Opinie o Partner Service w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Partner Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Partner Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Service w Kraków

Na ich stronie nie ma żadnej zakładki z ofertami pracy, z tego co widzę. Ktoś kojarzy jakieś aktualne możliwości, jeśli chodzi o zatrudnienie? Może być praca za granicą, znam język niemiecki. Są jakieś wyjazdy tego typu?

Shinox Nowy wpis

Bardzo fajna firma w której spędziłam półtorej roku. Fajny kontakt z firmą, z którą mogłam się kontaktować w każdym momencie. Umowa bardzo przejrzysta i jasna. Jedyny problem był taki, że zapominali mi wysłać umowy, ponieważ pracowałam u nich na zlecenie więc umowa była podpisywana na 2 tygodnie. Musiałam się kilka razy przypominać, ale ja również zapominałam odesłać umowę w terminie. Poza tym wypłata w terminie zawsze 25 dnia miesiąca gdzie już 20 dnia miesiąca otrzymujemy rachunek. Jednak zdarzyła się sytuacja gdzie wysłałam w terminie podpisany rachunek a nie otrzymałam pieniędzy. Po skontaktowaniu się z firmą otrzymałam wiadomość że nie otrzymali rachunku od niego choć gmail wyraźnie mi pokazywał że otworzyli mój mail. W tym był duży problem bo dopóki ja się nie odezwałam to nie otrzymałabym pieniędzy. Jednak wszystko udało się wyprostować. Moja ogólna ocena to bardzo dobry! Na prawdę polecam!

Iwona Nowy wpis
@Shinox

Półtorej roku to nie tak krótko, a co się stało, że zrezygnowałaś? Nie było szans na dalszy rozwój? Dają tylko umowę zlecenie, czy może jest szansa na umowę o prace? No a z tym rachunkiem, no to może przez przypadek usunęli maila i myśleli, że nie dostali :P

XoXo Nowy wpis
@Shinox

Ja również pracowałam przez prawie rok i bardzo polecam współpracę. Miła i konkretna Koordynatorka. Też korzystam z gmaila i wiadomości od nich trafiały często do SPAMU.

Adrian

Widzę agencja pracy szuka tymczasowych pracowników głównie na zastępstwo.Na ich stronie zalazłem ofertę dla pracowników działu produkcyjnego-operatorów maszyn produkcyjnych. Na dwie zmiany i trzeba mieć książeczkę sanepidu. Umowa tylko zlecenie? Od pracownika jest pobierana jakaś prowizja?

Ja miałam dziwne doświadczenie z tą agencją. Zadzwoniła do mnie ich pracownica , gdy wysłałam do nich CV. Opowiadała o tym jaką mega wspaniałą pracę w międzynarodowej firmie można teraz otrzymać, ale odmówiła podania nazwy firmy jednocześnie informując że muszę przesłać wszystkie świadectwa pracy, dyplomy i dopiero wówczas podejmą decyzję odnośnie dalszej rekrutacji. Dla mnie megadziwne zachowanie, ponieważ żadna z agencji zatrudnienia z którymi miałam do czynienia tak się nie zachowywała.

Brałeś udział w rekrutacji do Partner Service. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy w firmie pracujecie w języku angielskim?

Damian

A jak teraz się pracuje czy bardzo utrudnione jest funkcjonowanie ze względu na pandemię?

Alek

Przez ostatni rok miałem przyjemność pracować pod skrzydłami PartnerService i była to naprawdę owocna współpraca, świetny kontakt telefoniczny (w kryzysowych wypadkach), mailowy z koordynatorami. Bardzo przyjemna stawką dla studentow, możliwość pogodzenia pracy ze studiami i innymi obowiazkami. Polecam każdemu ;)

xxx

Polecam każdemu współpracę z firmą Partner Service.

