2 Dodaj opinię
2 180 64 5 1

Opinie o PersonalPilot Sp. z o.o.

Dawid Nowy wpis

Na jakim poziomie trzeba znać język angielski? Lub niemiecki ?

Nowy wpis

@Dawid

Witamy serdecznie Panie Dawidzie, wszystko zależy od oferty. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania. +48 122 100 221. Pozdrawiamy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Czy PersonalPilot Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Ola32

polecam współpracę z firmą PersonalPilot, świetny kontakt, pełen profesjonalizm, dbają o kandydatów

Tak4Nie

Zainteresowana Nowy wpis
@Ola32

Witam czy może Pani napisać w jakiej branży ta firma oferuje pracę dla kobiet na chwilę obecną w Niemczech , pozdrawiam

Folga
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pakowaniu butelek . Jak z mieszkaniem i zmianami

Green
@Folga

Interesuje mnie pakowanie butelek ? Czy płaca jak w ogłoszeniu i jak warunki mieszkaniowe.?

Antoni
@Green

Pracowałeś już kiedyś przy pakowaniu butelek bądź na podobnym stanowisku? Zastanawiam się, dlaczego akurat biuro PersonalPilot wydaje Ci się miejscem, za którego pośrednictwem warto aplikować? Może wiesz o tym biurze pośrednictwa pracy, czym mógłbyś się podzielić z forumowiczami? Jestem ciekaw Twojej wiedzy w tym zakresie.

nowy

jak u was wygladaja warunki mieszkaniowe?

@nowy

Mieszkania są zapewniane przez Pracodawcę, dlatego też warunki są odpowiednie do tego, żeby Pracownicy mogli tam mieszkać. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: +48 122 100 221. Pozdrawiamy serdecznie.

Kate
@PersonalPilot Sp. z o.o.

Mieszkać to można nawet w szopie. Pytanie jest jakie warunki ? Czy jest to hotel robotniczy z czasów PRL , czy mieszkanie na miarę XXI wieku.?

Miro 85

Jeśli tylko szukacie pracy w Niemczech to wyjeżdzajcie z Personal pilotami ! Fajni i uczciwi ludzie ! Pozdrawiam Mirek !

Krzysiek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą PersonalPilot. Miałem okazje wyjeżdżać kilka razy do Niemiec za pośrednictwem tej firmy. Nigdy nie było problemu przed wyjazdem i na miejscu. Polecam wszystkim!

TakNie1
Grzesiek

Polecam agencje. Wyjechałem miesiac temu do pracy i zostane na dłużej. Pani z rekrutacji zawsze chetnie odpowiadała na moje pytania i pomagała w razie problemów, np z przeniesieniem na inną hale. Następnym razem, kiedy bede szukać pracy to na pewno pojade z tą agencja.

andrzej76

Pracuje od ponad dwóch miesięcy za posrednictwem tej agencji i jestem bardzo zadowolony. Co prawda na początku pracy miałem pewne problemy na miejscu gównie z zakwaterowaniem, ale od razu otrzymałem pomoc z ich strony i teraz wszystko jest w porządku. Firma dzwoni co jakiś czas i się pyta czy wszystko jest dobrze.

Michał

Właśnie zakończyłem prace za pośrednictwem firmy PersonalPilot. Pracowałem w niemieckiej firmie ponad 1 rok. Nie musiałem czekać dlugo na kolejną oferte, którą od nich dostałem. Pan z rekrutacji okazał się bardzo pomocny i ogarnal mi prace w ciągu paru dni i tak nie musialem zjezdzac do Polski. Polecam agencje, ktora dba o pracownika na kazdym etapie, pomoze i doradzi. Pozdawiam.

Pech777

Czy macie oddział w okolicy Opola ?

@Pech777

Posiadamy oddziały w Krakowie, Łodzi, Szczecinie i Jeleniej Górze

ten

super fajnie miało być a na miejscu brak pomocy i radz sobie sam

Marecki

Witam jakie są warunki mieszkaniowe w Niemczech, jest możliwość mieszkać w pokoju jednoosobowym????

