chce robić nikomu problemu. Pozdrawiam

Zainteresowany
@Kasiaxx

Ale jak się można skontaktować inkognito ?

Nowy konsulltant
@Konsultantka

Witam. Ja jestem nowym konsultantem ale nie dostałem zestawu za darmo. Więc jak go sobie załatwić.???

Aneta
@Konsultantka

Czy można się z Panią skontaktować telefonicznie ?

Zbulwersoawany
@Konsultantka

A raty za samochód same się spłacą ile zestawów trzeba sprzedać aby szefostwo zapłaciło za samochód obrót 100 000 tyś zł .Proszę pisać prawdę .Bo tu liczą się tylko wprowadzenia ze sprzedaży tego nie uzyskasz no i ciągłe budowanie grupy .Powodzenia

Teresa
@Nikola

Jedyny zadowolony klient to konsultant któremu udało się odzyskać straconą kasę za szmatki które są warte 3 złote za sztukę a firma R sprzedaje je za parę tysięcy :)

klient
@Malwina

Wydaje mi się że pani Malwina wykazała się nieudolnością w działaniu. Domniemam ze była krótko konsultantką i odkryła że się do tego kompletnie nie nadaje a patrząc na sukcesy innych łapała coraz większego doła. I oto odpowiedz na pytanie, skąd ta frustracja względem firmy Raypath...

Uwaga
@klient

okazało się że Pani Malwina ma kręgosłup moralny w przeciwieństwie do "cię"

Nowa ja
@Malwina

Witam a jak z tego wyjść jak się już podpisało?

@Nowa ja

Masz prawo odstąpić o umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny !!!

Waldek
@Malwina

Jeśli chcecie zostać konsultantami to uciekajcie od tych myśli . Nie pchajcie się w to obiecają wam złote góry piękne samochody super ciuchy i bajeczne wakacje . Zarabiają tylko mentorzy taka prawda . Odradzam a sam produkt jest słaby moim zdaniem nic ciekawego a cena z kosmosu nie oszukujemy się . A te piękne panie ładne ubrane i pomalowane to zapraszam do udcziwej pracy a nie dorabiane się na znajomych i nie tylko mając na sam początek 35% z sprzedaży . Oszczegam omijać ta firmę z daleka na niby szkoleniach wygląda to tak że wszystkie zawody są be itd tylko raypath jest dobry tak jasne napewno .

Emila
@Malwina

Serio - zero wiedzy i zapału do pracy. Produkt to petarda a system pracy oparty na zasadach MLM - w żadnym mlm nie ma umowy o prace!!!! I nie trzeba zakładać działalności gospodarczej wiec skąd ta opinia?

@Emila

A od kiedy w Raypath nie trzeba mieć działalności gospodarczej a fakturę kto wystawi może Tychy ?

@Zaniepokojony

Wystarczy umowa zlecenie podpisana z liderem. Ja sam mam kilka takich osób, które sobie dorabiają, są na etacie i mają normalnie wypłatę. Oczywiście odliczane są podatki czy ZUS, bo takie jest prawo.

Matiano

Cześć.. Kupiłem już więcej nie potrzebuje... Nie chce proponować tego dalej jest to za drogie. Nie rozumiem tylko jednego skoro koszt wyprodukowania jest w granicach 600 zł to dlaczego producent nie sprzedaje tego w tej cenie tylko angażuje w to pośredników i banki??

@Matiano

Tak... i jak każdy zadowlony klient postanowiłeś potem specjalnie wejść na gowork, żeby napisać opinię... Brzmi legitnie :D Ja szukałem opinii na ten temat, bo sam próbuję znaleźć dodatkowe źródło dochodu i wczoraj odezwał się do mnie ktoś właśnie z propozycją sprzedawania tych szmatek. Ja nie mówię, że nie działają, nie wiem, nie sprawdzałem. Jednak po sprawdzeniu opinii na wielu stronach, cały system sprzedaży, towar i jego cena przypomina mi inne firmy, które sprzedają na przykład garnki za 6 tys. zł Dlatego jednak nie będę się w to pakował. Wolę zrobić jakiś swój biznes, co do którego nie będę miał wątpliwości czy nie wpakuję się w jakieś (usunięte przez administratora) Jak nie zarobię, to nie zarobię, ale przynajmniej nie stracę. A tutaj jak czytam, że na samym początku trzeba się ładować w kredyt na 8 tysi, to sorry, ale trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby w to wejść.

