Passcon Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Passcon Sp. z o.o.

Nickkk

Ja dobrze wspominam pracę w Passconie. Atmosfera była bardzo przyjazna. Na start dostałam bardzo wysokie wynagrodzenie z możliwością rozwoju i podwyżki. Z czasem pracując w tej firmie dostałam też częste premie.

Poważna

Ja polecam pracę w tej firmie. Nie mam jej nic do zarzutu. Niektóre komentarze tutaj są niepoważne. Pamiętajcie, że wysokość wynagrodzenia jest równe waszym umiejętnościom!

Pracownica passconu

Uważam, że dużo z tych opinii jest przesadzonych - negatywnie. Nie wiem czy rzeczywiście ludzie piszacy to mieli pecha, ale nie jest aż tak źle. Nie jest pięknie i łatwo, ale żeby od razu pisać, że ten kto zostaje, to się nie szanuje, to chyba tylko takie nadmuchane tłumaczenie się przed sobą dlaczego się odeszło. Ludzie zostają i odchodzą także z wielu różnych innych osobistych powodów. Targetu nie trzeba brać aż tak na poważnie, każdy robi tyle ile może, i żadnych strasznych konsekwencji nie ma, jak się ktoś nie wyrobi. To już zależy od człowieka na ile potrafi się zdystansować. Oczywiście, bywa trudno, nawet bardzo, ale na pewno warto spróbować. To jest trochę jak na loterii, specyficzna praca, nie każdemu spasuje. Niektórzy lekką ręką robią target, inni się strasznie męczą. Ale zarobki są w porządku (jeśli ktoś sobie nie strzelił w kolano na rozmowie prosząc o niską wypłatę) i za to firma wymaga konkretnej pracy, nie ma opierniczania się, i też trzeba być w miarę kumatym. Może i są team leaderzy, którzy słabo sobie radzą, ale firma rośnie i ma być coraz więcej możliwości. Nikt mi nie kazał tego pisać, chciałam dodac tutaj trochę obiektywizmu :)

Monika

Dobra firma, swietni ludzie. Przyszlosciowa branza. Bylam zadowolona i polecam. Dziekuje pracodawcom za szanse :)

kandydat Nowy wpis
Kandydat

Researcher Reputational Due Diligence - Portuguese and English Speaker. Jak wygłąda praca? Jakie są widełki płacowe? Czy warto?

passcon analyst Nowy wpis
@kandydat

Pewnie warto spróbować. Ale to nowy projekt, nikt do końca nie wie jak będzie wyglądać. Może być masakra, a może być spoko.. po 3 miesiącach zawsze można nie przedłużać umowy. Czegoś takiego jak widełki oficjalnie w passconie nie ma. Ktoś powie 3 na rękę i dostanie, ktoś powie 6-7 i dostanie. Oczywiście dużo zależy od doświadczenia, kwalifikacji itp Passcon to nie bajka, ale może być ciekawym doświadczeniem życiowym. Chociaż bardzo dużo zależy od szczęścia, na jaki projekt trafisz, jaki TL..

Meantimer Nowy wpis

no Logic is the best logic

Passcon Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Analityk. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 10300 ?

TT
@Administrator

10300? ????

@Administrator

Z doświadczeniem +5lat możesz tyle dostać. Analityk nie brzmi jak coś na co jest wymagane +5lat.

pp Nowy wpis
@Pensja

Nie znam takich osób

Qwerttuuop
Klient

Jak z pracą zdalną w czasie pandemii?

yn
@Qwerttuuop

Pracujemy zdalnie

Wiola
Kandydat

Cześć, Czy teraz wie jak się pracuje po połączeniu dwóch firm i w nowej lokalizacji? Czy warto aplikować od tej firmy? Zna ktoś dział przeciwdziałaniu brudnych pieniędzy? Jakie benefity są dla pracownika? Czy jest praca zdalna? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Karol
@Wiola

Nie mój zespół ale powiem ci tyle co wiem-spoko szkolenia z amerykanami. Kasa średnia jak na Kraków (jak nie masz jakiegoś super języka to nie wiem czy chociaż 3jke na łapkę ci dadzą-doradzam krzyczeć jak najwięcej na początku bo potem nie doczekasz się podwyżki z niższego pułapu). Polityka 2xumowa po 3 miesiące potem stała (Niby że chcemy trzymać standardy niemieckie xD) Dynamika i burdel.....no jest, ale to już taki urok tej firmy także ,,love it or leave it" Benefity typu Luxmed+dofinansowanie multisporta (oczywiście nie w 100% ale zawsze coś). Darmowa kawa i wiara w lepsze jutro i to tyle z benefitów ......moim zdaniem na początek OK.

