Opinie o Livioon International w Kraków

Livioon International
3 12 27 5 1
Gość Nowy wpis

Pomimo tych rozpaczliwych postów pochwalnych, polecam popracować jakiś czas w tej firmie i doświadczyć na własnej skórze tej "super atmosfery" i "miłych ludzi", pozdrawiam!

TakNie2
Helena Nowy wpis
@Gość

Wnioskuję, że raczej nie masz dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o pracę w Livioon International. Według Ciebie atmosfera nie jest tam najlepsza - rozumiem to. A co, jeśli chodzi o zarobki? Czy można byłoby powiedzieć, że są już atrakcyjne?

TakNie
Gość Nowy wpis
@Helena

Nie wiem jak jest teraz ale pieniądze były raczej niewielkie jakiś czas temu, ktoś tu już zresztą coś pisał na ten temat

TakNie2
Asia

Tak jak piszą inni firma to piramida finansowa. Musisz sprzedawać perfumy za 30z-50zł i szukać innych, którzy też będą to sprzedawać. Wtedy rośnie twoja grupa, zaczyna to dawać dochody. W Polsce takie piramidy są legalne- dla mnie to niestety nie do zaakceptowania.

Tak2Nie6
Eva
Nazwa działu: Marketing
@Asia

Hm... mam wrażenie, że gdzieś dzwonią ale nie wiadomo gdzie. Ktoś pisze, że to piramida finansowa, a nawet nie zadał sobie trudu, by zapoznać się z definicją piramidy finansowej. Wystarczy poczytać o piramidach finansowych, o marketingu sieciowym - sprzedaży bezpośredniej. Na całym świecie w ten sposób działa mnóstwo firm. A w Polsce chociażby Oriflame, Avon, Zepter, Tupperware... Można tu jeszcze wymieniać i wymieniać. Czytając te opinie, zwłaszcza te negatywne, odnoszę wrażenie, że wolimy cenić i chwalić kapitał zagraniczny, niż nasz rodzimy. Ot, taka polska natura.... Jeszcze jedno, a mianowicie, nie ma obowiązku sprzedaży. Ja kupuję dla siebie i jestem zadowolona z dotychczas zakupionych produktów. Pozdrawiam

Tak14Nie
Majk Nowy wpis
@Asia

@Asia - Osobiście znam osoby, które zrezygnowały z etatów ponieważ zaczęły zarabiać w Livioon kilka razy tyle ile zarabiały pracując u kogoś, więc muszę się z Tobą mocno nie zgodzić. Wygląda na to, że nie masz pojęcia co oznacza definicja piramidy finansowej. Czy Twoim zdaniem normalna praca to taka w której ludzie pracują za średnią krajową, zostają po godzinach, angażują się zbierają pochwały i przez 40 lat z tą samą pensją bez awansu i podwyżki obserwują jak firma się rozwija, szef jeździ lepszym samochodem, a na końcu swojej kariery otrzymują 700 zł emerytury? Uważaj droga Asiu, bo być może to właśnie Ty z definicji pracujesz w piramidzie finansowej. Livioon to w pełni legalna firma, na której działanie udzielił zgody sąd rejonowy w Krakowie. Ponadto daje możliwości ludziom kreatywnym zarabiać pieniądze na jakie zasługują. Oczywiście w życiu nic nie jest podane na tacy. I tak nikt nie staje się np. mistrzem Polski fitness tylko dlatego, że wczoraj kupił pierwszy w życiu karnet na siłownię. Pogody ducha sobie i wam życzę.

Tak9Nie1
Ewelina

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Livioon i z czystym sumieniem poleciłabym ją każdemu. Coś mi się wydaje, że te negatywne opinie pisała zaniepokojona konkurencja z branży...

Tak23Nie
@Ewelina

Współpracujący konsultanci mogą być zadowoleni ale mowa była o pracownikach centrali w Modlniczce, niestety konsultanci nie mogą raczej wiedzieć co tam się dzieje, za to te pochlebne komentarze to pewnie sprawka działu marketingu wewnątrz ????

Tak1Nie1
@pracownik

Opinie są dodane przez eweline i anie tego samego dnia w odstępie 7 minut a opinie dodane przez Martę i Rafała innego tego samego dnia w odstępie 10 minut, przypadek? Nie sądzę, poza tym raza sztucznoscia...

Tak1Nie1
Monaliza
@pracownik

Atmosfera na magazynie była kiedyś naprawdę ciężka,ale kiedy w styczniu 2019 roku odeszło od nas "leniwe ogniwo"to sytuacja uległa zmianie na lepsze.Teraz mamy zgrany zespół i praca to czysta przyjemność.

Tak21Nie
@Monaliza

to dobrze, że przynajmniej na magazynie coś się poprawiło, bo w biurze to był dramat i dopóki będą tam pracować osoby, które wprowadzają atmosferę nie do zniesienia i robią rzeczy ocierające się o paragraf kodeksu pracy, to nic się tam nie zmieni

TakNie1
Livioon fajny jest
Nazwa działu: Marketing
@pracownik

Z tego co wiem Livioon ma stałą, zgraną ekipę i w biurze i w magazynie, która jest bardzo zadowolona z pracy. Przykre, że leczy Pan swoje kompleksy plując jadem. Sądząc po sposobie pisania i wypowiadania się większość negatywnych komentarzy pisze ta sama osoba, która praktycznie koresponduje sama ze sobą ???????????? mega słabe ... Bardzo współczuję nudnego, bezbarwnego życia, gdzie jedyną rozrywką jest hejtowanie fajnej firmy z super atmosferą i miłymi ludźmi ????Livioon - szczerze polecam ????????????