Tak4Nie1

@Marecki

Witamy serdecznie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami : +48 122 100 221 lub rekrutacja@personalpilot.pl - odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

@Marecki

Witamy serdecznie. Jak najbardziej jest taka możliwość. Zapraszamy do kontaktu - przedstawimy nasze aktualne oferty pracy: +48 122 100 221 lub rekrutacja@personalpilot.pl Pozdrawiamy.

Janso

Firma o.k,pracowalem ostatnie 18 mies.-skierowany do pracy w Niemczech.

Tomasz

Dlaczego PP ma tak słabą opinię tylko 2 na 6 jeżeli 80% komentarzy jest niezwykle pozytywnych? Coś tu nie gra

Tak3Nie

@Tomasz

Witamy serdecznie Panie Tomaszu, odpowiedź jest bardzo prosto, nie zawsze osoba, która pozostawia nam komentarz - klika w będące powyżej gwiazdki - stąd ta rozbieżność. Pozdrawiamy.

wieslaw przybyła

Polecam Firmę Kiedy miałem kłopoty ze skay persional bo mnie pozostawili Firma mi pomogła.Pracuje w Niemczech do dziś i jestem zadowolony.Bardzo serdecznie dziękuje Paniom za pomoc Pozdrawiam!!!!

Tak3Nie

Luuq

Miałem styczność z wieloma agencjami zarówno w Holandii jak również w Niemczech i muszę przyznać, że nie spotkałem się jeszcze z taką opieka i zainteresowaniem będąc już na miejscu ze strony żadnej innej agencji, a poza granicami kraju przebywam już kilka lat. Opiszę Wam sytuację z życia i reakcje tej firmy. Moja sytuacja w Niemczech była nieciekawa: -Trafilem na bardzo patologiczne mieszkanie (nie miałem kluczy do środka, gdzie były moje rzeczy! i czekałem przed klatką np 40 min co 3 dzień, lokatorzy zapraszali kolejnych patusow którzy po libacji alkoholowej byli agresywni - całą noc spędziłem na dworze) - 2 lub 3 dni w tygodniu pracujesz reszta w domu czyli z godzinami przysłowiowa lipa - a kiedy już byłeś w pracy mogło się okazać, ze... Pracy jest na 3,5h Zadzwoniłem do Personalizacji Pilot w piątek. Nie ukrywam, że miałem trochę szczęścia, bo w sobotę mogłem przenieść się na nową lokalizację, a od poniedziałku praca. Właśnie lokacje... Ktoś pytał o warunki mieszkaniowe. Mieszkamy w dużym domu jednorodzinnym, który podzielony jest na mniejsze mieszkania. W pokoju mam 1 osobę jeszcze i z ręką na sercu marnego słowa powiedzieć nie mogę. No choćbym chciał się do czegoś przyczepić to się nie da! Serio. Ja to jeszcze takich warunków mieszkaniowych nie miałem. Wiadomo, że nie jesteśmy u siebie w domu, ale wyposażenie jak i lokalizacja - wszystko naprawde super. Właścicielka też całkiem spoko. Praca: -Stawka taką jaką ustalaliśmy wcześniej. -Nie ma tutaj wałków w stylu podpisania dokumentów że będą ściągac Ci z wynagrodzenia kasę za mieszkanie, a jak się zwalniasz to ściągną Ci więcej bo mieszkałem wcześniej w pensjonacie i policzą jak za pensjonat i dolicza niby za jakies sprzątanie czy cos -Godziny są codziennie. -Jak idziesz do pracy to wiesz że cały dzień przepracujesz, a nie np 3-4h Koordynator odbiera telefony:) noo nie we wszystkich agencjach to takie oczywiste. Jest mega pomocny i potrafi załatwić to co potrzeba. Dzwoni i z zainteresowaniem zapyta czy wszystko ok, w porządku, jak jesteś już na miejscu. Serio oni interesują się tym jak sie tam masz. Prace zmieniłem z dnia na dzień i dobrze trafilem. Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem i nie wiesz która agencje wybrać to ja mogę z czystym sumieniem ich polecic. Ja nie spotkałem się jeszcze z taką opieka, zainteresowaniem i warunkami.

