counter
3 12 24 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Livioon International jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie
Gość Nowy wpis
 Problem
@Pytanie

(usunięte przez administratora) propaganda jak to w firmie jest extra, a wystarczyloby podziękować za współpracę pewnym osobom, które psują atmosferę w samej w sobie spoko firmie i robią jej przez to zła reklamę, czego efektem są złe opinie, a wszystko byłoby w jak najlepszym porządku. Niestety to nie żadna konkurencja a niezadowoleni pracownicy. Wszystko co się dzieje wewnątrz idzie w swiat. I dopóki nikt nic z tym nie zrobi, dopóty będą pojawiały się negatywne opinie. Czekać tylko kiedy TA zniknie.

Tak3Nie56
Gość

Pomimo tych rozpaczliwych postów pochwalnych, polecam popracować jakiś czas w tej firmie i doświadczyć na własnej skórze tej "super atmosfery" i "miłych ludzi", pozdrawiam!

Tak5Nie75
Helena
@Gość

Wnioskuję, że raczej nie masz dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o pracę w Livioon International. Według Ciebie atmosfera nie jest tam najlepsza - rozumiem to. A co, jeśli chodzi o zarobki? Czy można byłoby powiedzieć, że są już atrakcyjne?

TakNie2
Gość
@Helena

Nie wiem jak jest teraz ale pieniądze były raczej niewielkie jakiś czas temu, ktoś tu już zresztą coś pisał na ten temat

Tak2Nie69
Helena Nowy wpis
@Gość

No właśnie na GoWork zdania na temat zarobków są podzielone. Pracowałeś centrali czy jako konsultant? Czy są jakieś premie i benefity dla pracowników?

TakNie1
Gość Nowy wpis
@Helena

Pracownicy centrali nie dostają premii od sprzedaży tylko jedną roczną, oprócz pensji zasadniczej, natomiast co do konsultantów to oni pracują na zupełnie innych zasadach

TakNie41

Eva

Hm... mam wrażenie, że gdzieś dzwonią ale nie wiadomo gdzie. Ktoś pisze, że to piramida finansowa, a nawet nie zadał sobie trudu, by zapoznać się z definicją piramidy finansowej. Wystarczy poczytać o piramidach finansowych, o marketingu sieciowym - sprzedaży bezpośredniej. Na całym świecie w ten sposób działa mnóstwo firm. A w Polsce chociażby Oriflame, Avon, Zepter, Tupperware... Można tu jeszcze wymieniać i wymieniać. Czytając te opinie, zwłaszcza te negatywne, odnoszę wrażenie, że wolimy cenić i chwalić kapitał zagraniczny, niż nasz rodzimy. Ot, taka polska natura.... Jeszcze jedno, a mianowicie, nie ma obowiązku sprzedaży. Ja kupuję dla siebie i jestem zadowolona z dotychczas zakupionych produktów. Pozdrawiam

Tak135Nie3
Majk

@Asia - Osobiście znam osoby, które zrezygnowały z etatów ponieważ zaczęły zarabiać w Livioon kilka razy tyle ile zarabiały pracując u kogoś, więc muszę się z Tobą mocno nie zgodzić. Wygląda na to, że nie masz pojęcia co oznacza definicja piramidy finansowej. Czy Twoim zdaniem normalna praca to taka w której ludzie pracują za średnią krajową, zostają po godzinach, angażują się zbierają pochwały i przez 40 lat z tą samą pensją bez awansu i podwyżki obserwują jak firma się rozwija, szef jeździ lepszym samochodem, a na końcu swojej kariery otrzymują 700 zł emerytury? Uważaj droga Asiu, bo być może to właśnie Ty z definicji pracujesz w piramidzie finansowej. Livioon to w pełni legalna firma, na której działanie udzielił zgody sąd rejonowy w Krakowie. Ponadto daje możliwości ludziom kreatywnym zarabiać pieniądze na jakie zasługują. Oczywiście w życiu nic nie jest podane na tacy. I tak nikt nie staje się np. mistrzem Polski fitness tylko dlatego, że wczoraj kupił pierwszy w życiu karnet na siłownię. Pogody ducha sobie i wam życzę.

Tak129Nie3
Ewelina

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Livioon i z czystym sumieniem poleciłabym ją każdemu. Coś mi się wydaje, że te negatywne opinie pisała zaniepokojona konkurencja z branży...

