MEDICARE SERVICES Sp. z o.o. Sp. K.

Katowice, Majowa 7

MEDICARE SERVICES Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o MEDICARE SERVICES Sp. z o.o. Sp. K.

Rafał

Współpracuję z Medicare Services prawie cztery lata i jestem zadowolony. Organizacja pracy na wysokim poziomie co bardzo ułatwia podejmowanie decyzji o czasie pracy. Nigdy nie miałem problemów z uzgodnieniem terminu wyjazdu, jak również czasu pobytu u podopiecznych. Pieniądze są wypłacane zgodnie z umową do każdego dziesiątego dnia miesiąca. Można również pokusić się o premie związane ze świętami , które również są na rozsądnym poziomie. Wszelkie kłopoty i inne sprawy związane z wykonywaną pracą Medicare rozwiązuje sprawnie. Panie pracujące w koordynacji są miłe i pomocne. Chętnie polecam współpracę opiekunom z tą firmą.

Dominika

@nx aktualnie sporo jest ofert na opiekunki w Niemczech http://www.mcare.pl/oferty-pracy/. Chyba nie ma żadnego socjalu. Przynajmniej w ogłoszeniu nie ma o tym nic wspomniane. Może jakaś z opiekunek wypowie się na ten temat?

nx

misiek, o jakiej znowu fali przyjęć mówisz ? Wchodzę miesiąc po twoich "prognozach" na forum i na ich stronęi widzę że nikogo takiego nie potrzebują. zastanawiam się czy oni w ogóle dbają o swoich pracowników poprzez jakiś socjal i premie do wynagrodzenia?

nauka

farmaceutyczne? chyba ci sie cos pomylilo...ta firma wysyla przeciez opiekunki do pracy w niemczech...

nauka

a wiecie cos moze o jakis kursach? chtnie zapisalabym sie na jakis... najleiej bezplatny...

ewa

niestety nie dzwonilam do nich juz o 8.00 i nie bylo aktualne... kurcze przydalby sie jakis mily starszy pan do opieki...najlepiej samotny..moglabym jechac nawet na swieta

Monika

a nie wiecie, czy ta ich oferta do Saarbrucken jeszcze aktualna?

jeeeee

jestem mlodą osobą, czy takie też zatrudniają?

???

a gdzie byłaś? bo ja teraz szukam czegoś na wakacje....

bea
@??? 16.06.2015 10:52

Bylam w Marbach u babci, a teraz jade do starszego niewidomego pana, ktory w zasadzie potrzebuje bardziej towarzystwa niz opieki:) zapowiadają się fajne wakacje :) hihi

bea

jade już z nimi drugi raz! super organizacja, mile panie w biurze! staly kontakt! Polecam

Zostaw opinię o MEDICARE SERVICES Sp. z o.o. Sp. K. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDICARE SERVICES Sp. z o.o. Sp. K.