Tak9Nie

Joanna92

Opieka personalpilot nad pracownikiem jest bardzo dobra, zarówno przed wyjazdem, jak i na miejscu w Niemczech. Profesjonalna obsługa, mili opiekunowie, brak problemów na miejscu, naprawdę polecam!

Tak5Nie

Marta S.

Witam, gdzie w Łodzi mieści się oddział Waszej Firmy?

@Marta S.

Pani Marto oddział w Łodzi oficjalnie zostanie otwarty 3 września pod adresem: ul. Nawrot 21. Pozdrawiamy

TakNie

nie polecam pracy w piekarni w okolicach erfurtu(usunięte przez administratora) pozdrawiam

Tak6Nie

Zainteresowana pracą
@pracownik

Dlaczego? Może Pan/Pani coś więcej napisać? Dostaliśmy tam ofertę pracy :)

nick

Jakie warunki pracy mieszkania i jak z zarobkami w personal pilot ?

@nick

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas rozmowy udzielimy szczegółowych informacji. +48 122 100 221 Pozdrawiamy

Zainteresowany

Podpowiedzcie jak załapać się do pracy w agencji?

@Zainteresowany

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, udzielimy wówczas szczegółowych informacji: +48 122 100 221 Pozdrawiamy.

Andi

Pracuje 3ci tydzien jest ok zadnych problemuw

Andrzej

Polecam prace z Personal Pilot. Pracuje z ta agencja kolejny raz i jestem bardzo zadowolony

Tak4Nie

Igor

Słyszałem , że to super firma. Podpowiedzcie jak sie pracuje w Niemczech? Czy firma dba o pracowników?

Tak7Nie

Piotrek90
@Igor

pomaga i polecam bo dbają o pracownika jak nigdzie indziej

Paweł
@Piotrek90

Popieram ! kontakt i firma super !

anonymous

Co myślicie na temat Agencji Personal Pilot ale tak szczerze czy wypłacalni sa na czas jak z mieszkaniami to wygląda ?

Paweł
@anonymous

mało jest na rynku tak dobrych agencji jak Personal Pilot, pracuje długo i nie mam żadnych problemów.

Halina

@Piotrek90, dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swój wpis oraz poprzyj argumentami. Napisz też, czy Twoja opinia jest ze strony klienta czy pracownika PersonalPilot. Z tego co widzę to na forum pojawiło się sporo wpisów od konsumentów. Jedak dobrze by było gdyby pojawiły się również opinie ze strony osób pracujących w strukturach firmy oraz tych, które brały udział w rekrutacji w jej struktury. Może ktoś się orientuje czy obecnie prowadzona jest do PersonalPilot rekrutacja oraz na jakie stanowiska? W jaki sposób i w ilu etapach ona przebiega? Jak są sprawdzane umiejętności kandydata? Napiszcie też jakie są warunki pracy i atmosfera. Zachęcam do pozostawiania wpisów oraz dzielenia się aktualnymi informacjami oraz doświadczeniami.

kierowca jelenia gora

dla oddziaku w jeleniej gorze p oli i zespolu za profesjonalizm pomoc i fachowa obsluge duzy plus POLECAM

KIEROWCA JELENIA GORA

dla oddzialu w jeleniej gorze p oli i zespolu za profesjonaliz pomoc i fachowa obsluge duzy plus POLECAM

kierowca jelenia gora

oddzial jelenia gora p ola profesjonalny zespol i pomoc dbaja i pomagaja z ofertami pracy dla przyszlych pracownikow z ich polecenia POLECAM

Tak1Nie

Zostaw opinię o PersonalPilot Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie