Livioon International

Opinie o Livioon International

Produkty wspaniałe , długo szukałam takich produktów dla alergików.polecam serdecznie.

Marzena

Polecam! Pracuję w LIvioon i zarabiam- wypłata zawsze na czas. Przejrzysty Plan Kariery. Jasne zasady działania : Dużo programów motywacyjnych.

@Marzena

Zgadzam się wspaniała firma.

Magda W

Ja stawiam pierwsze kroki w działaniu, bo od dawna jestem klientem tych produktów, wiec do jakości i obsługi samej firmy, jestem, jak najbardziej przekonana. Podoba mi się opieka. Mam pomoc w góry a to ważne. Czas pokaże. Wiem ze sama muszę na wszystko zapracować.

Moja żona w czasie Pandemii , dorobila sobie całkiem fajne pieniadze w tej firmie. Znalazła sie na bezpłatnym urlopie i zaczeła zajmowac sie głownie sprzedażą tych produktów ale wiem że i zapisywała koleżanki. Po pandemii wróciła do pierwotnej pracy - wiec juz teraz ma jakies mniejsze kieszonkowe z tej firmy ale był to niewątpliwe duży ratunek w tamtym czasie.

Marzena

W livioon jak w innych branżach - Należy pracować uczciwie i etycznie aby zarabiać dobre pieniądze. Ta Praca Daje jednak większe możliwości finansowe i rozwojowe niż większość prac na etacie oraz mniejsze ryzyko (brak kosztów, brak zatrudnionych pracowników, biurokracja itd ) niż założenie i prowadzenie własnej działalności, jeszcze w dzisiejszych czasach. Zazwyczaj negatywne opinie piszą CI ktorzy albo nie chcieli zrozumieć na czym polega tej rodzaj branży albo za wcześnie się poddali, nie zarobili i zrezygnowali. dla przybliżenia: Marketing sieciowy to branża w której przyprowadzasz, zachęcasz do danej firmy klientów i partnerów/współpracowników. Pierwsi robią zakupy dla siebie, drudzy zajmują się tym zarobkowo. Im więcej ludzi w Twojej sieci, tym jest więcej zakupów. Większy obrót. A co za tym idzie - firma zarabia , więc dzieli się zyskiem i wypłaca czesc swojego zarobku w postaci prowizji od obrotu.. Obrót jest na produktach! - to wyklucza piramidę finansową. Ludzie zazwyczaj wybierają firmę ( w tym wypadku Livioon) z produktami, które im odpowiadają, z których są zadowoleni i polecają swoim znajomych i przyjaciołom, za co są wynagradzani prowizjami, nagrodami i premiami. Inni są zachwyceni tym stylem pracy, planem kariery, możliwościami jaki daje im współpraca i działają bardziej Gdziekolwiek wejdziesz na opinie , obojętnie w jakiej branży : czy to marki samochodów, czy to Biura podróży-wakacje, czy firmy nieruchomosci , to najwiecej opinii jest negatywnych. Dlaczego? Zastanówcie się szczerze. Bo zadowoleni klienci czy pracownicy cieszą się, korzystają i polecają w swoim gronie. Nie mają czasu karmić się jadem i wylewać to na forum pod ukrytymi nickami.

Pati
@Marzena

Po jakim czasie trzeba zacząć zarabiać żeby się tu utrzymać? Na jakich kwotach bazuje prowizja, podasz konkretnie, bo mnie zaciekawił temat?

Agatka Nowy wpis
@Marzena

Jeśli chcesz w firmie zarabiać dobre pieniądze i odbierać je musisz otworzyć działalność. W innym przypadku możesz odebrać 1200 zł. Resztę pieniędzy w produktach . Nie ma nic za darmo. Pozatym włożyć czas / nie mały/ aby mieć korzyść finansowa . Pozyskiwać wciąż nowych klientów którzy zagoszczą na dłużej w dirmie na zakupach własnych. To już nie takie proste .

