Kocyk Sp. z o.o. sp.k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kocyk Sp. z o.o. sp.k.

Gośka Nowy wpis

Widziałam ofertę dla pracownika sklepu. Te premie 900 zł zwracają uwagę ale nie jest wprost wyjaśnione jak można sobie je teraz wyrobić. Czy ktoś może wie? ciężko jest?

Krakowianka

Pracowałam u Kocyka kilka lat i praca jak wszędzie indziej w sklepach. Dzisiaj ludzie nie są zwyczajni do pracy i dużo narzekają. Na pracodawcę nie ma co złego słowa powiedzieć w przeciwieństwie do Biedronki czy Lidla tutaj miałam świadomość pracy w polskiej, rodzinnej firmie i tak się czułam.

Olek
@Krakowianka

Napewno sam to napisał. Niestety nie można tutaj napisać prawdziwej opinie ponieważ są od razu usuwane. Taka to jest prawdziwa ta strona....

@Olek

Prawdziwa...nieprawdziwa....ale jedno jest pewnie - polska firma, szanującą swoich pracowników. W każdej sieci spozywczej trzeba ciężko pracować to fakt...jednak proszę porównać pracę w Kocyku to pracy w znanych dyskontach....gdzie nie liczy się człowiek, gdzie nie szanują pracowników...miałam okazję pracować w Kocyku, za namową znajomych zmieniłam i żałuję, bo inaczej można pracować, dogadać się w małej sieci a inaczej w dyskontach...zastanówcie się poważnie przed pojciem do tzw sieciowek, mogę wiele na ten temat napisać. Pozdrawiam

Sprzedawca
@Gość

Dokładnie, w sklepie można dogadać się z kierownictwem , wolne kiedy chce, weekendy pracujące wybieram, wszytko do ustalenia, nic nie narzucaja, rozmowa i zawsze można coś ustalić. ..

Nieznajomy
@Krakowianka

Wstyd pisać coś złego na Pana Andrzeja, obudźcie się i przeanalizujcie jakim jest pracodawca.. szanuje swoich pracowników, zawsze stoi za nimi murem, więc uważam, że niestosowne jest narzekanie na pracę w firmie Kocyk..proponuję spróbować dopiero oceniać....myślę, że jak ktoś zdecyduje się na pracę to ma pewno doceni....

Maaaaaa
@Nieznajomy

Pracuje w Kocyku i jest ok, praca jak wszędzie w apozywce, ale przynajmniej w normalnej atmosferze i z normalnymi ludźmi....polecam.

K
@Maaaaaa

Dokładnie, praca jest ok , przykazna atmosfera i jak ktoś chce pracować, odnajdzie się bez problemu.

Magik
@K

Szanujcie pracodawcę, bo takich już nie ma.... Pozdrawiam Pracownik.

Gosc
@Magik

Praca jest za ciężka....

Pracownica
@Gosc

A próbowałeś w dyskontach lub hipermetech? Na pewno nie, bo byś tak nie pisał....zmień, spróbuj - wtedy zobaczysz roznice i docenisz gdzie jesteś.

Ktoś
@K

Jak się komuś nie che pracować zawsze będzie pisać negatywne opinie

Jakub
@Olek

Jestem swierzakiem w tej pracy i jednocześnie studiuje, czytam opinie danych instytucji zanim podejmę decyzję o współpracę tym razem zasugerowałem się w większości negatywnymi opiniami co dało mi to do myślenia żeby spróbować i stwierdzam że ludzie wywołują presję i manipulacje w społeczeństwie że komuś coś w życiu nie wyszło to zwalają winę. Pracuje w Kocyku 4 miesiące i kierownik jak i jego zastępca są bardzo pomocni ustalają grafiki do moich zajęć co w cześniejszych moich pracach było to trudno pogodzić. Jestem bardzo zadowolony . Polecam

kama Nowy wpis
@Nieznajomy

Większość która tam pracowała odeszła ,znalazła pracę i ma się dobrze. Pan Andrzej jest miły do momentu kiedy siedzisz przed nim to mówi co chcesz usłyszeć a jak zamkniesz drzwi to jedzie równo z epitetami....Pracowałam tam i wiem że poszanowanie pracownika w tej firmie jest na ostatnim miejscu!

Marzena Nowy wpis
@kama

Nie do końca, też pracowałam i wcale tak nie jest. Wiadomo bywały dni lepsze i gorsze, ale na pewno nie można mówić o p. Andrzeju, ze pracowników nie szanuje.

Klient sprzed chwili Nowy wpis

Witam Serdecznie . Miałem przyjemność wstąpić do Państwa sklepu na ul.Grodzka. Było to parę minut po 20-stej 2024.02.27 Bardzo miło mnie przywitała obsługa (pani z jasnymi włosami, oraz pan krótko ostrzyzony) poprostu perfekcyjne przywitanie klienta z telefonami w rękach i zero reakcji,że ktoś wszedł na sklep. Ogólnie niesamowity wybór alkoholi oraz browarów. Wrócę napewno jednak nie do tych ekspedientów. Pozdrawiam

Joanna

A skąd wiadomo, że bez szkoły? Firma nie ma zbyt wysokich wymagań od kandydatów na stanowiska kierownicze? Czy to może są ludzie z awansów, którzy wcześniej wykazali się w pracy?

@Joanna

Pani Joanno jak można się domyślać takie rzeczy może napisać tylko ktoś kto ma problem z przyjęciem zwrócenia uwagi za niedopełnienie obowiązków złą kultura osobistą wobec klienta lub innych pracowników. Niestety w dzisiejszych czasach nikomu nie można zwrócić uwagi . Dla jasności tej osoby jestem po szkole ekonomiczno administracyjnej a widocznie ta osoba nie ma nawet wiedzy na temat hejtu w internecie

Aplikowałeś do firmy Kocyk Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy w firmie Kocyk Sp. z o.o. Sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

Basia

Kompletnie? Chyba ze wy macie tu na myśli jakieś specjalistyczne? Bo jeśli tak to jeszcze zrozumiem ale co z podstawami? Jakieś wprowadzenie / wdrożenie? co z BHP i przyjmowaniem osób bez doświadczenia?

Magdalena

Tak, są. Ja, jak każdy pracownik przeszłam szkolenie bhp i stanowiskowe.

@Magdalena

I ile to szkolenie stanowiskowe trwało? To normalne szkolenie odbywające się w godzinach pracy? Na tym etapie umowa jest już podpisana?

Klient

Chciałbym was ostrzec przed ludźmi pracującymi na grodzkiej. Szeroko odradzam aplikowania do pracy w kocyku z powodu nie przyjemnych ludzi pracujących tam. Dziś byłem świadkiem kolejnej sytuacji w której pracownica brunetka z włosami spiętymi w kucyk ubliżyła klientom i kolegom z pracy poprzez krzyczenie na nich i poniżania ich. Podziwiam osoby wytrzymujące z taką osobą. A tak poza tym sklep świetnie wyposażony poprzez każdego rodzaje alkohole i piwa, jeśli szukam czegoś z wyższej półki zawsze się wybieram do kocyka ale chyba będę musiał poszukać czegoś innego w Krakowie. Proszę żeby osoby które są nad pracownikami wzięli te słowa do siebie i zrobili coś z tym bo tylko to wpływa na klientów, którzy potem nie chcą przychodzić ponownie do sklepu.

Jak to wygląda od strony kierownika jeśli o premie chodzi? ktoś pisał wcześniej, że trudno ja chyba uzyskać a tutaj w opinii była wzmianka o tym, że jak ktoś kogoś nie lubi to może nie zostać przyznana, czy to prawda? Kierownik ma cala kwotę do rozlozenia na pracowników? A jak tego nie zrobi to co się dzieje z ta kasa?

Niekompetentny wiekowo

Kierownictwo może ci przydzielić maksymalnie 150 zł premii BRUTTO!!! za twoje lizustwo. pozostałą częścią premii jest „dyspozycja” to jest 300 zł brutto miesięcznie ale tracisz to natychmiastowo wraz z pójściem na jeden dzień zwolnienia lekarskiego lub odmowę przyjścia w niedzielę. Całą premię można stracić za to że stara baba naskarżyła się do kierownika na to że się krzywo na nią popatrzyło (premię za dyspozycje również). Jeżeli premia nie zostaje przyznana zostaje w budżecie firmy tak aby mądre głowy były jeszcze bardziej tłuste niż aktualnie są ;)

@Niekompetentny wiekowo

Jak często oczekują od jednego pracownika pracy w niedzielę? Pomijając premie to może chociaż jakieś podwyżki są możliwe jak ktoś pracuje dłużej?

Niekompetentny wiekowo

Podwyżka następuje ze wzrostem najniższej krajowej. Podwyżka za rok stażu pracy to 1 zł do godziny a za 2 lata 2 złote do godziny, nie można prosić o więcej. Praca w niedziele na zmianie 13 godzinnej raz lub 2 razy w miesiącu przy dodatku 1,50zl do godziny :)

@Niekompetentny wiekowo

Te kwoty przypisane są na rok 2023? Możliwe, że chociaż ten dodatek 1,5 od godziny podskoczy w tym kolejnym? Przy tych 1 zł od roku pracy ciekawi mnie średni staż. ile lat za sobą ma osoba która robi najdłużej?

Tytus

Na jakie zarobki może liczyć kasjer-sprzedawca (na stronie znalazłem informację, że szukają ludzi)? W ogłoszeniu jest mowa o podstawie + premii. Czy te premie jakoś trudno uzyskać? Bo o podstawie to przedmówcy już napisali sporo.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kocyk Sp. z o.o.?

Pracownica.

W kocyku pracuje tam długi czas, praca wręcz męcząca fizycznie i psychicznie... kierownictwo , żenada nie umie sobie poradzić z konfliktami pracowników, nie wie jak , zacząć i jak skończyć... w sklepie w kocyku na ul. Karmelickiej byłam tam kiedyś kobieta starsza koło 50lat blondynka , jest wręcz nie miła, pyskuje strasznie przemadrzala gada od rzeczy , do klientów również nie miła nie potrafi spokojnie powiedzieć tylko drze się, nie którzy mili a ona najchętniej by wzięła i powyrzucala każdego klienta który przychodzi do sklepu.. biuro również porażka, najchętniej to by oni nie chcieli widzieć ani słyszeć co się dzieje na sklepach... brak zrozumienia dla pracownika , brak pomocy i wgl.. klienci mogą nas obrażać, a oni mają na to (usunięte przez administratora) ... na sklepach jest (usunięte przez administratora) kila i mogila brak czasu na porządne sprzątanie, wtedy się sprząta na szybko jak ma przyjść ktoś z biura na kontrol poprostu śmiech na sali ... wtedy każdy jest pracowity jak mrowka... ciekawe czy tak samo u siebie w domu robią (usunięte przez administratora) jak na sklepie .. każdy jest już zmęczony tymi godzinami pracy brak czasu dla rodziny bo wszystko się kręci wokół kocyka... obcinają premie jak ktoś jest np. Chory to już wielkie ale najlepiej sobie zażyj coś poczujesz się lepiej bo brakuje ludzi nie możesz iść na l4.. jednym słowem nie polecam pracy w tej firmie to jest jeden wielki (usunięte przez administratora)... pozdrawiam.

Magdalena

Ale co dalej z tym produktem po terminie? Dało się go zwrócic?

Córka
@Magdalena

Niestety moja mama ma już swoje lata i nie zawsze bierze paragon. Kiedyś już miała taką sytuację ze śledziami z Lisner ale okazało się że bez paragonu nic nie załatwi. Proszę sie nie martwić będziemy mamie wozić zakupy z Nowej Huty. Życzymy pomyślności I dalszych sukcesów w handlu.

Agata

No dopiero pewnie się uczą, już za miesiąc może by odpowiedzieli na Twoje pytania, szkoda, że się nie dowiedziałeś na czas, ale w sumie jakiej Ty porady odnośnie piwa potrzebowałeś? To serio coś zawiłego?

Agata

Ale co, sam byś nagrał? Ogólnie jak już to czy takie coś wgl., może służyć jako materiał dowodowy?

Sprzedawca/kasjer

Czytając ostatnie komentarze doszedłem do wniosku iż sam wystawie opinie o tej firmie. Pracowałem w kocyku przez wiele lat, na różnych sklepach. Zaczynalem gdy u władzy była Pani Ula, powiem szczerze że bywała denerwująca ale zawsze dało się z nią dogadać ale gdy władze przejęło (usunięte przez administratora) w postaci terrorystki karolinki i firmowego głupka prosiaka firma zeszła na psy... Wieczne kontrolę byle by tylko jakaś premie zabrać, przerzucanie pracowników z jednego sklep na drugi jak worek ziemniaków, zmuszanie do pracy w niedzielę i święta oraz pracy po 230 h w miesiącu a jak nie pasuje to zawsze można się przecież zwolnić, a gdy człowiek chce otrzymać wytłumaczenie pewnych decyzji to zawsze jest jedno i to samo: decyzja prezesa... Kiedys w tej firmie naprawdę dobrze się pracowało, a teraz ludzie rzygają tą pracą a to wszystko zasługa karoliny i prosiaka, nic dziwnego że kolejni pracownicy i kierownicy odchodzą... Lepiej w tej firmie nie bedzie, zwłaszcza jak się słucha co to pewne kierowniczki wyprawiają za zgodą biura. Co do Maćka też byłem świadkiem końskich zalotów do młodych dziewczyn w wykonaniu tego pana i muszę powiedzieć że jest to wyjątkowo niesmaczne... Mam nadzieję że prezes się otrząśnie i wywali ta hołotę na zbity pysk! Ogólnie mówiąc w tym momencie nie poleciałbym pracy w tej firmie.