Tak142Nie
@Ewelina

Współpracujący konsultanci mogą być zadowoleni ale mowa była o pracownikach centrali w Modlniczce, niestety konsultanci nie mogą raczej wiedzieć co tam się dzieje, za to te pochlebne komentarze to pewnie sprawka działu marketingu wewnątrz ????

Tak2Nie70
Monaliza
@pracownik

Atmosfera na magazynie była kiedyś naprawdę ciężka,ale kiedy w styczniu 2019 roku odeszło od nas "leniwe ogniwo"to sytuacja uległa zmianie na lepsze.Teraz mamy zgrany zespół i praca to czysta przyjemność.

Tak145Nie1
Livioon fajny jest

Z tego co wiem Livioon ma stałą, zgraną ekipę i w biurze i w magazynie, która jest bardzo zadowolona z pracy. Przykre, że leczy Pan swoje kompleksy plując jadem. Sądząc po sposobie pisania i wypowiadania się większość negatywnych komentarzy pisze ta sama osoba, która praktycznie koresponduje sama ze sobą ???????????? mega słabe ... Bardzo współczuję nudnego, bezbarwnego życia, gdzie jedyną rozrywką jest hejtowanie fajnej firmy z super atmosferą i miłymi ludźmi ????Livioon - szczerze polecam ????????????

Tak140Nie1
Monaliza
@Livioon fajny jest

WSZYSTKO I NA TEMAT:). BRAWO TY:)

Tak133Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kasia

Produkty rewelacja, atmosfera super, czego chcieć więcej :)

Tak131Nie
Rafał

Współpraca z firmą Livioon to sama przyjemność. Dodatkowo cieszy, że to nasza Polska firma, która w tak niesamowicie szybkim tempie rozwija się i to już nie tylko w Polsce ale i w Europie. Firma daje gigantyczne możliwości rozwoju i awansu. Bardzo się cieszę, że na Was trafiłem :)

Tak136Nie
Marta

Współpracę z firmą Livioon rozpoczęłam niecałe 2 lata temu i do tej pory ani razu mnie nie zawiodła. W skrócie można to tak podumować: rzetelność, wypłacalność, bardzo dobra atmosfera a przede wszystkim super produkty, które nie wymagają reklamy bo ich jakość oraz stosunek jakości do ceny wyprzedzają konkurencję bardzo wyraźnie :)

Tak138Nie
Ania

Produkty Livioon zachwyciły mnie od samego początku, nie spodziewałam się za tak niską cenę otrzymać takiej jakości :) Polecam każdemu Livioon :)

Tak137Nie
Xxx

Pracę w centrali w Modlniczce też sobie lepiej darować szkoda nerwów...

Tak2Nie69
Takitaki
@Xxx

Podpisuje się pod tym, krzyki, przekleństwa, brak jakiejkolwiek współpracy, przerwy śniadaniowe bardzo niemile widziane(usunięte przez administratora)

Tak4Nie69
Robert

@Xxx Czy możesz rozwinąć swoja myśl? Ja słyszałem, że firma jest dobra i zdziwiło mnie co napisałeś

Tak69Nie
@Robert

Ciekawe kto tak ta firmę reklamuje ???? dobra w sensie pod względem formalnym jest wszystko ok, niewielka niestety kasa ale na czas, po okresie próbnym umowa zazwyczaj na czas nieokreślony, bezpłatna kawa, herbata, woda ALE niestety to wszystko nie pomoże jak masz wokół siebie toksyczne osoby i atmosferę nie do wytrzymania, spróbuj pójść na zasłużony urlop albo L4 to po tobie... o reszcie wolę nie wspominac

Tak6Nie69
@Robert

Być może budynek robi wrażenie, jest nowoczesny, w nim porządne biura i magazyny, w okresie około świątecznym nawet jakieś ciastka dla pracowników ale nie wszystko złoto co się swieci, co z tego jak ma się ochotę opuścić to miejsce i nigdy nie wracac, naprawdę nie chcę używać mocnych słów, chociaż może trzeba by było,...

Tak2Nie70

Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie firmy Livioon International w miejscowości Kraków i tego jak to wygląda teraz.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Livioon International - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Livioon International
3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sosnowiecka 91