Evergrande
@Karol

@Karol a jaki jest Luxmed, pakiet bieda edition czy wyleczę chociaż z tego jednego zęba lub jest możliwość dopłaty do wyższego pakietu?

TT
@Karol

I kafeteria :)

Rabwad
Kandydat

Cześć, Chciałam zacząć pracę w dziale KYC/AMl. Czy może jakaś dobra osoba napisać jak wygląda ta praca w Passconie? Wiem, że targety itp ale sama praca mnie interesuje? Co robicie, z jakich programów korzystacie itp. Będę wdzięczna za wyczerpujące odpowiedzi. Dzięki!

Pracodawca

@Rabwad

Hej! Dzięki za komentarz! Pracujemy w stałych godzinach, głównie z biura w Krakowie przy ul. Konopnickiej 31. Najpopularniejszym stanowiskiem jest rola Analityka z j. angielskim - obsługujemy dwa główne procesy - KYC oraz Transaction Monitoring. Preferowane umiejętności to biegłość w j. angielskim na poziomie B2 oraz zdolność analitycznego myślenia. Jeśli chodzi o konkretne narzędzia to jest to zróżnicowane względem projektu. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu - careers-poland@amlrightsource.com.

Kandydat

Dają 10k brutto MAX osobom z doświadczeniem 5 lat wzwyż, trochę żart.

Amator
@Pensja

A osoba po studiach ma 5500 czyli więcej niż osoba z doświadczeniem w korporacjach z rodziną na karku ;] nieźle

rotama
@Amator

A co ma rodzina do pensji?

@Amator

I? Nie rozumiem komentarza?

anal ist
Kandydat

Podobno poszli po rozum do glowy i juz tak nie cisna. Ogolnie to jest sporo lepszych firm no ale coz...

Workee
@anal ist

Jakie np?

Przemysław
@anal ist

A skąd masz takie info? Ktoś znajomy tam pracuje nadal?

Kolon
@Przemysław

Nie trzeba być detektywem żeby to wiedzieć

Pracowałam w passcon przez kilka miesięcy. Poniżej moja subiektywna ocena pracodawcy: plusy: a) bonusy w euro na jednym z projektów, ale jest również druga strona medalu - teraz to wszystko wraca bo było przyzwolenie na robieniu zadań z błędami byle target był zrobiony; b) pensja na czas; minusy: a) ciągłe zmiany bez uzasadnienia (róbcie tak, później inaczej - chaos totalny); b) bardzo słaba kadra zarządzająca; c) nierównie traktowanie Niemców i Polaków (nie doczekałam imprezy, a koledzy z Niemiec tak); d) znikome możliwości awansu; Generalnie nie polecam.

Objektywny
@Były pracownik

Bonusy ok, ale to była jednorazowa akcja. Impreza była i to nawet z kilkoma Niemcami, no ale jeśli chodzi o pracę, to tak, Polacy traktowani jak raczej tania siła. Oczywiście że awans jest możliwy. Ale albo się podlizesz menadzerowi, bo zrobisz tygodniowy target w 3 dni i on puści info o Tobie dalej albo za tydzień zapomni co ci obiecywał i zwiedzie cię na kolejne kilka tygodni pięknymi opisami nowego stanowiska.

QC
@Objektywny

Nie ma tutaj awansów tylko przesunięcia. W normalnej pracy jak zostajesz QC to dostaje się nowa umowę i $$$. Tutaj wszystko jest robione po Januszowemu. I hit - przyjeżdża ktoś z wizyta - przymus aby całe biuro wysłać do domu.