Pracował?a X

Gdy kilka lat temu zarządzała w firmie personelem p.Urszula O było zupełnie inaczej.Kiedy miała (usunięte przez administratora)zrobiła i zaraz było wszystko ok.Czlowiek kompetentny i zawsze za ludzmi.Można było z Nią porozmawiać, doradzić się.Zawsze próbowała znaleźć rozwiązanie każdego problemu.Do p.Magdy też można było zadzwonić z każdym zapytaniem.Czemu teraz te dwie kobiety są jakby nie widoczne w tej firmie?!?Słyszy się teraz tylko o p.Karolinie J i Karolu P a tak naprawdę nie ma ich z dobrymi intencjami dla "nas"pracowników tylko słyszy się "Przyjdą na kontrol","premie obetną".Kierownicy sklepów nic nie mogą się odezwać bo sami się boją,strasznie to przykre....Ludzie którzy tworzyli tą firmę"Jakość i tradycja"teraz patrzą jak schodzi czy już zeszła na psy!

Agata

To chyba było pisane na jednym wdechu. :o Przynajmniej tak mój głosik w głowie to odczytał.xd Ej ale czekaj to nie mogło być aż tak źle, skoro jakieś premie tak były z tego co widzę. Jakiej wysokości? ;)

kkks

Pracowałem w tej firmie przez ok 2 lata praca bardzo Ciekawa nigdy się nie powtarza oczywiście nie jest lekko jak wszędzie ale rozumiem że trzeba zrobić to co musi być zrobione gdyby nie wyjazd za granice dalej bym tam był w tym superowym towarzystwie Pozdrawiam Pana Prezesa i całą ekipę Kocykową (rodzinkę)

Lech Chrzan

Witam.Jestem od paru lat klientem jedynego ze sklepów Kocyk.Ze względu na rodzaj mojej pracy zakupy mam możliwość zrobić jedynie w godzinach nocnych.Nie jednokrotnie byłem świadkiem kiedy sprzedaż była tylko i wyłącznie przez okienko gdyż na takiej wielkiej hali była tylko jedna ekspedientka.Szokkk, weekend zaznaczam weekend,noc, drzwi w drzwi przy klubie i jedna kobieta! Karygodne,nie dopuszczalne!! Właścicielu firmy,kierowniku sklepu !!!zero w was odpowiedzialności,jakiejkolwiek wyobraźni oraz znajomości przepisów BHP!Mam nadzieję że już nigdy nie będę świadkiem tak nie ludzkiego zdarzenia!!!

Wrrr

Też pracowałem dość długi okres czasu i zgadzam się w 100% że było miło i fajnie ale się skończyło wraz z nową obstawą biura. Totalna porażka. Zero szacunku dla pracowników a to dzięki nim to wszystko sie jeszcze kreci. Gdyby nie oni biuro miałoby wielkie nic.. Wszyscy zapominają ze filarem tak naprawdę są zwykli szarzy pracownicy.

Dostawca

Niech szlag trafi te kocyki zero miejsca dla dostawców mandaty zbieramy jak tak dalej pójdzie nie będzie tam czym handlować bo nikt towaru nie przywiezie szczególnie ul Wielopole Kościuszki i niech się właściciel zastanowi bo żeby handlować to trzeba mieć czym a klientów i tak jak na lekarstwo bo ceny z kosmosu wiem bo rozwoże towar i znam ceny

@Dostawca

To niech Pan ma pretensje do swojego pracodawcy a nie do sklepu .To tak jak by Pan musiał tankować auto z własnej kieszeni żeby dostarczyc towar, A skoro Mandat jest to w takim razie rozumiem że Pana pracodawca nie pokrywa kosztów mandatu skoro pisze Pan z takim żalem.A jak praca nieodpowiada to trzeba ją zmienić . Pozatym niesądzę żeby towaru brakowało bo sklepy są bardzo dobrze zaopatrzone i to od różnych hurtowni. Jestem Klientem i też nie widzę problemu z ruchem bo kolejki przy kasach są duże . Takie trochę Gorzkie żale tutaj są jak czytam te komentarze.

@Dostawca

Objeżdżam Kocyki średnio raz na dwa tyg i nigdy nie miałem z niczym problemu Nigdy nie dostałem mandatu a jeżeli masz problem z parkowaniem to idź na kurs

Zostaw merytoryczną opinię o Kocyk Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Kocyk Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kocyk Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kocyk Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kocyk Sp. z o.o. sp.k.