@jamon

Racja, jest coś w tym. Cena zabija ale czy musisz się pakowac w handel. Kup dla siebie. Zobaczysz jakie są efekty. Ja nikomu nie proponuje wchodzić w to i je sprzedawać, bardziej chodzi mi o ich użytek. Czysta chatka bez stojących butelek w szafie po tych wszystkich detergentach. Na wieszaczek dwie rękawiczki i jedna szmatka. Koniec że z wiszącymi śmierdzący mi szmatami wiszącymi na kranie. Mówię tylko o plusach używania. Co do biegania z nimi to nie czuł bym się mówiąc na koniec że cena za VIP 3,700 + 1600 kredyt. Razem 5.300 jaaa. Kup sobie na początek tylko rękawice i jeden ręcznik i zobacz jak działają. Będziesz zadowolony z efektu.

@Matiano

Mi chemia w niczym nie przeszkadza. Ani tego nie piję, ani nie daję do picia zwierzakom. W dodatku uważam, że chemia jest trochę za bardzo demonizowana, bo są również w przyzwoitych cenach środki, które nie zabijają po kilku kontaktach, ani nawet po latach kontaktu z nimi. Przechowywanie kilku butelek płynów też nie jest dla mnie problemem. A miesięczny koszt sprzątania z tą tzw. chemią nie przekracza u mnie 30 zł, więc jak sam widzisz, żeby te 5700 zł się zwróciło, musiałbym nie kupowaćżadnej innej chemii przez 177msc, czyli prawie 15 lat. Więc dziękuję za to. Ale tak czy siak, mój komentarz dotyczył bardziej samej pracy i sprzedaży tych produktów. Jak wspomniałem szukam innych źródeł dochodów, a Pani do mnie dzwoni i mówi, że mam najpierw wziąć kredyt, a potem mogę sobie jeszcze jeździć na szkolenia za darmo co tydzień do Tych. No genialny interes, naprawdę. Szkoda tylko, że nie dla mnie. Jak ktoś ma jakieś wykształcenie i coś umie, to powinien zająć się sam szkoleniem innych ludzi i na tym zarabiać, a nie dawać się wciągnąć w takie eksperymenty. Ja też mam sporo umiejętności, które mógłbym przekzać innych, ale raczej nie jestem dobrym nauczycielem, a poza tym nie ciągnie mnie do tego. Wolę robić jakieś techniczne rzeczy i w takich usługach będę szukał dla siebie miejsca, a nie we wciskaniu ludziom szmatek, garnków, strukturyzatorów wody, albo jedynej na świecie lewoskrętnej witaminy C. Sorry ale dla mnie MLM, to tylko i wyłącznie manipulacja na wielką skalę, bo gdybym chciał znaleźć sobie takie czyściki, to podejrzewam, że mogę podobne znaleźć dużo taniej, ściągajac je chociażby z zagranicy. Problem jest w tym, że ludzie nic takiego nie szukają, bo dopóki nie pojawi się u nich konsultant, czy przedstawiciel, nawet nie wiedzą, że czegoś takiego "potrzebują".

Angela
@jamon

Uzywajac sciereczek nie zuzywasz chemii a co za tym idzie...? butelek plastikowych po tej chemii nie ma! Srodowisko czystsze!

@Angela

A jakim cudem to niby działa w ten sposób? Myślisz, że wyrzucam plastikowe butelki przez okno? Segreguję śmieci i plastikowe butelki są poddane recyklingowi lub utylizowane. Rozumiem, że nie kupujesz absolutnie nic w plastikowym opakowaniu?

ala
@Matiano

Samo sie nie sprzeda leząc na półce

@Matiano

Nie możemy dojść do porozumienia. Ja caly czas powtarzam o efekcie sprzątania. O czystości w domu bez używania chemi. Szybkim sprzątaniu itd. A joman cały czas atakuje o szukaniu dodatkowego dochodu. To nie jest praca dla wszystkich ani produkt dla wszystkich. Musisz że masz głowę inżyniera to idź w tym kierunku a nie w kierunku handlowym. Jak wspomniales że nikt o tym nie widu ani słychu. Dopiero jak odwiedzi cię konsultant i Pokarze ci jak to czyści człowiek zaczyna w to wierzyć i inwestuje. My to zrobiliśmy i jesteśmy z żoną zadowoleni. Nie pchaj się w sprzedaż jak nie masz do tego żyłki. To trzeba lubieć i potrafić, są ludzie którzy to wezmą i będą zadowoleni i są tacy co ci drzwi nie otworzą.

16 letni zestaw
@jamon

Spróbuj zacząć własny biznes za 5600 bo tyle kosztuje starter ktory moze ci sie zwrócic po paru pokazach ja nie znam takiego. klienci jedni mega zadowoleni inni zadowoleni paru malkontentów jak to w życiu. JA ZA BODY CLEANER DAŁBYM IM NOBLA!!!