Tak16Nie
Monaliza
@Livioon fajny jest

WSZYSTKO I NA TEMAT:). BRAWO TY:)

Tak16Nie
Kasia

Produkty rewelacja, atmosfera super, czego chcieć więcej :)

Tak20Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Rafał

Współpraca z firmą Livioon to sama przyjemność. Dodatkowo cieszy, że to nasza Polska firma, która w tak niesamowicie szybkim tempie rozwija się i to już nie tylko w Polsce ale i w Europie. Firma daje gigantyczne możliwości rozwoju i awansu. Bardzo się cieszę, że na Was trafiłem :)

Tak20Nie
Marta

Współpracę z firmą Livioon rozpoczęłam niecałe 2 lata temu i do tej pory ani razu mnie nie zawiodła. W skrócie można to tak podumować: rzetelność, wypłacalność, bardzo dobra atmosfera a przede wszystkim super produkty, które nie wymagają reklamy bo ich jakość oraz stosunek jakości do ceny wyprzedzają konkurencję bardzo wyraźnie :)

Tak21Nie
Ania

Produkty Livioon zachwyciły mnie od samego początku, nie spodziewałam się za tak niską cenę otrzymać takiej jakości :) Polecam każdemu Livioon :)

Tak22Nie
Xxx

Pracę w centrali w Modlniczce też sobie lepiej darować szkoda nerwów...

Tak2Nie1

Takitaki
@Xxx

Podpisuje się pod tym, krzyki, przekleństwa, brak jakiejkolwiek współpracy, przerwy śniadaniowe bardzo niemile widziane mimo, że gwarantowane przez przepisy i osoby z problemami emocjonalnymi, pewne rzeczy pod paragraf można podciągnąć

Tak3Nie1
Robert

@Xxx Czy możesz rozwinąć swoja myśl? Ja słyszałem, że firma jest dobra i zdziwiło mnie co napisałeś

Tak6Nie
@Robert

Ciekawe kto tak ta firmę reklamuje ???? dobra w sensie pod względem formalnym jest wszystko ok, niewielka niestety kasa ale na czas, po okresie próbnym umowa zazwyczaj na czas nieokreślony, bezpłatna kawa, herbata, woda ALE niestety to wszystko nie pomoże jak masz wokół siebie toksyczne osoby i atmosferę nie do wytrzymania, spróbuj pójść na zasłużony urlop albo L4 to po tobie... o reszcie wolę nie wspominac

Tak5Nie1
@Robert

Być może budynek robi wrażenie, jest nowoczesny, w nim porządne biura i magazyny, w okresie około świątecznym nawet jakieś ciastka dla pracowników ale nie wszystko złoto co się swieci, co z tego jak ma się ochotę opuścić to miejsce i nigdy nie wracac, naprawdę nie chcę używać mocnych słów, chociaż może trzeba by było,...

Tak2Nie1
Dariusz

Ucoekajcie jak najdalej od tej dziwnej sieci sprzedaży

Tak4Nie6

Marlena
@Dariusz

Masz rację ta forma marketingu z taką formą manipulacji powinna być zakazana, zresztą widzę tu elementy niezgodne z prawem bo działalności bez rejestracji nie wolno prowadzić. A tu jest umowa dealerska więc winno się normalnie prowadzić ewidencje sprzedaży , kasy fiskalne itp.

Tak3Nie3

Marlena

działalność firmy opiera się na indoktrynacji i praniu mózgu, a następnie na budowie piramidy - sieci sprzedaży. Słabe jednostki, które na to się dadzą nabrać pracują za darmo - za niby prowizje ;) a same sprzedają dalej produkty. A firma już zarobiła bo znalazła naiwnego, który dalej szuka ofiar i sprzedaje podróbki perfum jako - ekskluzywne francuskie perfumy. szok i śmiech na sali. Jakość produktów niska - ale opisy takie jak by to było Vichy. W dzisiejszych czasach kupuje się produkty sprawdzone i ulubione a nie kota w worku.

Tak4Nie4
Joan

Myslałam że jest inaczej tym razem ale to przeprane ludzkie mózgi na potrzeby sprzedaży produktu ;) jakoś produktów użytku domowego to poziom ARO z Makro lub zielonego kciuka z Auchan . Zapachy ? Jak zamienniki z rozlewni na mililitry ... nic szczególnego a psikać się trzeba co jakiś ;) ale oczywiście konsultant wyjaśnia że to zależy od skóry i dlatego ;) śmiechu warte Mam oryginalny zapach i odpowiednik - zamiennik Livioon - zapach innej nuty a w dodatku nietrwały - zatem do kosza nadają się tłumaczenia że zależy to od skóry .. Ale naiwny klient uwierzy ;) Moje sugestie dla Livioon International: Zmienić jakość i nie naciągać ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie prać mózgów

Tak10Nie1

Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie firmy Livioon International w miejscowości Kraków i tego jak to wygląda teraz.

TakNie

Zostaw opinię o Livioon International - Kraków

Chcę opublikować:

Livioon International