Maurycy Nowy wpis
@Agatka

Szczerze to nie chciałbym zarabiać w produktach. Na stronie firmy widziałem że zachęcają żeby zostać przedstawicielem i że pracę można dostosować do swojego planu dnia jak i potrzeb. Tylko czy zarabianie polega na sprzedaży klientom czy na zapraszaniu innych osób do współpracy i budowaniu tzw. piramidy? Możesz wyjaśnić bo sam nie wiem czy się interesować tym zajęciem.

Ania Nowy wpis

Jak to dobrze, że nie zasugerowałam się negatywnymi opiniami bo mogłabym sobie odebrać szansę na stworzenie czegoś wielkiego i zmiany na lepsze życie.

WY Nowy wpis
@Ania

Oooo ciekawe, ale to jest opinia od pracownika, czy od klienta? Bo ja szukam info, ale od pracowników, a tu trudno stwierdzić. Kiedyś w necie była oferta dla magazyniera i ta praca mnie interesuje. Firma jest taka dobra dla pracowników, np. pod kątem finansowym?

W porządku firma. Mało jeszcze znana a to duży atut.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Livioon International? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Natalia

Wspaniałe produkty o bardzo dobrym składzie. Osobiście używam i polecam :)

@Marzena

Zgadzam się wspaniała firma.

UC

Oooo jak dużo tu opinii klientów, to ciekawe, bo samo forum jest dla pracowników i firm. A ja widziałam gdzieś ofertę dla konsultantki. Napiszecie co i jak? Ciekawe, że podali widełki od 1000 zł do 40000 zł. Czy dobrze rozumiem, że te 1000 zł jest gwarantowane, bez względu na sprzedaż?

CU
@UC

@UC - A widziałeś/aś zeby Konsultantkom płacili za brak sprzedaży? Widełki podane są dla konsultantek, które pracują zgodnie z "systemem pracy konsultantki" i dzieki temu mają wyniki adekwatne na te wynagrodzenia.: stacjonarnie- ilosc wykonanych telefonów/dziennie, ilosć spotkań z klientami , przedstawianie oferty produktowej internetowo - ilosc postów, konkretne działania na social mediach..., przygotowywanie ofert sprzedazowych, działanie za pomoca linków partnerskich. Pracujesz profesjonalnie - zarabiasz dobrze! Nawet bardzo dobrze

Magda W

KATARZYNA -klient

Znam firmę od lat, kupuję te produkty, które przypadły mi do gustu, bo odpowiada mi to ze nie ma przymusu zamawiania. Kupuje to co chce i kiedy chcę. I znam ludzi którzy od lat działają i promują tą firmę i złego słowa na nich nie powiem. Są zaangażowani w swoje działania, widac ze robią to z sercem a od czasu do czasu kontaktują się z zapytaniem czy wszystko ok. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Z tego co wiem pakiety wejsciowe są dowolne i kazdy wybiera to co mu pasuje.

YA

Pisze w sprawie oferty pracy jako konsultantka. Coś o tym opowiecie? Widziałam ogłoszenie, gdzie jest info, że rodzaj umowy to inna. Czyli jaka? b2b tylko jest możliwa? Napisali widełki 1000 - 4000 zł, a jednocześnie, że to sam pracownik decyduje, ile kasy che wypracować. No to jak, czy te widełki obowiązują, czy to tylko taki wpis pro forma?

Czy w Livioon International występują paczki/bony świąteczne?

LG

Tu jakaś dyskusja klientów, a ja jestem ewentualnym kandydatem do pracy, bo interesuje mnie firma i stanowisko Magazynier - pracownik sklepu internetowego. Jako mile widziane mają uprawnienia na wózki widłowe. A jak ktoś nie ma, to po prostu ma inne zadania na magazynie i wszystko ręcznie się nosi? Czy taka osoba jest kierowana do wyrobienia takich uprawnień bo są tu niezbędne?