Matka szóstki
@jamon

A ile wrzuca się pieniędzy na każdy biznes ,sam czynsz wynajecia lokalu na gabinet kosmetyczny to 1800zł miesięcznie , chyba nie wiesz jakie koszty wydajemy na utrzymanie takiego czy innego biznesu

@Matka szóstki

Co to za bzdura? Pieniędzy na biznes się nie wyrzuca, jeśli się wie, co się robi, to się inwestuje jak już. Poza tym znam osoby, które prowadząc nawet mały biznes, powiedzmy właśnie robienie paznokci, mają takie dochody, że słysząc o sprzedawaniu tych szmatek mogą co najwyżej uśmiechnąć się z politowaniem. To co tutaj ktoś pisze, że za body cleaner dałby im nobla, to... no cóż... nie skomentuję :D Żeby zacząć swó własny biznes nie potrzeba wcale dużo pieniędzy. Sam teraz zaczynam. Mam gotowy plan, póki co wszystko na razie idzie po mojej myśli, a jeśli będzie szło już pełną parą, to będzie przynosił dochody, o jakich w MLM można pomarzyć. I zainwestowałem w niego ledwie kilkaset złotych. Także niech nikt mi nie wmawia, że wygrał życie biorąc kredyt na szmatki i próbując wcisnąć je innym. Znam takie firmy jak ta, znam ludzi, którzy pracują w MLM i jakoś nie są krezusami.

jamon

Tylko Ci się wydaje, że mi się wydaje...

Pik
@jamon

Nie wiem kto chce Cię wpędzić w kredyt na 8 000,-?? Pełen komplet kosztuje ponad dwa tysiące, skąd ta kwota?? Szmatki rajpatki tak je nazywam używam już 16 lat. Są wspaniałe, nie wiem ile zaoszczędziłam na środkach czystości ponieważ ich nie kupuję od lat. Szmatkami myję wszystko - szafki, blaty, naczynia, okna, elektronikę, sanitariaty, ale również szybę w kominku, samochód. Są po prostu super i myją tylko wodą!!!!

Zdziwionjy
@jamon

Czy Ty przypadkiem nie jesteś górnikiem ?

Kkk
@jamon

No ja nie wiem co to za bzdura z tym kredytem zapłaciłam 5600 a dostałam towaru za ponad 8000. Nikt nikomu nie każe brać kredytu a jesli już nie stać nas gotówką to można wziąć kredyt w swoim banku wtedy mniejszy koszt. Ale cxy cokolwiek się dostaje za darmo? Jak kupujesz np tv na kredyt to nie masz kosztu kredytu? Albo samochod? Zawsze bank bierze prowizje. Tyle że kupując zestaw Raypath inwestujemy w zdrowie i tak naprawdę czyścimy minimum 10 la, przelicz ile byś wydał na chemię na to wszystko co musisz użyć by dom lśniły. Pomysl o zdrowiu i czasie, który zyskujesz..dalej uważasz się za stratnego?? Wszystko jest naszym wyborem

@Kkk

Oczywiście, że nadal uważałbym sięza stratnego. Koszty tej "strasznej" chemii miesięcznie są znikome. Żeby odrobić to co wydaje się na te szmatki, trzeba 15 lat lub więcej, już to wyliczyłem powyżej. Poza tym skuteczność tych szmatek jest co najmniej dyskusyjna, o samym sposobie wciskania ich ludziom jużnie wspominając. I chemia w obecnych czasach teżnie jest taka straszna. Trzeba byćstrasznie, ale to strasznie naiwnym, żeby kupować takie rzeczy!

Andrzej
@Angela

Opowiadania takich sucharów nauczyli na ostatnim szkoleniu ?

Kriss
@Pik

Zamiast papieru toaletowego też można ?

Tomtom
@Matiano

A widział Pan kiedyś Rainbow? To jest inny wymiar sprzątania...

@Matiano

M ;) ludzie nie przepłacajcie, na serwisach aukcyjnych konsultanci sprzedają swoje zestawy, których nie mogli sprzedać.. Za połowę ceny.

Charlygrey
@jamon

Cześć, piszesz, że 30 zł. Dołiczyleś całą chemię, papierowe ręczniki, tablety i nabłyszczacz do zmywarki? Piszesz, że nie pijesz tej chemia i Twoje zwierzaki też. Jeżeli myjesz naczynia, szklanki , garnki to pijesz tą chemię zarówno Ty i Twoje zwierzaki. Żeby dokładnie wypłukać szklankę z środka mającego trzeba użyć ponad 20 litrów wody. Dalej, czy do tego kosztu chemii doliczyłeś koszt wody zimnej, ciepłej i ścieki? Pewnie nie, a to znaczny koszt. Nie wiem czy masz wannę czy kabinę prysznicową. Myjesz chemią potem jak się myjesz to ciepła woda, która uwalnia to co się osadziło z tej chemii podczas czyszczenia. Czyli mamy też aspekt zdrowia, a tego chyba nie da się przeliczyć na pieniądze. Czasem trzeba też spojrzeć szerzej, a nie tylko na swoją półkę z tymi kilkoma butelkami chemii. Pozdrawiam ani użytkownik ani sprzedawca ściereczki tylko świadomy człowiek.