Adrian
@xxx

Współpracujesz z firmą jako pracodawca i agencja wyszukuje Ci pracowników, czy sam szukasz zatrudnienia? Partner Service prócz doradztwa personalnego zajmuje się pracą czasową i akcjami promocyjnymi, merchandisingiem oraz obsługą call centers. Napisz z jakiego rodzaju usług korzystałeś.

Karol

Wiecie może czy agencja potrzebuje pracowników HR. Jaką umowę przeważnie oferują na początek?

mo

Z mojego doświadczenia jedna z najlepszych firm zewnętrznych w Krakowie! stawka h bardzo dobra dla studentów, wypłaty na czas lub nawet wcześniej według uzgodnienia. polecam :)

Iwona

Jakie jest wasze zdanie na temat pracy w Partner Service? Czy warto aplikować do firmy? Jeśli wiecie coś o aktualnej sytuacji, dajcie znać. Potencjalni kandydaci chętnie dowiedzą się, jak wygląda praca u tego pracodawcy.

Iwona

@Laraudało Ci się dostać pracę w Partner Service? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie warunki zatrudnienia/benefity może otrzymać obecnie pracownik.

Lara

Dla mnie firma ok. Podczas rozmowy wszystko jasno podane, od razu wiadomo o co chodzi. Osoba rekrutująca była bardzo sympatyczna. Grunt to odpowiadać na ogłoszenia zgodnie ze swoimi kompetencjami.

Nie polecam, to nie byla rozmowa tylko przesluchanie, kobieta nie interesowaly kompetncje tylko zasypywala pyatniami, jakbym conajmniej już miała umowe podpisywać . Trudna rozmowa ktos siedzi a Ja stoje, brak uprzejmości. Dawno nie spotkałam takiego Braku profesjonalizmu i dobrego wychowania

salma

a ja ich bardzo szanuję za to że dają szansę młodym na zatrudnienie i zdobycie doświadczenia, przykładowo teraz w Krakowie na Nowohuckiej szukają pracowników do przyuczenia

GeneralnieNaNie

Nie pracowałam ale miałam do czynienia z tą firmą. Opiszę, z jaką sytuacją się spotkałam - kto chce niech weźmie pod rozwagę. Firma ogłasza się, że poszukuje kasjerów i podaje dobrą jak na pracę kasjera i to przez agencje pośredniczącą, stawkę - 1700 netto. Problem polega na tym, że jest to tak naprawdę stawka brutto, jeżeli jesteś osobą powyżej 26-go roku życia i nie uczysz się... Jeżeli ktoś w ogłoszeniu rozmija się z prawdą, czyli już na samym początku, to jak współpraca może wyglądać w następnym etapie? Ja raczej wolałabym się głębiej w to nie wgryzać;) i trochę dało mi to do myślenia. Pozdrawiam wszystkich myślących!

justi

Pracuję przez Partner Service na kasie w Krakowie. Wszystko jest ok. Grafik z góry ustalony, dopasowany do mnie. Wypłaty zawsze na czas, rozliczenie godzin zawsze się zgadza. Wszystko można załatwić przez internet lub zadzwonić. Zero problemu. Stawka też jest niczego sobie.

nati

Dla mnie jak najbardziej ok. Wypłaty w terminie, z panią od grafików zawsze można się dogadać, bardzo miła. Pracowałem w Bytomiu, ogólnie osoby pracujące przez PS były ok ale zdarzały się takie, którym wiecznie coś nie pasowało albo nie przychodziły do pracy a potem zdziwieni, że ktoś ma o to pretensje.

byly student

powiem tak: z panią, która zajmuje się grafikami, przydziałem pracy itd. można spokojnie się dogadać... kiedyś przez tydzień codziennie pracowałem po 8 godzin z trzy lub pięciogodzinnymi przerwami (studia) - wszystko załatwione bez problemów; jedynym problemem to stawka - 5,60zł netto / h co było moją najniższą stawką godzinową od... 2006r ...

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Service - Kraków

• Jak się pracuje w Partner Service?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Partner Service