@Nickkk

I pomimo tego wysokiego wynagrodzenia, przyjaznej atmosfery i częstych premii zrezygnowałaś...

@...

Przeprowadziłam się do innego kraju. Sądzę, że nie powinno Cię to wcale interesować :)

@...

Dodając, z powodów prywatnych, żeby ktoś się znowu nie przyczepił i nie wymyślał.

@Nickkk

Z takich ktorzy "przeprowadzili" sie do innego kraju z Passcona znam tylko osoby ktore uciekaly w popochu lub umowa zostala z nimi rozwiazana.

anal ist
@Nickkk

To dlaczego juz tam nie pracujesz? Moze dla ciebie byla bardzo wysoka bo gdzie indziej dostalabys najnizsza.

Nikt
Klient

Jak jest teraz z wyjazdami, wszystko idzie przez MS Trans?

@Nikt

Teams

Eks-pracownik

Najgorszy pracodawca z jakim mialem nieprzyjemnosc pracowac. Chcialbym zeby choc odrobina z tego co pisze byla wyolbrzymiona ale pisze ten komentarz po jakims czasie po odejsciu, bo mialem nadzieje ze troche ze mnie zejdzie cisnienie, ale jest jak jest. A zatem do rzeczy. Zatrudniono mnie 'na szybko', po jednej rozmowie telefonicznej, tak jak i wiekszosc kandydatow jak sie pozniej okazalo. Pomyslalem: fajnie, naucze sie czegos nowego (pracowalem wczesniej w AML ale nie KYC, gdyz na takie stanowisko mnie zatrudnili). Jak duza czesc mojego pokolenia stwierdzilem, ze zawolam mniej na poczatku, bo to nowa dla mnie rola, wiec zaznaczylem ze wynagrodzenie jest ponizej moich minimalnych potrzeb i na przelomie umow (pierwsza 3 msc, druga 3 msc, a kolejna obiecana byla wszystkim na czas nieokreslony...) bedziemy renegocjowac te warunki. I coz, faktycznie rozpoczelo sie szkolenie, 2 tygodnie teorii i praktyki streszczone w niecalych 5 dniach wylacznie teorii, po czym... no coz 'produkcja'. Rodzace sie w bolach nieustalone procesy. I w sumie nie ma w tym nic zlego gdyz czesc firm tak wlasnie funkcjonuje, ale atmosfera i cisnienie na pracownikow wywierane przez head'a biura jak i jego zwierzchnikow byly miejscami wrecz niedorzeczne, bo przychodzac do biura w powietrzu wisiala gesta grobowa atmosfera (spowodowana bardzo nieumiejetna komunikacja i cedowaniem poczucia koniecznosci robienia 'targetow' zmieniajacych sie doslownie z dnia na dzien, wzgledem widzi mi sie managementu z Niemiec). I nie trudno sie domyslic ze juz po pierwszych tygodniach zwolnilo sie kilka osob, bo czuly czym to smierdzi. I tak sukcesywnie do momentu mojego odejscia zwolnilo sie z firmy ponad 50% ludzi ktorych zatrudniono razem ze mna (poczatkowo okolo 100-120 osob). Ale to wszystko jest jeszcze do zniesienia. Mozna pomyslec, ze firma dostala bardzo duzy projekt i na gwalt musiala kogos zwerbowac, wyszkolic w ciagu tygodnia, bo deadline byl na za pol roku (projekty KYC nigdy nie maja tak krotkiego deadline'u, wiec ewidentnie vendorowi palily sie cztery litery, a Passcon dostrzegl w tej sytuacji szanse na rozwoj z grupki 30 pracownikow do ponad 200, niestety jak sie okazalo po trupach). Dodam, co istotne, ze kazdy byl zatrudniony na roznych warunkach finansowych. Byli koledzy, ktorzy chwalili sie swoimi wyplatami na forum, co wprawialo w oslupienie czasem, gdyz ktos z zerowym doswiadczeniem w KYC, a co wiecej zerowym doswiadczeniem w korporacji, dostawal blisko 2 tys. zl. na reke wiecej ode mnie. Ale hej, to wciaz jest OK! Przeciez ustalilem przy rekrutacji, ze bede renegocjowal wynagrodzenie w ktoryms momencie. A zatem pol roku pozniej, okolo 50% szczuplejszym zespole i 5 zmianach managera, przyszedl czas na nowe umowy i czas na powrot do tematu warunkow finansowych. Z czym sie zetknalem? Z blokerem w postaci TL'a, z ktorym poruszylem temat, ktory prawdopobnie nawet nie przekazal moich argumentow wyzej. Jedyne co na koniec dostalem to odpowiedz jednym zdaniem na czacie: Tak jak mowilem, nie bylo sie co nastawiac na zmiane warunkow, bo przejecie firmy przez inna. Zero rozmowy z kims wyzej, zero checi komunikacji w imie szacunku w XXI wieku, pomijajac juz chec negocjacji. Jedyne co dostalem z nowa umowa to UoP na czas nieokreslony. Ale i tu znow niespodzianka. Management wybral sobie topowych agentow, ktorym dal umowe na czas nieokreslony, a reszcie, pomimo ustalen wstepnych, umowe na kolejnych 6 msc. Nie wiem czy to nadwrazliwosc, czy po prostu ordynarne oszustwo, zostawiam do wlasnej interpretacji, ale wzgledem mojej osoby to oszustwo, zwlaszcza ze umawialem sie z HR'em na renegocjacje finansow. Dodam, ze czesc TLow byla bardzo w porzadku i zakasala rekawy zeby niekompetentna 'gore' zarzadu jak najmniej dac odczuc swoim agentom, ale byla to syzyfowa praca, zwlaszcza ze druga polowa byla rownie niekompetentna co ich przelozeni. Management oddzialu krakowskiego dawal popis ojcowskiego podejscia do problemow w pracy, gdyz obserwujac spadajace morale zespolu zaprosili wszysktich do salki, wypraszajac TL'a i sugerujac bysmy wyrzucili z siebie problemy jakie z nim mamy (sic!), a to tylko jedna z takich sytuacji. Pojawily sie glosy, zapewne kogos nowego lub kogos, kto probuje ocalic resztki godnosci firmy, ze warunki sa super, kazdy ma multi itd... Sprostowuje: Przez ponad pol roku pracy nie doczekalem sie multisporta, pomimo obietnic. Hmm, no ale fakt, dwa razy w tygodniu sa owoce, wiec jesli kogos to przekonuje, to z plusow zostaje dokladnie to.

Calineczka 789
@Eks-pracownik

Wszystko opisane w punkt. Nic dodać nic ująć.

Re
@Eks-pracownik

Wszystko rzetelnie opisałeś. Z gęby robią du pe na każdym kroku. Obiecują stanowiska, rozwój, nowe interesujące projekty, a potem temat cichnie.. tutaj jedynie można "potrenować" asertywność, obrone wobec manipulacji i pracę w stresujących warunkach, żeby w następnej pracy wykorzystać to jako atut. Jest 2021 rok, a czułam się tam jak w polskim Januszowym biznesie

Passcon

Nie polecam, chaos, wymagania z kosmosu,

Iwona
@Passcon

Co masz na myśli poprzez stwierdzenie 'chaos'? Sprecyzujesz? I jak wyglądają wspomniane wymagania 'z kosmosu'? Przybliżysz je? Chodzi o wymagania wobec kandydata czy już pracownika Passconu?

Yyy
@Iwona

Popracujesz trochę w tym obozie to już nie będziesz pytać co to znaczy

Lop
@Yyy

A ja jednak wolałbym szczegóły prosze

Kkk

Co za głupoty ludzie tu piszą! Firma oferuję usługi w LuxMedzie, każdy pracownik ma Multisporta i ubezpieczenie grupowe( Poniżej ktoś pisał, że nie ma. Najwyraźniej ktoś specjalnie piszę te komentarze) Firma organizuje imprezy firmowe. Dwa razy w tygodniu rozdawane są darmowe owoce i drożdżówki. Plusów jest naprawdę dużo.

Darmowe owoce i drożdżówki
@Kkk

To rzeczywiście benefit jakich nie ma: darmowe owoce i drożdżówki... Raj...

Party time
@Kkk

Mówisz o tej imprezie firmowej przez komunikator? Każdy miał do wydania 20zl na alkohol chleb czy na co chciał, ale musiał dostarczyć fakturę? Brawo. Luxmed to najniższy pakiet jaki może być, trzeba dopłacać do badań. Ubezpieczenia na życie nie ma. Jeśli chodzi o benefity, to na krakowskim rynku passcon znajduje się na szarym koncu.

Hehe
@Kkk

Imprezy firmowe? Masz na myśli tę imprezę na zakończenie projektu, która była od dawna obiecywana, zaproszenia wysłane blabla a 5 dni przed nią przyszedł mail, że imprezy jednak nie będzie? Pozostawię bez komentarza fakt, że Niemcom imprezy nie odwołali :) Owocowe środy - spoko, jak w każdej innej korporacji. Drożdżówki - to nie jest benefit od pracodawcy tylko od zarządcy budynku. Multisport - nie jest za darmo, trzeba do niego i tak dopłacać.

@Kkk

"Co za głupoty ludzie tu piszą!" - czy aby napewno glupoty ??? Luxmed - najnizszy pakiet, do prawie kazdych badan trzeba dokladac albo placi sie 100%. Ktos napisal ze nie ma Multisporta bo go nie bylo, firma od 3 lat w Krakowie a Mutisport dopiero dostepny od tego miesiaca - oczywiscie ze wlasnej kasy trzeba zaplacic 50% bo firma wiecej nie da. Jezeli impreza firmowa mozna nazwac kilkugodzinne siedzenie przed kamerka po godzinach praca (bezplatne nadgodziny), za 20zl na glowe (oczywiscie faktura na firme, tylko z restauracji -za Lidla czy Biedronke nie oddaja kasy, no i BEZ alkoholu na fakturze) - to tak, sa imprezy firmowe. Zadne drozdzowki czy owoce nie sa rozdawane, trzeba sobie isc po nie samemu i sprawdzic czy jeszcze sa bo gdy przyjdzie wiecej osob to koncza sie zanim sie jeszcze zaczely. I jeszcze jedna wazna informacja, Passcon za nie nie placi, tylko firma od ktorej wynajmuje biuro. "Plusów jest naprawdę dużo." - moze i jest, ale minusow jeszcze wiecej.

porada
@M&B

skoro tak zle i tyyyyyyle minusow to proste - napisz wypowiedzenie i po sprawie, po co sie meczysz i pocisz paluszki na necie z rana :)?

@porada

Tez tak planuje. Tobie, zeby frustracja opadla, polecam to samo.

Ej
@porada

Ale to nie jest Ameryka, gdzie jest 160 mln siły roboczej. To jest Polska, gdzie jest mniej pracowników. Czemu ludzie mają składać wypowiedzenia? Może niech firma wprowadzi zmiany na lepsze. A nie, że jak sie nie podoba to bajo i najlepiej nie pisz nic w necie.

Nie ma ubezpieczenia
@Kkk

Nie ma ubezpieczenia grupowego, gdyby było to bym wziął

popieram glos rozsądku
@Ej

Popieram glos rozsądku. To nie Bambustan, wprowadzajmy zmiany na lepsze. Niestety czasem jedyna droga do zmian to komentarz w Internecie, skoro wewnątrz takich uwag nie biorą pod uwagę.

John
@Party time

Zgadzam sie z tym! Porazka.. zero benefitow, presja managementu, traktowanie ludzi jak przedmioty

FAKTY

Jak w każdej innej firmie, są plusy i minusy. Niestety, większość komentarzy tu to prawda. MINUSY: 1. Brak dobrej organizacji, management zupełnie bez pojęcia, co się dzieje na niższym szczeblu (czyt. z jakimi borykają się analitycy, żeby wyrobić target) - generalnie chaos 2. Management dużo mówi i obiecuje, ale niestety nie przekłada się to na rzeczywistość. Pracownicy to widzą i nie ma co się dziwić, że są poirytowani. 3. Niezbyt zdrowa rywalizacja z teamem niemieckim - ale co tam, jesteśmy jedną wielką passconową rodziną :) 4. Bardzo duża presja ze strony managementu (który jw. niestety nie wie, co to "kejs") 5. Ilość ponad jakość - jak się pali, to klep klep klep i nawet nie myśl za bardzo, czy robisz to dobrze. Tylko nie zdziw się później, że shit do Ciebie wraca i jest wielkie halo bo coś zrobiłeś źle. 6. Bardzo płytka struktura firmy - przydałoby się więcej stanowisk, bo generalnie są osoby w managemencie, które są odpowiedzialne za wszystko. Wiadomo, jak ktoś się odpowiedzialy za wszystko, to wychodzi z tego... 7. Bardzo duże rozbieżności w zarobkach (chodzi tu o analityków z podobnym doświadczeniem). Wiadomo, ile wywalczysz to Twoje - ale jeżeli są Team Leaderzy, którzy mają podobne stawki do analityków, albo Seniorzy do Juniorów - no to chyba coś jest nietak? PLUSY: 1. Możliwość pracy z domu, z biura, hybrydowo. 2. Firma przyjmuje analityków bez doświadczenia i ma dobre stawki. Ofert KYC jest mnóstwo na krakowskim rynku pracy dlatego może warto się tu przemęczyć, zdobyć doświadczenie i Aufwiedersehen. 3. Nie wiem, czy owoce i wspomniane już drożdzówki ( w rozmiarze xxxxs) należy liczyć do plusów - wszak nie jest to benefit od Passconu a firmy od której Passcon wynajmuje biuro. Ale niechaj będzie - mamy w biurze mini drożdżówki w poniedziałki i owoce w czwartki. Herzlich Wilkommen! 4. Polityka open door - zawsze można podejść do managerów i z nimi porozmawiać. Raczej nie odczuwa się jakiejść mega wyższości z ich strony. Ale czy z tych rozmów coś wynika? To już inny temat. 5. Team Leaderzy, którzy są raczej po stronie swoich analityków i mam wrażenie, że stoją za nimi murem. Przynajmniej Ci, o których wiem :) Może ktoś ma inne zdanie? 6. Bardzo fajni ludzie w zespołach. Zdecydowanie nie ma tu wyścigu szczurów. Jeżeli tylko będziesz potrzebował pomocy, ktoś zawsze Ci pomoże. 7. Jeżeli się całkowicie zdystansujesz od tego, co tu się dzieje - to można powiedzieć, że jest ok. Drogi Passconie - masz mnóstwo wspaniałych, chętnych do pracy i zmotywowanych pracowników. Naprawdę są tu ludzie, którzy chcieliby żeby ta firma dobrze działała i żeby każdemu się tu dobrze pracowało. Nie patrz na nas jak na zwykłą liczbę w statystyce. Dbaj o swoich pracowników a oni będą przynosić Ci zyski.

ace

Pracy na projektach jest sporo ale nie ma az tak zle jak w innych, masz elastyczne godziny, chcesz zaczac o 6 ok, chcesz od 8.30 - tez ok. Umowa po 6m na czas nieokreslony (tak jak informowali na interview), na niektorych projektach okazalo sie ze jest bonus (nie na wszystkich sa) - kilkaset euro dodatkowo w mcu chyba nikomu jeszcze nie zaszkodzilo? Wystarczy wykonywac swoja prace dobrze i kasa wpada za robienie tego za co tak na prawde powinna byc tylko pensja wiec takiej okazji nie wykorzystac to slabo. Niektorzy podwajali pensje w ciagu miesiaca bonusem wiec o co ten lament? Caly ten luxmed rzeczywiscie moglby byc lepszy, multisport = 3dyszki/mc z pensji, ale w kazdym korpo placisz, w poprzednej pracy bylo 20 ale bylo 1800 pracownikow wiec musieli miec wieksze zniszki. A tu ktos narzeka ze dostal jeszcze 2 dyszki na obiad dostal wielkie LOL w twoja strone - nastepnym razem odmow - a w wirtualnych imprezach tez nie musisz brac udzialu - nikt nikogo do tego nie zmusza.

Lasocki
@ace

Gdzie sa te elastyczne godziny pracy???? Huddle o 8.30 i musisz byc bez gadania. Jak jest meeting 16.30 to musisz byc bez gadania. Jak masz opory to wracasz karnie do biura. Tylko czesc osob dostaje po 6 miesiacach umowe na czas nieokreslony. Sa osoby ktore sa ponad rok i maja nada umowe na czas okresony. Jest tylko 1 projekt gdzie byly bonusy, caly jeden. Przypuszczam ze tylko dlatego byly bo projekt nie szedl w dobrym kierunku. I juz wychodza kwiatki jak czesc osob nakombinowala zeby dostac te "kilkaset euro dodatkowo w mcu", a potem inni musieli po nich sprzatac - oczywiscie juz bez bonusa to ten poszedl do kombinatorow. 30zl za Mulltisporta to za tego najtanszego, chcesz lepsza wersje to placisz wiecej. Wirtualne imprezy to "przymusowo ddobrowolne", kazdy kto pracuje wie co to znaczy. 20zl dostall jak zamowil pizze, jak mial rachunek ze sklepu to dostal 0zl plus reprymende z HR.

Karma
@ace

Agent lub agentka ACE do wybielania. Trudno zmyć plamy zenady, co? . Więc trzeba sięgnąć po wybielacz, żeby się czysto zrobiło i ktoś chciał do was przyjść.

Joker
@Lasocki

Mogło nie byc w ogóle a był więc trzeba było kombinować jak inni ale ty wolałeś w tym czasie jechać na goworku zamiast klepnąć kejsa haha team liderzy sami zachęcali i pomagali w osiągnieciu bonusa musisz być analitykiem o nieskazitelnie czystym sumieniu i ilorazie inteligencji kudłatego barana ze nie wykorzystałeś nawet szansy na zwrot dwó dyszek, nie mówiąc o skasowaniu co tydzień paruset euro :)

Lelum polelum

Oho chyba się szykuje nowy projekt i potrzeba naiwniaków. Coś za dużo pozytywnych komentarzy napisanych jednego dnia :)

????????????????????????

Otóż to...

Hry
@Lelum polelum

Aplikujesz do passcona. Sprawdzasz w necie opinie. Odrzucasz ofertę. Dostajesz propozycje 7k netto bez doświadczenia :) . Akceptujesz oferte, witamy na pokładzie.

Heh
@Hry

7k netto dla analityka bez doświadczenia? Co za brednie. Totalne bzdury wyssane z palca.

@Heh

Nawet z doswiadczeniem tyle nie dostana.

Lelum polelum
@Hry

Bez przesady, Passcon aż tyle nie płaci :) wrzuć na luz :)

Prezes

dokładnie. 3,5 k netto plus ewentualnie nadgodziny

Prawda

W życiu nie widziałem tylu wyolbrzymionych komentarzy. Wiadomo w firmie nigdy nie jest idealnie i kolorowo. Niektórzy tutaj chyba oczekują, że dostaną pieniądze nic nie robiąc. Co do samej firmy, to zarobki są wysokie, zapewniony jest LuxMed, możliwości awansu. Istnieje HomeOffice dla osób które ogarniają robotę.

@Prawda

Zarobki są na umiarkowanym poziomie...niektórzy zarabiają więcej inni mniej na takim samym stanowisku. Możliwości awansu są znikome - pracuję od grudnia 20 r. i w sumie był jeden mail z informacją o awansie..... TL odchodzą, analitycy odchodzą. Mnie się praca podoba ale mam wiele zastrzeżeń do managementu niższego szczebla.

Hi

Atmosfera spoko, zarobki w sumie też nienajgorsze, tylko rzeczywiście jest co robić. Jak w każdej pracy! ;) Ogólnie oceniam na plus.

Poważna

Zostaw merytoryczną opinię o Passcon Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Passcon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Passcon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Passcon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, a 18 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Passcon Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Passcon Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Passcon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Passcon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Passcon Sp. z o.o.