@Charlygrey

Proszę Cię... chcesz mi powiedzieć, że ludzie, którzy kupują te szmatki, rezygnują ze zmywarek, bo wolą myć "ekologiczną" szmatką naczynia ręcznie? To mam wątpliwości, czy żyjemy na tej samej planecie. Gdyby taki był zamysł tych szmatek, że mam myć naczynia ręcznie zamiast je wkładać do zmywarki, to nawet za darmo by mi ich nikt nie wcisnął :D Także tutaj, Twój argument jest bardz, ale to bardzo nietrafiony :D Co do kosztów wody, to nie wiem, czy sam płacisz rachunki czy nie, ale ja je płacę od wielu lat i woda i ścieki, które używam do sprzątania, to koszt zupełnie marginalny. Tak samo bzdurą jest ględzenie o tym, że przecież piję chemię bo niedokładnie płuczę garnki. No serio to po prostu dramat wciskanie takiego kitu. Ludzie używają chemii do sprzątania od setek lat, a teraz ta chemia jest na pewno bezpieczniejsza niż kiedyś. Ręczniki papierowe są potrzebne i tak zawsze i również wątpię, żeby ktoś z nich zrezygnował, bo kupił cudowne szmatki. Próbujecie wcisnąć naiwniakom, że te szmatki zmienią ich życie i będzie nagle utopia. W ogóle dziwne dla mnie jest, że komentarze tutaj piszą niby klienci. Ja szukałem opinii o firmie, bo ktoś mi proponował pracę u nich i na szczęście nie dałem się wkręcić, bo to portal o pracodawcach, jakby ktoś nie zauważył. A zamiast tego widzę zdesperowanych konsultantów, próbujących wcisnąć szmatki nawet tutaj. To chyba świadczy o tym wszystko...

Paula
@Ania

Ale na serwisach aukcyjnych nie dostajesz gwarancji. Nie możesz wymienić po jakimś czasie jak uznasz ze są już lekko do wymiany na nowe za pół ceny albo jak po 2 miesiącach pójdzie Ci szwa to na nowa bez kosztów.

@Paula

A po co mi gwarancja na coś, co na aukcji kosztuje grosze?

JA
@Matiano

angazuje posredników ponieważ od jednego nowego posrednika ma juz 6 tysiecy :) na posrednikach jest lepszy biznes niz na kupujących

Iza
@Matiano

Nakręcacie się szmatkami, szczotkami za duże pieniądze. Ktoś zbija kokosy a wy to kupujecie. Kiedyś był cepter teraz to. Niestety te szmatki nie wszystko wyczyszczą. Bo jak była konsultantka i powiedziała że tak oczywiście. To przy moich znajomych. O nie wszystko jednak czyszci. Ośmieszyła się do reszty.

jk
 Rekomendacja
@Matiano

Bardzo pozytywna ! Używamy od 9 lat i nadal działa ! Mop sprawny :) może tanie nie było --ale warto .

yankes
@Matiano

translator słaba działać! :)

Srak
@jk

@jamon

A dlaczego 8 tyś. Przecież wystarczy kupić rękawicę, sunbeam i ewentualnie mydło. Sprzątasz wszystko bez podłóg za 200 PLN (jw) bez chemii. Chyba że lubisz wdychać to co napisał producent na preparatach do czyszczenia. Nie możesz czerpać korzyści finansowych z tego zakupu ale ja zacząłem od tego. Po 3 miesiącach używania podjąłem współpracę ale za 5500 PLN i w tym mam produktów na kwotę 8600 PLN. Mogę odsprzedać, zjeść, wyrzucić ale napewno sprzątam Eco i środowisko jak i ja napewno na tym skorzystamy. Pozdrawiam

Oh Angela
@Angela

Ale jesteś inteligentna ! Na szkoleniach w Tychach tego uczą ?

hmmm
@Ania

mam produkty raypath, świetnie się sprawdzają, firma gwarantuje rękojmię do określonego czasu i recykling bezterminowy za połowę ceny, kiedy coś się nadmiernie zużyje...na tych serwisach tez są gwarancje i mogę kiedy chcę ( nawet po latach ) zużyty produkt zamienić, czy konsultant już nie istnieje ?

@jamon

Haha, dawno nie słyszałem nic głupszego :) wyłącz TVP, TVN i inne media mainstreamowe i poczytaj, co się dzieje ze śmieciami na świecie. Kraje między sobą nimi handlują, bo jedne chcą się pozbyć ich ze swojego ekosystemu, a inne za kasę, jak np. Polska przyjmują KILKASET TYSIĘCY TON rocznie! Takiej liczby śmieci ciężko nawet sobie wyobrazić. Wiesz jak wyglądają wysypiska śmieci, co tam się dzieje i jak to wpływa na naszą planetę? Poczytaj i pooglądaj np. jak jest na Malediwach, wszyscy widzą tylko palmy i raj na ziemi, a na kilku wyspach śmieci się nie mieszczą. A butelki po chemii to już w ogóle odpad toksyczny tylko nikt ich nie segreguje. Wyjdź z bańki, w której żyjesz :)

Rafał
Kandydat

Odradzam nie pchać się w tą firmę a napewno nie zostać konsultantem bo pieniądze wyrzucone w błoto . Nikt normalny nie zapłaci wam takich cen po ile te produkty kosztują . Motto tej firmy jest takie jak zagrasz na spotkaniach tyle zarobisz i tyle w temacie . Oszczegam gonić te towarzystwo bo wam tego nie powie nikt ale na samym początku maja po 35% z utargu nie którzy nawet 45/55% tagze zobaczcie ile kochani zbawcy świata zarabiają na was . A wy jak ciężko musicie pracować na te pieniądze a tutaj za 2 godz mogą zarobić nawet do 1000 zł .. naprawdę nie polecam

Yankes
@Rafał

Chłopie - sam sobie przeczysz! Odradzasz zostania konsultantem, bo on zarabia 1000 zł za godzinę..? ???? Weź ty się puknij w ten zakuty łeb!!!

Sceptyczny
@Yankes

Zarabia ???? czytając większość opinii, to raczej na to nie wyglada.

Ruda

Jestem konsultantką od 4 miesięcy. Kupiłam zestaw startowy za gotówkę, bo raty są nieopłacalne. Już dawno zwróciła mi się moja inwestycja. Zarabiam co najmniej 2-3 tysiące, a naprawdę mało pracy wkładam w tą działalność. Produkt jest niesamowity!!! Ja szukałam takich szmatek całe życie! Kupiłam "miliony" szmat z mikrofibry i żadna nie zbliża się jakością do czyścików RAYPATH! Poza tym, to że są nasączone trwale nanosrebrem powoduje że każda powierzchnia jest od razu odkażana!!! Co w czasach covida jest mega ważne. Mam teraz plan na zaangażowanie się w tą działalność na MAXA!!! Za parę miesięcy napiszę wam jak mi idzie.

Na jakie wsparcie w Raypath International Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Pytanie

Jaki kodeks pracy? Współpracując z tą firmą jesteś na samozatrudnieniu. Raypath Ciebie nie zatrudnia. Ile sprzedaż tyle dostaniesz prowizji plus ewentualne premie i nagrody od wysokiej sprzedaży.

zaniepokojony
@Pytanie

Pomoc będąc w ciąży w FiRMIE Raypath udzieli Ci tylko Twój mąż.I na nic więcej nie licz i w żadne bajki nie wierz

Posiadacz
Klient

Dla mnie super produkt. Używam dokładnie 4 lata i 3 miesiace. Nie wiem z czego wynikają różne opinie ale większość to chyba zawiedziona brakiem możliwości finansowych klientela. To produkt dla ludzi świadomych a nie bogatych. Pozdrowienia dla posiadaczy.

Anoo123
Klient

Podczas spotkania uslyszalam, że produkt nie jest dla ludzi bogatych, tylko inteligentnych. Może to uniwersalny tekst sprzedawców, ale ma sens. Szmatki w swoim domu mam od kilku miesięcy i już teraz widzę ogromne różnice. Sprzątanie stało się dla mnie przyjemnością

Mąż

Witam.. Od kilku miesięcy jestem w posiadaniu tych szmatk. Wiadomo każdy lubi mieć czysto w domu. Nie chce się tutaj wypisywać jakie one cudowne i wspaniałe bo ci co używają to wiedzą, sam też już wiem że to fajna sprawa do prowadzenia czystego domu. Widzę tutaj same pozytywne opinie ludzi którzy używają tych szmatek. Moja też jest pozytywna. Jedyny problem jaki tutaj widzę to tych ludzi którzy chcieli zostać przedstawicielem tych produktów ale mu nie wyszło i poniósł podwójne koszt. Mi też proponowali współprace ale ja chciałem zostać klientem. Osobiście jestem bardzo zadowolony z produktu. Koszt co prawda wysoki jak na normalna rodzinę, ale troszkę matematyki. Jak kupiłem pakiet VIP. Pani mówi że to 62zl miesięcznie x60 rat to około 3700. Zwala z nóg przeciętnego Kowalskiego. Rozmawiam z żoną i pytam ile średnio w roku wydajemy na detergenty, mówi żeby nie zawyzac to rocznie około 1000zl. No to jedziemy. Jeśli jest jak mówią i żywotność tego to 10 lat. 10 x1000 daje nam 10.000 zl. To już widać że tak na prawdę w ciągu 10 lat zaoszczędziłam 6,500 zł. A korzyści wszyscy co mają styczność z tym to znają. Więc proszę was ludzie piwiedzcie mi dlaczego są tutaj negatywne opinie?? Czy są tutaj negatywne opinie klientów czy przedstawicieli, którzy zapłacili za drugi pakiet i nie dali rady go odsprzedać?

@Mąż

Przepraszam ktoś mnie skrytykował. Dlaczego dał mi negatywny uśmiech. Proszę o odpowiedź

Kuba
@Mąż

Uważam, że negatywne wypowiedzi padają z ust nie udolnych konsultantów. Bardzo często spotykam też wypowiedzi klientów tych którzy nie sprzątają a chcą mieć czysto .Czysciki To nie robot! Ktory za nich zrobi . Polecam zestw mimo jego ceny.Bez chemii i narażania naszego zdrowia mogę mieć czysto i zaoszczędzić. Pozdrawiam

@Kuba

Też tak myślę, że wzięli drugi pakiet i się wkręcili. Trzeba było kupić dla swojego użytku i cieszyć się czystoscią a nie pchać się w kredyty. Później żale i lamenty. Nam pasuje chwalimy produkt i polecamy znajomym.

Natalia
@Mąż

Witam, ja również używam zestawów i jestem mega zadowolona. Byłam konsultantka i mam więcej zestawów które mogę sprzedać taniej. Mam zestaw domowy, 2x zestaw samochodowy, 2x zestaw dziecięcy, zestaw kosmetyczny, 2x rękawica body GLOVE. Mój numer telefonu :(usunięte przez administratora)

@Natalia

Natalia skoro mówisz że byłaś to dlaczego wciąż reklamujesz swoje pakiety... Nie dałaś rady ich sprzedać czy wciąż nabywasz nowe i próbujesz sprzedać je tutaj w opiniach??

Natalia
@Mąż

Jako Konsultat dostajesz pakiety:) ja jeden mam na własny użytek, a resztę sprzedałam na bieżąco:) jeśli sprzedasz dany pakiet firma od razu przysyła Ci kolejny:) dlatego tez mam cały czas jeden dodatkowy :) wyjechałam za granice dlatego już konsultantka nie jestem :) dlatego chce sprzedaż te dodatkowe pakiety, swoich prywatnych używam :) nikogo do kupna nie zmuszam, ale może ktoś będzie chciał kupić nie na kredyt a za niższa cenę niż są normalnie;)

john
@Mąż

Zgadzam się z wypowiedzią poniżej .(usunięte przez administratora)Kto uczestniczył na szkoleniu w Tychach ten powinien mieć świadomość że takie chwyty są podstawową formą pracy tej firmy. Jest wiele innych form zarabiania pieniędzy. Nie wiem czym będę zajmowała się w przyszłości i dlatego swoich znajomych bądź klientów wolę mieć za przyjaciół niż później za wrogów. (usunięte przez administratora)

Żona
@Mąż

Kto wydaje 1000zł rocznie na detergenty ???? Proszku do prania i tabletek do zmywarki to nie zastąpi, ja na chemię wydaję max 200zł rocznie, w domu jest czysto (160m.kw.), wystarczy używać odpowiednich ilości, a nie lać bez opamiętania. A dobre ścierki z grubej mikrofibry można sklepie kupić. Woda z octem też jest eko.

klient
Klient

A ile człowieku kosztuje wyprodukowanie samochódu?? Masz taką wiedzę? Otóż podobnie. 50% jego wartości to koszt wyprodukowania. Reszta to zysk fabryki i dealerów oraz logistyka. Więc nie pleć zawiedziony konsultancie... Cały rynek tak funkcjonuje, ale trzeba mieć trochę wiedzy. No zawsze możesz sam wyprodukować czyściwa i sprzedawać po kosztach.. POWODZENIA :)

Dariusz

I w kółko to samo. Jeśli lubisz wdychać chemię podczas sprzątania to nie interesuj się tym ile kto zarabia na produktach. Gdybyś miał swój produkt to ile chciałbyś zarobić?

@Dariusz

Bez komentarza.

@Kuba

Szanowny Kubo jeśli jesteś taki zdolny to ile masz sprzedaży albo jaką masz grupę jaki jest Twój status Brąz,Srebro bo wątpię byś był Złotym.

@Żona

Akurat kostki do zmywarki zastępuje biały czyścik lub biała rekawica. A dodatkowo mozna wsypać kwasek i sodkę do prania naczyć.

Leon
@Domi

chłopku ty nawet nie wiesz co piszesz, zawieszona sz.ma.ta w zmywarce ma zastąpić detergent oj szykuje się nowy noblista :) wytłumacz nam co takiego w sobie ma kawałek sz.m.aty że zastępuje kostki ...

@Leon

@Leon chłopku, nanosrebro - poczytaj o właściwościach to po pierwsze, a po drugie co takiego mają w sobie kostki do zmywarki, że nie można ich zastąpić?! Użyj kiedyś zamiast nabłyszczacza - ocet to zobaczysz efekt. Chociaż nie - Ty pewnie nie zobaczysz bo masz ograniczony punkt widzenia.

Nanosrebro
@Domi

Bardzo proszę, oto info na temat nanosrebra: Nanosrebro, zwane także srebrem koloidalnym, od wieków było znane i stosowane do zwalczania chorób i przedłużania trwałości produktów spożywczych. Najczęściej występuje w postaci zawiesiny, składającej się z cząstek wielkości < 100 nm. Dzięki swoim specyficznym właściwościom nanocząstki srebra są wykorzystywane w wielu technologiach do tworzenia wyrobów medycznych, tekstyliów, materiałów przewodzących czy ogniw fotowoltaicznych. Wzrastająca popularność zastosowania nanosrebra przyczynia się do zwiększenia liczby osób pracujących w narażeniu na tę substancję. Potencjalnymi drogami narażenia jest droga inhalacyjna, pokarmowa i dermalna. Nanocząstki srebra mogą być wchłaniane przez płuca, jelita, a także przez skórę do krwiobiegu i w ten sposób docierać do narządów wewnętrznych (wątroby, nerek, śledziony, mózgu, serca i jąder). Nanosrebro może wywoływać lekkie podrażnienie oczu i skóry, może także działać jak łagodny alergen na skórę. W narażeniu inhalacyjnym nanocząstki srebra działają głównie na płuca i wątrobę. Wykazano, że nanocząstki srebra mogą działać genotoksycznie na komórki ssaków. Istnieją niepokojące doniesienia na temat szkodliwego działania nanocząstek srebra na rozrodczość zwierząt eksperymentalnych. Narażenie na nanocząstki srebra może działać neurotoksycznie i wpływać na funkcje poznawcze, wywołując zaburzenia pamięci krótkotrwałej i pamięci roboczej. Obowiązujacy obecnie w Polsce normatyw higieniczny dla frakcji wdychalnej srebra (najwyższe dopuszczalne stężenie) wynosi 0,05 mg/m3. W świetle wyników badań toksykologicznych nad działaniem biologicznym nanocząstek srebra uzasadniona wydaje się potrzeba zaktualizowania normatywów higienicznych dla srebra z wyodrębnieniem frakcji nanocząstek. Med. Pr. 2014;65(6):831–845

mp
@Nanosrebro

nanosrebro wdychane jest szkodliwe. roznorakie chemikalia juz nie?

Ewelina

Omijajcie tà firmie i tych ludzi szerokim łukiem.

Paula

Dlaczego??

Lidia
@Paula

Podłączam się do pytania. Może @Ewelina zdecyduje się nam w niedługim czasie odpowiedzieć. Sama chciałabyś może aplikować do Raypath International?

Klaudia
@Ewelina

Każdy produkt dobry musi mieć swoja cenę. Kiedyś kupiłam na pokazie posciel z wełny do dzis ja mam a mija już z 11 lat. Produkt mnie nie wyleczy z chorego kregosłupa oczywiście że nie, ale komfort spania jest. Tak tu jest z czyszczeniem. Nie raz widziałam brudne, zatłuszczone piecyki, okapy o prysznicach nie wspomnię. I jakie jest fajne uczucie jak dzwoni klientka i mówi ze tym wszystkim na wode wyczysciłam super. Bez sciemy TO DZIAŁA. Dopóki sie ktoś nie przekona nie uwierzy. My sami pracownicy musiliśmy sie o tym przekonać nikt nie ma taryfy ulgowej. Chcąc przekonać kogoś sam musisz poznać tego MOC a wierzcie mi nie spotkałam jeszcze lepszego produktu na kamień czy tłuszcz na okapie . Pozdrawiam Wszyskich!!!!, a Pani Pani Ewelino albo bardzo pragnie to mięć i z zazdrości hejtuje tu Pani wszystkich albo jest Pani bardzo leniwa i nie umie Pani dotrzeć do klienta. A z klientem trzeba sie bardzo delikatnie obchodzić. Ale jak Pani wstaje i zastanawia się komu dowalić to już nic sie na to nie poradzi. o ile lepiej się żyję z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam

veritas

moze jakos kontretniej?

Leon
@veritas

bo to SCAM !!!