Firma ma świetnej jakości produkty. Razem z żoną jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dowiedzieliśmy się o Livioon od znajomych, którzy są bardziej zaangażowani w działanie biznesowe. Mają juz pierwsze sukcesy na koncie. Ja cenie sobie możliwość wyboru. Nikt do niczego nie zmusza. Oni działają, my jesteśmy zadowolonymi klientami. Pozdrawiam!

YV

Jak wygląda praca na magazynie? Co należy do obowiązków pracownika? Wyczytałam z komentarzy, że można liczyć na umowę zlecenie. A czy na uop jest szansa? Jest to praca zmianowa? Weekendy pracujące? Czy aktualnie jest jakieś wolne miejsce? Chętnie bym się tutaj zatrudniła...

Magda W.

Trzeba odróżnić pracę na etacie w firmie Livioon czyli jako np magazynier itd od pracy na własny rachunek czyli w systemie MLM bo to są dwie różne rzeczy. Jeżeli ktoś jest zatrudniony jako pracownik firmy w jej siedzibie to ma umowę i dostaje określone wynagrodzenie za swoją pracę. Taka osoba mogła by pracować np w Rossman czy Castoramie ???? i wątpię aby pisała, że np kafelki są tam kiepskie czy jakiś środek do sprzątania bo mało kogo to interesuje ???? poprostu wykonujesz swoją pracę i tyle ????nikt się nie zastanawia nad produktem bo zadaniem tej osoby jest obsługa klienta ????Natomiast jeżeli ktoś współpracuje na zasadzie MLM to można to porównać do przedstawiciela handlowego, który ma wynagrodzenie prowizyjne. Tyle towaru ile sprzeda tyle prowizji otrzyma i jakoś nikogo to nie dziwi ???? natomiast jak mamy do czynienia z MLM to szukamy dziury w całym. Produkty jak w każdej firmie są i lepsze i gorsze każdy będzie miał swoje zdanie, płyn do szyb owszem kiepskiej jakości ale np płyn do toalety czy płyny do prania jak dla mnie petarda i co najważniejsze bez agresywnej chemii. Co do prowizji to tak jak wyżej ???? jaki obrót w miesiącu zrobisz tyle zarobisz, nie ma tu tajemnicy i wszędzie jest tak samo ???? jeżeli byś prowadził sklep z ciuchami i w jednym miesiącu sprzedaż 3 bluzki to nie zarobisz nawet na opłaty a gdzie najem, pracownicy zusy itd i wówczas co napiszesz, że sklep do (usunięte przez administratora) czy biznes detaliczny do (usunięte przez administratora) czy klient do (usunięte przez administratora) bo nie przyszedł? Jeżeli prowadząc swój sklep stacjonarny weźmiesz samochód w leasing ale nie sprzedaż ciuchów to czy będziesz mieć na ratę? No nie bo Twój dochód jest z obrotu ???? Dlatego ludzie, którzy pracują na etacie nie mają w ogóle pojęcia czym jest własna działalność gospodarcza i że na Tobie spoczywa płacenie podatków, zusów itd. Pracując na etacie nie interesuje Cię skąd pracodawca ma na Twoją wypłatę ???? ani to ile musiał zainwestować abyś Ty mógł teraz siedzieć przy swoim biurku w ciepłym biurze popijając firmową kawę ???? Otworzenie własnego biznesu to często kilku tysięczne kredyty bo trzeba wynająć lokal, wyposażyć, zatrudnić ludzi itd a w przypadku Livioon wystarczy zrobić zakupy za 99 zl i masz gotowy system pracy, nie musisz brać kredytu, nie musisz wynajmować lokalu ani nikogo zatrudniać ???? nikt nie każe Tobie inwestować w pakiet biznesowy gdzie największy kosztuje 3879 zł i dla mnie jako osoby, która prowadzi własny biznes jest kwotą śmieszną gdyż ja zainwestowałam pół miliona w mój biznes stacjonarny nie mając żadnej gwarancji czy wyjdzie ????osobiście uważam, że firma Livioon jest świetną alternatywą dla osób poszukujących pomysłu na własny biznes, przede wszystkim dlatego, że jest bez inwestycji i stałych kosztów. Natomiast czy zarobisz tu pieniądze czy też nie zależy od zupełnie innych czynników. Jeżeli potraktujesz to jak swój biznes i będziesz codziennie szukał klientów czy partnerów biznesowych jest duża szansa, że osiągniesz sukces finansowy. Jeżeli natomiast pójdziesz jedynie do kilku znajomych to będzie jak z tym sklepem powyżej ???? bo ile tych bluzek w miesiącu mogą kupić Twoi znajomi ???? pozdrawiam serdecznie i polecam Livioon ale tylko osobom świadomym biznesowo ????