Teresa
@veritas

Powiem tyle SUPER CZYŚCIKI używam już ok 13 lat . Polecam z całego serca . Szczególnie biała rekawica , rewelka do wszystkiego

Iwona
@Ewelina

Ewelinko napisz proszę dlaczego?

Oh Teresa
@Teresa

A ja mam komplet czyścików od 50 lat !

żabka12
@Oh Teresa

To ciekawe bo firma istnieje od 1994 czyli jeśli dobrze liczę to 27 lat ????

Aniagot

Produkt rewelacyjny..!! mam go od 2006 roku i nadal sprzątam i myję się bez chemii. Pomyślcie ile zaoszczędziłam przez te lata, nie mówiąc o zdrowiu. I jak ma się do tego cena..??? Pozdrawiam

Do Anagot

A ja mam swój zestaw od 1945 roku i nadal używam

żabka12
@Do Anagot

To chyba babcia po wojnie podarowała xD firma istnieje od 1994, nie wierze że ludzie wierzą w te nieprawdziwe pochlebne komentarze napisane przez agencje marketingowe

Kazik

Ludzie produkt warty 2200 kupujecie za 8200 uciekajcie!

emi
@Kazik

że ile??? Kazik Ty to na bank nie wiesz o czym piszesz

Do Kazik
@Kazik

Chyba produkt warty 20 zeta :) reszta to prowizja

Andzia

Niestety ceny są kosmiczne inie wszytkich ludzi stać aby zakupić. Może to są dobre produkty ale w tych czasach kazdy grosz się liczy i zakupują ci ktorych naprawdę stać. Pozdrawiam

Jurek
@Andzia

Jak kogoś stać na ten produkt to po prostu go nie kupuje.Spyta Pani dlaczego ponieważ zamożni ludzie dwa razy oglądają złotówkę i zastanawiają się nie podejmują decyzji pochopnie dlatego są zamożni , a nie to co biedni zastaw się a postaw się a pózniej płacz gdy głowa ostygnie.

Kasia
@Andzia

Jak zakupują Ci których na to stać? To nie kupujecie płynów w sklepach stacjonarnych znanych marek po 10,25 zł przez całe życie. Wydajecie o wiele więcej niż ten zakup więc to chyba wy nie kupujący szmatek jesteście bogaci.

Do Jurek
@Jurek

AAAA, nowy element szkolenia, bogaty ogląda każdą złotówkę, a to już o trujące chemii nie mówią?

Ola

Karma wróciła do przedstawicieli zostaliscie teraz z zestawami które trzeba spłacać i leasingami na samochody .Nikt teraz w dobie wirusa nie kupi od was nic.

Ja
@Ola

Jaka bzdura, teraz akurat urosl popyt bo ludzie w doma siedza i grzebia w netach a potem kupuja.

Ola
@Ja

Dziewczynko ludzie siedzą w domach bo nastała epidemia firmy nie płacą premii obcinają zarobki a ktoś bedzie siedział na necie i kupował szmatki jeżeli nie wie co będzie za tydzień miesiąc czy nie straci pracy zastanów się co piszesz samozwancza inteligentko.

Zosia
@Ola

Otóż jestem przedstawicielem i sytuacja z wirusem wcale nam nie przeszkadza. Świadome osoby chcą wzmocnić odporność, a wiadomo, że chemia bardzo osłabia układ immunologiczny- polecam poczytać na ten temat jest cała masa badań. Poza tym dzięki temu, że jest tam nanosrebro mamy naturalną dezynfekcję i nie potrzeba produktów drażniących z alkoholem. Jestem konsultantką, zostałam nią po roku używania własnego zestawu, gdzie syn w tym czasie wyleczył atopowe zapalenie skory, a córka trądzik. Cała rodzina czuje się świetnie, a dom czyściutki. Zazwyczaj negatywne opinie wystawiają tu złośliwe osoby, które nie zakupiły z niewiadomych przyczyn i nieuzasadnionych powodów produktów. Liczby nie kłamią. Te produkty mamy na długie lata, co bardzo obniża ich cenę. Mnie Oo prostu nie stać na kupowanie detergentów, gąbek, ścierek, mopów, ręczników papierowych....dużo by wymieniać. Mam swój zestaw od 4 lat, od dwóch sprzatam nim za darmo i jeszcze wiele lat będę, bo nic się z nim nie dzieje. Prosta matematyka. Pozdrawiam szczególnie tych co nie zakupili, a najgłośniej krytykują ????

Do Zosia
@Zosia

Zosiu, wytłumacz jak chemia z domestosa osłabia układ immunologiczny ? Podaj proszę "całą masę badań", ile jeszcze musisz tego wcisnąć ludziom żeby wyjść na zero ?

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Raypath International Sp. z o.o.