Edyta
@Magda W.

A wiadomo czy są jakieś przyjęcia na etat? Wszystko co udało mi się znaleźć to właśnie mln, a nie chce pracować w takim systemie. Wiesz może gdzie się dowiadywać o te oferty? Jak wygląda rotacja na takich stanowiskach?

Łucja

Są tam jeszcze jakieś oferty do sprzątania, jak kiedyś? Nie widzę nic nowego, a szukam dla mamy pracy dorywczej. O ile to w ogóle jest taka praca, a nie na cały etat?

Małgorzata

Wiele zależy od naszego podejścia i naszych chęci. Negatywne opinie najczęściej płyną od negatywnych ludzi - przepraszam jeśli kogoś to urazi.. ale zaczęłam współpracę 7 miesięcy temu. W 4 miesiące doszłam do poziomu, który upoważnia do odbioru auta. To nie jest jakieś wejście na Mount Everest.. Jeśli chcesz mieć wyniki i robisz to etycznie można osiągnąć wiele. Atmosfera jest świetna, ludzie są wspaniali to prawda. Natomiast ja tworze tu swój zespół i ja za niego odpowiadam. Wybór firmy jest bardzo ważnym czynnikiem. Natomiast wiem, że w innej firmie mlm również mogłabym wiele osiągnąć, bo jak się za coś biorę to naprawdę. Wybrałam Livioon z wielu względów: ludzie, przystępne ceny za świetną jakość, wiek firmy - wiem, że buduje jej fundament, a nie że będę ostatnią kropką w strukturze. WARTO spróbować! ... ale jeśli Ci się po prostu nie chce, to nie zaczynaj i nie marudź, że się nie da.. bo naprawdę się da ???? Polecam ze szczerego serca ♥️ Dobrego dnia! ????

Kamila
@Małgorzata

Dokładnie tak jest! Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ????

@Małgorzata

Jestem wierny zasadzie, że jak coś chcę to muszę pracować.

Ola
@Małgorzata

Zgadam się w 100% ! Dobrze napisane :)

Natalia

Moje doświadczenia z Livioon są pozytywne. Produkty stosuje i jestem zadowolona. Perfumy petarda. Dużo osób pyta czym pachnę. Nie jest to łatwa branża dla leniwych. To nie etat gdzie płacą za przychodzenie. Ile włożysz wysiłku tyle zyskasz. Sama widzę że jak pracuje i polecam to profity są. Zmęczona jestem i mi się nie chce to profitów nie ma. Po prostu. Pozdrawiam

Aleksandra

Moje doświadczenia z Livioon są bardzo pozytywne. Znam różne firmy MLM, znam zasady ich działania. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to rzetelna firma z bardzo sprawiedliwym systemem wynagradzania. Produkty rewelacja również, natomiast dla mnie priorytetem jest system i plan rozliczeniowy. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Livioon International - Kraków

• Jak się pracuje w Livioon International?

Zobacz opinie na temat firmy Livioon International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Livioon International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Livioon International